|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 20:25:54   
IvanaSK RR


Drage mame, nastavljamo razgovor i druženje i u Maju.
Posto chat teme koristimo isključivo za ćaskanje, molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći, roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama.

Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zatvarati. U skladu sa tim preporučujemo da pročitate Pravila korišćenja foruma

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 20:26:35   
Ivanka 75
Idemooooo 😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 20:28:48   
mama Jo
Da se upisem i ja 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 20:31:06   
Ivanka 75

Pozvao je maj
sve bube na čaj,
od ose do pčele,
da se provesele,
tihe bubamare,
leptire, bumbare,
i livadske popce,
i rudare rovce.

Spremio je maj
sudove za čaj,
iznio u polje
raznobojne šolje,
pozlaćene kupe,
čuturice skupe,
i rumene zdjele
i krčage bijele.

Sipao je maj
svakom med u čaj,
u crvene lale,
u zvončiće male,
u hajdučku travu,
peruniku plavu,
u žute ljutiće,
da zasladi piće.

Popio je svak,
i leptirić lak,
čaja pola litre,
zasvirale citre,
začula se truba
sviračica buba,
iz obližnjeg žbuna
zapjevala žuna.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 30.4.2019 20:36:22 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 21:00:04   
jance
Jao sto je divna pesmicaaaaa

Udjoh da se zapljunem i da kratko se izduvam.
Stigla velika deca kuci i uspeli da mi dignu pritisak na 200 u roku od pola sata. posvadjali se oko cokolade, oko igrice ( jaaako je davno nisu igrali, citavih 48 sati), oko crtaca, oko case iz koje piju vodu.... oterala sam ih u sobu da sredjuju...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 21:04:07   
Ivanka 75
Autor je neprevazidjena Desanka Maksimovic

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 21:07:01   
Filadendronka
Evo i mene da pozdravim mesec maj! 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 21:07:56   
Filadendronka
Ivanka, divna pesma, Desanka Maksimovic je za sva vremena. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 21:16:25   
Misha i Ljisha
Da se zapljunem. 
Ivanka ne drzim casove online. Mada bih mogla. 😂 al mi samo jos to u zivotu fali. 
Na rodj bilo super. P je neumoran. Suta loptu dasa. Prvi put sam ga sad stavljala na tobogan. Odusevljen. Ja se umorila iskreno heh...idem da posklanjam po kuci pa na poso

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 21:22:03   
Filadendronka
Ljiso, drzanje casova je bas fina stvar, makar mozes da organizujes svoje vreme kako tebi odgovara. Moja koleginica sa faxa je drzala online casove Japancima, fino je zaradila u to vreme. To je dobra fora kad su zene na trudnickom ili porodiljskom. 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 21:32:49   
Misha i Ljisha
Na porodiljskom sanse nema. Ne spava nikad ko svet ovaj moj. 
Nego ubi me blam. A D srecna kao mali majmun. Ide okolo i prica sva srecna kako joj je zeka doneo brasno i mak 😂😂

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 22:15:20   
mama Jo
Haha, pa neka je samo kad je ona srecna. A koja je fora sa brasnom i makom?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 22:28:56   
Misha i Ljisha
mama jo pisala sam u temi sta kupujete deci za Uskrsnje praznike user posted image
Jao a kad joj ispao prvi zubic. Mm i ja upo noci se lupili po glavi" jaoo zaboravili smo poklon" i stavimo joj pet dinara i onu malu kesicu puc puc bombona. Kako je ona tad bila srecna.user posted image Isla i svima govorila DVA DVA poklona i NOVCIC I PUC PUC user posted image . I bi nam zao za sad vec ne znam koji zub i stavismo joj srebrnjak dolar i kazemo joj kad se probudila da sa tim moze da kupi STA GOD POZELI user posted image . Kaze ona "ja bih lizu" mm me samo pogledao i rekao da nam dete nije normalno hahaha..i pola sata ubedjivanja ALI STA GOD POZELIS. A ona se jos dere "ja bih lizu"user posted image

Gledam devojcice na rodjendanu. Sve smizlic u haljinama (ona jedina bila u pantalonama) i vice jedna devojcica drugoj onako bas grubo "ALoo ZENO!" user posted image doslo mi da se prekrstim na sred terena gde su se igrali.
Kako ce ovo moje dete opstati u ovom grubom svetu ja nemam pojma

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 22:32:58   
mama Jo
Joj procitala sam sad u temi, ma sjajno Ljisho, D je predivna neiskvarena dusa ❤❤❤

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 22:39:15   
Misha i Ljisha
mama jo jeste ali sad da je u skoli ili cak da idu u vrtic preko praznika ja verujem da bi joj se deca smejala. Dusa me zaboli nekad.obecala sam joj lol lutkicu. Kaze imaju sve devojcice samo ona nema. I ja joj jos kazem "pa super ti jedina nemas" user posted image kupicu joj zasluzila je naravno. Nego ja stvarno ne idem nigde sa P u trzne centre ili bilo gde i ne cunjam po gradu pa da kupujem.

Citam na fb jedna mala plakala jer joj zeka doneo lol lutkicu kakvu vec imai da je da citiram "drama sekspirovskih razmera"..ma daj...drama...ma videla bi ona od mene dramu. user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 22:40:57   
jance
MiLj ooopstace nista se ti ne brini. Isto sam mislila za moju K, a evo kazu da je postala bas ratoborna. Zensko je to, snadjemo se mi uvek....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 22:41:08   
Filadendronka
Ljiso, budi srecna sto imas fino dete koje nije bahato i nenormalno. Gledam devojcice po komsiluku, ima tu svega. Cak i da ne znam koje je cije dete odmah bih mogla da povezem majku i cerku. Deca upijaju od roditelja i okoline, pa je i njihovo ponasanje posledica tog uticaja. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 22:50:10   
Misha i Ljisha
Jance nadam se.

Fil slazem se ja, ali ima i dece koja upadaju u razne faz. Npr malecka koja je pre dve godine bila nemoguca, da mi je cak vaspitacica na uvo sapnula "ogranicavajte druzenje" sa tom devojcicom se danas bas lepo ponasala. I bas je bila za primer. Dok kazem opet neke druge devojcice su me bas neprijatno iznenadile. I znace sva ta deca ce ici sa D u skolu. Oni su svi sad predskolci. Toliko su nekulturni i nepazljivi. Jedan jedini decak je rekao "izvinite" kad je zamalo udario P. Mada sam ja non stop bila pored P kao "zivi stit" bukvalno. A ostali su njemu tako malom OTIMALI. Ja nisam mogla da verujem. Na jednoj igracki koja je zaboravljena stizemo P i ja i hop odmah ali momentalno stize isto jedna frajlica. Inace se igra igra reketom. I pocinje da mlati zamalo mi P nije drmnula u glavu. Ludilo sa decom.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 22:54:25   
Ivanka 75
Znate one glavate  Cry baby lutke? Kostaju oko 4000.
E, pa, ja znam devojcicu koja ima 3 komada tih! Otpadne glava prvoj, dobije drugu, otoadne druhoj, dobije trecu... 
Hmmmmm... Ima lutke, nema karakter

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 22:55:11   
Filadendronka
Pa da, bahatost i bezobrazluk. Ne zna covek da li da vaspitava dete da se bori ili da se sklanja od takvog drustva. Boze koliko je sad sve teze u odnosu na vreme kad smo mi bili mali. Tad je sve nekako bilo umereno. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 23:02:03   
Misha i Ljisha
juu 4000 lutka. Ja mislim da cu do kineza ili na kvantas da kupim lol za maksimalno 650 dzindi sto kaze moja dusa milauser posted image

e da, znate onaj smoki Oki Boki??? E D bas ima dosta igracaka iz Oki Bokija. Moja tetka joj kupi taj smoki, D ga ne jede ali igracka je jeeeee....E pa dobila je traktor iz oki bokija kad je bila kao P evo i P se igra sa njim, neku zirafu sto svetli i jos svasta nesto. Evo sa svvim tim igrackama se D igra i dalje a sad i P, znaci brat bratu 5 godina user posted image a iskreno igracke su bas od lose plastike. Mislim nisu neki kvalitet. Ali moja D naprosto nije u dusi unistitelj.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 30.4.2019 23:04:27 >

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 23:14:02   
Ivanka 75
E to sto kazes, nije u dusi unistitelj, isto kao moja Ivka, ljubi je majka. Kolica za bebe su 7 godina stara, sve lutke cele i noge i ruke imaju, i oci.
Sve igracke na baterije joj rade jos uvek. Ako joj je nesto polomljeno onda joj je drugi polomio. 
I nikako joj nije jasno zasto deca unistavaju igracke

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 23:16:40   
Filadendronka
Sve zavisi od deteta do deteta. Moj je divljak za neke stvari, a opet obucu slozi pod konac i sve zna da ostavi na svoje mesto. Ali ne zna npr. da cuva garderobu. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 23:18:23   
Misha i Ljisha
Ivanka bas tako ako je nesto slomljeno ili pokvareno neko drugi je to uradio. Kocke nam slomili, covece kocke. Srecom D ionako vise voli drvene a izgleda i P. A te ne mogu tako lako da se slome.

Kad smo kod unistavanja. Na rodjendanu su piksle od neskafe lepo izlepili i stavili na neko postolje u fazonu da ih deca gadjaju loptom da ih ruse. Super. I ladno je jedan mali zgazio pikslu. ZASTO???? Zasto bi iko to uradio pri tom su se bas lepo igrali. Poredjaju te piksle kao u kulu i onda se odalje i gadjaju loptom. Ali taj mali MORA pa makar crko puko bar nesto da pokvari. Ma mozes misliti kad je slomio tati CEKICuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 23:29:37   
Ivanka 75
Tako nase kumce, 7 meseci mladji od I.
Namerno baci igracku na pod i gazi je, namerno! Bacio joj dinosaurusa na baterije kroz prozor napolje, i jos kaze nisam ja nisam ja, moja mama ga videla da baca a on i dalje tvrdi nisam ja i laze za drugo dete koje nije ni blizu. 
Zgazio joj vagu, slomio daljinski od tog dinosaurusa, iskidao obe velike mekane slagalice za pod... Bes bes bes i samo bes

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here