|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 11/19
1.11.2019 10:46:17   
emicaa
drage mame stigao nam je novembar.Posto chat teme ovog tipa koristimo iskljucivo za caskanja molimo vas da konkretna pitanja o trudnoci i roditeljstvu postavljate u za to predvidjenim temama.Ako ta pravila budu krsena chat teme cemo zakljucavati.Uskladu sa tim preporucujemo da procitate Opste uslove koristenja foruma
Prethodnu temu mozete naci OVDE
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 11:46:31   
Sanjica26 RR
Pu za mene. U selu sam. Upalila mi se lampica za benzin. Moracu na prvu benzinsku da napunim da bi mogla do kuce.


Sutra decu vodim na dizni na ledu. Ima da padnu u nesvest od radosti. Ne znaju gde idemo. 
Javljam se kasnije 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 12:15:12   
Milena18
Dobar dan!


Sanjice, baš lepo što ćeš ih iznenaditi. Kako je T, pisala si juče da joj ujutru nešto nije bilo dobro?

Mi ostavili M kod kuće i danas. Juče popodne je ponovo imala temperaturu 37.5, uveče joj je spala. Verovatno prolazi virus, ali nervira me što tako dugo traje, a ne vodi mi se u dispanzer među bolesnu decu. Uradili smo i ks i crp, sve ok, samo je crp malo povišen.

Pari, je l'' T ozdravila?

Ostale mame, kako ste vi i dečica?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 12:15:12   
jess021
Sanjice, mi idemo u nedelju. Ja dobila karte, tako da nam je bas super ispalo. Javi utiske 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 12:45:26   
Mirko Svirko
Jao kako je meni laknulo.. kao kamen da mi je pao. Samo da sve bude kako treba i oporavi se lepo. Sanjice, super iznenadjenje 👍

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 13:08:51   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Pu za mene. U selu sam. Upalila mi se lampica za benzin. Moracu na prvu benzinsku da napunim da bi mogla do kuce.




Sanjči pa nećeš odmah ostati bez benzina. Kod našeg auta, nakon što se upali lampica, ima benzina još za dobrih 100km, i više. Verujem da je tako ili bar slično kod svakog auta.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 13:11:44   
Ana RR
Dobar dan inače. Upravo popila dexomen, glava me boli, onako mutno i tupo, ne znam da opišem. Juče sam se preforsirala sa poslom, nije ni čudo što me boli.

Moram u kupovinu kasnije, idem sutra da vidim drugaricinog bebca user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 13:32:12   
Sanjica26 RR
Anci, znam ali sam napunila za svaki slucaj. Imam puno brda, pa me je bio strah da mi ne stane. U tom kraju samo lete kamioni. Upalila mi se lampica kad sam usla u selo. Imam 31 km do grada.
Evo me kod kuce.

Milena, slinava je malo. Danas je ostala duze u skoli. Imala je dodatnu iz matematike. Vezbaju za takmicenje. Samo sto ona nece da ide. Ne intersuje je to. Volela bi kad bi bilo iz srpskog skolsko u trecem. Nema nazalost.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 14:09:46   
emicaa
Jel vi mozete zamisliti da Nova Godina samo sto nije,ja ne znam kad proleti ovo vrijeme.

David zaspao,jedva sam ga probudila sad.Juce je zaspao u busu,spavao 5 minuta i bilo vrijeme izlaska 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 14:21:41   
pari
Mirko, dobro je da je proslo! Kako je sad M?


Ja se upravo najela...sve po redu, supa, meso,proso,salata i naravno cokolada :)
Sutra idemo u Valjevo kod svekrve, dosla je zaova iz Holandije pa da se vidimo kratko. 
Jos malo pa po decu u vrtic, danas sam dala T u vrtic da se ja barem malo odmorim iako sam i kuvala i isla u radnju...ali ajde, sta da se radi...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 16:55:20   
flamingos
Gde ste mame?Može kafica?Evo dete čita knjigu,napisala je domaći,ja pijem kafu.Prilremila sam bure da sutra kupim kupus i potopim ga.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 16:59:22   
flamingos
Pari,lepo se provedite sutra.Emice,leti vreme.Nova godina samo što nije.Kinezi već pustili u prodaju novogodišnje ukrase itd...Ostale mame,kako ste,šta se radi?


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 17:14:15   
kamičak
Mirko, drago mi je da sve ide po planu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 18:10:02   
Mirko Svirko
Mirko je sada definitivno bolje... Smeje se malo.. igra se.. 
Ovde je slabo grejanje sada. Malo postaje hladno.
Kako ste ostale mame? 
Kako su deca?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 19:30:46   
pari
Kad idete kuci?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 21:01:09   
Maraj
L ima upalu uha. Sad pije pancef.
Bebi da L ima uvecane krajnike. Zato je cesto i prehladjen.
Hrce cim krene u vrtic. Letos nije hrkao

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 21:05:40   
flamingos
Maraj,muke sa dečicom.Hajd što pre da prođe uvce,dobar je pancef.Šta da se radi,drži se i ti.Mi mame sve moramo da izdržimo.Meni bude loše kad dete ozdravi-stigne me nespavanje,briga i tako.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 21:31:29   
Mirko Svirko
Pari,mislim da u petak idemo tek. Ali videce joa dr kako se Mirko oporavlja.. 
Maraj da brzo prodje..
Kako ste ostale mame?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 22:50:12   
flamingos
Laku noć želim svima.Ljubite dečicu i budite svi zdravi❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 11/19
1.11.2019 22:50:50   
kamičak
Laku noc, mame 😃

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 8:26:06   
jess021
Dobro jutro, ne znam kako kod vas ali u Novom Sadu pada kiša. Ja na poslu, pijem kafu.


Maraj, pa jel L kandidat za operaciju krajnika? 
Pari, kako je T? 
Mirko, kad idete kući? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 8:35:22   
flamingos
Jess,ovde ne pada kiša,ali duva jak,hladan vetar,brrrr.Mame,kako ste,kako dečica?


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 8:44:48   
Mirko Svirko
Dobar dan,danas nam vizita kasni.. Mozda cemo za dorucak dobiti griz. Hladno je i ovde. Duva vetar. Kako ste mame?Kakk su deca? 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 8:47:14   
flamingos
Super Mirko,dobro smo.Nadam se da uskoro idete kući.Ljubi mališana


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 8:55:05   
Maraj
Jutro mame.
Jess pa ne predlazu mi u Domu z. jos uvek.
Jesu mu uvecana sva tri. Od proslog septembra, kako je krenuo u vrtic non stop je prehladjen, a verovatno da je jedan od uzrocnika, i to nkegovo stanje sa krajnicima. Poslednju upalu je imao u junu, pa sad. Odu mu slinci malo malo na usi

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here