|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sedalice za bicikl
17.7.2009 14:45:06   
Anoniman
Mame, jel vozite decu na biciklu?

Kakve sedalice koristite?

Kada sam bila mala, moji su imali onu što se zakači na volan, a sada vidim one glomazne, plastične, što idu iza mame (vozača bicikla), i kao imaju neke nastavke za noge... ne dopada mi se što tako ne vidim dete.

< Poruku je uredio Ana RR -- 20.6.2018 12:29:47 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sedalice za bicikli
17.7.2009 14:54:21   
sneza24
Ni meni se ne dopadaju te plasticne sto idu pozadi.I mene su vozili napred kad sam bila mala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sedalice za bicikli
18.7.2009 10:17:28   
NadaR
 Mm zapeo da ju kupimo... U nasoj ulici je to jaaaakoooo popularno ali ne pristajem bas iz tog razloga sto ga ne vidim sta radiuser posted image
A i opet me nesto strah... prometna ulica, svakakvih ludaka koji ludo voze ... biciklisti su bas ugrozeni. Nekako mi kolica bolja varijanta.user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sedalice za bicikli
27.6.2010 22:49:36   
sneza24
Ja sam kupila sedalicu za bicikl ona sto ide napred i vozimo se vec skoro mesec dana.David bas uziva.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sedalice za bicikli
28.6.2010 12:39:57   
Didy
Ja sam Stefana vozila prošlog leta, nije imao ni godinu dana. To mi je bila najbrža varijanta kad je jako toplo. U autu bude pretoplo, kolicima se oduži putovanje... I Stefan baš voli. Ponekad izađemo samo da se igra ispred zgrade, a on pravac do bicikla i onda se vraćamo po korpicu...user posted image

Inače, sestra mi je dala bicikl koji je malo stariji (ne moram da brinem da će ga neko ukrasti, ostavljam ga ispred zgrade), ali dosta očuvan i ispravan i korpicu koja se kači napred, mada mislim da je Stefan već prerastao, pa razmišljam da kupim onu nazad što ide. Ja glasam za one nazad, jer mislim da su bezbednije (korpica je čvrsto prikačena za bicikl i dete je vezano, dok mi ova što se kači napred deluje da će se otkačiti pri nekom jačem cimanju i dete ispasti iz nje). Pored toga, kad sedi pozadi, dete je majčinim telom zaštićeno od vetra, tj. nije direktno na udaru. Mislim, ne vozimo se mi po vetru, ali nekad odemo do nekoga po danu, a kad se vraćamo počne da pada mrak, zahladi malo i počne da pirka, pa mislim da im je nazad prijatnije...
Generalno glasam za bicikl!user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sedalice za bicikli
28.6.2010 12:45:31   
Didy
Inače sam načula da je kod nas novim zakonom o saobraćaju zabranjeno voziti dete u sedalici napred. Nisam proverila, pa me zanima da li je neko zna nešto više o ovome?
A kad sad malo bolje razmislim, sve koje znam da su u belom svetu voze decu pozadi i obavezno im stave male kacige za bicikl. Meni ni to nije loše, samo što će verovatno proći vremena i vremena dok se takve navike ne ustale i kod nas. Setimo se samo kako nam je bilo smešno kad čujemo da ljudi nose kacige kad voze motor, a sad postalo normalno (manje-više).


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sedalice za bicikli
5.11.2011 4:49:14   
Bebilina
Imamo Hamax Siesta sediste koje ide pozadi. Vozimo se u njemu svakodnevno i po 15ak km.
To se sediste spusta u polu-lezeci polozaj, pa ne retko i zaspi u njemu :)

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sedalice za bicikli
5.11.2011 11:29:39   
Crvenkapa85
za maju imam sediste za paktreger,al mi je kod mame jer je moj glupavi bajs na amortizere i nema paktreger,a imala sam pre njega sediste za korman,koje se skida,i jednom prilikom kad sam isla u radnju neko mi ukrao bicikl,ostala mi samo korpa koja ne moze da se koristi bez tog dela na koje se prikaci za korman,neko mi je ukrao biciklo,jer ga nisam dobro vezo lancom user posted image ,jel zna neko dal negde moze da se kupe rezervni delovi za sediste tipa ovog,fali mi sad taj deo za korman...a sediste je bilo ovakvo http://imageshack.us/photo/my-images/13/140241.jpg/

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sedalice za bicikli
29.8.2014 17:07:52   
Meisje
Evo mi smo uzeli ovo Bobike, polovno.
user posted image

Ona je odusevljena, ja isto, vozim je u vrtic, po kisi isto!
Jedino sam morala da skinem korpu za stvari pa sad nemam gde stvari ali uzecu onu sto ide napred

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sedalice za bicikli
7.4.2015 21:15:20   
Kata90
Mame,koji mesec ste pocele stavljati bebu u sedalicu?

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sedalice za bicikli
26.10.2016 17:45:42   
Animsaj9
Novo biciklo smo kupili , jos da kupimo i sediste , i na prolece da se vozamo selom

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sedalice za bicikli
26.10.2016 19:44:43   
MasnaMasnica
Mi imamo Uninu, slatko je iskoristili, jedva cekam prolece Noru da vozikamo.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sedalice za bicikli
26.10.2016 19:50:35   
eca89
I ja sebi moram kupiti sjedalicu, da se vozemo!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sedalice za bicikli
26.10.2016 19:54:18   
isidora88
Nemam bajs, nesto nisam za tu vrstu prevoza, lakse mi autom

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sedalice za bicikli
26.10.2016 20:44:17   
Animsaj9
mi na selu bez bicikla kao bez nogu

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sedalice za bicikli
26.10.2016 21:23:58   
Anck Su Nmaun
Moji su se motorizovali, mm na bajsu vozi mladju , starija svijim i pice po celom gradu. Na prolece uzimamo jos jedan bajs za menw i V bice super user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sedalice za bicikli
3.4.2017 11:35:46   
Anck Su Nmaun
Kupili smo u petak i sedalicu za V, ona plasticna za napred, samo bez nogica, super je!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 3.4.2017 11:36:19 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sedalice za bicikli
3.4.2017 22:37:07   
Milena18
I mi ćemo na leto uzeti sedište za M, samo ne znam da li ono koje ide na korman ili na pak treger. U svakom slučaju, jedva čekam da počnemo sa vožnjom. Mm i ja smo navikli leti da idemo na duge vožnje, sad će i beba sa nama, nadam se samo da će joj se svideti.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sedalice za bicikli
3.4.2017 22:39:43   
vikiveki
To sedište za bicikl koje se drži napred je odlična stvar,ja sam ga dugo koristila

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sedalice za bicikli
20.7.2017 13:26:31   
Anck Su Nmaun
Mislim da ide do 15 tak kila, ali je bas super. Bolje su mi nego one iza ledja. Mada imamo i tu, do skoro se H vozila , i ona je do 15 koliko mi se cini.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sedalice za bicikli
23.7.2017 22:29:24   
Milena18
Ja sam gledala neke koje idu na zadnji točak i mogu da se koriste do 20 kg. Nama to treba jer bismo pravili celodnevne izlete, vozili bismo po 40-50 km najmanje. Za tako dugu vožnju je to sedište koje ide napred nezgodno zbog položaja nogu vozača. I ja više volim da mi je beba na oku, ali i ovako će je voziti mm, a ja ću ići iza njih, tako da ću sve vreme moći da je vidim.

< Poruku je uredio Milena18 -- 23.7.2017 22:33:42 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sedalice za bicikli
24.7.2017 3:21:04   
Anck Su Nmaun
Milena nema polozaja nogu vozaca...ja sasvim normalno vozim ne krivim noge! A mi se bas mnogo vozamo, i po 25 km znamo tj. tu kilometrazu uglavnom sa tatom. A imamo i tu na zad sto se montira.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 24.7.2017 3:22:34 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sedalice za bicikli
7.5.2018 9:09:56   
mama Jo
A imaju li te sedalice za napred ali da su za vise od 15 kg, ili kad imaju 15 automatski prelaze na sediste iza?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sedalice za bicikli
7.5.2018 10:50:39   
Milena18
To i mene interesuje. Anck, za koju kilažu je ta koju vi imate?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sedalice za bicikli
14.6.2018 19:44:33   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: mama Jo

A imaju li te sedalice za napred ali da su za vise od 15 kg, ili kad imaju 15 automatski prelaze na sediste iza?


Moram da ponovim pitanje 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here