|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Penjanje...
9.2.2009 10:09:58   
Anoniman
Po nekada imam utisak da bi se na luster popeo kada bi još neki put, sem zida, vodio do lustera.
Sada mu je glavna fora da se penje u krug po nameštaju u dnevnoj sobi, popne se na fotelju, sa strane, preko onog naslona za ruke, pa se preko drugog spusti, pa se preko naslona za ruke popne na trosed, pa se preko drugog naslona za ruke spusti, pa se preko naslona za ruke popne na dvosed, i preko drugog naslona za ruke spusti dole i ponovo. Uspeli smo da se dogovorimo da se na sto ne penje.

Gde se sve vaša deca penju?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Penjanje...
9.2.2009 10:18:17   
Anoniman
bolje me pitaj gdje se ne penju... najvise na vrh glave user posted image

ovaj je jos bebac... a moja princeza od stolova, preko ugla i to naravno onog naslona, na komodu i to prko ladica jer joj one sluze kao stepenice... elem jos malo pa uza zid ko pauk

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Penjanje...
9.2.2009 10:23:01   
Anoniman
I moje dete se penje svuda. Najvise voli da se popne na naslon od fotelje, to je i najvisa tacka koju sam moze da dohvati. Kada sedi na krevetu uvek sedi na naslonu, nikad na samom sedistu. Kad viknem na njega moji me stalno podsecaju kako sam i ja bila takva i pstalno se pentrala na sve strane, najcesce sam sedela na simsu od prozora!!! Tako mi zapuse usta pa moram da cutim i trpim.
Kad smo kupii novi sto za dnevnu sobu Lazar je bio odusevljen, "jaoo, novi sto" i odmah se popeo na njega kao da je to najnormalnija stvar. Prvih 2 nedelje nam je taj sto sluzio da se on valja po njemu, pa smo polako vratili funkciju stoluuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Penjanje...
9.2.2009 10:39:04   
Anoniman
Ma ne bih ja imala ništa protiv da ne mislim da je svaki put kada to radi na rubu života i smrti. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Penjanje...
9.2.2009 13:23:37   
Anoniman
Ma da, ja se trzam svakih  sekundiplašeći se da će se povrediti. Inače mi je dete uvek puno modrica, najčešće na čelu i na guzi, pada na najneverovatnije načine. Ponekad se plašima da će me u vrtiću zvati na razgovor zbog tih modrica, da ne pomisle da ga mlatimo pa je zato modar.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Penjanje...
9.2.2009 13:26:50   
Anoniman
user posted image  Moje dete glavu lupa uvek na istom mestu, sada već ima čvorugu koja ne prolazi i ima ožiljak... a ima tek 2,5god. I kolena su mu stalno modra, već se ni ne obazirem.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Penjanje...
15.2.2009 16:44:40   
Lu
Moj se još nepenje po stvarima,valjda je zapamtio pad s kreveta kad je skakao i od tada više nemamo problema stimuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Penjanje...
27.2.2009 10:05:53   
Anoniman
Juče me dobro fras nije lupio!

Pustila sam vodu da se puni kada i izašla iz kupatila... cedila sebi čaj... kada sam shvatila da ne čujem Luku...

Luka??? Luka???

Čujem iz kupatila MOLIM?

Ja ušla a on se popeo na rub od kade (nalaktio pa se odguruje nogicama na napred)... kažem ŠTA RADIŠ? UPAŠĆEŠ, VRAT ĆEŠ SLOMITI, UDAVIĆEŠ SE! On je hteo da dohvati slavinu da ugasi vodu. Zamislite da se preturio unapred u kadu... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Penjanje...
29.5.2009 11:33:41   
Anoniman
Pre neki dan se popeo na krevet i dubi na glavi (sa nogama naravno spuštenim na krevet), kažem "Nemoj!", BUM, pade sa kreveta na ivicu stola. user posted image  Naravno, malo mu je modra glava, ali ništa drugo.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Penjanje...
29.5.2009 11:35:14   
pahulja76
ajaojuser posted image
ljubi teta pahulja malenog

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Penjanje...
29.5.2009 11:36:55   
Anoniman
Ma... nije mu ništa. Nije prvi put. Ali nekako na takve stvari čovek ne može da navikne.

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Penjanje...
29.5.2009 11:39:22   
pahulja76
znam da nije ni prvi ni poslednji put jer se deca stalno udare, padaju al' ne samo po glavi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Penjanje...
29.5.2009 23:57:47   
anitamo
moja se penje gdje stigne,glavno je na kompjuter.neki dan se popela na tv,kako je niska komoda pa joj odgovara.ma izludi me više.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Penjanje...
25.9.2014 10:58:36   
mati
Stigla nas nova faza... Mita se penje sam na tabure(10 mes), na garnituru i na stocic u dnevnoj...
Moram da otvorim cetvore oci...user posted image
A penjanje na guralicu i dzip na akumulator je vec apsolvirao...
Ma kako li samo uspe sa ovo njegovo tesko dupence.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu anitamo)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Penjanje...
26.9.2014 8:30:11   
mali_mis
A. pokusava da se popne uz fioke u kuhinji user posted image Kod nas su kreveti malo vislji, pa moram da mu poguram dupence, i naucio je kako se silazi sa kreveta.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Penjanje...
23.2.2015 23:31:32   
mila83
Penjanje je cini mi se uvek aktuelno,bez obzira na uzrast user posted image Moji klinci otkad su otkrili da imaju noge, nemaju mira...to je normalno i zdravo za njih, dok god se ozbiljno ne povredjuju! A mi mame, moramo to izdrzati!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Penjanje...
23.2.2015 23:44:59   
Bibilib
Moj bebac jos uvek nije ucvrstio svoje hodanje jos ide na staklenim nozicama a penje se tj.pokusdava da se popne gde stigne...drzi se za krevet i dize nogu gore,penje se na moje noge,dize nogu na donjem delu stocica,penje se na vagu user posted image user posted image user posted image user posted image strasno,strasno...sve je blesavo dete....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Penjanje...
5.3.2015 23:27:17   
dijana1*
Kosta se vec mesec dana penje gde stigne. Ne smem sekund jedan da ga ostavim. Popne se na garnituru i skace pa se baci. Veceras sam izasla iz sobe samo nesto da ostavim i Vuk zove mamaaaaa Kosta se popeo na komodu. Kada sam usla u sobu oduzela sam se.
Video je kako Vuk iskace iz kreveca pa je i on to veceras pokusao. nego on zna da mu to ne dozvoljavam i kada se penje prvo pogleda u mene i crce od smeha. Boze zar je moguce da beba od 14 meseci bude takav manipulator user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Penjanje...
5.3.2015 23:38:19   
mila83
Vidis da je moguce ! user posted image Joj znam taj osmeh..opasni su. U tom uzrastu su neodoljivi skroz ! Pa cak i kada su nestasni user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Penjanje...
5.3.2015 23:45:31   
dijana1*
Da to je onaj cuveni kvarni osmehuser posted image
Eeeee gledaj me sada cu da radim ono sto ne bi trebalo user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Penjanje...
5.3.2015 23:49:38   
mila83
user posted image Da,da....i ti ces me pustiti mama jer sam sladak !user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Penjanje...
6.3.2015 8:22:01   
veselicaa
Moja A.obozava da se penje,kada god je napolje ona se popne ili na kapiju,ili na neku klupicu,pokusava cak i na drvo ali ne dam user posted image Koliko puta sam se samo presekla od straha kada bih je videla,jos voli da skoci sa visine,mislim da se penje samo da bi posle mogla da skoci

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Penjanje...
6.3.2015 10:48:01   
mila83
Mi kada setamo,ukoliko prolazimo pored nekih stepenika,obavezno se penju i skakucu.sad sam i ja pocela sa njima, nekako me to oraspoloziuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Penjanje...
6.3.2015 10:53:30   
veselicaa
Meni je sve to ok,treba decu pustiti da istrazuju,da se zabavljaju,problem je obuzdati sebe da svaki put ne viknes silazi iz straha da ne padnu.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Penjanje...
6.3.2015 11:03:31   
mila83
Ja imam prijateljicu koja ne dozvoljava svom 4,5 god.sinu da skoci sa obicnog kreveta.i bas zato sto mu brani,jako se boji za njega,on je nemoguc,nece da je slusa..a u vrticu su primetili da je malo smotan i da bi mogao biti malo cvrsci za svoje godine,treba mu vise kretanja.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Evo čega se deca najviše plaše, prema uzrastu
Grmljavina, mrak, veštice, čudovišta, duhovi i mnoga druga zastrašujuća stvorenja koja bi mogla živeti u mračnom ćošku s...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here