|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Solarijum u trudnoći
31.12.2009 8:23:08   
guppy RR
Ovde su nam druge teme o solarijumu:

A ovde vas pitamo:

IZVORNA PORUKA: Minanina
Dobro jutro svima! Treba mi hitno odgovor, da li je trudnicama dozvoljeno suncanje u solarijumu? Otisla bih na max 5 minuta ali moram prvo da pitam :)


IZVORNA PORUKA: BabyG
Ja sam draga moja imala problema sa kožom zbog solarijuma, iako nisam bila skoro pola godine pre nego što sam zatrudnela... NEMOJ NIKAKO IĆI! Ni zbog sebe, ni zbog bebe...



IZVORNA PORUKA: Minanina
Ok. Uvek zaboravim da se konsultujem s doktorkom... Svadba mi je za desetak dana pa sam mislila da odem samo malo ali ako vec moze da predstavlja problem necu sigurno. Hvala puno!



Direktna veza do poruke: 1
   RE: Solarijum u trudnoći
31.12.2009 8:26:04   
Ana RR
Mislim da je suludo i pomisliti na solarijum u trudnoci..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Solarijum u trudnoći
31.12.2009 8:28:32   
guppy RR
E da, nisam odgovorila...

ni pomislila ne bi na solarijum u trudnoći...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Solarijum u trudnoći
31.12.2009 8:29:53   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mislim da je suludo i pomisliti na solarijum u trudnoci..


Naravno!!! Iskreno, nema nista odvratnije od nakvarcovane devojke, koja samo zna za solarijum (a ciscenje lica nikom nista). Mislim da je preplanulost kod nas izvikana i nadasve odvratna. Nisam dermatolog (niti doktor), ali mi se suncanje u trudnoci (mislim na solarijum) cini odvratnim. Ne nikako!!!


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Solarijum u trudnoći
31.12.2009 8:35:58   
BabyG
Danas ima toliko zamena za solarijum, ako neko baš voli taman ten. Toliko krema, sprejeva, mleka za samotamnjenje, koji su milion puta zdraviji od te 'usijane kutije'.. user posted image Mada, ja se do skoro nisam ni šminkala, a kamo li nešto drugo. Došlo mi prirodno rumenilo do izražaja, što bi rek'O mm. user posted image A sad valjda vežbam, da ne zaboravim.. user posted image Ipak će mi trebati uskoro, kad se porodim. user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Solarijum u trudnoći
31.12.2009 9:21:36   
gagins
Slazem se sa prethodnim komentarima,mislim da je suludo razmisljati o solarijumu.Ja ga nikad koristila nisam jer svi znamo sta moze da izazove na kozi.A jos ne rodjenu bebu izlagati bilo kakvom zracenju tog tipa....iskreno,ja se zgrozim kad vidim trudnicu sa cigarom(ne zelim da se niko naljuti,to je samo moje misljenje).
Beba na prvom mestu!!!

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Solarijum u trudnoći
31.12.2009 10:02:26   
indy_25
Glupo je i pomisliti na solarijum u trudnoci svi dobro znamo da nije preporucljivo i kada nismo trudni a ne jos kada u sebi nosimo mali zivot. Iskreno ja sam isla prije dvije godine u zimskom periodu skoro svako drugi dan da bi postigla bakarnu boju i imala je preko zime. I svidja mi se boja koja se dobije poslije nekoliko tretmana, ali kada sam cula koliko je stetan bas sam se prepala i nikad vise u zivotu ne bi otisla u solarijum.

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Solarijum u trudnoći
31.12.2009 11:47:46   
Anoniman
Ja sam maltene spavala u solarijumu pre nego sto sam zatrudnela, prirodno sam krec bela, ali cim sam saznala da sam trudna, prestala sam, i do pre nedelju dana nisam isla.
Postoje raznorazni kvalitetni preparati za samopotamnjivanje, koji su odlicna zamena za solarijum.

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Solarijum u trudnoći
31.12.2009 11:50:41   
Anoniman
Ne volim solarijum , inače a kamoli u trudnoći.... imam i ja svetliji (roza)user posted image ten ... i ponekad patim za tamnijom kožom ali sam naučila vremenom da izvučem ono najbolje iz sebe! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Solarijum u trudnoći
13.1.2010 11:14:07   
Anoniman
A da li ima neki podatak o stetnosti solarijuma u trudnoci??? Sve znamo da je inace stetan ali ga opet vecina koristi....
Da li je neko pitao dr za misljenje (ovde citam samo pojedinacna misljenja), pitam takodje jer sam bela kao sir a spremam svadbu (kreme mi ne odgovaraju jer se vecina skida ili je nemoguce naneti ih ravnomerno)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Solarijum u trudnoći
13.1.2010 11:16:02   
minavb
Pitacu ja danas doktorku. Na svim mogucim sajtovima na kojima sam istrazivala , nisam nasla das je zabranjeno i stetno. Samo pise da se generalno ne preporucuje, pa se samim tim ni u trudnoci ne preporucuje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Solarijum u trudnoći
13.1.2010 11:18:36   
Anoniman
pitaj pa javi, please

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Solarijum u trudnoći
13.1.2010 11:20:02   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Anoniman

A da li ima neki podatak o stetnosti solarijuma u trudnoci??? Sve znamo da je inace stetan ali ga opet vecina koristi....
Da li je neko pitao dr za misljenje (ovde citam samo pojedinacna misljenja), pitam takodje jer sam bela kao sir a spremam svadbu (kreme mi ne odgovaraju jer se vecina skida ili je nemoguce naneti ih ravnomerno)



Moj dr ne preporucuje, jednostavno, kaze da nema potrebe za tim. Mada, danas koliko doktora, toliko i misljenja, a i svako je upravu na svoj neki nacin.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Solarijum u trudnoći
13.1.2010 11:21:39   
minavb
I ja mislim da nema potrebe. Moja drugarica je samo sebi napravila problem suncanjem u trudnoci, sad nikako ne moze da se resi fleka sa lica.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Solarijum u trudnoći
13.1.2010 11:22:34   
Lu
IZVORNA PORUKA: Anoniman

A da li ima neki podatak o stetnosti solarijuma u trudnoci??? Sve znamo da je inace stetan ali ga opet vecina koristi....
Da li je neko pitao dr za misljenje (ovde citam samo pojedinacna misljenja), pitam takodje jer sam bela kao sir a spremam svadbu (kreme mi ne odgovaraju jer se vecina skida ili je nemoguce naneti ih ravnomerno)


Pa pitaj ti svog doktora,ipak ćeš tako biti najsigurnijauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Solarijum u trudnoći
13.1.2010 11:25:23   
BabyG
Joj Bože.. Kol'ko se samo iznerviram kad pročitam ovakva pitanja... Pa, ne valja ni grejati stomak nekim izvorom toplote, a gde može da valja da se sunča u solarijumu?! user posted image Zauser posted image ite lepotu i izgled, valjda mislite i na bebu.. user posted image A sigurna sam da ste baš takve najlepše svojim muževima!

Ccc.. user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Solarijum u trudnoći
13.1.2010 11:26:46   
minavb
Nema potrebe da se nerviras sto ljudi pitaju ono sto ih zanima. Izbegavaj nerviranje, skodi bebi isto koliko i toplota.

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Solarijum u trudnoći
13.1.2010 11:29:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BabyG

Joj Bože.. Kol'ko se samo iznerviram kad pročitam ovakva pitanja... Pa, ne valja ni grejati stomak nekim izvorom toplote, a gde može da valja da se sunča u solarijumu?! user posted image Zauser posted image ite lepotu i izgled, valjda mislite i na bebu.. user posted image A sigurna sam da ste baš takve najlepše svojim muževima!

Ccc.. user posted image



izvinjavam se sto sam pitala user posted image

(odgovor članu BabyG)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Solarijum u trudnoći
13.1.2010 11:30:14   
jacagoga
bez nerviranja, molim   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Solarijum u trudnoći
13.1.2010 11:30:37   
Anoniman
I ja sam bila bela za svadbu. Svadba je bila u matu, ja punih 5 meseci trudna, i odlučila sam da ne idem u solarijum trudna.
Beo ten je gospodski ten, ubedih sebe! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Solarijum u trudnoći
13.1.2010 11:31:26   
Anoniman
PSSSSSSSSSSSSSSSSSST MIIIIIIIIIIIIIIR!!!

Svako ima svoj život, svoju trudnoću i svoju bebu, i ima prava da sa njima radi šta želi!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Solarijum u trudnoći
13.1.2010 11:31:57   
minavb
Ja sam prestala da se suncam kad sam pocela da muckam, bas zbog tog pregrevanja tela. Mada, malo boje mi ne bi skodilo, bela sam kao avet.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Solarijum u trudnoći
13.1.2010 11:35:51   
BabyG
IZVORNA PORUKA: Anoniman

izvinjavam se sto sam pitala user posted image




IZVORNA PORUKA: jacagoga

bez nerviranja, molim user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: Tasha RR

PSSSSSSSSSSSSSSSSSST MIIIIIIIIIIIIIIR!!!

Svako ima svoj život, svoju trudnoću i svoju bebu, i ima prava da sa njima radi šta želi!



Ufff.. Nisam to ja! Hormoni, hormoni.. user posted image

< Poruku je uredio BabyG -- 13.1.2010 11:36:32 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Solarijum u trudnoći
13.1.2010 11:38:45   
LillyT
IZVORNA PORUKA: minavb

Ja sam prestala da se suncam kad sam pocela da muckam, bas zbog tog pregrevanja tela. Mada, malo boje mi ne bi skodilo, bela sam kao avet.


IZVORNA PORUKA: Tasha
I ja sam bila bela za svadbu. Svadba je bila u matu, ja punih 5 meseci trudna, i odlučila sam da ne idem u solarijum trudna.
Beo ten je gospodski ten, ubedih sebe!


Vas dve niste znale da je aristokratija u modi.



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Solarijum u trudnoći
13.1.2010 12:14:15   
Anitaaa
Ja sam protivnik solarijuma i inače a ne još u trudnoći.

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here