|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 04/19 [chat]
31.3.2019 18:39:36   
Sanjica26 RR
Drage mame, nastavljamo razgovor i druženje i u Aprilu.
Posto chat teme koristimo isključivo za časkanje, molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći, roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama.

Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zatvarati. U skladu sa tim preporučujemo da pročitate Pravila korišćenja foruma

< Poruku je uredio Ana RR -- 31.3.2019 19:18:11 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
31.3.2019 18:42:04   
pari
Gde ste mame? 

Mi bile u centru,T odspavala turu,ja pojela jednu kuglu sladoleda i šetala šetala. Sad bile do radnje po par stvari i pravila večeru sebi jer nisam ručala...piletinu sa povrćem...sad pečem hleb u rerni jer mi je ostao stari hleb pa da ne propadne... 
Ljišo,kako ste? 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
31.3.2019 18:43:45   
Sanjica26 RR
Nama odose gosti. Devojcice gledaju crtani. A mi odmaramo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
31.3.2019 18:53:38   
Misha i Ljisha
Pa da se zapljuneml a sutra cemo prvoaprilske sale da zbijamo.


Pari nema niko temp. Al P i dalje ima proliv i sad mu se vec i guza crveni.
Dadoh i colikind i bulardi danas al nema znacajnog poboljsanja. Slabo je spavao. Evo gotov je. A sve mi rano da ga stavljam u krevet..mislila sam da ce danas dogurati do 8 al izgleda nema sanse Okupala sam ga. I eno sad se igra

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
31.3.2019 20:22:34   
vocicana
Dobro vece, jedan chek in u temu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
31.3.2019 21:02:30   
Maraj
Vece mame
Ja uspavljujem S
L se tusira....planiram ga sutra u vrtic. Nije išao tacno mesec dana. Ceo mart nije isao...
Jao vec april...
Ljiso jel pio P antibiotik pa zato ima retku stolicu?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
31.3.2019 21:24:16   
mama Jo
Da se upisem i u ovu temu.
Jedva cekam da polezu user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
31.3.2019 21:38:51   
Misha i Ljisha
Dobro vece ja radim pa malo cunjam po rr.

Maraj nije pio ab. Kaze dr da je ovo enterovirus tj virus od kog se crveni grlo i dobija dijareja. Jadnicak moj mali. D npr nema nikakvih tegoba.
Ja jedva gledam na oci. Da nisam ovako umorna mogla bih nekad sa lap topom raditi u krevetu al dzaba ja kako pipnem krevet hrcem. Samo bih jos razbila komp

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
31.3.2019 21:48:07   
Sanjica26 RR
I ja radim, a malo virkam ovdeuser posted image

Moje spavaju još od osam. S me je placuci molila da ne ide sutra u vrtic. Obecala sam joj da u sredu ne ide, jer je tada oluja. Najavili su. I ona se posle hvali mm kako u sredu nece ici zbog oluje. user posted image Inace ne izbegavam oluju, nego sam se u trenutku toga setila. I ispunicu joj. Gadan mi je sutra dan, a Boga mi i utorak.

Mi smo imali goste, a one dva sata nisu izlazile iz sobe. Nisu se cule. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
31.3.2019 23:05:28   
mama Jo
Divne devojcice Sanjice 😊
Moje danas nisu bile toliko divne user posted image tj.mladja je sad u onoj fazi kad je prilepak za mene najstrasnije, ne mogu nista pd nje da uradim.
Proci ce.
Lepo spavajte zene 😘😘😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
31.3.2019 23:08:35   
Sanjica26 RR
Mama jo mi smo iznenađeniuser posted image

Lepo spavajteuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 6:49:01   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. P je kakio i nocas. Kupala ga svaki put al dzaba crven je haos. Razmisljam se iskreno da ga stavljam.na nosu svakih pola.sata. ne znam sta da radim. Vec iz njega izlazi krvava sluz. Zvacu dr sad u 7 odmah. Nemam.pojma ni kad radi nasa dr

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 7:49:21   
mama Jo
Ljisho, kako to? Proliv?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 7:54:37   
Maraj
Jutro
Ooo ljiso, bas mu je taj virus "odrao" creva.user posted image

Moji muski odose. L posle mesec dana opet u vrtic. Mm ga oblaci u hodniku i samo cujem "Mama mi idemo"
Ja se pojavljujem na vratima a oni u fulu obuceni , otvaraju vrata a L bos!!! Mm zaboravio da mu obuje patikeuser posted image jao muski...bar smo se ismejali na vratima
Odjednom zvoni mi mobilni. Naravno ja u frci, sta se sad desava u vrticu (mm me zove) . Kad, mm ima da mi saopsti da L patofni nema u vrticu. Jao...covek da poludi. Rekla sam mu da izotvara sve ormarice. Na kraju me zove, bile su ispod ormarica, gurnute sve do zida. Eto...nase dogodovstine od jutros. Dal treba da kazem i "muškarci "!user posted image user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 8:02:47   
Misha i Ljisha
Dr radi popodne. Pametan savet nemaju.lsim dajte ptobiotik.kojo dobija.jos.od subote. Evo poslednja pelena

 Vise i na.sta da kako samo krvava.sluz. 😔
Jao Maraj oni su hit. Seka je evo spremna zA prvi april. Vec je zvala dedu da kaze da ce dobiti seku😂
Saljivdzija.moj

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 8:18:46   
bebilule
Jutro mame!
Ja pijuckam kafu na poslu. Nešto sam sva smušena, valja se prešaltati na posao. Vikend klasika akcija. U subotu cijeli dan sa društvom na roštilju. Juče radno u dvorištu. M pomagao oko čiščenja granja od voća i krečenja stabala. Bio je kao prase. Posle ja spremila njemu i njegovom društvu iz ulice rostilj, ja njegove sreće...

Maraj, srećno vam bilo i da ne kači više viruse.
Ljisho, daješ li mu ORS?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 8:22:12   
vonavoj
Jutro! Sinoc ispisala post i nisam kopirala..i nestao.Ljisho,daj ampulu prolife,zaustavice proliv..i gastrokind.Maraj,muskarci,i da im nacrtas,zaboravili bi!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 8:41:27   
medamisko

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jutro! Sinoc ispisala post i nisam kopirala..i nestao.Ljisho,daj ampulu prolife,zaustavice proliv..i gastrokind.Maraj,muskarci,i da im nacrtas,zaboravili bi!


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 8:42:47   
Maraj
E on bi izveo dete u carapama...al akd bas se slatko ismejasmo jutros

Ljiso daj prolife ampulu sto kaze von. Oko 250 din je 1 ampula. Super su
Ljiso user posted image pa kud se D toga set__ilauser posted image carica

< Poruku je uredio Maraj -- 1.4.2019 8:44:41 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 8:43:14   
emicaa
Jutroooo,da se i ja upisem u april.
Inace me uzasno nerviraju prvoaprilske sale 😂
Ljiso pa on se bas muci,jadnicko mali
Nas dvoje odveli Doru,malo da virnem ovde pa sredjivanje stana

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 9:07:14   
Misha i Ljisha
Provozala sam ga po letnjem putu da zaspi. I vau uspela sam inace jako tesko zaspi u kolima. Racunala sam struckanje ce ga uspavati. Mm ce me zadaviti 😂 kola smo oprali pre par dana ja se spremala za svadbu. Sve cakum pakum a sad se bele od prasine heheh...bas me briga nek se meni deran odmori. Prolajf znaci.


On ne povraca i ne dajem mu orosal. Jer pije i jede. On ima samo taj uporan proliv. Jadnicak. Juce smo imali pola paketa pelena. Evo jos par komada uzeh drugi paket veliki. 
Parkirala se u prirodu ispod drveca j ja uzivam u pogledu dok micko moj spava

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 9:20:38   
bebilule
Pa ORS je dobar i za proliv. Probaj ga danas malo na dijetu da to brže prođe.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 9:28:16   
mama Jo
Ljisho, otkud krvava sluz, mene to malo uplasilo?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 9:45:53   
Ana RR
Ljišo, orosal se daje i kod proliva. Ja Marku dajem smectu za proliv.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 10:16:40   
jance
Jutro

Bebuska spavala od pola 11 do pola 8. Ali zato ja nisam mogla da zaspim do pola 1. A jutros Ogi i Kika jadni polupani, ne znaju gde udaraju. Pita me Ogi da li ide u boravak ili na nastavu. Reko sine ti uvek ides prvo u boravak, cak i kad si pre podne, zbog dorucka.

Sad sam tretirala muza da si napravi se bi potvrdu o zaposlenju da mogu da predam za upis. Hocu to da resim koliko sutra, da ne moram da brinem. Vrtic jos nije pokrenuo konkurs...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here