|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li...
14.1.2019 17:06:09   
marketing RR
Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće Propolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Hoćeš li da se igramo?"!


Zašto je pitanje: “Hoćeš li da se igramo?“ jedno od najdragocenijih za svakog roditelja?


Naime, dete još nema sposobnost da nam kaže: „Danas sam imao težak dan i želim da pričam o tome sa tobom“ ili „Desilo mi se nešto strašno i ja ne znam šta sada da radim sa tim. Treba mi tvoja pomoć.“ ili „Mnogo sam ljuta i želim da pričam o tome.“.

Tu na snagu stupa IGRA!

Kada nam dete uputi pitanje: „Hoćeš li da se igramo?“, verovatno ima potrebu da razradi neki svoj doživljaj ili razmišljanje, pa čak i da podeli sa nama svoj unutrašnji svet na način kojim ono najbolje komunicira – kroz igru.

„Igra je primarni način da dete uči o svom svetu, da razume kako stvari funkcionišu, da razvija nove fizičke, mentalne i socijalne veštine i veze.“ (VanFlett, 2008)


U knjizi "Hoćeš li da se igramo?" koju je napisala Klaudija Porta, izdavača ProPolis Books, pronašla sam i ovakav opis igre:

„Igrati se znači posvetiti se jednoj aktivnosti u cilju zabave i izvlačenja zadovoljstva iz nje. Cilj igre je ona sam: dete se igra da bi se igralo. Ako usput nešto nauči, radi se o kolateralnom efektu, a ne osnovnom cilju igre, što ne znači da igra ne omogućava detetu da otkrije različite stvari. Kroz ovu aktivnost koja traje kroz generacije, dete uči pravila, običaje i vrednosti okruženja u kojem živi. Dete otkriva sebe samo i svet u kojem živi.“



Autor:
Manuela Kamikovski, psiholog, sistemski porodični psihoterapeut, praktičar terapije igrom i autorka bloga maminovreme.org

PROČITAJTE VIŠE >>>



user posted image

Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni leto!
Nagradni konkurs traje od 15.1. do 5.2.2019. (zaključno sa 5.2.2019.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propopis Books će nagraditi knjigom "Hoćeš li da se igramo?".

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 6 meseci!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).




PROČITAJTE VIŠE >>>
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoće...
14.1.2019 18:08:51   
mama Jo
Jaoj divno!! Ja toliko zelim ovu knjigu 😍
Nedavno sam procitala preporuke za nju i preodusevila sam se!!
Ali nema sanse da odem do knjizare pa malo samo da je pogledam... sve mislim uspecu ali evo 10 dana nista od toga.
Ne ucestvujem u ovoj igri jer sam dobila nedavno Propolis izdanje, zato blago onome ko je osvoji 😊
Ja cubpogledati gde ima online da se poruci!!
Bravo user posted image za ovu nagradu!!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoće...
14.1.2019 18:12:48   
Dora89
Dok ja budem mogla opet da osvojim nagradu, sve dobre knjige će da odu! 😆

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoće...
14.1.2019 18:23:09   
lesica
Mama Jo, baci pogled na tekst vezan za objavu u prvom postu. Vrlo je lepo predstavljen jedan detalj iz knjige, a u samom tekstu ima direktnih linkova ka propolisbooks-u.



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoće...
14.1.2019 19:55:08   
dunja RR
Divna knjiga user posted image

Mi smo baš sada u fazi, da je svakih poal sata aktivno - makana, tajane ajde da se igramo. Ali češće sam ja na tapetu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoće...
15.1.2019 21:35:33   
Dragce86
Divno, knjiga je najlepsi dar! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoće...
24.1.2019 1:36:34   
Tajčica
Divnooo user posted image

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoće...
25.1.2019 22:32:54   
BiljaFilip
Deluje jako zanimljivo. Upravo sam procitala knjigu "Ne tako savrsena mama". Posto moj maleni obozava da se igra i toliko energije ima, nova knjizica i saveti ne bi smetali. :);)


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoće...
6.2.2019 17:51:06   
marketing RR
Dobitnica divne knjige "Hoćeš li da se igramo?" koju poklanja ProPolis Books je Ana RR sa 174 objava.

Ana draga, pošalji nam na pp podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.


Čestitamo!!! user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: marketing RR

Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće Propolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Hoćeš li da se igramo?"!


Zašto je pitanje: “Hoćeš li da se igramo?“ jedno od najdragocenijih za svakog roditelja?


Naime, dete još nema sposobnost da nam kaže: „Danas sam imao težak dan i želim da pričam o tome sa tobom“ ili „Desilo mi se nešto strašno i ja ne znam šta sada da radim sa tim. Treba mi tvoja pomoć.“ ili „Mnogo sam ljuta i želim da pričam o tome.“.

Tu na snagu stupa IGRA!

Kada nam dete uputi pitanje: „Hoćeš li da se igramo?“, verovatno ima potrebu da razradi neki svoj doživljaj ili razmišljanje, pa čak i da podeli sa nama svoj unutrašnji svet na način kojim ono najbolje komunicira – kroz igru.

„Igra je primarni način da dete uči o svom svetu, da razume kako stvari funkcionišu, da razvija nove fizičke, mentalne i socijalne veštine i veze.“ (VanFlett, 2008)


U knjizi "Hoćeš li da se igramo?" koju je napisala Klaudija Porta, izdavača ProPolis Books, pronašla sam i ovakav opis igre:

„Igrati se znači posvetiti se jednoj aktivnosti u cilju zabave i izvlačenja zadovoljstva iz nje. Cilj igre je ona sam: dete se igra da bi se igralo. Ako usput nešto nauči, radi se o kolateralnom efektu, a ne osnovnom cilju igre, što ne znači da igra ne omogućava detetu da otkrije različite stvari. Kroz ovu aktivnost koja traje kroz generacije, dete uči pravila, običaje i vrednosti okruženja u kojem živi. Dete otkriva sebe samo i svet u kojem živi.“



Autor:
Manuela Kamikovski, psiholog, sistemski porodični psihoterapeut, praktičar terapije igrom i autorka bloga maminovreme.org

PROČITAJTE VIŠE >>>



user posted image

Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni leto!
Nagradni konkurs traje od 15.1. do 5.2.2019. (zaključno sa 5.2.2019.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propopis Books će nagraditi knjigom "Hoćeš li da se igramo?".

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 6 meseci!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).




PROČITAJTE VIŠE >>>


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoće...
6.2.2019 21:23:49   
Sanjica26 RR
Bravo Ana. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoće...
6.2.2019 21:42:24   
Ana RR
Vidi ja osvojila knjigu! Woow hvala user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoće...
7.2.2019 1:05:26   
vocicana
Anci, bravo! Cestitam!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoće...
7.2.2019 7:28:50   
emicaa
Anci cestitam 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoće...
7.2.2019 8:04:18   
Duškić
Super Ana!user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoće...
14.2.2019 13:16:09   
Ana RR
Stigla knjiga user posted image hvala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoće...
14.2.2019 14:00:03   
veselicaa
user posted image user posted image draga.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoće...
27.2.2019 19:51:41   
Dora89
Uživaj, Ana! user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoće...
1.4.2019 8:52:57   
medamisko
user posted image
Imam je.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here