|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sisanje palca
28.11.2008 21:56:17   
andrijana
Moja beba je posizela!user posted image Pocela je da trpa prste u usta a pogotovo palac. Toliko je sladak da to nije normalno! Kada pokusamo da joj ne damo,naljuti se i pocne da place. Najgore je kad potrefi kaziprstom resicu i pocne da povraca. Ima li neko slicnog iskustva? Kako ste resavale "problem"?

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sisanje palca
28.11.2008 22:09:16   
guppy RR
Nemam... ali sam bila kod zubara sa decom neki dan i rekli su "bolje dudu nego palac".

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sisanje palca
28.11.2008 23:10:06   
Anoniman
Luka je jedno vreme stavljao prst u usta, umeo je da gurne baš duboko, da mu krene povraćanje (htedoh napisati "da mu krene pegla" ali nije prikladno user posted image ), ali nikada nije zaista povraćao. Kako došlo, tako prošlo... ne sećam se da sam nešto preduzimala. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sisanje palca
29.11.2008 8:47:57   
krofnica
Moja Deica je sisala prst. Mislili smo da se nece odvici od toga. Probali smo sa varalicom ali nije bilo sanse. Sisala je prst 3 mjeseca, posle toga je jednostavno sama prestala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sisanje palca
29.11.2008 10:11:41   
Jeca*
Moj Luka je isto početkom trećeg meseca možda i malo pre. počeo sisati palac. I isto se gadi jer pipne često nepce user posted image  Ja se svađala sa njim, branila mu, ali je to izgleda faza i izgleda je povezano sa zubićima. Sad gura celu ruku u usta user posted image  Inače da, bolje i user posted image nego palac, važno je boriti se sa njima da se ne naviknu, ali nema šanse zabraniti im potpuno, tvrdoglavci mali user posted image

(odgovor članu krofnica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sisanje palca
29.11.2008 16:57:16   
prase
Moj Uroš je pre nedelju-dve počeo da pokušava da gurne prst/šaku u usta a u poslednjih nedelju dana u tome i uspeva... donekle. Uglavnom drži još stisnute pesnice, pa gurne onako skoro ceo (skupljeni) kažiprst u usta, a sisanje se čuje tako glasno. Prvo sam mislila da pokušam da mu ne dam to, ali on to radi kada misli da je sam pa se tako umiri i zaspe. Sad ne znam da li je to kvarno, ali odlučila sam da ga pustim da to radi. Dobro je da nauči da se sam umiri ponekad user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sisanje palca
29.11.2008 17:25:22   
MERYEN
Ja znam da je mog brata devojcica sisala palac oko 4 meseca i jednostavno je sama prestala,nisu joj branili,mislim da to prodje samo od sebe.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sisanje palca
29.11.2008 21:18:32   
andrijana
Onda da se nadam da ce sama prestati? Ja ne mogu da verujem da ceo palac strpa pa i deo ruke. Ipak su sva deca ista. Moja svekrva je sisala palac do 16 godina.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sisanje palca
29.11.2008 23:18:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: andrijana

Moja svekrva je sisala palac do 16 godina.user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sisanje palca
30.5.2016 16:40:36   
Mala Elena
Moja beba sisa palac . Uopste ne zmnam da li joj moze preci u naviku i da li je to gore nego duda...

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sisanje palca
26.7.2017 10:20:39   
krin 40
Duci sisa prstiće ali u snu preko dana.Primetila sam da ako je u polu snu i još mu se spava sisa prstiće minut-dva i tako se uspava❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sisanje palca
26.7.2017 10:24:27   
IvanaSK RR
Uf, meni je bila frka od toga. Moja sestra je dugo sisala palac i nosala neku glavu od lutke sa sobomuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sisanje palca
26.7.2017 10:36:32   
krin 40
Hahahaha😁 E on sisa kažiprst i ne nosi glavu od lutke,hahaha

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sisanje palca
26.7.2017 10:41:26   
Anck Su Nmaun
Hahaha Ivana sad me lepo nasmeja..glavu od lutke user posted image
Moji nikad nisu sisali prste

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sisanje palca
26.7.2017 10:50:22   
degu
T nije sisala a on ume da sladi s prsticima kad je gladan, zavoleo je i cuclu a taman sam mislila da mu ukinem jer mi nista ne pomaze oko nespavanja user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sisanje palca
26.7.2017 13:11:43   
IvanaSK RR
Ozbiljno. I to bila neka ruzna, Boze me sačuvaj, kao iz horor filmova. Imala kovrdzavu kosu, i onda je ona sisala palac, a ostalim prsticima vrtela tu kosu.
Degu, mislim da oko nespavanja nista ne pomaze :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sisanje palca
26.7.2017 13:55:44   
degu
Hahaha ti imas traume iz detinjstva user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sisanje palca
26.7.2017 13:57:32   
Anck Su Nmaun
hahhahahahah jao majko sad sam se slatko ismejala user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sisanje palca
26.7.2017 14:16:29   
veselicaa
Moje nisu sisale palac
Ivana ahahahhahha jaoojj al me nasmeja user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sisanje palca
26.7.2017 16:53:09   
IvanaSK RR
Hahaha, nisam razmišljala o tome, al verovatno jesu traumeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sisanje palca
26.7.2017 22:53:15   
dddaca
user posted image prvo nisam lepo procitala i pitam se sto se svi smejete. Tek sad vidim da je od lutke bila samo glava user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sisanje palca
16.8.2017 13:07:16   
krin 40
E Ivana dobro je se završilo.D više ne sisa prst,znači neće vući ni glavu od lutke.Sada sebe pipka po kosici i tako se uspava❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sisanje palca
16.8.2017 14:31:51   
degu
Ni Bogdan vise ne sisa prstice, brzo su ukapirali da nemaju nista od toga, nista ne curi user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sisanje palca
16.8.2017 14:35:05   
krin 40
IZVORNA PORUKA: degu

Ni Bogdan vise ne sisa prstice, brzo su ukapirali da nemaju nista od toga, nista ne curi user posted image



Hahaha..bukvalno sam isto to prokomentarisala kada je prestao.Ali zato sada mazi sam sebe "za sve pare"user posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 16.8.2017 14:36:35 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sisanje palca
3.12.2017 1:53:51   
Srecko47E
Meni je sisanje palca slatko.:)

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ovo je najbolja starosna razlika među decom
Stručnjaci su istraživali kako mala, srednja i velika starosna razlika između dece utiče na majku, decu i celu porodicu ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image
Click Here