|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Slike u album ili na CD?
8.5.2009 23:30:29   
Verus
Jel drzite svoje fotografije u albumima, ili ih sve drzite na kompjuteru, ili i jedno i drugo?  Puno mojih novih fotografija su sve na kompu jer je slikano digitalnom kamerom pa je tako lako prebaciti i tu drzati, a puno vise volim da su mi slike u albumu koji mogu da listam, ne znam, mozda sam staromodna kada dodje do toga....isto tako vise volim da dobijem pismo postom, nego email...sta vi kazete?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Slike u album ili na CD?
8.5.2009 23:33:25   
Modessty
Ja se uvek oduševim kad gledam albume sa fotografijama iz detinjstva. Imamo ih puno i brat i ja. user posted image
I sada ima puno fotki ali u kompu ili na diskovima. Više i neznam koliko fotografija tu ima i kojih! user posted image
Čini mi se da je dobro odabrati neke od tih fotografija, uraditi ih i staviti u album. Čini mi se da se tako duže pamte

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Slike u album ili na CD?
8.5.2009 23:36:47   
Verus
Slazem se. Bas kazem mm da treba sve staviti na CD (zamisli crkne mi komp i ne mogu da povrate sav taj sacuvani materijal/???uzas!).  Onda cu da lepo kupim albume, izradim neke i stavim.  I znas sta jos? Nekako su mi oni stari aparati sto si morao da izgradjujes slike pravili lepse slike....nekako su izgledale stvarnije, ne znam kako bih opisala....ove su tako...fake

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Slike u album ili na CD?
8.5.2009 23:39:12   
Modessty
Ja volim digitalne aparate jer pružaju više mogućnosti i zgodniji su. Aparati sa filmom su mi nekako bili nesigurniji. Ali sve jedno mislim da treba raditi slike za album. Nekako ta "prošlost" na slikama duže traje i opipljivija je.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Slike u album ili na CD?
8.5.2009 23:49:14   
afrodita
Imam puno slika u albumima i kutijama.
Sve decije, dok su bili mali. Divno ih je gledati
i komentarisati.
A takodje i moje slike, modu iz 80ih, user posted image user posted image user posted image
U kompu nemamo puno slika jer nemamo digitalni
aparat, samo onaj staromodni sa filmomuser posted image
A sto se tice pisama preko ptt Verus posalji mi na pp
adresu da se dopisujemo. user posted image
Sa drugaricom iz Nisa dopisivala
sam se 20 godina. user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Slike u album ili na CD?
8.5.2009 23:50:47   
Verus
Sa digitalnim je lepo sto odmah vidis jel si nekome "odsekao" glavu ili ne!user posted image   Al oni aparati sa velikim zumom profi prave najbolje slikice, bas bih volela da imam jedan!  Ana javi se, ti ces znati sve o ovome da nam kazesuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Slike u album ili na CD?
8.5.2009 23:51:40   
Verus
Hocu afrodita!!!  Poslacu ti sada i ti meni, ali cu ti javiti ako se budem preselila, ma moze i jedna razglednica ponekada, cisto da u sanducetu imam nesto drugo osim racunauser posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Slike u album ili na CD?
8.5.2009 23:55:59   
SGFG
ako je neko u fazonu vencanja pogledajte www.vencanja-FOTO SALE--da vidite sta je LUDILO od slika!covek nam je slikao svadbu i svi koji su gledali slike su odusevljeni,a sada ce doci da nam slika bebca,i to radi!covek je profi profi!
Svaka slika je lepa uspomena,ali ovo je stvarno  nesto posebno!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Slike u album ili na CD?
8.5.2009 23:59:44   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Verus

Hocu afrodita!!!  Poslacu ti sada i ti meni, ali cu ti javiti ako se budem preselila, ma moze i jedna razglednica ponekada, cisto da u sanducetu imam nesto drugo osim racunauser posted image


to volim to volimuser posted image user posted image user posted image
uvek napadnem postara pre nego sto ubaci racune
u sanduce, ima li nesto za mene? - sta hoces?
bilo sta moze i mali racunuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Slike u album ili na CD?
9.5.2009 0:02:05   
Verus
SGFG kako da udjemo u tvoj album na tom web sajtu?

(odgovor članu SGFG)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Slike u album ili na CD?
9.5.2009 0:05:08   
SGFG
upravo gledam ima li koja nasa slika,nisam jos sve pregledala,ali za sad nas ne vidim!nema posebno nas album,sve su izmesali
ali na ovaj su fazon i nase slike..

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Slike u album ili na CD?
9.5.2009 10:31:56   
mamanp
Ja deci imam posebne albume, svaku sliku uradim, a naravno cuvam ih i u racunaru. Ipak je drugacije kad sednes i gledas sve te fotogravije onako "crno na belo", nekako budi neku setu u dusi...
Glasam za album!

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu SGFG)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Slike u album ili na CD?
9.5.2009 16:02:11   
Verus
mamanpuser posted image i ja vise volim albume-definitivno

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Slike u album ili na CD?
2.2.2011 0:02:34   
New Mom
Mi smo konačno počeli da izrađujemo KL slike za album(e). Inače to volim više (slike se naravno čuvaju i na kompu), ali od njenog rođenja smo slike izrađivali samo matorcima, nikako i nama (postade to baš skupa rabota). I volim da uz svaku sliku dopišem datum, mesto i neki komentar kao uspomenu.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Slike u album ili na CD?
2.2.2011 10:48:57   
gabrijelaaa
pa kod nas je i jedno i drugo...kad stignem uradim neke slikice ...i pravac u album...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Slike u album ili na CD?
2.8.2011 21:51:40   
zivka
Cinjenica jeste daih vise imamo u kompu, ali ja volim fotografiju i pored cuvanja na CD -u moram da ih uradim na papiru. Inace rok trajanja na papiri u fotoalbumu na normalnom suvom mestu je oko100 god a CD?! Znate i same da to nije TRAJAN zapis a da ne pricam u kompu jos sa viruscicima...

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Slike u album ili na CD?
5.11.2017 16:34:52   
Anck Su Nmaun
Uhh imam milion slika, uradim samo po koju da stavim na policu ili radosnicu. Neku koja me odusevi izradim i za album.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 5.11.2017 16:35:10 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Slike u album ili na CD?
5.11.2017 16:41:13   
Sanjica26 RR
Vise volim album.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Slike u album ili na CD?
6.11.2017 9:23:09   
mama Jo
Uglavnom su mi na CD-u, ali i izradim s vremena na vreme... mogla bih i cesce ☺

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Slike u album ili na CD?
6.11.2017 9:51:15   
Sarav
Uglavnom su mi slike narezane na Cd, ali sa nekih bitnih događaja izradim slike i kupim album. Nikad ne sednem da gledam slike na kampu, ali iz albuma da.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Slike u album ili na CD?
6.11.2017 9:52:58   
Ana RR
U mom slučaju - na hard disku. I to na dva user posted image mi imamo toliko fotografija da dok smo živi nećemo stići sve da uradimo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Slike u album ili na CD?
6.11.2017 13:09:45   
madre
Najlepše u album, ostale na hard diskuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Slike u album ili na CD?
6.11.2017 13:16:16   
isidora88
U album. Imam izradjenih prrko 200 a nikako da ih stavim u album. Ostatak cuvam na hardu

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Slike u album ili na CD?
6.11.2017 13:48:10   
degu
U album user posted image
Imam izradjenih preko 500 slika, obozavam da slikam

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Slike u album ili na CD?
6.11.2017 14:36:05   
Duškić
Album. Pun mi je lap top slika i retko ih gledam, uzmem albume pa ostanemuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here