|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodilište Kruševac
11.3.2013 23:22:32   
daca78
Porodiliste Krusevac user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

P.S. Promijenila sam naziv teme da se zna na što se odnosi.

< Poruku je uredio Lu RR -- 12.3.2013 7:24:31 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Porodilište Kruševac
12.3.2013 8:27:26   
daca78
Ima li koja mama da je kao ja odusevljena uslovima u porodilistu Krusevac? Pricali su svakakve price i prosto nemas pojma sta te ceka ali verujte ja sam toliko zadovoljna da bih brzo da odem ponovo tamo i rodim jos jednu bebe. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daca78)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Porodilište Kruševac
12.3.2013 8:49:17   
MaraMina
blago tebi kada je u Kruševcu tako lepo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daca78)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Porodilište Kruševac
12.3.2013 8:54:36   
daca78
Nije problem ako odlucis da rodis bebu u Krusevcu sredicemo preko veze.Ajde navali samo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a krevet ce te cekati.

(odgovor članu MaraMina)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Porodilište Kruševac
12.3.2013 8:56:39   
MaraMina
dogovoreno user posted image user posted image user posted image kad bude bilo vreme za porodjaj stizem , ali prvo da ostanem trudna ;)

(odgovor članu daca78)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Porodilište Kruševac
3.5.2013 19:50:26   
SuperStar
Ima li neko da mi prenese iskustva iz Krusevca,mozda i o epiduralnoj anesteziji?Pozdrav

(odgovor članu MaraMina)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Porodilište Kruševac
1.4.2016 10:22:13   
Milena18
Ima li nekoga sa svežim iskustvom u kruševačkom porodilištu?
Meni je termin u avgustu i baš bih volela da znam šta me čeka. Znam da se iskustva mogu dosta razlikovati od žene do žene, ali ipak svaka informacija znači.

(odgovor članu SuperStar)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Porodilište Kruševac
1.4.2016 14:36:49   
vocicana
Superstar i Milena, drago mi je da ima ovoliko devojaka iz Ks. Ja sam krusevljanka i radim u zdr centru, eto mozemo se i upoznati nekada.
Ukoliko trudnoca nema vecih komplikacija, nije neophodno da idete u bolnicu do pocetka 7-og meseca, ali vec tada jepotrebno da se raspitate o nekom doktoru koji ce vas preuzeti i malo se vise ukljuciti u trudnocu.
Moja misljenja su izmmenjena jer neposredno i blisko saradjujem sa lekarima i koleginicama sa ovog odeljenja, za sada nisam imala neprijatna iskustva sa sestrama, sa lekarima manje vise, jer ne volim nadobudni i arogantni stav, jer sam ja u tom slucaju 10 puta gore.
Javicu vam se u pp da vas uputim na ljude za koje zasigurno znam da su korektni i ok, za ostalo je cista sreca. Babice su sjajne, jako strucne, laktacijskih sestara nema, koje se bave samo tim delom nakon porodjaja, mislim da i patronazna sluzba ima sasvim korektan stav i jako su fine sestre koje ce kasnije doci ui posetu kada sa babcima odete kuci. To su sestre sa visokim obrazovanjem i toplo preporucujem da od 26-tenedelje krenete sa skolicom za trudnice, obratite se gl sestri dispanzera za zene, Ani Antonijevic, bicete odusevljene.
AKo imat enekakvo pitanje, pucajte slobodno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here