|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rukavice
9.1.2009 19:59:51   
guppy RR
Što se rukavica tiče.... Imam jedne SUPER rukavice. Napravljene su onako do pola prsta (znači vrhovi prstiju su pokriveni), a onda je na rukavicu prišiven još jedan deo, koji se kao mala kapa stavi preko tih pokrivenih prstiju. Zvuči smešno ali je DIVOTA!!!!! Kad sedneš u auto mnogo je lakše da voziš kola sa otkrivenim prstima ili recimo ako treba nešto da nađeš u tašni ili nešto sitno da prihvatiš... a dok šetaš, samo pokriješ prste.

Ja sam jako praktična žena user posted image

< Poruku je uredio guppy -- 9.1.2009 20:00:19 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Rukavice
9.1.2009 23:03:05   
Anoniman
Znam te rukavice. user posted image

Ma ja uvek skidam rukavice kada nešto tražim u tašni, onda ispadnu (u sneg, blato, baru...), onda su mokre, nemam gde da ih stavim... user posted image

Ali sam sada kupila jedne kožne sa krznom unutra. user posted image  Kada su mi na rukama, ne tražim ništa u tašni. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Rukavice
10.1.2009 0:38:29   
stella
imam i ja jedne bez prstiju,slatke su i ne smetaju puno jer nisu oko prstiju,sezu samo do prstiju a i lijepo izgledaju
A ovih drugih imam vise al mi bas smetaju i nerviraju me

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Rukavice
19.10.2013 21:48:12   
Olga75
ja volim rukavice , imam ih dosta . Sa svim prstima , do pola prstiju i one sa palcem i sakom
volim ih user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Rukavice
19.10.2013 21:50:56   
dunja RR

Ja imam samo sa svim prstima, možda nabavim ove godine one bez prstiju, dopadaju mi se.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Rukavice
30.11.2013 22:54:56   
Anck Su Nmaun
Ja se uvek nekako borim s rukavicama, skoro pa svake god kupim druge... il ih pokidam, il mi se sledece god ne svidjaju one od prosle god user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Rukavice
30.11.2013 23:24:08   
Žapkić
Volim rukavice, mada nešto te bez prstiju i ne baš... Činjenica je da izgledaju "fes" i ima prelepih modela, ali , mislim da ne služe svrsi... ja volim da je toplo...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Rukavice
30.11.2013 23:27:14   
vikiveki
Ja volim one normalne rukavice sa svim prstima

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Rukavice
25.2.2017 10:58:14   
mali_mis
Samo one bez prstiju, da mogu lepo da zapalim cigaru user posted image A i lakse mi je A. da uhvatim za ruku, kad nemam nista preko prstiju.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Rukavice
25.2.2017 11:02:26   
mati
Nosim sve i sa prsticima i bez, imam raznih boja pa uklapam.
A ove bez prstica sam kupila kod kineza nesto dzabe bile, imam crne i ljubicaste, samo kad je mnogo hladno utrne mi prsti.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here