|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pelene za bazen ili more ??
11.6.2008 18:54:48   
guppy RR
Kakve pelene se koriste u bazenu ili moru na godišnjem odmoru?
Na moru su mališani verovatni goli, ali u bazenu stvarno ne mogu da zamislim, da mi se beba tamo pokaki.

Kakve se pelene koriste za kupanje?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pelene za bazen ili more ??
11.6.2008 21:04:08   
Lu
Ja koristim od pampersa pelene za vodu,praktične su navuku se kao gaćice, a i od babylove isto nisu loše,to mi je više higijenski nego da beba ili dijete hoda golo jer nikad neznam kad mu se može desiti.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pelene za bazen ili more ??
11.6.2008 21:07:54   
guppy RR
... izvini ako je glupo pitanje ... user posted image
Jesu li to pelene za jednokratnu upotrebu ili se kasnije operu...?

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pelene za bazen ili more ??
11.6.2008 21:17:39   
Lu
Za jednokratnu,malo su tanje nego normalne,nije glupo pitanje zašto bi bilo.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pelene za bazen ili more ??
11.6.2008 21:18:50   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image
Hvala ti

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pelene za bazen ili more ??
11.6.2008 21:20:47   
Lu
Ništa,zato smo tu.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pelene za bazen ili more ??
13.6.2008 0:35:15   
Anoniman
Ja sam letos kupila neke u DM ali nisam bila zadovoljna. Imali su samo jednu veličinu, on se čak i uklapao u navedenu težinu, isto su bile kao gaćice, čak im je bio i super neki zeleni dezen - međutim uvek bi pukle na šavu kad mu ih oblačim. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pelene za bazen ili more ??
16.6.2008 23:57:12   
Anoniman
Da li te Pampersove pelene za vodu ima različitih veličina, odnosno po kilaži?
Za 7 dana idem na more, prognoza ne predviđa baš paklenu vrućinu, ai hotel ima bazene...pa... nije baš pametno da u bazen ulazi bez pelene, ne znam ni dal bi ga pustili.

Te što sam ja pre godinu dana kupila u DM su bile samo u jednoj veličini, ne sećam se ni marke.

lu, odakle si? gde kupuješ te pampersove pelene za vodu, ja ih nisam viđala u Novom Sadu - možda nisam dobro gledala???

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pelene za bazen ili more ??
17.6.2008 11:27:51   
Lu
Ja sam iz BiH,nisam ni ja nigdje mogla naći od pampersa nego sam kao i dosta drugih stvari za bebu naručivala iz vana,tj.Austrije,i da one su također po kilaži kao i obične,ja stvarno neznam zašto ih nema kod nas,u HR imaju u dm,ja sam kupila od babylove isto u dm,to je inače njihova marka,i one su po kilaži ali je kvaliteta neusporediva mada mogu poslužiti svrsi jer nije to dugotrajan period.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pelene za bazen ili more ??
17.6.2008 14:17:05   
Anoniman
A u Hrvatskoj ima? Proputovaću pa bih mogla stati negde. Ustvari, idem u Sloveniju, jel ima tamo?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pelene za bazen ili more ??
18.6.2008 18:30:10   
Lu
Ja sam kupila u Rijeci u dm,a sigurna sam da ima i u ostalim gradovima,ti ćeš kroz ZG vjerojatno tamo ima 100%.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pelene za bazen ili more ??
19.6.2008 12:57:55   
brigita
Tasha ja sam iz Slo. i ovde imaš više vrsta "pelena" ili gačica za kupanje. Ja sam zadovoljna sa pelenama iz Mullerja tako za kupanje kao i za svakodnevnu upotrebu a može se i kupiti gačice koje se peru, ima jih i DM. Ako te još šta zanima samo pitaj. Pozdrav Brigita

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pelene za bazen ili more ??
19.6.2008 14:33:19   
Anoniman
HVALA, HVALA!

Kod nas ima samo za male male bebe, valjda misle da deca iznad godinu dana ne piške... Stvarno ne znam...

(odgovor članu brigita)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pelene za bazen ili more ??
20.6.2008 18:07:42   
Veki76
Imate u apotekama Huggies pelene za male plivace

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pelene za bazen ili more ??
20.6.2008 22:34:29   
guppy RR
brigita, i ja sam čula za te pelene iz Mullera, da su super. Ja ću skoro sigurno nabaviti te...

(odgovor članu Veki76)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pelene za bazen ili more ??
21.6.2008 19:29:29   
Bebana
Probali Huggies i skroz nam odgovaraju. Mada mi i inace koristimo njihove pelene.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pelene za bazen ili more ??
21.6.2008 23:27:11   
Anoniman
Kupila, probaćemo...

(odgovor članu Bebana)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pelene za bazen ili more ??
22.6.2008 11:25:41   
Danka86
e cao ja sam nova,uskoro krecem na more pa me interesuje da li nesto posebno treba da ponesem ya bebu,ona ima devet meseci.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pelene za bazen ili more ??
22.6.2008 11:29:26   
guppy RR
Danko86, otvorila sam ti novu temu
ŠTA SPAKOVATI ZA MORE  <-- KLIK

(odgovor članu Danka86)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pelene za bazen ili more ??
1.7.2008 1:13:41   
Geko
Pozdrav svim mama,novim i onim iskusnijim. I pored baka koje imaju najbolju volju i namjeru,ja sam najbolje savjete dobila upravo na ovakvim forumima i od prijateljica koje trenutno imaju malu djecu.
Mi smo odusevljeni Huggies pelenama,i obicnim i namjenskim za plazu. Za plazu su isto kategorisane po tezini. Kao plus u odnosu na Pamers i na najmanjoj velicini 1 imaju lastikicu na ledjima koja sprecava isticanje sadrzaja. Imaju u ponudi i pelenice za odvikavanje,lijepe roze i plave koje su poput gacica.U Crnoj Gori ih ima u Kuci hemije koja svim mama koje su dobile bebu u posljednjih godinu dana daju bebi kartice za popust od 10 posto na bebi asortiman i 5 posto na ostalo..user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pelene za bazen ili more ??
1.7.2008 14:49:10   
Anoniman
Probala sam Huggies pelene za vodu - odlične su!

I videla sam te pelene za odvikavanje od pelena, ali ne razumem ... Kako pomažu da se dete odvikne od pelena???

(odgovor članu Geko)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Pelene za bazen ili more ??
2.7.2008 0:10:43   
Geko
Moja setra ih je koristila, mi smo jos mali za njih :-) , poput pelena za plazu su,u formi gacica,njena klinka je bila odusevljena mogucnoscu da ih sama spusti i svako malo je trazila da ide u toalet i sjeda na solju kao velika (koristili su umetak za solju a ne nosu jer je to bio savjet pedagoga-od pocetka razvijati pravilne navike).

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pelene za bazen ili more ??
2.7.2008 15:52:18   
Anoniman
Ja sam mislila da imaju neku foru tipa da peckju kada se upiške pa im se smuči... user posted image  ŠALIM SE! Mislim da je onda bolje da im se oblače gaćice, tako osete da su mokri i mislim da pre nauče da se ne upiške jer im smeta da su mokri a sa pelenama su opet suvi...sem što mogu sami da ih skidaju.

(odgovor članu Geko)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pelene za bazen ili more ??
29.7.2009 21:41:09   
Lilly*
Evo jedna stara tema, ali opet aktuelna.. videla sam da pričate o njima u temi šta poneti na more.. Videla sam pelene Huggies za male plivače u Lilly, ima po veličinama i sada su na sniženju, 11 kom (možda zavisi od veličine koliko kom ima) 519 din.
Samo meni baš nije jasno kakve su to pelene, kako se ne natope vodom iz bazena i kako se posle operu i osuše, što su npr Tasha i Gupi spominjale user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pelene za bazen ili more ??
29.7.2009 21:42:42   
guppy RR
Ma fora je da se baš nešto i ne natope user posted image
Onaj deo koji je do guze je relativno suv (sem ako se dete ne popiški), a vanjski sloj se brzo osuši. Mene su oduševile!!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here