|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pedijatri
8.9.2011 17:50:57   
Mizzy
Pokusavam da nadjem neku preporuku za pedijatra, pa mislim da ce biti korisno biti svima. Ako neko ima preporuku za DZ Savski Venac, i Vracar. Hvala.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pedijatri
10.9.2011 16:04:05   
Mishica 77
E, i meni treba preporuka.... za kumu.... DZ na Zvezdari..... Što pre.
Hm... pa zar nema slična tema?  user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pedijatri
14.10.2011 17:25:35   
Anoniman
Evo malo da pokrenem ovu temu.

Ima li neko preporuku za pedijatra u DZ Zvezdara?

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pedijatri
14.10.2011 17:35:39   
maslachak
DZ Savski venac dr.Vranes ili dr.Milidrag user posted image
Mi smo kod dr.Vranes i jako smo zadovoljni i moj zvrk je obozava kao i sestra Miru,dete mi ni jednom nije zaplakalo na kontroli.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pedijatri
4.12.2011 14:09:34   
Anoniman
Ima li neko nekog provereno dobrog privatnog pedijatra u NS, nekog ko radi i vikendom, i kad god treba?

(odgovor članu maslachak)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pedijatri
2.9.2013 19:46:34   
Veca77
Vidim da se nije baš mnogo pisalo u ovoj temi, ali mi je potrebna vaša preporuka za pedijatra. Trebalo bi da zakažem prvo savetovalište za bebu... Opština Novi Beograd, DZ u Goce Delčeva...

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pedijatri
2.9.2013 19:59:44   
Moiraina
Mi smo u tom DZ, kod dr Maslovarić, meni je ona ok, radi u savetovalištu utorkom.

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pedijatri
2.9.2013 20:29:03   
Veca77
I ja sam čula za tu dr. Hvala ti, Moiraina user posted image

< Poruku je uredio Veca77 -- 2.9.2013 20:30:59 >


_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pedijatri
3.9.2013 10:26:54   
bea83
IZVORNA PORUKA: Veca77

Vidim da se nije baš mnogo pisalo u ovoj temi, ali mi je potrebna vaša preporuka za pedijatra. Trebalo bi da zakažem prvo savetovalište za bebu... Opština Novi Beograd, DZ u Goce Delčeva...


Mi smo iz Žarkova i tu imamo redovnog pedijatra, ali od petog meseca vodimo bebca u DZ u Nehruovoj kod dr. Marije Petrić u savetovalište,po preporuci više ljudi, to je kao da ideš kod nekog privatnog pedijatra, unutra smo po pola sata,45 minuta, ona prati dete u svakom smislu razvojnom,motoričkom, psihološkom, odgovara na sva pitanja koja su mi pala na pamet, u vezi ishrane, spavanja, mleka, čak mi je diktirala i spisak lekova za more user posted image  
Može zakazati bilo ko, samo treba overena knjižica
Znam da nije DZ u Goce Delčeva ali eto ipak sam htela da skrenem pažnju mamama kojima ovakav pedijatar može puno da znači posebno u prvoj godini

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pedijatri
31.10.2013 15:47:55   
cvećka
Ima li neko preporuku za DZ Nbgd blok 44, Nehruova? user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pedijatri
31.10.2013 18:53:31   
VVVV
Trazim dobrog privatnog pedijatra u Novom Sadu u siroj okolini Limana 1.
Imate neke preporuke?

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pedijatri
24.11.2014 7:27:02   
wivern
Jel ima neko preporuku za pedijatra u DZ Goce Delceva?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pedijatri
5.12.2015 16:24:37   
moja ciklama
Drage moje, pomagajte.

Skoro nisam, hvala Bogu, bila ovoliko ljuta i besna.

Danicin izabrani pedijatar je na odmoru/bolovanju.. kako god..osdutan.
Dakle osuđeni smo na minimalno čekanje od 2h, kod jedina druga dva pedijatra u tom domu zdravlja.
Sve i same znate kakve su gužve.

Elem.
Danica je imala povratak gnojne angine..i posle 5 dana na Pancefu, dobila da pije 10 dana Ospamax. Popila u subotu poslednji. U nedelju dobila temperaturu 39. Dala sam joj Paracetamol i spala je tem. Noć protekla uredno. U ponedeljak na kontroli doktorka konstatuje da dete "krči" i da je potrebno inhaliranje Berodualom 5 kapi u 2.5ml fiziološkog. Ja kažem da bih da proverimo krvnu sliku i urin. Dobijem upute. Krv uredna. Urin nismo uspeli da uzmemo jer ona svesno neće da piški u kesicu i dok je držimo. U sredu pozovem telefonom..kažem dr da ne uspevamo da uzmemo urin..i zamolim je da pogleda rezultate krvi..čisto da znam ako je potrebna terapija.
Njen odgovor: "Krvna slika potpuno uredna, ne morate da radite urin.Dovedite ujutru dete da joj dam potvrdu za vrtić"
I tako ja budala odlučim da je bolje da je odvedem u petak po potvrdu pa da u ponedeljak krene u vrtić. Dakle dete je od subote bez terapije.
U Petak ulazim u dz..u deo gde su zdrava deca, Danica počinje da kašlje jer je 1000 stepeni unutra a napolju 5. Dakle nisam je ni skinula, samo prišla šalteru i ostavljam knjižicu. I sestra: Da li to Vaše dete kašlje, ja odgovaram, Da. Ona odgovara pređite u deo za bolesnu decu, bolesno vam je dete. Ja reko nije bolesno, a i prazna je čekaonica, a tamo ima desetotro dece koji su sigurno bolesni. Ona demonstrativno izlazi i viče: Dte vam je za terapiju, pređite na drugu stranu.Ja se nasmejem i kažem da sam došla, da je doktorka pogleda.
Konačno uđosmo, Danica se ponovo zakašljala u ordinaciji. Ona je pogleda i kaže..kako samo kašlješ. Ja joj najljubaznije kažem da dete kod kuće ne kašlje, ne slini. Suprug potvrdi. Zahvalim joj se što mi se javila na telefon. Ona sluša Danicu i konstatuje da još uvek "krči". Kaže: koji je danas dan inhalacije, ja odgovaram: peti. Kaže ona meni, nastavite do srede (znači još 5dana, ukupno 10 dana inhalacije na 8h sa 5 kapi Beroduala). I lupkajte dete da se odlepi! Ja negodujem..vrtim glavom..u šoku..reko..a potvrda za vrtić..kaže ona meni: nije ona za vrtić.
Ja reko..ali Danica je dobro, pa vidite to. Ona meni: "A ko je sa detetom", ja odgovaram:"ja". I ona nastavlja:"E pa mama, loša ste majka svom detetu" Ja seopet na smejem, i odgovorim: U redu, ja sam loša majka, ali nemam iskustva, nemam literaturu, nemam ni koga da me nauči, ali šta je sa Vama koji sve to imate, pa ste loš doktor.
Urla..Sledeći.
Izašla sam u šoku.
More, ko njoj daje pravo da konstatuje kakva sam ja majka?

Elem, kome da se žalim?
Ima li neko iskustva?


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pedijatri
5.12.2015 16:59:45   
Maraj
Ciklama ne znam sta da kazem osim uzas.... drago mi je samo sto si joj odgovorila.... a kome da se zalis , pa u Domu zdravlja ima sluzba ak tesko da ces nesto da uradis , svi su oni povezani i stite du.e jedni drugima

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pedijatri
5.12.2015 17:05:24   
eca89
Ciklama, neka si joj rekla, bas je glupača, pa kako će ti reći da si loša majka, halooooooouser posted image !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pedijatri
5.12.2015 17:11:48   
veselicaa
Ciklama sa bezobraznima samo bezobrazno.Dobro si joj rekla.
Nije njeno da sudi kakva si majka vec da ti leci dete.Svasta sebi dopustaju neki doktori,strasno zaista.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pedijatri
5.12.2015 17:40:29   
choopa choops
Auh! Sad bih opsovala. Trebala si ostat unutra i zvat policiju da uradi zapisnik da te doktorka vrijeđa. Ili tako nešto. Nego čovjek se u takvim situacijama ne zna snać, ali jedno je da te smatra lošom, glupom, neodgovornom, a drugo je da ti to kaže. Sramota za njen poziv user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pedijatri
13.3.2017 15:53:45   
Lbdcocko1
Pozdrav, da li neko može da mi preporuci nekog dobrog, stručnog, ljubaznog, profesionalnog privatnog pedijatra, u Novom Sadu? Mi smo želeli da bebu vodimo kod dr Marka Nikolića, ali dr više ne prima nove pacijente , nema mesta ... Hvala unapred

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pedijatri
14.3.2017 7:50:28   
Anck Su Nmaun
Nasa Dr je Rasajski, jeste da radi u DZ ali sam cula i da izlazi na teren...probajte... Doktorka je za medalju!

(odgovor članu Lbdcocko1)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pedijatri
16.3.2017 10:43:54   
Axi87
Pozdrav svima!
Mala pomoc. Treba da odaberem pedijatra za bebu na Nbg kod starog Merkatora. Evo ga spisak ponudjenih. Ko je ok ili imate savet koga da izbegnem?

др Јасминка Комненовић
др Јекица Марјановић
др Главинић Јасмина
др Гордана Стеванов – Митрић
др Лела Поповић
др Србољуб Стајић
др Танкосава Самарџић
др Славица Станишић

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pedijatri
20.3.2017 20:18:29   
Axi87
Evo da javimo da smo zapali kod dr Glavinic. Fina je i kulturna. Videcu kako ce biti dalje, ali deluje zainteresovano i sve koncizno isprica sta i kako treba

(odgovor članu Axi87)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Pedijatri
22.10.2017 12:53:47   
MamaNecaVo
Posle konstantnog problema sa pedijatrima DZ Sumicgde rade doktorke pred penzijom koje mrze same sebe potom i ceo svet,da ne pricam da daju otkaz pa odu privatno da rade a o tome vas obaveste vizit kartom,presli amo privatno.
Pregled je 1000 dinara a temeljno sve pregledaju.


Pedijatri,njih dve iz doticnog DZ savetovali su mi da bebi ukinem nocni podoj jer je debeo (beba nikad nije bila debela vec je rodjena sa 4kg) i da ukinem.dojenje i predjem na Humanu.
Savetovati mami koja doji dete da prekine zbog reklame brenda.koji im je brendirao DZ je sramno.

Potom nisu primerili da je bebi losa krva slika te kako biva napada je kandida.Korpokulturu kao i Rota virus placam privatno na svoju inocijativu jer je dama mesec dana tvrdila da bebi nije nista.
A beba je 14 dana ima dijareju i to po 10 dnevno.Kada je dehidrirao receno mi je da to nije nista i poslati smo kuci!
Ovo je samo deo nesavesnog lecenja od strane njihovih pedijatara sto je krajnje dehitantno i sramno!

Zbog njihove greske mi se sada mesecima borimo sa kandidom i podizanjem imuniteta bebi.
Pa eto,oprez mame pri odabiru pedijatra.
Moj savet,pre otvaranja kartona odite sa pedijatrom na razgovor.
Starija doktorka koju necu imenovati je pre svega jako nekulturna i neljubazna, koja ako je putate da bebi od 2meseca pogleda usi jer im stalno dira i place na dodir,izbacuje roditelje iz ordinacije alidirajuci na to da su neobrazovani.


(odgovor članu Axi87)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pedijatri
22.10.2017 16:49:15   
degu
Nevena strasno. Kad vam se sanirala stolica skroz?
Ja sumnjam da je B imao rota virus a da nisu dobro uradjenje analize, ali to nije tema. Takvi pedijatri su dno dna. Nasa je ok, ima nekih zastarelih saveta, al sto mi se ne svidja ne slusam

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pedijatri
22.10.2017 17:06:01   
Anck Su Nmaun
Ja sam prezadovoljna nasom doktorkom. Ne poseze za antibioticima tek tako. Evo i sad koliko sam mozda jedva cekala da mu da da nas muke prodju nije dala. Poslala nas na analize briseve, krv, i na kraju bila u pravu. Samo proslo. Neko bi odmah prepisao jer je tako naj lakse.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pedijatri
22.10.2017 17:31:07   
Sanjica26 RR
Mi nazalost moramo da placamo privatnog pedijatra, jer jako lose iskustvo imamo u domu zdravlja. Kod tog privatnog pedijatra vodimo Sofi od njenog drugog meseca. Poznaje ju je u dusu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here