|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Potkošulje za decu
8.9.2009 12:04:22   
Anoniman
Luka je krenuo u vrtić i vaspitačice su mi po dadilji poručile da mu ne oblačim bodiće (iako ja njih najviše volim jer mu tako sigurno nisu gola leđa), jer ga one tako uštinu kada ga oblače! user posted image  Nego da mu oblačim atlet majce. Tako bih ja da kupim potkošulje detetu, zanima me koje potkošulje kupujete deci? Ja sam kupila dve u Extreme Intimo, malo su skuplje ali mi se sviđa što su uske, idu uz telo.
Mame iz NS, jel znate možda gde se prodaje Ariljski veš? Pošto su potkošulje? Ili, neki drugi savet za potkošulje u NS.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Potkošulje za decu
8.9.2009 12:06:56   
mamanp
Ne znam za NS, ali znam gde ih ima u NP.user posted image Kupujem samo ariljske potkosulje i obavezno kupim vece da se ne izvlace iz gaca.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Potkošulje za decu
8.9.2009 12:08:26   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Pošto su potkošulje?


U NP su 120,00 dinara.user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Potkošulje za decu
8.9.2009 12:08:32   
Anoniman
A jesu uske ili široke? Moje dete je baš mršavica.

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Potkošulje za decu
8.9.2009 12:10:15   
mamanp
Uske su. Devojcici su skroz uz telo,a i ona je mrsavica.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Potkošulje za decu
8.9.2009 12:11:42   
Anoniman
Uf, super, ovde u Extr. Intimo su preko 200din bile prošle godine.

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Potkošulje za decu
8.9.2009 12:18:58   
mamanp
Meni su stvarno ove ariljske super, povoljna im je cena a i kvalitetne su. Ja volim kad su uske (a rastegljive su). Kad obuce neku uzu majcicu da joj se ne gomila potkosulja nego se lepo pripije uz telo i ne vidi se da ima nesto ispod.

< Poruku je uredio mamanp -- 8.9.2009 12:19:36 >


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Potkošulje za decu
8.9.2009 12:20:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamanp

Kad obuce neku uzu majcicu da joj se ne gomila potkosulja nego se lepo pripije uz telo i ne vidi se da ima nesto ispod.


Tačno to. OK, Luki ne obučem usku majcu, ali ipak volim da potkušulja ide uz telo, jer u suprotnom ne razumem njen efekat, jer ne greje.

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Potkošulje za decu
8.9.2009 12:23:13   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: mamanp

Kad obuce neku uzu majcicu da joj se ne gomila potkosulja nego se lepo pripije uz telo i ne vidi se da ima nesto ispod.


Tačno to. OK, Luki ne obučem usku majcu, ali ipak volim da potkušulja ide uz telo, jer u suprotnom ne razumem njen efekat, jer ne greje.


Slazem se sa tobom.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Potkošulje za decu
8.9.2009 13:11:38   
Anoniman
Tasho, imas njihov butik kod Diznija na limanu, preko puta hotela Aleksandar, u ulicici, stanes na ulaz hotela, pogledas preko puta i vidis.

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Potkošulje za decu
8.9.2009 14:33:47   
Lu
I ja sam Roku kupila potkošulje kad je skinuo pempu i počeo da nosi gaćice,doduše tek je sad zahladnilouser posted image
Uske su,duge i super rastezljive,prionu uz tijelo i nije ih problem navući,pamučne naravno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Potkošulje za decu
8.9.2009 15:04:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Tasho, imas njihov butik kod Diznija na limanu, preko puta hotela Aleksandar, u ulicici, stanes na ulaz hotela, pogledas preko puta i vidis.


Hvala.

Saznala sam da ima i u jednoj radnjici u Jevrejskoj, kada se ide od pijace ka centru, sa desne strane u pasažu pre Sinagoge.
I ima kada se ide od Jovine gimnazije ka ribljoj pijaci, sa desne strane, piše Ariljski veš.

/ako nekome u NS zatreba info user posted image /

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Potkošulje za decu
8.9.2009 17:16:12   
Anoniman
pre
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Nedja

Tasho, imas njihov butik kod Diznija na limanu, preko puta hotela Aleksandar, u ulicici, stanes na ulaz hotela, pogledas preko puta i vidis.


Hvala.

Saznala sam da ima i u jednoj radnjici u Jevrejskoj, kada se ide od pijace ka centru, sa desne strane u pasažu pre Sinagoge.
I ima kada se ide od Jovine gimnazije ka ribljoj pijaci, sa desne strane, piše Ariljski veš.

/ako nekome u NS zatreba info user posted image /


Jevrejska 15. Odlicno su snabdveni i povoljni.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Potkošulje za decu
9.9.2009 8:57:38   
Anoniman
Kupila sam.

Kod riblje pijace su 100din, ali su imali samo jedan komad. U Baby Sari sam kupila još jednu, isto je Ariljski veš, 160din.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Potkošulje za decu
10.9.2009 17:42:24   
Jelena81
nase det euvek bilo buca i prerasli smo bodice vrrrrrrlo brzo!!!

od malih nogu nosi atlet majice, i to samo Ariljski(citaj, nema se za skuplje, mada je OK, obozavam pamuk), cak kupim i broj vece - ne sljampa joj- da moze lepo da ostane upasana cak i kada sedne ili se nagne...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Potkošulje za decu
2.2.2011 16:43:56   
bebać
Ja sam našla jednu divnu radnju...i tu kupujem Sergeju kompletiće(gaćice+potkošuljice) i to SRBAČKI VEŠ...100% pamuk,super su...uglavnom su plave na prugice i stvarno kvalitet je superuser posted image a nisu ni skupe

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Jelena81)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Potkošulje za decu
2.2.2011 17:01:31   
Lu
E kad dođem tamo odvest ćeš meuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Potkošulje za decu
2.2.2011 18:02:14   
bebać
da te pitam kad ćeš doći e nećuuser posted image

odosmo off

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Potkošulje za decu
3.2.2011 12:33:53   
bebać
Danas sam našla i divne potkošulje od ALMA&RAS....za djecu,imaju bijele i ja sam našla jednu svjetlo plavu sa sivom prugicom(nju sam i kupila)...isto su lijepe i 100%pamuk,sakupljanje +-3%user posted image

ja ne znam da li u Srbiji ima brand od ALmE&RAS...??

< Poruku je uredio bebać -- 3.2.2011 12:34:38 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Potkošulje za decu
3.2.2011 12:34:56   
Vučko.ba.
Alma ras - odlični su

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Potkošulje za decu
19.2.2011 21:52:11   
Jele
Ja ću izgleda Urošu morati da počnem da oblačim potkošulje user posted image Ne želim, ali njemu više ne mogu da nađem veličinu bodića user posted image CundA pravi do 98 i ti su mu mali, moram svaki put da ih teglim nakon pranja, ali jedva ih zakopčam, u KANZ-u sam našla 104 i nema većih, a ti su mu knap sada. Jel' pravi neko 110 br bodića, još mi je mali za potkošulje....

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Potkošulje za decu
19.2.2011 21:59:22   
Anoniman
Što mali Jele?
Ja Neši bodiće ne oblačim već pola godine, jer su mi bili nezgodni zakopčanje, bojala sam se da ga ne uštinem kad je skinuo pelenu. Imaš one super ariljske potkošulje, koje su skroz uske, a dugačke, uopšte se ne ispasuju. Neša je visok oko 96-97, ja mu kupim potkošulju br.6, i bude mu super. A i nisu skupe, 105 din je komad, onih belih, a sa pepom prase 160user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Potkošulje za decu
19.2.2011 22:07:04   
Jele
Pa ne znam, bacaka se, valja, itd. uvek mu se majica ispasuje, pa se tripujem da će i potkošulja i da će mu leđa biti gola, a znoji se jako, pa da se ne prehladi... I ne znam kako gaće da mu obučem na pelenu pa da mogu tu potkošulju da upašem u gaće makar ako već ne mogu u pelenu, ne znam navikla sam na bodiće nekako se sigurno osećam kada je u njima....Ali eto, izgleda da ću početi da vežbam sa potkošuljama

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Potkošulje za decu
19.2.2011 22:12:03   
Anoniman
Eh...misliš da će prestati da se bacaka uskoro?user posted image Moj je sad nemirniji nego pre pola godine, ali nekako ostaje upasan, i kad se ispaše uglavnom sam kaže, tako su ga naučili u vrtiću. Navići ćeš se brzo, upašeš u gaćice, i ne ide to tako lako napoljeuser posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Potkošulje za decu
19.2.2011 22:18:29   
bebać
Sergej bi se oduševio da nadjem potkošulju sa pepom prase,ma cičao mi cjeli danuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here