|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Potraga za srećom
19.5.2010 21:57:39   
Anoniman
Morala sam da otvorim ovu temu . Mo-ra-la. Možda nešto i naučim . Možda se ,na neki način , "izlečim". Samo da se malo mrdnem iz bedaka ...user posted image

Problem? Ooo, yeah! Ne znam da li sam "prsla" ili ne - ali nešto se jako čudno samnom dešava. Ne mogu da krivim trudnoću za to , jer je počelo i ranije . Šta se dešava ? Evo ... Izgovoriću ... Napisaću ... JA NE UMEM VIŠE DA BUDEM SREĆNA . "Ova je luda", pomislićete ... Možda ... Ali, pustite me da vam kompletiram dijagnozu ...

Udata .Od pre 2 godine u ovom gradu ... Malo prijatelja. Muž, komada 1 ... Prvi simptom "oboljenja" javlja se pre određenog vremena kada shvatam da mi je najprijatnije konstantno boravljenje kod kuće . S mužem , ili sama , sve jedno je . Beskrajno gledanje filmova , danima. Samo on i ja . Meni je to OK . Muž mi kaže - alo , ženo , trgni se, druži se , nađi hobi . A JA NE MOGU , NE ŽELIM , NE UMEM . Nekada sam pisala , stvarala . Sada je to presušilo . Samo ogromna rupa u duši , popunjena "svejedno" osećajem . Jednostavno - ne druži mi se. Ne vezu mi se gobleni , ne sakupljaju mi se markice . I potpuno sam ok s tim ... Ali , ajde, da udovoljim mužu , nateram sebe da se družim .
Pokušaj prvi : sa najboljom drugaricom odem u grad , jako mi je draga i stvarno smo ok . Posle pola sata ja bih da je udavim jer me užasno smara njena priča o frajeru kojeg juri 10 godina i već po 10-i put slušam istu priču . Vraćam se smorena kući . Pokušaj drugi : izlazak u grad , 3 ujutru , drugarica mrtva pijana ,đuska i lomi treću čašu za redom ,ja je VUČEM do taxija i naravno , vraćam se smorena kući . Pokušaj četvrti : sa drugaricom br 2 se nalazim u gradu , presrećna sam što je vidim jer isijava pozitivnu energiju . Posle pola sata počinjem da joj zavidim jer se upravo vratila iz Pariza prepuna života i sada se sprema za Barselonu ... Oduvek sam želela da putujem , da upoznajem ljude . Sada - sve jedno mi je ,ne znam . Idem ja smorena kući ...
Kreativni pokušaj prvi : nakon objavljene zbirke pesama i nagrada za prozu koje sam dobila prošle godine - već tri meseca sedam za komp i piljim u praznu stranicu . Ni reč . Kursor blinkće u mene , tera me da razvalim strofu iz rukava , kao nekad , a ja - ništa . Praznaaa . Ne umem da se družim , ne mogu da stvaram . Šta sam ja??

Odlazim na posao . Mnogo , mnogo bolesnih ljudi . Tužna lica . Osećam kako se još više rastužujem . Opet preturam po onoj praznini u duši , tražim tračak sebe , tračak nečega , da me pogura , da mi vrati osmeh koji ranije nisam skidala s lica . Stih , putokaz , bilo šta ... Ne pronalazim ništa ...

Očajnički pokušaj br 1 : pokušavam da "špijuniram" druge ljude . Da otkrijem šta njih čini sretnima , kako provode dan , čime se vesele , čemu se vesele ... Ispitujem kolege , površne poznanike , pačak i pacijente . Od informacija koje dobijam malo šta me zaista raduje ,malo šta mi koristi . Da li je zaista tako malo sretnih ljudi danas ?

Moj muž je kod kuće , ni on se ne druži . Ali on ima hobi . Ali za hobi nema vremena ... On ima posao all day long i njemu verovatno nije ni do čega kada dođe u 18 h kući . Ipak me mazi , ljubi . I on odlazi na spavanje zadovoljan . Pred spavanje će me opet saslušati ... To uvek može ... Ali mi ne može pomoći ...

Ko može ? Šta može ? Gde je sreća ?

  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 22:26:00   
cipiripi
Zeli da verujem da je to samo jedna losa faza u tvom zivotu...
Imala sam je i ja...
Pre par meseci..kad mi se sve skupilo...kad mi je bilo zlo od ljudi, pogleda...tad sam sedela kuci..igrala hidden object games po ceo dan user posted image

Draga.. jedan veliki user posted image za tebe, tvoju bebu, i vasu srecu.. user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 22:31:59   
Modessty
Proći će. AKo ti se gledaju filmovi po ceo dan onda to i radi. Dopusti sebi malo odmora. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 22:42:41   
anuksunamun
ja sam u slicnoj fazi...u pitanju je i sazrevanje...tesko je naci "najboljeg druga ili drugaricu"kao nekada u skoli ili na fakultetu...sada trazimo prijatelje koji su nam slicni i sa slicnim problemima,meni se retko desi "klik"sa nekim "novim"...sve je to neka rutina....hvala Bogu da imam veliku familiju pa se s njima opusteno i otvoreno gnjavim :)...ja mislim da postajemo zrele osobe i to je to...mene izvlaci sport i hobi...ali neverovatno tesko ostvarujem dublji kontakt..ja verujem da sam srecna -uglavnom,pa me ponekad pokosi ta letargija :):)isto tako ,kada god sam zahvalna Bogu na svemu ,na zivotu i zdravlju i ljubavi i sreci ..osecam se totalno ispunjeno..a kada zaboravim da zahvalim...tumaram po mracnim ulicama svoje unutrasnjosti....to sto si svesna svega je super,jer ces lako naci resenje...probaj sa knjigom starca Tadeja-"kakve su ti misli,takav ti je zivot"-naravno ukoliko je vec nisi procitala....nemoj nikad da odustanes od borbeuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 22:44:15   
anuksunamun
e da da dodam "onaj koji misli da je lud-jos uvek je na dobrom putu :):):)"

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 22:45:57   
Sanjica26 RR
anuk, ovo sto si napisala kao da si meni citala misli. gde si ti? bas sam sinoc mislila sta je s tobom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 22:49:29   
anuksunamun
dok nismo kupili kucu ,mislila sam joooooooj ne mogu vise ,poludeci ,od njegovih roditelja...joj bila sam paranoicna....sada mi smetaju sive plocice u hodniku...zaboravila sam koliko bih trebala da budem sada srecna...jer imamo svoj zivot...tako i sa bebom...joj ne mogu da docekam bebu...a onda kada zatrudnis pocne nesto drugo da smara...i sve tako .....treba se malo osvrnuti iza sebe i reci :to to i to imam hvala Bogu ,to sam zelela ,sada sam bas srecna "):)

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 22:50:50   
anuksunamun
evo me crkoh trazeci neki mali tepih ne bih li prekrila one ogavne sive plocice u hodnikuuser posted image user posted image jedem sendvic ,i pravim strategiju sredjivanja kuce sutra.....

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 22:51:42   
anuksunamun
a ti trudnjaco jedna draga???kako napreduje bebac?

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 22:55:48   
Sanjica26 RR
Odlicno sam. Bila pre neki dan kod dr i sve je odlicno. Ti kako si?user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 22:58:21   
anuksunamun
ja sam sad u pozitivnoj fazi :):)trcim jurim...kao...a sunce volim najvise na svetu celom....zakazali mi kod ginekologa tek krajem jula(ko da hocu transplataciju vagine ,a ne pregled :):):)i tako...plivam i dalje....cekam da mi dodju naki rodjaci za vikend...sexualno uznemiravam muza...konacno -ponovo..i divota

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:01:10   
anuksunamun
bubamiro ,oprosti molim te,sto skrenusmo sa teme....sat ne kuca vec otkucava..probudimo se svi i okrenimo list...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:02:45   
jelena038
Iju... Pa ja se tako osecam oduvek user posted image BubaMiro, ne poznajem te, ali iz ovoga mogu da zakljucim samo dve stvari:
1. ti si samo jos jedna od jako retkih koje su normalne u nenormalnom svetu
2. super pises i duzina ovog posta pokazuje da da uzivas u tome i da je to tvoj nacin da se praznis. Ili punis... U svakom slucaju, nije stih, ali ni proza nije za bacanje.

Kod mene je to zbog toga sto sam ja uvek imala potrebu da budem bolja, ne od drugih, nego od sebe juce, stalno sam citala, pitala, gurala se svuda, da vidim, osetim, znam i onda se desilo to da su, kad sam se samo jednom okrenula, svi oko mene bili, nekako, dole... sa svojim glupim plitkim fazonima, dosadnim zivotima, lakim nasladama, niskim strastima, i besciljnim trajanjima. Osecaj je uzasan a velikih ljudi je tako malo da zadnji atom snage trosis da ih nadjes. Desavalo mi se da tako "prerastem" svakog momka, u koje sam se i zaljubljivala jer su bili daleko iznad... Sa ovim NE DAM! Svaki dan ucimo ispocetka. Ima losih dana, ali i velikih bljesaka. Nadam se da si ti bolja. Pisi, super zvuci.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:03:30   
jelena038
A ova plava rospija sto zacatava me najbolje razume user posted image  

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:05:43   
anuksunamun
gde si zeno bre,da nemas ovaj pozivni broj (za pristinu ???user posted image jel??)ne znam kako bih te prepoznala...morala sam maro da skoknem na RR..iako resih da napravim malo duzu pauzu :):):)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:09:49   
sanji
Moje je mišljenje da ti je samo naišao takav period! Mislim da ga svi dožive, samo je pitanje koliko kod koga traje! Mislim da je tvoj problem što se previše trudiš a za to nemaš volje! Opusti se! Radi stvari koje ti se rade i kad ti se rade! Dopusti sebi odmor od svega! Sreću čine male stvari! Sreća se ne traži - ona se doživljava!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   [Obrisana poruka]
19.5.2010 23:11:53   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:12:45   
Anoniman
Jelena, ne mogu da verujem kako lako si našla reči za ono što ja pokušavam danima da opišem . Hvala ti na tome . Ne bih da zvučim uobraženo , ali si zaista pogodila pravu reč kada si napisala "prerasla" . Zaista osećam da su svi ljudi koji su mi dragi nekako ostali "daleko" , ali ne u kilometrima i miljama , već u nekom dosezanju sebe samih , i što sam starija - sve više otkrivam da od tih ljudi sve manje toga imam da naučim , sve manje novog da saznam , i , stoga , sve manje im se radujem . Valjda je ovo moje povlačenje u sebe samo posledica tog saznanja . Ne pokušavam da uzdižem sebe niti da dodajem na vrednosti , već sam samo realna i rastužena tim saznanjem . Opet, nadam se da postoji neki kompromis koji će usrećiti sve nas ... Meni je taj kompromis jako , jako potreban ... Možda i ova tužna spoznaja bude neko seme inspiracije , ko zna ...

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 18
   [Obrisana poruka]
19.5.2010 23:15:03   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:19:02   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: gagi

Vas dve kako vas nije sramota da caskate zeni u temiuser posted image
oprostite molim :):).........asocijalnost moze biti apstinencija cija posledica moze da bude veliko kreativno dostignuce...kada saberes svoju licnost u ideju...moze svasta da bidne ..a i ne mora :):):)jedino cega se nikad ne mogu odreci to je ironija i humor :):)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 20
   [Obrisana poruka]
19.5.2010 23:20:20   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:21:24   
anuksunamun
i nikada se necu odreci svojih novopecenih lapsusa kojih je sve vise....umesto znaci interpunkcije ,jednom prilikom napisah "znakovi akupunkture" ili u prethodnom postu ...imenica i zamenica u istoj recenici-sedi jedan :):):)

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:24:45   
anuksunamun
i da da dodam draga moja Bubamiro ,to nije samo faza ,to je i analiticki pristup svojoj licnosti ,a takav pristup -podrazumeva ipak malo jaci mozak :):):)molim te nemoj da gledas americke filmove ili da citas skot pekauser posted image user posted image ,ili koeljauser posted image user posted image ....to je predaja za kapacitet koji ti posedujes ...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:26:12   
jelena038
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Jelena, ne mogu da verujem kako lako si našla reči za ono što ja pokušavam danima da opišem . Hvala ti na tome . Ne bih da zvučim uobraženo , ali si zaista pogodila pravu reč kada si napisala "prerasla" . Zaista osećam da su svi ljudi koji su mi dragi nekako ostali "daleko" , ali ne u kilometrima i miljama , već u nekom dosezanju sebe samih , i što sam starija - sve više otkrivam da od tih ljudi sve manje toga imam da naučim , sve manje novog da saznam , i , stoga , sve manje im se radujem . Valjda je ovo moje povlačenje u sebe samo posledica tog saznanja . Ne pokušavam da uzdižem sebe niti da dodajem na vrednosti , već sam samo realna i rastužena tim saznanjem . Opet, nadam se da postoji neki kompromis koji će usrećiti sve nas ... Meni je taj kompromis jako , jako potreban ... Možda i ova tužna spoznaja bude neko seme inspiracije , ko zna ...
oh, bolan je bio put do tih reci.. user posted image napisala sam roman, dok sam spoznala. bukvalno, objavljen je 2007. godine user posted image
inace, milion puta sam pomislila - kako je super klincima koji prvi put citaju neke stvari, koji jos uvek mogu da osete ono ludilo odusevljenja dok slusaju neke bendove, i mogu da nadju nesto sto vec nisu culi... obradujem se kao malo dete knjizi koja me ostavi bez daha i sve stedim, da ne zavrsim, da jos malo traje... faza nepisanja je dobar znak, punis se, tugom i losim stvarima, ali ces samo odjednom poceti da sipas bisere. da li ces pisati, ili slikati, to ti najbolje znas, ali ja sam jedan dan samo obrisala nos njegovom majicom, otisla na akademiju i upisala dramaturgiju. u 27-oj. user posted image i evo me, mama, domacica, pisac, radijski voditelj, student - sto u jedan, trazim visi smisao u palacinkama i ucim da se smejem, ispocetka. zivot su ciklusi, udji u krug i pusti kosu, kad viori, romanticnije je user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:27:10   
jelena038
i da, ANUK, volim te user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here