|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj kompjuter ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.08. – 31.08.2014.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikonica Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo na osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   PeruvianMaca tablete
24.2.2010 12:43:23   
guppy RR
PeruvianMaca tablete – jedinstvena kombinacija prirodnih sastojaka koji pozitivno utiču na nivoe polnih hormona i reproduktivne sposobnosti muškaraca i žena. Sa PeruvianMaca tabletama možete povećati šanse za uspešnu trudnoću!

user posted image

(poruka našeg sponzora)

Pročitajte više: KLIK

< Poruku je uredio guppy RR -- 24.2.2010 12:48:49 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: PeruvianMaca tablete
24.2.2010 12:44:00   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

U temi Čekamo dve crtice Tanjičak je pisala o Peruvian Maci pa evo nešto o tome:

PeruvianMaca
Peruanska Maka je biljka koja poslednjih godina postaje sve popularnija širom sveta kao pomoćno sredstvo u lečenju simptoma menopauze, bolnih simptoma PMS-a, neredovne menstruacije, smanjenog nivoa libida i problema sa plodnošću.
Žene koje koriste Maku primećuju povećan nivo energije, povećanu sposobnost podnošenja stresa, zdrave nivoe libida i plodnosti, a one u menopauzi smanjenje naglih napada vrućine i noćnog znojenja. Maka je sve priznatija kao adaptogen odnosno biljka koja ima sposobnost da balansira hormonalne nivoe na prirodan način i vitalizira celokupan organizam.
Poremećeni nivoi estrogena kod žena dovode do raznih neprijatnih stanja tokom menopauze koji uključuju nagle promene raspoloženja, nesanicu i napade vrućine i znojenja. Adaptogena svojstva Make mogu vremenom normalizovati nivoe estrogena na prirodan način naspram klasične hormonalne terapije koja može biti opasna.
Posebne doprinose Maka pokazuje na polju podržavanja ženske plodnosti jer ova biljka obezbeđuje svojim sastavom neophodne nutrijense reproduktivnom sistemu, poboljšava redovnost menstrualnog ciklusa i pozitivno deluje na lučenje gonadotropnih hormona.
Jedinstvenost PeruvianMaca® preparata se ogleda u tome što pored najkvalitetnijeg praha peruanske Make sadrži i značajan sadržaj arginina - neesencijalne aminokiseline, kao i pčelinjeg polena koji zajedno dodatno podržavaju zdravlje reproduktivnog sistema.

Problem sa plodnošću
Kao i kod žena, i kod muškaraca je moguće da zbog sve većeg uticaja negativnog dejstva spoljašnjih faktora dođe do poremećaja normalne ravnoteže u lučenju hormona TESTOSTERONA pri čemu na prvom mestu mozak odnosno hipofiza oslobađa manje količine neuropeptida LH koji je zadužen za stimulaciju ćelija u Testisima (Lejdigove ćelije), koje onda proizvode testosteron. Ovako oslobođeni testosteron u testisima utiče na veliki broj funkcija u organizmu muškarca, od kojih i održavanje normalne količine spermatozoida u testisima.
Naravno, za normalnu oplodnju nije dovoljno samo obezbediti dovoljan broj spermatozoida, već je neophodno obezbediti i njihovo normalno sazrevanje. Taj posao preuzima opet Hipofiza, ali ovaj puta oslobađanjem već poznatog neuropeptida (FSH).

Upravo biljka MACA ima tu sposobnost delovanja na centre u mozgu pri čemu direktno utiče na kontrolu rada HIPOFIZE putem pozitivne stimulacije njenog pretpostavljenog centra koga nazivamo HIPOTALAMUS. Uspostavljanjem ovakve ravnoteže omogućeno je kod muškarca balansirano  oslobađanje hormona Hipofize koji dovode do adekvatne produkcije testosterona i normalne količine i kvaliteta spermatozoida.

Dakle, jasno je da delovanje ovog preparata ostvaruje iste efekte  kod muškaraca kao i kod žena, sa konačnim ciljem da obezbedi što bolji odgovor testisa na impulse iz mozga, kao i da obezbedi što bolju funkcionalnost samih testisa u cilju proizvodnje što kvalitetnijih spermatozoida.

Kako se PeruvianMaca koristi ?

PeruvianMaca tablete su dijetetski suplement i samim tim su potpuno sigurne za korišćenje od strane odraslih muškaraca i žena svih životnih doba.
PeruvianMaca tablete su potpuno prirodne i nemaju nikakva neželjena dejstva. Mogu da se koriste neograničeno dugo kao redovan dodatak ishrani.
Preporučuje se redovna upotreba PeuruvianMaca tableta tokom tri meseca kako bi došlo do trajnih rezultata.
U proseku se koristi jedna do dve tablete dnevno, pre obroka sa dosta tečnosti.

http://www.macaperuvian.com/peruvianmaca-za-zene/peruvianmaca_za_zene.htm

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
24.2.2010 12:45:56   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: tanjicak

E to je to.

Danas sam pocela da je pijem , pa cemo da vidimo kako cu da se osecam, a u svakom slucaju iskustvo delim sa vama drage moje.
A sto se tice mm , nadam se da posle nje nece biti kao zeka peka hehehe

Tanjicak, koliko si ih platila?

4.000 din 4 kutije , imislim da ima 30 tabletica u jednoj a pije se od 2 do 4 dnevno

Ovde pise da se koristi jedna do dve dnevno?

tako pise na uputstvu . kaze nabolje 2 dnevno , ali ako se hoce brze dejstvo onda mora do 4. Nema bilo kakvih kontraindikacija.
Ja cu da pijem po 2 ipak necu da preterujem , pa cemo da vidimo sta ce da bude.

joj , ja danas dobila neku vrstu alergije. Uzasni plikovi i svrap po svim zglobovima. Bojim se samo da nije od ove peruvian mace. 

IZVORNA PORUKA: machkica

shta mislite, da li je ok da je koristim chisto kao 'dodatak' ishrani ili shta vecj? da li mozhe da shteti ako je sa hormonima sve oki? tj, da li se koristi kao 'lek'u odredjenim sluchajevima ili je vishe kao svi oni multivitamini, ecomeri, nocjurak i ostalo?

IZVORNA PORUKA: machkica

u stvari, glupa sam, lepo pishe sitnim slovima da mozhe da se koristi kao dodatak ishrani :), ali dobro, shta vi mislite o tome... ?
e sam se tripovala da sam trudna, grudi porasle, stomak, muka na sve zhivo :D... a sad mi menstruacija malko obilnija, a to je koliko shvatam, dobro... eto, to bi bilo sve :D

elem... na ovu temu, ako nekog bude interesovalo... pijem je vecj dve i neshto nedelje, chini mi se... po dve dnevno... nemam nikakve nezheljene efekte, sem shto mi je pms bio najdosadniji do sad, jedno vreme sam se tripovala da sam trudna, grudi porasle, stomak, muka na sve zhivo :D... a sad mi menstruacija malko obilnija, a to je koliko shvatam, dobro... eto, to bi bilo sve :D

e sam se tripovala da sam trudna, grudi porasle, stomak, muka na sve zhivo :D... a sad mi menstruacija malko obilnija, a to je koliko shvatam, dobro... eto, to bi bilo sve :D
IZVORNA PORUKA: Lenka_

Machkice, interesuje me da li si imala rezultata sada posle tri meseca? Ja se razmišljam da naručim, ali ne bih da donosim odluke samo na osnovu njihovog sajta.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
24.2.2010 12:46:56   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: viking

Glede peruvian mace: ja je nisam pila jer je nisam nigde našla iako sam pitala u 20 beogradskih apoteka. Naručivanje internetom ne volim jer poštar dodje dok sam ja na poslu a onda moram u roku od tri dana da idem u poštu da uzmem pošiljku, s tim da pošta radi do 15h a ja do 17h i sve me to smara... Inače, idem na jogu a instruktorka koja se jogom bavi već 32 godine i vrlo je upoznata sa svim vidovima alternativne medicine vrlo hvali peruvian macu i kaže da je tokom godina upoznala mnogo žena koje su vrlo brzo pošto su počele da je piju ostale u drugom stanju. Dakle, devojke, srećno vam bilo

Ja bih to rado probala, ako mi neko kaže u kojoj (beogradskoj) apoteci to mogu da kupim?

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
24.2.2010 12:58:32   
liliana
I ja sam mislila da vredi pokušati, ali taman kad sam ih htela poručiti- dobila sam obaveštenje da smo u februaru (prošle god) na programu za VTO

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
24.2.2010 13:10:21   
ksenija81
vidim nema moje poruke, a bila sam ubedjena da sam napisala da tema vec postoji.user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 6
24.2.2010 13:28:49   
sunčica
ja sam ih pila jedan mjesec, povećavaju libido user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 7
24.2.2010 14:22:41   
Suncicabg
Razlika izmedju praha i tableta?
U prodavnici zdrave hrane se prodaje maka u prahu (oko 2000 din).  Ja nisam ni nasla te tablete.

(odgovor članu sunčica)
Direktna veza do poruke: 8
25.2.2010 0:01:48   
2002m
sutra narucujem drugu turu,Pili smo oboje, ali sam ja prestala zbog klomifena.A muzic ce da nastavi da pije.
Direktna veza do poruke: 9
25.2.2010 5:59:13   
tixy1
I moj muz pije vec mesecima.
Iskreno, ne mogu da kazem ima li efekta (jer se mm bori sa bakterijama), ali objektivno mu se povecao broj spermatozoida bas bas onako.
E sad, da li je to jer je bio cist od bakterija ili je tu pomogla i maca, ne znam.
Kazem, sad opet ima bakterije.
Bas smo komplikovani.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 10
25.2.2010 7:11:10   
Anoniman
šta je bolje-peruvian maca ili zlatna maka?
i smeju li eventualno da se piju zajedno?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tixy1)
  Direktna veza do poruke: 11
25.2.2010 7:50:02   
Izida
IZVORNA PORUKA: banini

šta je bolje-peruvian maca ili zlatna maka?
i smeju li eventualno da se piju zajedno?user posted image user posted image user posted image

Banini draga i ja se pridružujem tvom pitanju. Možda je previše piti zajedno user posted image  pih, ko li će ga znati sa tim travčicama, nikad nisi načisto user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
25.2.2010 8:21:43   
Anoniman
pa zato i pitam draga,probaću i jedno i drugo........mada više mi odgovara maka-po uputstvu....user posted image

(odgovor članu Izida)
  Direktna veza do poruke: 13
25.2.2010 8:39:09   
Izida
IZVORNA PORUKA: sunčica

ja sam ih pila jedan mjesec, povećavaju libido user posted image user posted image user posted image

Ako ništa drugo, ja ih kupujem zbog ovoga user posted image user posted image

(odgovor članu sunčica)
Direktna veza do poruke: 14
25.2.2010 9:07:54   
guppy RR
Hmm nisam do danas ustvari shvatila da one utiču i na menstrualni ciklus. Da li je neka od vas uzimala Peruvian macu SAMO ZBOG uređenja menstrualnog ciklusa? Kako je to prošlo?

(odgovor članu Izida)
Direktna veza do poruke: 15
25.2.2010 13:12:36   
PeruvianMaca
Poštovane dame,

Od sada vam stojimo na raspolaganju za dodatna potanja koja eventualno budete imale u vezi proizvoda PeruvianMaca. Ipak, verujemo da će se realna slika o PeruvianMaca tabletama formirati najbolje na osnovu svedočanstava samih korisnika.

Za početak, možemo odgovoriti na pitanje guppy RR - redovna upotreba PeruvianMaca tableta, zahvaljujući pozitivnoj stimulaciji hormonskih mehanizama, kod žena pre svega pozitivno utiče na čitav tok ciklusa (preko toga i na sposobnost začeća), tako da se tablete mogu koristiti i kao prirodno sredstvo za regulaciju ciklusa. Mnoge žene koje su "zasićene" hormonskom terapijom biraju upravo PeruvianMaca kao najefikasnije prirodno rešenje i alternativu pilulama.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 16
25.2.2010 13:20:19   
cipiripi
Da li sadrze prirodni estrogen?

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*

(odgovor članu PeruvianMaca)
Direktna veza do poruke: 17
25.2.2010 13:25:11   
PeruvianMaca
PeruvianMaca tablete, za razliku od nekih drugih prirodnih sredstava (baziranih na fitoestrogenima, uglavnom iz soje) ne sadrži supstance nalik hormonima. Maka i dodatni sastojci jednostavno daju podsticaj organizmu da se vrati u hormonsku ravnotežu, preko pozitivne stimulacije osovine hipofiza-hipotalamus i produkcije gonadotropnih hormona (LH i FSH).

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 18
25.2.2010 13:36:11   
Suncicabg
Mene i dalje zanima koja je razlika izmedju praha ZLATNA MAKA i tableta PERUVIANMACA?
Da li se radi o istoj biljci?

Direktna veza do poruke: 19
25.2.2010 13:52:31   
PeruvianMaca
PeruvianMaca tablete sadrže čist prah autentične peruanske make, kao i dodatne sastojke u vidu Arginina i Propolisa koji sinergijski doprinose boljem delovanju same make. Takođe, PeruvianMaca je u formi tableta i jednostavnija je za upotrebu. O drugim proizvodima ne možemo i ne želimo da dajemo komentare jer nemamo uvida u tehnološke i druge aspekte proizvodnje, kao i kvalitet sastojaka.

Svaki naš kupac dobija garanciju da će nakon dva meseca redovne upotrebe biti zadovoljan postignutim rezultatima ili dobija mogućnost reklamacije i refundacije novca u punom iznosu!

Nadamo se da smo uspeli da Vam pružimo zadovoljavajući odgovor.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 20
25.2.2010 13:55:08   
cipiripi
Hvala na odgovoru user posted image
Imala sam problema zbog odredjenih preparata koje sadrze prirodne izvore estrogena, sto je rezultialo otecenim jajnicima. Iz tog razloga sam postavila pitanje.

< Poruku je uredio cipiripi -- 25.2.2010 13:56:16 >

Direktna veza do poruke: 21
25.2.2010 14:12:06   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: PeruvianMaca

PeruvianMaca tablete sadrže čist prah autentične peruanske make, kao i dodatne sastojke u vidu Arginina i Propolisa koji sinergijski doprinose boljem delovanju same make.

Mm je alergican na med, tako da predpostavljam da ne sme da koristi ove tablete user posted image

Direktna veza do poruke: 22
25.2.2010 14:17:26   
cipiripi
To je i meni palo na pamet...
I imam jos par pitanja..

-Da li smeju da je koriste ljudi sa oboljenjem stitne zlezde?
-Kako utice kod klimaksa?
-Da li sme da se koristi kao priprema za trudnocu/i ako ne neko ne zna da li je trudan, s obzirom da sadrzi tanin?
-Koliko dugo sme da se koristi i kolika treba da bude pauza?

Direktna veza do poruke: 23
25.2.2010 14:36:01   
Suncicabg
Cipi  user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 24
26.2.2010 9:43:27   
PeruvianMaca
-Da li smeju da je koriste ljudi sa oboljenjem stitne zlezde?
-Kako utice kod klimaksa?
-Da li sme da se koristi kao priprema za trudnocu/i ako ne neko ne zna da li je trudan, s obzirom da sadrzi tanin?
-Koliko dugo sme da se koristi i kolika treba da bude pauza?

Poštovana,

-Peruanska maka se na zapadu koristi i kao komplementarno prirodno sredstvo u tretmanu hipotireodizma, te omogućava efikasno umanjenje negativnih simptoma, najpre manjka energije i lošeg raspoloženja.
- PeruvianMaca tablete uspešno koriste i žene u menopauzi za umanjenje negativnih propratnih pojava poput valunga, promena raspoloženja i znojenja.
- PeruvianMaca se obično koristi kako bi se popravile šanse da dođe do trudnoće, a kada se ista ustanovi, onda se prekida sa upotrebom. Ako se nakon začeća još neko vreme koristi jer se nije znalo da je došlo do trudnoće , prema svim raspoloživim informacijama ne postoji nikakav rizik da se ugrozi trudnoća.
- Postoji samo opšta preporuka da se ne koristi kraće od 2 meseca kako bi došlo do adekvatnih fizioloških efekata, a dugoročno korišćenje nije ograničeno.

Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:

Stazice sa makom
Kuvar: vikiveki
Vrlo ukusan i izdašan kolač,deca ga obožavaju.

Anketa

Ime za decaka
Ipokrisia

Koje ime da mu dam...ako bude decak... ;)

Oznake

Click Here