|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 09/17 [chat]
31.8.2017 21:55:01   
Sanjica26 RR
Drage mame,nastavljamo razgovor i druzenje i u septembru!

Posto chat teme koristimo iskljucivo za caskanje,molimo vas da konkretna pitanja o trudnoci,roditeljstvu postavljate u za to predvidjenim temama.
Ako ta pravila budu krsena,chat teme cemo zatvarati.
U skladu sa tim,preporucujemo da procitate opste uslove korsicenje foruma

< Poruku je uredio Ana RR -- 31.8.2017 23:07:40 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
31.8.2017 23:02:24   
dijana1*
Dobro vece mameuser posted image
Nije me dugo bilo na RR i jako ste mi nedostajale. Ali zaista nisam stizala zbog obaveza oko dece. Nadam se da cu sada imati vise vremena da nastavim druzenje sa vama.
Ukratko da napisem novine kod nasuser posted image
Pre 20-tak dana smo ukinuli dojenje i kako sam ocekivala da ce biti muke extra smo prosli. Za dan smo prestali sisati, trazio je po malo siku i jos uvek je trazi ali se brzo umiri. Od ponedeljka je i najmladji krenuo u vrtic. Prva dva dana je plakao a danas vec ostao na spavanjuuser posted image
Vuk sutra krece u skolu, drugi razred. Malo su nam smene nezgodne ali sta da se radi. Prva smena od 7:20-11 h a druga od 15:10-18:40user posted image malo mi je to kasno za malu decicu.
Kako ste mi vi? Kako decica? Veliki ljubac za sveuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
31.8.2017 23:09:32   
Ana RR
Dijo user posted image user posted image super za sikenje i super za vrtić user posted image već je to veliki dečak!

Hm, prvi put čujem za takve smene. Kod nas je pre podne od 8h a posle podne od 14h. Bar je tako uvek bilo, majku mu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
31.8.2017 23:13:40   
Milena18
Za manje od sat vremena nam stiže septembar user posted image
Dijana, super što ste dobro prošli sa prilagođavanjem na vrtić. Nadam se da će i kod nas biti tako sledeće nedelje.
Suzi me je pitala u avgustovskoj temi, a ja ću odgovoriti ovde. M za par dana puni 13 meseci, porasla je i ona, posebno mi se u poslednjih par dana nešto uozbiljila. Čak je sedela mirno u velikoj stolici user posted image Ne mogu da poverujem da tvoje curice već prelaze u stariju grupu!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
31.8.2017 23:48:13   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Mi smo danas imali prijem prvaka. Moja principessa je bila divna. Sad svi spavaju, a ja slusam Neverne bebe na terasi. Sutra je koncert Zdravka Colica.
Milena, srecno sa vrticem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 0:03:42   
dijana1*
Milena bas sam razgovarala sa tetama oko adaptacije i uzrasta i one mi kazu da se bebice oko 12 meseci najbrze i najlakse adaptiraju. Nadam se da ce i kod vas biti lako.
Sanjice srecan novi pocetak user posted image
Anci mnogo je dece u skoli Problem je sto primaju decu iz okolnih naselja iako ta naselja imaju skole a i nase naselje je sa bas izgradilo. Sada su upisali deset odeljenja prvacica pa ti vidi. Ide se u 4 smene. Cetvrta smena se zavrsava oko 20:30 ako ne i kasnijeuser posted image
Roditelji su poludeli i zalili se. Naravno da vecina radi i deca idu u produzeni boravak gde dolaze ujutru oko pola 7, idu u skolu u 15:10 i roditelji dolaze po njih u 18:40. To je 12 sati odsustva od kuce. Sto je mnogo, mnogo je!


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 0:06:09   
dddaca
Slažem se, baš su loše to osmislili

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 0:25:26   
Sanjica26 RR
Au, kuku lele Dijana. Pa, to nije normalno. Kad ce ta deca da odmaraju??
Jadna decica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 6:50:23   
Anck Su Nmaun
Dobro jutroooo
Ispratih mog prvacica, bas se raduje skoli.
Ovo drugo dvoje vec na nogama vrsljaju po stanu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 7:34:04   
krin 40
Dobro jutro.Srećan polazak u školu.Posebno puno sreće prvačićima.Baš zbog tog celodnevnog ostajanja u školi moja N je samo prvo polugodje išla u produženi boravak.Već u drugom sve sama srećica.U školu iz škole.Ostavim joj hranu na stolu.Našla još jefnu drugaricu iz kraja koja nije htela u produzeni i njih dve zajedno.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 7:55:00   
vocicana
Dobro jutro i u septembru, za mame , za djake...
Ja sam na poslu, da se javim posle nekoliko dana. Nisam iz trece mogla da se odmorim.
Dete jos 5 dana na Zlatiboru, pa mi posle cao cao na more.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 7:58:40   
krin 40
Voći još malo i moreuser posted image Blago tebi.Ja već maštam o sledećem letu(zbog putovanja ne i zbog vrućina).

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 8:01:50   
Mala Elena
Moja E bas sinoc kaze, dok je vadila rekvizite iz neke torbe, kako cemo uskoro, vrlo uskoro ici na more da se igramo sa njimauser posted image E vala sine necemo skoro user posted image nazalost. Voci, lepo se provedite i za nas!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 8:06:10   
krin 40
ME brzo će to.Sad tri meseca i eto NG.Januar,februar pa krećemo da razgledamo first minut ponude..al se tešimuser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 1.9.2017 8:15:13 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 8:10:53   
vocicana
Ma to je sjajno. Sta vam je. Ja cu i za Krin iza ME da uzivam. Jednu nedelju za nas, papo redu za vas dve. Moze?user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 8:14:21   
krin 40
Mozes ti mene u Ducija i da povedeš.Ja ću da "dadiljam"decu a vi odmarajteuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 8:50:37   
Milena18
Jutro!
Sanjice, Dijana, hvala! Srećan i vama polazak u školu.
Mame prvačića, javite kako je prošao prvi dan. Kako je to uzbudljivo user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 8:54:10   
dddaca
Dobro jutro mame. Srecan polazak u skolu prvacicima user posted image Mi poranile od jutros. Sad se gledaju patrolne sape pa cemo posle u zivot. Voci, da znas da ti zavidim. Tako bih otisla opet na more

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 9:04:25   
krin 40
Ddaco i D gleda patrolne šapeuser posted image Naravno da ništa ne razume ali se obraduje kada ih vidi.Leškari u ljuljalici i samo gica nocicamauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 9:07:57   
Mala Elena
Voci, dogovoreno! user posted image
Godinu dana, nije to bas skoro. Mi slabo gledamo taj first minute, nekako nemamo siguran termin za godisnji tj uskladjuje mm samnom, mada mozda naredne godine bude lakse jer sam na bolovanju.

< Poruku je uredio Mala Elena -- 1.9.2017 9:09:48 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 9:12:03   
krin 40
ME i mm uvek ima problem da uskladimo odmore ali ja sam sada dve godine na porodiljskom pa možemo.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 9:13:12   
IvanaSK RR
Jutro i ovde.
Moja maca nista ne voli od crtaca. Jedino voli pesmice, ali ni njih ne gleda, slusa dok se igra pa povremeno zaplese user posted image
Dijana, na te smene nemam komentar, uzasno. Kod nas je prva od 07:45h.druga od 14h. Mada su do sada imali precas da bi zavrsili do 18h sa skolom.
U mojoj osnovnoj skoli je bilo tri smene. Od pola osam ujutru. Pa od 12h.i sledeca od 15:30 h. U tu drugu(medjusmenu) se islo od prvog do četvrtog razreda.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 9:18:18   
krin 40
U koju školu ide tvoj momak Ivana?Kod N u "Oslobodioci Beograda" od petog do osmog deca su non stop prva.Nema druga smena.Meni je to super.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 9:18:58   
dddaca
Krin, pa sve mu je lepo, sareno, a mozda i glasovi. Moja je malo, malo, pa u nevolji. Jedva sam ukapirala da je to iz patrolnih sapa user posted image
Ivana, pa i to je super, kad djuska uz muziku. Moja je volela baby tv u tom uzrastu
Evo je sad djuska uz mali gupi :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
1.9.2017 9:23:00   
Mala Elena
Sto se crtaca tice, gledam kako se druga deca udube, gledaju po pola sata, moja samo u prolazu, cisto da je tv ukljucen da imamo osecaj da se gleda crtani...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here