|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 09/18 [ chat]
31.8.2018 11:09:57   
IvanaSK RR
Drage mame, nastavljamo razgovor i druženje i u Septembru mesecu! user posted image
Posto chat teme koristimo isključivo za časkanje, molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći, roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama.

Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zatvarati. U skladu sa tim preporučujemo da pročitate
Pravila korišćenja foruma


< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 31.8.2018 11:11:40 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
31.8.2018 11:21:17   
mama Jo
Da se upisem i ovde 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
31.8.2018 12:06:39   
Misha i Ljisha
evo i ja da se upisem.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
31.8.2018 13:28:39   
vonavoj
Da se upisem i ja!
Isli smo na prijem prvaka,dobili smo najbolju uciteljicu..ali sastav razreda mi se ne svidja..4 najnemirnija decaka iz vrticke grupe bas u njenom razredu..ali dobro,namucice se uciteljica...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
31.8.2018 13:56:58   
Sanjica26 RR
Dobar dan.
Malo pre smo se vratili od dr. Vec je pocela da krklja, POcetak bronhitis, grlo crveno. Dobismo inhalaciju i hemomicin. PLus nas je poslala da odradimo krvnu sliku sa crp-om i urin. Zvace nas kasnije kad stignu rezultati.
I tako veselo nam pocinje septembar.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
31.8.2018 14:03:28   
mama Jo
O, Sanjice, bas to sad nije trebalo...

Von, super za uciteljicu!! Snaci ce se vec sa nestaskovicima ☺
Sanjice, jeste vi dobili raspored casova, jesi zadovoljna svojim?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
31.8.2018 14:11:10   
Sanjica26 RR
E mama jo, pa moj raspored bude tek druge nedelje. Uvek mi je rasparcan. Idem pre podne i posle podne u toku jednog dana.
Navikla sam se vec na takav raspored.

Obavismo inhalaciju i dala sam joj Ab. Nisam stigla da spremim rucak, nego nesto na brzinu. Makarone sa sosom i tunjevinom ce biti. Dobila sam, pa me i stomak boli.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
31.8.2018 15:19:51   
vonavoj
Sanjice.pa bas nagrabusi,cim je dobila i hemomicin..
Sreca da si dobila,a ide vikend.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
31.8.2018 15:23:22   
Rosita
Da se upišem.
Sanjice, starija ili mladjauser posted image Da što pre ozdravi!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
31.8.2018 16:44:00   
Sanjica26 RR
Von i grlo je crveno.
Dobro je sto sam dobila sad. Bilo bi mi veselo od ponedeljka sa ciklsuom
Rosi, ko ce drugi nego mladja. user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
31.8.2018 21:38:57   
Misha i Ljisha
Sanjice bas bezveze. Brzo ce ona to pregurati.
Moji odavno u krevetu. Treba sad sefa da zovem.
Bili kod dr jednog drugog danas. Nista novo. Kaze nasa dr bitno je da nije nista neuroloski a ako jeste ger ili gerb ili cak i alergija sve je to uglavnom prolazno. Da se ne sekiramo kaze. Da uvodim sve sto moze samo da se uvede bez dodavanja mleka. Vocke uglavnom. Ovih dana gastro pa onda sledimo njegovo misljenje da li kod alergologa ili ne.

I takoc. Ja mrtva. Danas smo se nanosali u marami fest. I juce. Sad mu je ekstra zanimljivo.jer moze u polozaj napred da gleda. Pa radi nogama kao da on hodauser posted image

Kazem ja sveki danas. Ovaj nas je izrazito lenj. Cim mu nesto ne ide on odmah njace. Nece uopste da se potrudi. A baba samo vice "vidi ga sto se dize vidi ga vidi ga"kao da je neka atrakcija. I nerviraju me babe odmah kao pa on bi da sedi i stavljaju ga da sedi pa ih kritikujem kad bude vreme da sedi sedece. Al nece taj pre pola godine sigurno. Ako bude i tad. Spram D izuzetno je lenj.
Eto sad jos omasih i temuuser posted image izvinite. Al setih se sad toga jer nam bila sveki pa mi dosadila sa tim jao sto je velik

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
31.8.2018 22:47:54   
Sanjica26 RR
Ljiso, nazalost nikad ona ne pregura brzo. Ona je dete koje od drugog meseca ima posla sa opstrukcijama. Izbockana je bila samo tako. No, sta da radimo svako ima neku muku.

Moje su legle. Cekali smo vatromet. S je bila odusevljena. Ovde su pocele Ljubicevske konjicke trke, pa sam je vodila na defile. T je sredjivala svoj ormar sa obucom. Bas je lepo sortirala. Nesto je odletelo u kontenjer. A ja sam veceras slagala moj deo sa stvarima. Bas me je nerviralo. Kaze mi mm gde si nasla tako kasno. Ne mogu vise da gledam.
Sad cu da idem da legnem. Ubija me stomak.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
1.9.2018 7:14:22   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.Joj Sanjice pa nije valjda da nikad ne prodje bez komplikacija kod malene? Sto kaze von bar si je pre vikenda odvela i dobili ste ab da se za vikend ne patite.
P i ja budni od 6. Evo ustali i D i mm. Ja se vec razmahala bila i onda pomislila ma bas me briga daj da pijem kafu. Vikend je. Tu je i mm ne moram da se zurim.
Idem u temu da kazem koju rec za optimizaciju sajta

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
1.9.2018 7:15:31   
mama Jo
Dobro jutro.Sanjice, kako je malena? Kako ste ostale mame?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
1.9.2018 7:33:07   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Malena spava. Kasljala je nocas vise. Valjda sto se sad inhalira.  Ljiso,  nikad kod nje ne bude bezazleno. Kaze mi S juce kad smo isli kod dr: "Mama,  jel nece da budu boce"? Ajde da idemo kod dr Marine.  To je dr kod koje smo morali da idemo,  jer nasa nije bipa tu i tada nismo dobili inekcije.  Sva sreca.  Inace nasa dr radi privatno.  Tamo se lecimo. Divna zena.  Da nije bilo nje stalno bi lezali u bolnici. U dz svaki put nije nista.  Ono uopste nije sitnica.  Dusa me boli za nju. Mene stomak bas bolucka. Probudilo me to. Napravicu za rucak picu.  Bas smo je se uzeleli. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
1.9.2018 7:47:12   
Misha i Ljisha
Bas mi zao Sanjice. Ali ako joj od bica bude mnogo lakse i brzi oporavak ja bih je stalno vodila na bocke. Doduse kaze mama da sam ja uvek imala najstrasniju upalu krajnika kad aam bila mala i da sam uvek trazila da mi "teta Goca da bocu" heheh medicinska sestra koja je radila u ambulanti. Izuzetno lake ruke. Mrzela sam da pijem pilule palitrexa i sl

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
1.9.2018 8:14:09   
Sanjica26 RR
Prvi put kad smo dosli kod dr sa njena dva meseca dr se zapanjila kako je moguce da nisu culi kako dete dise.  Ona je svaki podoj povracala u mlazevima zbog laringitisa. Na kraju se zena uhvatila za glavu i rekla: Deco, moram da joj dam inekcije. Tad se secam da je dobila jake.  Da joj nije dala,  po njenim recima dugo bi trajala ozdravljenje. A ona nije htela da pusti stvar slucaju i da se beba muci.  Svaki drugi dan smo dolazili na slusanje.  Nijednu kontrolu ne naplacuje.  A da vidite juce dr od 60 godina,  mm mi je poslao sliku sa njegovim rezultatima bris grla.  Ona uzela moj mobilni i povecava sliku.  Sve zna oko tehnologije.  Inace je rastrzana. Ima bolesnu majku,  pacijente,  trci u Bg da cuva unucice. Ma,  pravo ludilo.  Bas joj se divim.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.9.2018 8:16:33 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
1.9.2018 10:12:35   
vonavoj
Jedva sam nasla temu..prvo izlazi jul 2018..Sanjice,super da imate dobru dr..i da nije derikoža😁Pijem kafu,oko 14h idem da se vidim sa cimerkama iz porodilista,da nam se deca "druze"😆

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
1.9.2018 10:16:08   
Sanjica26 RR
Von,  navicicemo se na novu verziju.  Da,  bitno mi je da nije derikoza.  Kolimo puta smo dosli i sad ne treba terapija.  Nece da naplati.Meni mm kupio burek sa sirom i jedemo na terasici.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
1.9.2018 10:20:07   
Maraj
Dan mamePa jedva nadjoh gde se piseNema vise sa strane aktivnih tema, ili ja preko mob ne vidim?
Inace mi ustali. S siki. L i mm odose da kupe poklon za rodjendan.  Idemo danas. Mada se mislim da S i ja ne idemo. Bolucka me prepona vec par dana. I to bas sa strane gde mi je rana od cr otvorena 
E jel i smajlica vise nemamo

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
1.9.2018 10:21:54   
Sanjica26 RR
Nemamo. Moras rucno da stavis ovaj :), :( ili ovaj :D

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
1.9.2018 10:31:08   
mama Jo
Moderatori, oprostite sto masim temu, i jutros trazim septembarsku kafanicu i prikazuje mi samo forum iz 2014.😏Zbunila me nova verzija.Danas sve na moj racun- jelo, pice, slavimo treci rodjuskic pa da vas pocas_tim drage RR drugarice 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
1.9.2018 11:56:39   
vonavoj
Srecan rodjendan! Danas je sve oprosteno🙄

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
1.9.2018 12:43:44   
Misha i Ljisha
Jaooo da aaaa mama jooo srecan rodjendanacuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
1.9.2018 12:48:01   
jess021
Mama Jo, nek vam je srecan!!!😘Mi bili na igralistu, pa ja otisla na depilaciju, posle 100 godina. Kasnije bi trebali da se opremimo za vrtic i tako.Sanjice, nadam se da cete sto pre ozdravitI! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here