|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i slicno)
3.12.2009 21:12:08   
Anoniman
E ja moram da podelim ovo sa vama:

Moj tata, inace duduk za racunare, kaze meni:
"Ivana, nesto mi racunar poludeo, brat se zali"
Ja: "tata mozda je neki virus:"
Tata:"moguce, kad dodjes videces"

I ja dodjem kod mojih, problem je bio neki bez veze...Moj tata dolazi u sobu i kaze:
:pa sta je bilo?
Ja kazem: ma neki virus...
(na desktopu stoji slika nekog viteza u magli, mutan, crn...,,,Moj tata gleda u njega i kaze:
"JE L TO TAJ VIRUS, TAJ STO STOJI TU?

Ljudi, on je bio mrtav ozbiljan...
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 21:16:22   
Anoniman

Kaze moj muz:
" u kojoj fijoci su cackalice"
Ja: "u maleckoj trecoj fijocici"
oN: "au zeno u kom je to pleonazmu"
Ja: "pa trecem rekla sam ti"

Negde sam pisala za onaj moj:

Stojim u busu i gledam reklamu za Fanta nagradnu igru:
"1000 x ranac, 700 x lopta, 500x  telefon"
Ja:"sta da radi neko sa 1000 ranceva?"

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 21:18:36   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: OTI

Ja:"sta da radi neko sa 1000 ranceva?"

user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 21:32:12   
Anoniman
Oti, u trecem pleonazmuuser posted image user posted image user posted image
Ja sam imala u osnovnoj drugaricu, druzile smo se i kasnije, ali ljudi moji, ona kao pola mozga da ima!!!
1. Gledamo VH1, ide neka reklama za Elvisovu ultimate colection, i kaze ona meni "zar on nije mrtav?" Ja u cudu kazem da jeste, odavno, kaze ona " a kako je onda snimio album, majke ti?"
2. Izasle mi u Dendi, diskoteku, i bile su karaoke, neki lik peva jednu od prvih Tosetovih pesama, ne secam se koju, i kaze ona "Boze, ja nista ne razumem ovaj madjarski".
3. Nosi kilo zlata na sebi, izmedju ostalog i zlatan krst. Tako okicena se vrati tri koraka u nazad i pljuje kad joj macka predje put. Pita nju poznanik zasto to radi ako je vernik, kaze ona" jesam ja vernik, al sam i sujetna" (sujeverna)
4. Pita me sta radim, ja kazem da citam pricu "Aska  i vuk" (imala sam nesto u srednjoj vezano za tu pricu), kaze ona meni "budalo, pa Aska je vuk!!!"

Ovome nema kraja.........

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 21:33:35   
Ana RR
Jao Nedjo al si me nasmejala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 21:46:33   
*Alexx*
user posted image user posted image user posted image

Ja ne mogu da se setim ni jednog svog bisera, a bilo ih je ihaaaaaj user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 22:00:34   
Dora
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 22:09:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja


3. Nosi kilo zlata na sebi, izmedju ostalog i zlatan krst. Tako okicena se vrati tri koraka u nazad i pljuje kad joj macka predje put. Pita nju poznanik zasto to radi ako je vernik, kaze ona" jesam ja vernik, al sam i sujetna" (sujeverna)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 22:14:38   
eugenija
I ja ih imam hrpetinu... teško mogu sada da se skoncentrišem, ali evo najsvežiji mi je slučaj O.Dragojevićuser posted image .. Pesma ide: "Nju da sam ženio.. ne bi tako uvenuooo...", drugar peva: "Ljubav sam želioo... ne bi tako uvenuooo..." WTF!!user posted image user posted image user posted image Hahahaha..

Inače su mi najsmešniji ti sa pogrešnim tekstovima pesama...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 22:17:04   
bebolino
ja se sećam jednog ,ne mog, iz osnovne škole
Čas fizike: nastavnik pita druga iz razreda da mu objasni kako on deluje na silu, sila na njega itd. a ovaj ćuti ,nastavnik gubi strpljenje i ponavlja pitanje dernjajući se a ovaj jadničak se prepao pa kaže: Ja SILUJEM a nastavnik će njemu ma ne siluješ ti ništa ti tu samo deluješ

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 22:43:47   
gagana83
Pricam ja mojoj drugarici o nekom filmu u kom glumi Danica Maksimovic,a ona pita"A jel ona sestra Danici Draskovic?"user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu bebolino)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 22:45:24   
eugenija
hahahaha Gaganauser posted image user posted image user posted image hahahahaha jooooj hahahahauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 22:48:35   
gagana83
Jedna moja poznanica je isla na kurs za policajca.Dali joj da procita neko obavestenje koje je pocinjalo sa "Polaznice kursa..." a ona umesto slova S izgovorila C user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 23:16:13   
viking
Naš kum sve pogrešno čuje, pa je tako pesmu Galije Kotor koja ide "kako usnama miluje, kako prstima šapuće, čuo kao "kako Mustafa miluje...."
A pesmu B52's Shiny happy people je čuo kao Chinese happy people

IZVORNA PORUKA: eugenija

I ja ih imam hrpetinu... teško mogu sada da se skoncentrišem, ali evo najsvežiji mi je slučaj O.Dragojevićuser posted image .. Pesma ide: "Nju da sam ženio.. ne bi tako uvenuooo...", drugar peva: "Ljubav sam želioo... ne bi tako uvenuooo..." WTF!!user posted image user posted image user posted image Hahahaha..

Inače su mi najsmešniji ti sa pogrešnim tekstovima pesama...



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 23:18:54   
eugenija
IZVORNA PORUKA: viking
"kako Mustafa miluje...."
Chinese happy people



Aaaaa, onesvestiću se, aaaaaaaaaaahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 23:25:31   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: viking

Naš kum sve pogrešno čuje, pa je tako pesmu Galije Kotor koja ide "kako usnama miluje, kako prstima šapuće, čuo kao "kako Mustafa miluje...."
A pesmu B52's Shiny happy people je čuo kao Chinese happy people



JAAAAAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJ

UMIREM user posted image   user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 23:30:03   
buhla
I moja drugarica je pevala pesmu od Zdravka Colica
"MI smo na brisacu, tvoje stope na mom otircu..." umesto
"pismo na brisacu, tvoje stope na mom otiracu..."
kada je drug pitao kako zamislja tu scenu, samo je user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 23:32:19   
eugenija
IZVORNA PORUKA: buhla


"MI smo na brisacu



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 23:36:49   
gina
I dan danas se sećam odvale na času istorije... Pita nastavnica "Znate li ko su tvorci naučnog socijalizma?" (misleći pri tom ka Marksa i Engelsa)
Mi svi ćutimo i blejimo u prazno... nismo još učili tu lekciju! Iz zadnje klupe se javlja neka Stanka, jedva dovoljan učenik, sva u transu viče "Znam ja, znam ja!!!" Mi svi uperili pogled u nju i čekamo njen odgovor.... Odvali Stanka, sve u šest, "Ćirilo i Metodije"!!!
Ceo razred sa sve nastavnicom je vrištao od smeha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 23:46:59   
lence
Ja cuvala curicu od 3-4 godine koja je sasvim samostalna sa svojim toaletnim navikama, ali me non-stop i bez razloga obavestava kad ide na WC. I dreci mi ponovo sa solje: " I'm on the toileeet!!!" Mene iznerviralo pa joj uzvratim:"I'll get the newspapers.", ( u stilu: "Obavestit cu stampu"). Ona vice u panici: "It's OK, I'll use the toilet paper!!!" user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 23:53:21   
Lilly*
Eee, školskih milion, ali ova mi je ubedljiva: ako se sećate da smo u srednjoj imali lektiru: "Žitije svetog Simeona", prozove prof. jednu pametnicu da nam ispriča o čemu se tu radi, a ona kaže:"Tu se opisuje lepši deo smrti sv.S."  user posted image  

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
3.12.2009 23:57:12   
bebolino
ja na studijama,došla kući,spremam ispit, a devojčica mog brata imala tada oko 3,5 god, hoće ona sa mnom da je u sobi dok ja učim, ja joj kažem možeš ali moraš da ćutiš da me ne ometaš i mislim dosadiće joj brzo, ona sela sluša mene kako ja čitam i ponavljam i onda će odjednom tetka,tetka a smem li da dišem


letos ja na selu kod mojih,ustaju devojčice mog brata i mladja koja ima 5 god kaže mi tetka ja sam ti gladna hoću da mi ispržiš jaje, ja joj kažem dobro a kako ćeš hoćeš li jaje na oko a ona me gleda,gleda pa će ne nego na usta

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 0:49:54   
sneza24
Ovi iz skole su najbolji.Citali smo neku lektiru i profesorica prozove jednu moju drugaricu da odgovara pri tom ona nije ni procitala i nema pojma o cemu se radi.Pita nju profesorica sta je bilo sa njim(misli na glavnog lika,nemogu da se setim koja je knjiga u pitanju) i sad ona kaze :Pa bilo je.... i razgleda po ucionici hoce li joj neko reci.A jedna drugarica rukom napravila pistolj i prislonila sebi na slepoocnice i sapuce joj :Ubio se,ubio se.A ona nije razumele pa kaze : Ma ubi se ti.Umrli smo od smejanaj.

Ista ta drugarica sto je odgovarala lektiru na casu fizicke hemije odgovara da popravi jedinicu jer cele godine je vuce.Odgovara ona ali sve u pogresnim padezima.Kaze njoj profesorica :Trebalo bi da obratis malo paqznju na srpski jezik(a i tu je imala neke ocene izmedju 1 i 2).A ona mrtva ozbiljna :Da,da citala sam Seobe.

(odgovor članu bebolino)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 8:50:07   
LillyT
U srednjoj skoli jedna drugarica objasnjava kako ima vezu i kako ce samo formularno da polaze prijemni user posted image Druga je izjavila da joj je zapečatljivo bilo to i to (analiza lektire). Mi smo se zezali na konto ove dve izjave godinama, pa i dan danas kada hocu da kazem formalno, zastanem i zamislim se...kako zezanicija lako udje u mozak.
Sto se tice pesama, prica mi drugarica, bili su na nekoj svirci i riba do nje peva: Pogledaj me, ooo pogledaj me, hocu dva deteta........
Mojih gluposti ima puno, ispisacu ih kada se setim neceg zanimljivog


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
4.12.2009 8:58:18   
minavb
Znate onu pesmu grupe Alisa, pesma se zove Sanja? E pa ima jedan deo koji ide ovako
"Neka tvoja gola noga krene , nek polude ljudi, nek se zudnja vojnika probudi..."
E ja sam to pevala "nek se tuzna bodljika probudi"
Bila sam malauser posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here