|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 05/22
30.4.2022 10:34:22   
Sanjica26 RR
Drage mame, stigao nam je maj.user posted image

Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati.

Tome u prilog predlažemo da pročitate:

Opšte uslove korišćenja foruma


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 05/22
30.4.2022 10:39:43   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Sofi i ja smo poranile. Odvela sam je na folklor. Kupila na pijaci sta treba. Donela kuci, pa cu po nju. T jos spava. Mm na poslu. Mama je tu. I tako. Uzivancija.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 05/22
1.5.2022 8:17:09   
QueenJ
Dobar dan i od mene u novom mesecu! 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 05/22
1.5.2022 8:49:23   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Svi ste se razbežali. Mi, poslednji mohikanci cuvamo utvrdjenje na RR 🤣. Nadam se da svi uzivate! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 05/22
1.5.2022 9:56:44   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,mi smo dežurne.Uživaju naše dRRugarke.Queenj,kako je bilo na svadbi?Moje dete spava.Mm u selu,sad će da dođe.Stavih pile na soli da se peče,ispijam kafu,pa još koje šta da završavam.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 05/22
1.5.2022 10:09:48   
Ivanka 75
Dobar vam radno neradni dan 😊

Popismo kafu, sad ce i dorycak pa da pecemo pile 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 05/22
1.5.2022 10:45:06   
vonavoj
Tu sam i ja..rasklanjam i brisem sitnu prasinu,tata mi kreci spavacu,a smirglao zidove..u 2 idemo na svadbu,juhu.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 05/22
1.5.2022 10:54:08   
flamingos
Von,želim vam lep provod.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 05/22
1.5.2022 13:18:10   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ivana i mi smo kod kuce. Izbegavamo ove gužve.Moje se igraju. Ja leskarim i citam. Cekam da mi se ispece rucak. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 05/22
1.5.2022 14:17:38   
Ana RR
Dobar dan user posted image kod mene radno - momci sređuju dvorište, kose travu, pripremaju roštilj a ja radim. Nisam u petak završila neke stvari i moram ih danas odraditi. Mislila sam da će danas biti toplije, ali duva vetar i nema sunca, nije mi prijatno napolju.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 05/22
1.5.2022 15:31:21   
Ivanka 75
Zlatibor - kisa, namracilo se. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 05/22
1.5.2022 17:17:12   
Ivanka 75
Ispada se kisa, izgrme se i sad upeklo sunce ☀ Klasika! 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 05/22
1.5.2022 19:48:12   
Bambino1
Zdravo zene. Tu sam i ja, pratim vas. Juce smo baki davali pomen, pa danas malo odmarali. Mene uhvatio nos, malisu dijareja jutros ali sad mu je bolje, izgleda se nahladio. Ne radim jos dva dana pa mozda odemo i na jednodnevni uzlet sutta ako meni bude bolje.  🙂 Saljem 😘 svima. 🙂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 05/22
1.5.2022 22:21:14   
IvanaSK RR
I mi imamo svadbu krajem maja. A maca taj dan ima svoj prvi baletski nastup. Nemam pojma kako cemo sve taj dan 😁.
Danas smo neplanirano otisli kod prijatelja. Malo pre stigli. Jutros smo i sinu kupili pantalone za matursko vece. Polako se pripremamo. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 05/22
2.5.2022 6:31:10   
QueenJ
Dobro jutro! Na svadbi je bilo je divno! Lep provod, okupili se i nama dragi i bliski ljudi. Malo sam zaboravila da se ponašam. 🫣 Jedino što su me juče bolele noge i hvatali grčevi zbog đuskanja. 🤣 Ema i dalje kod mojih, mislim da će danas kući konačno. Kako ste vi? Uživajte u produženom vikendu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 05/22
2.5.2022 7:15:32   
flamingos
Dobro jutro.Queenj,drago mi je da ste se lepo proveli.Pijem kafu,pa da spremam doručak,ručak i da završavam još šta imam što se tiče sređivanja stana.Lep je dan.Prošetaćemo kasnije.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 05/22
2.5.2022 7:40:56   
Duškić
Bas mi je drago da cujem da se neko lepo proveo, nama je juce bio bas lep porodican dan.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 05/22
2.5.2022 11:40:39   
Tiziana
Dobro jutro devojke.Mi smo se sinoc posle 10 dana vratili kuci. Beograd prazan, neverovatno. Jos pijemo kafu pa da odemo u veliku nabavku za kucu i da kupimo neku posteljinu itd, masina pere sve u 16.Ja sam na odmoru do sl ponedeljka, ali cu verovatno u petak raditi jer puno kolega slavi slavu pa da uskocim. Iskljucili grejanje pa hladno u kuci, nismo navikli🙂Danas ce biti kod nas neki brzinski rucak. 10 dana nista kuvala i spremala nisam🙂

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 05/22
2.5.2022 14:34:06   
Milena18
Zdravo, devojke!
Ni mi nismo nigde putovali, ali nam je svejedno bilo baš lepo ovih dana. Prekjuče smo pravili piknik. Juče smo se M i ja vozile na balerini u luna parku. Ja jedva preživeh, a ona kaže da joj je to bio najbolji dan u životu 😂 
Danas bi trebalo da nam dođe moj ujak, on još nije upoznao V. A on  opet nešto slinav i nervozan, da li je pokupio neki virus ili će nas iznenaditi neki zub, videćemo... 
Ana, jesi li ozdravila? 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 05/22
3.5.2022 7:23:04   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam opet poranila, a od sutra škola. S ide pre podne. T je druga smena. Malo obnavlja gradivo. Vodila sam je juce na čas matematike kod kolegine žene koja predaje u srednjoj matematiku. Icice i danas. Malo da provežba. Kaže mi ova prof.neke teme nije bas do kraja njihova nastavnica objasnila.. Kao što smo mm i ja pretpostavili. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 05/22
3.5.2022 8:25:30   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Nažalost, za mnoge predmete treba dodatno objašnjavanje. Obrazovanje postaje "privilegija bogatih". Ne u bukvalnom smislu, ali tu negde. Sin ce danas imati cas fizike. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 05/22
3.5.2022 8:42:44   
QueenJ
Zdravo, mame! Ema stigla juče od mojih, baš smo se poželeli. Ja išla na ručak sa drugaricama. Uživale smo. Sutra mm povratak na posao, Ema u školu. Miloje i ja ostajemo kod kuće. Mašina isto radi stalno, i za pranje i za sušenje. Jedva čekam da se ovo vreme malo stabilizuje. Baš mi smeta kad ovako lomi. Zvala juče da zakažem dabl test, kaže sestrica, zovite kad bude bio radni dan... 🤦🏻‍♀️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 05/22
3.5.2022 9:10:04   
Milena18
Dobro jutro, mame!
Mi budni od pre 7, a tako mi se još spavalo. Mali je u nekom besnom raspoloženju 😁 Još mu nos curi, ali manje. 
I M se sutra vraća u vrtić. Ona je ovih dana po ceo dan bila napolju, što sa nama, što sa drugaricom. A u vrtiću ih slabo izvode napolje, to mi se ne sviđa. 
Čuje li se neka od vas sa Emicom? 

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 05/22
3.5.2022 9:33:00   
vonavoj
Jutro...

Bas ivana,dobro kazes za skolu..i deca i nastavnici,i plan..sve je otislo unazad,umesto unapred.Ijaoj,i ja sutra na novi posao..prvo me hvata trema,sprovode me kroz celu firmu,da se upoznam...nisam radila od 15.4..ququ..Sredili smo sobe,okrecili,M dzabe sto spava sa sestrom u sobi,svaku noc dodje kod nas😔njih dve nisu nikad to radile..

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 05/22
3.5.2022 9:36:54   
flamingos
Dobro jutro.Milena,hajd da i nosić bude dobro.Prođe raspust.Da zavrśavam šta imam,pa odoh u kupuvinu.Slava nam je u petak.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here