|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Smršati posle trudnoće!
12.5.2008 15:22:05   
Anoniman
Saznala sam da sam trudna u 5oj nedelji i tada sam imala 59kg. Porodila sam se u 38+4 nedelji i tada sam imala 76kg, znači ugojila sam se 17kg. Pri porođaju sam izgubila, tj. kada sam se izmerila 5 dana nakon carskog reza, imala sam 9kg manje. Nakon 6 nedelja od porođaja, imala sam ravan stomak: hvala stezniku, mider gaćama, Vichy-evoj anticelulit kremi, i velikoj količini vode koju sam pila. JELA SAM NORMALNO-DORUČAK, RUČAK BEZ HLEBA, VEČERA - DOJILA SAM! Na klinčev prvi rođendan imala sam 53kg, odnosno 6kg manje nego pre trudnoće, odnosno, za godinu dana sam izgubila 23kg. Nisam vežbala - nisam smela zbog carskog - rekli su mi da ni ne pomišljam na trbušnjake 1,5god, a kamoli ne da ih radim. Tako da - MOŽE SE SMRŠATI, samo treba imati malko iskrene volje. Gore navedenom dodamo još bebu koju majka uglavnom vuče u rukama po stanu - moj bebac je krenuo od 2750gr, sad ima 10,5kg, i dalje ga često nosim, više iz nekog svog zadovoljstva nego što to on traži (neće više da se mazi, samo beži user posted image ), i dodamo šetnje gde majka gura u startu kolica od 9kg (moja imaju toliko) + bebac je imao 2750 = 11750kg u startu.  
To vam je, drage moje, moj recept! user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Smršati posle trudnoće!
13.5.2008 14:22:52   
Anoniman
ŠTA!? NEMA KOMENTARA NA OVU TEMU?  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Smršati posle trudnoće!
15.5.2008 18:01:38   
indigo
Pa... teško komentarišem, kad sam debela ko bure piva :)))))))

......... a tek sam zatrudnela user posted image

< Poruku je uredio indigo -- 15.5.2008 18:02:05 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Smršati posle trudnoće!
15.5.2008 18:04:30   
Lanica
Svaka ti čast, Tasha!!!!!!!!
Ja sam još na +6 user posted image

(odgovor članu indigo)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Smršati posle trudnoće!
16.5.2008 15:29:35   
Anoniman
ŠETAJ, ŠETAJ, ŠETAJ...PUNO ŠETAJ!

(odgovor članu Lanica)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Smršati posle trudnoće!
18.5.2008 18:23:47   
guppy RR
Ja šetam, ali u glavnom u snu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Smršati posle trudnoće!
24.6.2008 12:49:22   
Nadja
Ja sam imala laparaskopsku operaciju u oktobru, i posle primala inekcije za obustavljanje ciklusa, pila sam i neke tablete za zastitu od inekcija, i sa 52 kg(171cm)sam se ugojila na 57 i nikako nemogu da smrsam, terapija mi se zavrsila sad cekam da mi se vrati ciklus da bih mogla da zatrudnim, hranim se sto mogu zdravije, pijem sokove pravljene, jedem kuvno povrce i sl, zuti secer, povrce sa folnom kiselinomuser posted image ali nikako nemogu da smrsam maksimum do 56, 55 pa mi se opet vrati. Pre ovoga sam uvek jela sta god sam htela i nisam se gojila, mozda je na to uticao i posao jer sad sedim 8 sati za kompijuterom (dizajner sam), mislila sam da moram da smrsam pre trudnoce jer je normalno da se dobije oko 10 kg tada.
Drago mi je da sad znam da je moguce da se vrati sve kako je bilo kad cujem sta Tasha kaze user posted image moja mama je samnom imala 80 kg a vratila je na 57 zato sto su ziveli na zadnjem 8 spratu bez lifta plus kolica...meni preparati za celulit ne pomazu ni sada mada nisam kupovala vichy...vec tiomucase i onaj domaci brsljan gel...mada vezbam i decko mi radi masaze nabavili smo video kako treba da bi se otaraslia celulita, mada mislim da je to genteski user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Smršati posle trudnoće!
24.6.2008 14:39:35   
Lu
Ja sam se porodila prirodnim putem pa sam nakon dojenja,koje je nažalost kratko trajalo,krenula sa vježbama istezanja i trbušnjacima,prehrana je bila ista samo umanjena(za pola) i izbacila sam sokove i šećer,za tri mjeseca sam smršavila 18kg a u trudnoći sam dobila 15 i evo nakon više od godinu dana nisam dobila ni grama ali sam prestala sa vježbama i trbuh se opustio(velika greška),sada moram ponovno u akciju.
Smatram da je svaka dijeta nezdrava i štetna.
A Nadja,uz sve pohvale za tvoju prehranu, mislim da ti sada nerebaš misliti kako smršaviti nego se opusti i uživaj i radi na bebici a poslije se brini za kilograme,pozdrav.

(odgovor članu Nadja)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Smršati posle trudnoće!
25.6.2008 10:36:43   
Nadja
Ja nisam sigurna gde su se moji kilogrami(5kg)user posted image smestili mere su mi sve iste kao i sa starom kilazom (87/67/88 ja sam u svemu detaljista pa zato pratim mere i sl), jedino zato sto nikako da mi se vrati ciklus imam malo naduveniji stomak...
Imam kuci spravu za vezbanje jer moj decko vezba mada sad zbog vrucine i nije bas lako ukljucimo klimu ali opet... user posted image
Ja radim pilates i neke vezbe sa dvd-ja ali 3 put nedeljno ne vise nikako nemogu da se ustalim jer dok zavrsim poslove po kuci,odem na posao vratim se, pa onda sebe sredimuser posted image , pa malo slikam, na kompu imam uvek da kucam odbranu za magistarski, pa jos da izadjemo do grada porsetamo, dojdu nam gosti... user posted image
Mozda je lakse kad se ima vise kilograma za skidanje nego 3,4 oni idu sporije...Ja cu da pojacam vezbanje, glad nemogu da trpim nerovzna sam kad sam gladna, tako da jedem cesto manje i sto vise zdrave hrane pa videcemo...user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Smršati posle trudnoće!
10.7.2008 14:52:43   
Anoniman
Ajde mani se sada gubljenja kilograma. To će doći samo po sebi kada se porodiš. Sad radi na bebi, i uživaj.

(odgovor članu Nadja)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Smršati posle trudnoće!
14.7.2008 21:04:43   
andrijana
Moze li mi neko reci kada da pocnem sa trbusnjacima posle porodjaja? Da li da koristim pojaseve ili sta vec da mi se stomak vrati u normalu? Pre trudnoce sam imala oko 63 kg a visoka sam 171 cm. Sada sam u 8. mesecu i imam 80 kg (bruka). Nisam se primetno ugojila ali sam natecena strasno!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Smršati posle trudnoće!
15.7.2008 8:05:00   
Anoniman
Porođajem gubiš oko 10kg, prekidom dojenja još oko 5kg. (otprilike)

Ako se porodiš carskim- oko 1,5 - 2 god nema trbušnjaka.

Pojas - bez obzira na način porađanja, do bebine 6te nedelje obavezno. Meni su bile zgodnije mider gaće, jer mi se pojas urolao na gore i ispao mi je stomak ispod, kada sednem. A kod mider gaća nema kud. Nosila sam mider gaće preko običnih gaća, ceo dan, noću sam ih skidala. Do bebine 6te nedelje mi je stomak bio ravan.

Ne očajavaj, sve će te kile sići!

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Smršati posle trudnoće!
4.8.2008 10:16:16   
AleksandraDj
Gde si nasla te mider gace, da ih uzmem na vreme..user posted image Ja cu se poradjati carskim rezom (nosim blizance) i posto cu biti ogromna te gace ce mi sigurno dobro doci.. Pozdrav!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Smršati posle trudnoće!
4.8.2008 14:50:03   
Anoniman
U prodavnici donjeg veša... user posted image

(odgovor članu AleksandraDj)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Smršati posle trudnoće!
29.8.2008 18:02:25   
štrumf
jao meni, pa vi ste sve mršave.................................

šta, ču ja reči 163 a imam 75 kilauser posted image   Imam user posted image user posted image user posted image dece, ali svejedno to nije opravdanje.user posted image

Neču više ništa reči. Slon

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Smršati posle trudnoće!
30.8.2008 15:52:44   
Anoniman
Slon user posted image user posted image user posted image

Pa rodila si troje, ne možeš biti kao devojčica!

(odgovor članu štrumf)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Smršati posle trudnoće!
1.9.2008 10:42:44   
MERYEN
Tacno strumf to nije opravdanje probusi kasiku,moja drugarica ima cetvoro sinauser posted image pa trojke{user posted image user posted image user posted image } pa evo posle deset meseci kao devojka izgleda,samo probusis kasiku zaboravis da postoje slatkisi posle tri,da ne jedes posle sest i sve dodje na svoje.

(odgovor članu štrumf)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Smršati posle trudnoće!
1.9.2008 14:45:48   
andrijana
Devojke,ne brinite za kilograme! Ja sam posle porodjaja izgubila 13 kg! ostalo mi je jos 7 a i to cu izgubiti kada prestanem da dojim! Ne zurim nigde,ipak je lepse biti majka.user posted image user posted image user posted image Sada nosim steznik pa cu videti kakav ce biti efekat. Celulita nemam ali ipak ne znam sta cu sa opustenom kozom na stomaku. Da li ce se i to vratiti ili da pocnem da koristim neki preparat? Pozdrav! 

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Smršati posle trudnoće!
2.9.2008 11:24:26   
MERYEN
Svaka ti cast kad si ti smrsala 13 kg.za tako kratko vreme.user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Smršati posle trudnoće!
2.9.2008 17:44:43   
andrijana
Nisam smrsala nego izgubila! Bila sam ogromna trudnica. Plodovu vodu su mi cedili tri puta,beba je bila teska 4,8 kg a jos i posteljica... Porodjaj je bio tezak,ja anemicna i dva dana nisam ustajala iz kreveta a da ne pricam kakva je hrana u bolnici da sam jedva prezivljavala! Da mi muz nije donosio da jedem,skinula bih i ovih 7 kg viska...user posted image user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Smršati posle trudnoće!
5.9.2008 15:50:06   
una77
Dete mi ima tri meseca i malo vise, a ja nista ni jedna kila dole ugojila sam se 14 kilograma i palo je samo 5 na porodjaju ostalo je ostalo i nece ni jedna dve dole. Zaboravila sam slatko sokove sad sebe teram da puno pijem vodu nalivam se mucim se bukvalno sam se izgladnjivala jer ne dojim bebu, brzo sam izgubila mleko jos plus bilo je mnogo stresa sa bebom na pocetku bila je bolesna i nista. Sto se mene tice ja sam otpisan slucaj. user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 21
   [Obrisana poruka]
2.12.2008 14:39:05   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu una77)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Smršati posle trudnoće!
2.12.2008 14:46:38   
Anoniman
Ja ako budem napisala ono što mislim, ostale žene će me ubiti!

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 23
   [Obrisana poruka]
2.12.2008 14:49:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Smršati posle trudnoće!
2.12.2008 14:52:30   
Anoniman
Ja imam malo čudno mišljenje o dojenju. Lično smatram da je 6 meseci max koji se dete treba dojiti, ali na celom ovom forumu sam ja jedina koja tako misli!

Moje mišljenje je da ako ti škodi dojenje prestani da dojiš.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here