|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ProPolis Books poklanja knjigu "Valentaj...
9.11.2020 18:04:38   
marketing RR
Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Valentajnovi - Daleko od savršenstva", autorke Holi Smejl!


user posted image

I nama odraslima je teško da prihvatimo činjenicu da živimo u svetu gde se često jedno kaže, drugo misli, a treće radi.
I nama odraslima je teško da funkcionišemo u svetu gde postoje pravila koja deluju da su veoma fleksibilna, pa smo često zbunjeni kako da reagujemo.
I nama odraslima je ponekad izazovno da preguramo dan, a zamislite kako je tek detetu koje niti ima kapaciteta da razume šta se dešava, niti iskustva da može pronaći način kako da se nosi sa svim što ga je snašlo.
Zamislite kako je deci koja tokom celog dana dobijanju instrukcije šta, kako, zašto i kada da rade. Pa kaže mama, pa tata, pa vaspitači, pa učitelji, komšije, bake I deke, drugari i drugarice…
Zamislite koliko je zahtevno odgovoriti na sva očekivanja!
Zamislite šta dete uči o sebi i svom mestu u svetu koji ga okružuje!

Manuela Kamikovski, maminovreme.org


ISTRAŽI VIŠE ...




Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 9.11. do 21.11.2020. (zaključno sa 21.11.2020.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Valentajnovi - Daleko od savršenstva", autorke Holi Smejl!

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora)
.



PROČITAJ VIŠE ...

< Poruku je uredio marketing RR -- 9.11.2020 20:12:11 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
9.11.2020 18:06:23   
mikica88
Divno.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
9.11.2020 20:00:58   
veselicaa
Baš lepa knjiga,bravo za našu RR.

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
9.11.2020 20:29:46   
Tajčica
Divnooo user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
9.11.2020 21:45:00   
Sanjica26 RR
Nova knjizica❤️



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
10.11.2020 10:29:50   
Dragica Draga
Super, svaka cast za nagrade user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
11.11.2020 8:56:07   
flamingos
Bravo za našu RR i sponzora.❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
13.11.2020 17:48:44   
flamingos
Gde ste mame?Hajde,kuckajte za ovu predivnu knjigu.Još jednom-bravo za našu rr i sponzora.Srećno svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
17.11.2020 8:06:42   
veselicaa
Pišite,knjiga je najlepši poklon.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
18.11.2020 21:58:19   
Dragica Draga
Jeste divno, ja kuckam bas bih je volela ❤️

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
18.11.2020 22:01:03   
flamingos
Srećno Dragice.Držim fige da osvojiš ovu predivnu knjigu.❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
19.11.2020 0:05:09   
Mirko Svirko
Srecno,Draga.😊😊😊

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
19.11.2020 10:32:44   
dukic
Koliko super zvuči ovo izdanje.-

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
19.11.2020 23:00:26   
Dragica Draga
Hvala vam drage moje zenske ❤️

(odgovor članu dukic)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
20.11.2020 8:37:42   
mama ivane
Predivna knjiga, kao i uvek predivne knjige na poklon

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
22.11.2020 3:27:51   
marketing RR
Sjajnu knjihu "Valentajnovi - Daleko od savršenstva", autorke Holi Smejl, u izdanju ProPolis Books-a osvaja Dragica Draga sa 122 objave na forumu tokom perioda takmičenja. Čestitamo user posted image

Molimo dobitnicu da nam najkasnije do 26.11. na pp pošalje podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Valentajnovi - Daleko od savršenstva", autorke Holi Smejl!


user posted image

I nama odraslima je teško da prihvatimo činjenicu da živimo u svetu gde se često jedno kaže, drugo misli, a treće radi.
I nama odraslima je teško da funkcionišemo u svetu gde postoje pravila koja deluju da su veoma fleksibilna, pa smo često zbunjeni kako da reagujemo.
I nama odraslima je ponekad izazovno da preguramo dan, a zamislite kako je tek detetu koje niti ima kapaciteta da razume šta se dešava, niti iskustva da može pronaći način kako da se nosi sa svim što ga je snašlo.
Zamislite kako je deci koja tokom celog dana dobijanju instrukcije šta, kako, zašto i kada da rade. Pa kaže mama, pa tata, pa vaspitači, pa učitelji, komšije, bake I deke, drugari i drugarice…
Zamislite koliko je zahtevno odgovoriti na sva očekivanja!
Zamislite šta dete uči o sebi i svom mestu u svetu koji ga okružuje!

Manuela Kamikovski, maminovreme.org


ISTRAŽI VIŠE ...




Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 9.11. do 21.11.2020. (zaključno sa 21.11.2020.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Valentajnovi - Daleko od savršenstva", autorke Holi Smejl!

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora)
.



PROČITAJ VIŠE ...



< Poruku je uredio marketing RR -- 22.11.2020 3:30:20 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
22.11.2020 9:15:23   
Dragica Draga
Jako divno, jako sam srećna i baš ste me obradovali!!
Hvala, hvala!
Hajde u kafanu da pocastim :)

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
22.11.2020 9:39:41   
flamingos
Čestitam!❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
22.11.2020 17:36:05   
Duškić
Cestitam Draga.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
22.11.2020 18:53:11   
Dragica Draga
Hvala vam 😘😘

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
24.11.2020 0:27:24   
dunja RR
Nagrada poslata :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
25.11.2020 14:00:37   
Dragica Draga
Stigla, 😊
Hvala vam jos jednom bas ste me obradovali. Postavicu i sliku ☺️

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
25.11.2020 14:36:04   
Filadendronka
Cestitam DD! 

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
25.11.2020 22:15:52   
Dragica Draga
Hvala user posted image

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: ProPolis Books poklanja knjigu "Vale...
26.11.2020 10:23:49   
Dragica Draga
Evo jeeeeeee:

user posted image

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here