|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Planovi za docek/proslavu 2019.
25.11.2014 19:06:26   
soni
Ja vec postajem euforicna...Cak sam po malo pocela i kucu da kitim user posted image ...Volim praznike, volim Novu Godinu....
Posto nam prijatelji uglavnm svi imaju malu decu kao moja devojcica, verovatno cemo se okupiti i biti negde zajedno pa do kada izdrzimo user posted image ...

Kakvi su vasi planovi?? Sta planirate lepo da spremate ?? kako inace proslavljate novogodisnje praznike ???

< Poruku je uredio veselica RR -- 25.11.2018 12:22:38 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
25.11.2014 19:16:50   
doktorkakristal
ja i muz smo zajedno sedam godina i ni jednu nismo zajedno slavili radio je nocnu svake godine,u stvari mozda jedne nije ali je radio prvog ujutru,ove bi mogli da budemo zajedno ne radi ali nemamo da slavimo sa kim,svi imaju malu decu koju nemaju kome da ostave oni koji bi mogli nemaju para,zalosno kakva je situacija user posted image ,mada ja obicno i postim ceo post tako da bi morali negde gde ima posne hrane

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
25.11.2014 19:31:47   
Buba Mira
Mi smo do sada ili išli negde ili pravili žurke kod nas, dete je bilo sa bakom. Bilo nam je super, svak donese po nešto od klope, piće isto, pa se glupiramo do zore. Uglavnom smo se bolje provodili kod kuće sa društvom nego po kojekakvim fensi mestima. Ove godine mm želi da idemo negde, ja još dumam, nekako mi je najlepše da se popnem na sopstveni sto kad se napijem, provereno znam da će me izdržati. user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
25.11.2014 19:56:34   
isidora88
kod nas se nista ne zna do 31.12, mm nikad ne zna unapred ni 12h kad radi, tako da nikakvi planovi nam ne dolaze u obzir.user posted image
nadam se da cemo se ukombinovati sa nekim pa u drustvu slaviti, samo da ne budemo mateja i ja sami.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
25.11.2014 20:03:30   
soni
Mi nemamo puno drustva ovde i ranijih god smo slavili su Srbiji...Sada imam zelju da budemo ovde napravim klopicu i uzivamo..

Uplacivanje po restoranima, kaficima ovde retko ko praktikuje a i meni je dosadilo...Daju se silne pare i onda moras lepo da se provedes...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
25.11.2014 20:05:14   
Sanjalica1980
Moj mm i ja smo skoro svaku NG proslavljali na skijanju. To nam je postala tradicija. Inace ne volim da proslavljam po klubovima ako nemamo svoj sto i stolicu. Sa godinama mi pocela smetati guzva,buka,dim itd.. user posted image

Ove godine cu je zeljno docekati kuci sa bebicama u stomaku,mm i mozda nekim malim drustvom user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
25.11.2014 20:06:52   
Torbica
Nista, ne slavimo. Krajem decembra decica kite jelku, to im je veselje. A slavimo Bozic. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
25.11.2014 20:14:09   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Torbica

Nista, ne slavimo. Krajem decembra decica kite jelku, to im je veselje. A slavimo Bozic. user posted image


slicno je i kod nas...
okitimo jelku, napravim neku lepsu veceru, kolace i u pola jedan najkasnije idemo u krevet. a pravo slavlje je za Bozic

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
25.11.2014 20:20:16   
soni
I mi Bozic slavimo al ja volim i NG..

Muz mi nije u nekom raspolozenju, majka mu je umrla , njemu ce sigurno biti svejedno lezali i kuci...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
25.11.2014 21:07:17   
Olga75
ja volim tu euforiju ali se na kraju smorim , valjda se umorim sta li
volim sad ce Mikulas ,pa slava , pa Bozic , pa Nova pa drugi Bozic , razloga za slavlje koliko hoces
a mi cemo verovatno kod kuce , pitanje je samo da li cemo biti sami

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
25.11.2014 21:20:38   
lesica
Elem, moj plan za ovu NG - oko 20-21h spremno i postavljeno: vruća masna pogača, mezence, ruska salata ( ona mi je večita asocijacija za NG), pihtije, salata od kiselog kupusa, i naravski vrelo pečenje by mua, i uz to neka fina torta. U kičerani topline doma, uz mužića i ćerku i ko god došao dobrodošao.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
25.11.2014 21:30:44   
choopa choops
Mi ove godine nećemo slaviti jer smo u koroti. Možda jedino odemo do mojih na večeru i da djeca uzmu poklone i to je to...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
25.11.2014 21:55:28   
superm
Bicemo zajedno, kod kuce. Klopa koju volimo, maskenbal, kao i prosle godine, uzivali smo! Slusacemo muziku po nasem izboru, eto...

< Poruku je uredio superm -- 25.11.2014 21:57:13 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
25.11.2014 22:06:45   
isidora88
ove godine cu da skuvam za nedelju danauser posted image , neko rolovano mesence, sarma, supa, torta, kolaci sitni, uf al ce se jesti user posted image
jos ako se ukombinujemo sa nekim drustvom sa decom milinauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
25.11.2014 22:24:53   
Ana RR
Mi cemo biti kuci, dever i njegovi idu u Las Vegas i Palm Springs, mi cemo biti sami. Mozda nam se pridruzi neko od ljudi koje smo ovde upoznali ali ne verujem, radije bih da budemo samo nas troje.
Inace, ovde niko ne slavi novu godinu, bozic je najveci praznik.

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.11.2014 22:26:29 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
25.11.2014 22:26:53   
soni
Ja moram da nakupujem lampione user posted image user posted image user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
25.11.2014 22:27:34   
Misha i Ljisha
Vivaaaa Las Vegasuser posted image .

Planovi za docek???? Ijuuuu spavacemo sto posto kao i prosle godine pa cemo se probuditi oko 11 zvati komsije da dodju da se izljubimo i nazad u krevetuser posted image

Ja vise nisam ni sigurna da li mogu da docekam Novu Godinuuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
25.11.2014 22:28:29   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Inace, ovde niko ne slavi novu godinu, bozic je najveci praznik.

da meni je to isto bilo cudno u Americi. Nova godina nista posebno obicno neke sedeljke ili cak nista.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 0:31:02   
Azra_
Ma ni ja ne volim NG, šta dočekujemo i slavimo nikada mi nije bilo jasno. Krećemo da brojimo iznova datume?! Ok...ko voli, neka proslavi. Nikada nisam ni bila euforična. Božić mi je zaista drag. A doček NG ću provesti prippremajući gozbu za 1.januar - proslavu detetovog rođendana.user posted image

< Poruku je uredio Azra_ -- 26.11.2014 0:32:17 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 0:43:30   
dunja RR
Ja bih volela da gledam TV, više od pola godine ga nisam gledala. Ili da poskidam neke serije, Killing recimo, psolednju sezonu, da odgledam. Videću da li je to izvodljivo sa S user posted image

Ne slavim inače NG, ali je uvek jedva čekam zbog odmora od par dana. A onda pomislim da kreće završno stanje za firmu, i gomila posla, tako da user posted image Ali to tek posle Božića, Do tada spavanje i TV, videćemo koliko će mi S dozvoliti, duša moja draga.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 7:54:04   
Anck Su Nmaun
Vise volim samu euforiju pred NG, kicenje jelke i ostalo. Sam docek ne nesto posebno.
Planirali smo neku sedeljku sa drustvom mozda.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 8:33:46   
soni
Ovde su vec okitili grad, komsije terase, sljasti ...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 8:38:22   
Modessty
Volim Novu Godinu i sva dešavanja oko nje user posted image
Volela sam i kad sam bila klinka jer sumoji roditelji uvek kitili jelku i uvek stavljali paketiće ispod nje. Jedne godine nas posetio i Deda Mraz user posted image To su mi najlepša sećanja iz detinjstva.
Ja se sad trudim da svojoj deci priredim novogišnju euforiju za pamćenje.
Bićemo kod kuće verovatno. Prošle i preprošle godine nam je tu bio drug i baš smo se lepo proveli.
Jedino što ne volim kad su novogodišnji praznici u pitanju - to su petarde!

Ove godine ćemo kao i prošle zajedno sa Danilom da kitimo jelku, ukrašavamo stan, spremamo tortu....

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 8:41:05   
soni
da i paketici...I moj muz i ja kupujemo jedno drugom i stavimo ispod jelke.Sad i Luni.., onda 1. ujutro otvaramo poklone uz kafu...Prosle godine sam dobila termos solju...Videcu sta cu ove, nije bas pun ideja user posted image ..Mene je pre par god cekao i verenicki prsten ispod...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 8:43:36   
Modessty

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja bih volela da gledam TV, više od pola godine ga nisam gledala. Ili da poskidam neke serije, Killing recimo, psolednju sezonu, da odgledam. Videću da li je to izvodljivo sa S user posted image

Ne slavim inače NG, ali je uvek jedva čekam zbog odmora od par dana. A onda pomislim da kreće završno stanje za firmu, i gomila posla, tako da user posted image Ali to tek posle Božića, Do tada spavanje i TV, videćemo koliko će mi S dozvoliti, duša moja draga.


Dunjci ovo će vam biti najlepša nova godina do sada!user posted image Sve će ti biti interesantnije zbog Save. Još idete i na prvog RR Deda Mraza user posted image
ja se sva istopim kad gledam Danila kako se raduje poklonima i jelki i ukrasima! Ove godine će već i Nikola znati da učestvuje!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here