|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ski odela
15.12.2009 19:41:58   
Anoniman
Drage žene, trebaju mi ski pantalone. Ne želim da kupim ceo skafander, jer imam jaknu, ne bih baš ski pantalone, po mogućstvu uske, kao helanke. Nekada davno se to nosilo, sa sve onim delom za pod stopalo da se ne dižu. Naravno one koje imam su mi male, pa bih nove, crne!

Gde to ima?

Nemojte mi reći "Vidi u sportskim radnjama" jer tamo kolju sa cenama, a meni treba za 7 dana zimovanja. Ipak bih neke malo jeftinije...

< Poruku je uredio Tasha RR -- 15.12.2009 19:54:42 >
  Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
15.12.2009 19:45:16   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ski odela
15.12.2009 19:47:29   
Anoniman
Stvarnoooo????? U Todoru?

Za nas odrasle?

user posted image

Hvala gagi, pogledaću!

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
15.12.2009 19:49:03   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ski odela
15.12.2009 19:54:19   
Anoniman
Ma za mene mi treba, za dete imam! user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
15.12.2009 19:56:29   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ski odela
15.12.2009 21:52:56   
Dora
user posted image Tašo...
Gde idete na zimovanje? Ja moram kupovati sve, ništa nemam. Imala sam NIKE čizme od kože, platila ih boga oca ali sam ih nosila 4 godine bile su ko nove a onda odjednom propale. Sad ne znam šta da uzmem, sve mi skupouser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ski odela
16.12.2009 9:54:18   
Anoniman
U Kranjsku goru, nadamo se snegu... user posted image
Vidi u temi Šta smo danas kupile, ja kupila juče u Sketchersu čizme. user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ski odela
16.12.2009 9:56:26   
mihi
Taša ne znam da li imate Fitex tu prodaju Kappa stvari ima pantalona i skupih i jevtinijihuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ski odela
10.12.2017 17:49:19   
vonavoj
Da li neko ima ski pantalone,za devojcicu, broj 140..ne znam kako idu brojevi..treba mi za T koja je visine oko 130cm..
Da li neko.ima da proda,to sam mislila...ili znate gde ima jeftino da se kupi? Po sportskim radnjama su preko 5000din..to mi je suludo da dam...koristice ga 7 dana dok je na zimovanju sa vrticem,i mozda jos 5 puta posle..pitanje kakav ce sneg biti kod nas..

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ski odela
10.12.2017 23:31:32   
Sanjalicaaa
Von, pogledaj na kupujem-prodajem. Gledala sam za mene pa videh ima i decijih.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ski odela
11.12.2017 11:55:11   
IvanaSK RR
Ja sam sinu kupila jedne godine kod kineza. Nosio je tih par dana na zimovanju sa vrticem i jos par puta kuci. Isto nisam htela da dajem veći novac.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ski odela
11.12.2017 12:11:51   
isidora88
Von imas na fb u nekim prodajnim grupama, uglavnom su oko 1000 din.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ski odela
11.12.2017 12:42:25   
vonavoj
Gledala sam te grupe..sve su mali..
A koleginica mi kazr da neki kinezi daju 30% popusta..a odela su im oko 2000din..pa cu danas tamo otici..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ski odela
11.12.2017 12:43:55   
isidora88
Von ako ne nadjes kod kineza probaj i na sajtovoma sportskih radnji, recimo djak, sport vision, cesto imaju outlet ponude i bude bas povoljno

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ski odela
11.12.2017 22:47:29   
vonavoj
Kupila sam joj ski odelo..izjedna,bilo je 3200,na akciji 1600..50%..ja srecna..ima i jaknu i stare ski pantalone,jos moje,i taman

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ski odela
12.12.2017 7:31:20   
IvanaSK RR
Super, Vonavoj.
Jesi uzela kod kineza ili?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ski odela
12.12.2017 9:27:38   
vonavoj
Kod kineza.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ski odela
12.12.2017 15:26:05   
isidora88
Super vonuser posted image to je bas povoljno

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ski odela
12.12.2017 15:53:43   
mama Jo
Suoer si prosla Von....
Mi smo gledali po sportskim radnjama, pa cak i na snizenju su im jos visoke cene, a sad ovih dana cu do outleta da vidim sta ima tamo.

A od mnogih mama sam cula da su uzele odlicna i ocuvana ski odela deci u secondhand buticima... te mame redovno obilaze secondhand radnje i nove, ili u odlicnom stanju su kupile za manje od 1000 dinara.... ja nesto nemam obicaj da obilazim secondhand... je l'' vi kupujete tamo?
Ozbiljnonse razmisljam da pocnem da ih obilazim

< Poruku je uredio mama Jo -- 12.12.2017 15:54:34 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ski odela
12.12.2017 15:58:06   
Anck Su Nmaun
Prodavnice bas i ne ali svu ski opremu kupili preko Kupujem prodajem. I skije , pancerice, jakne, skafandere i za decu i za nas. Znaci moze se naci bre perfektno ocuvano za male pare. Samo treba traziti.
Ja nemam nista protiv second handa ali zavisi sta.
Skafandere nose dve nedelje ukupno za celu godinu a prerastu ih za sezinu. Meni je ludost dati 4.000 za nesto sto ce tako kratko nositi. Sledece god. Prodam i kupim veci i tako u krug user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.12.2017 16:00:22 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ski odela
12.12.2017 16:01:30   
Sanjica26 RR
Super Von sto si nasla. Lep provod Tici.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ski odela
12.12.2017 16:18:55   
medamisko
Kod mene kruze ti slafanderi. Nemam tu naviku da prodajem, a imam farmerice za decu bas puno.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ski odela
12.12.2017 19:40:07   
mama Jo
To skroz podrzavam- stvarno nose svega 20tak dana godisnje, sledece godine je vec malo....i kod nas za sada kruze iako smo mi ozbiljno mislili ove god J.da kupimo neki oravi pa bi nasledila i manja seka.... ali svi su oko 6-7000 pa nismo jos uvek...
A o da cujem od mnogih mama da uzmu u secondhand-u, cak i sa etiketom.. ove sto resovno obilaze pa znaju i prate 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ski odela
12.12.2017 20:35:31   
isidora88
Ja kad god sam usla u sh radnje nikad nista ne pronadjem, iskreno sve mi deluje skrnavo i prljavo. Ja recimo kupujem preko fb i tu se mogu naci lepe i povoljne ocuvane stvari.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here