|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Srčane mane i trudnoća
3.5.2019 1:57:27   
Mandarina2010
Izvinjavam se ako tema postoji, nisam je nasla. 

Da li postoji neka zena na forumu koja je odrzavala trudnocu sa srcanom manom, bilo koje vrste, ili neka, koja je ranije imala zahvat na srcu pa nakon toga trudnocu? Takodje, da li imamo nekoga kome je udtanovljena mana u trudnoci?

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.5.2019 10:31:16 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Srčane mane i trudnoća
3.5.2019 8:14:10   
bubulence
Nadam se da ce se javiti neko i izneti svoja najpozitivnija iskustva. A tebi draga srecno! 



< Poruku je uredio Ana RR -- 3.5.2019 10:31:27 >

(odgovor članu Mandarina2010)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Srčane mane i trudnoća
3.5.2019 9:16:14   
Filadendronka
Nije mi poznato, ali svakako si pomenula da imas dobar tim lekara. Svaki slucaj je poseban i drugaciji, mozda je bolje da ne slusas i ne citas tudja iskustva. 

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.5.2019 10:31:45 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Srcane mane i trudnoca
3.5.2019 10:32:38   
vocicana
Mandarina kao sto znas, taj problem nije bio mali s obzirom da se desio kada se desio, nacin na koji je otkrivena. Kocka je da zatrudnis, zato sto ishod moze biti jako los, sa druge strane, ne znam do kojih granica se tretira kao pracenje, od kojih za operaciju. Trebace ti vremena da se oporavis od zahvata ako je za operaciju, ali svakako se trebas javiti kardiologu, koji ce te najbolje posavetovati da li je pametno uraditi, sada sa tim pa kako bude posle, ili nekako drugacije.
Joj a bas bih se obradovala, da mi kazes da se desilo, a sa druge strane, naravno najvise mi je stalo da ti budes dobro, mama!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Srcane mane i trudnoca
3.5.2019 22:42:25   
Mandarina2010
Znam voci i znam da brines za mene. 

I volim te zeno kao sestru rodjenu. Oci mi nisi videla ali nase razgovore dok sam bila u bolnici i tvoju podrsku u zivotu necu zaboraviti.Ti si andjeo.I.bice sve ok ovako ili onako. Kako god to bilo....Kako je zapisano negde u zvezdama...Ljubim te svim srcem

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Srcane mane i trudnoca
3.5.2019 23:31:51   
Filadendronka
Divno je procitati kakvu podrsku moze jedna zena da pruzi drugoj. Gde god se okrenem samo zavist i beda, pa mi je prosto nestvarno da ovako nesto postoji. Drzite se devojke! 🌸

(odgovor članu Mandarina2010)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Srcane mane i trudnoca
4.5.2019 10:15:14   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Mandarina2010

Znam voci i znam da brines za mene. 

I volim te zeno kao sestru rodjenu. Oci mi nisi videla ali nase razgovore dok sam bila u bolnici i tvoju podrsku u zivotu necu zaboraviti.Ti si andjeo.I.bice sve ok ovako ili onako. Kako god to bilo....Kako je zapisano negde u zvezdama...Ljubim te svim srcem

Volim vas mnogo oboje, obecavam javljanje kada dodjem u Beograd, tebi dugujem jedan najveci zagrljaj. Podrska je nesto najmanje sto sam mogla, znas da nisi sama, sve sto mogu, ja hocu.
Fildnedrone, tacno, zavist i uka, ali treba biti okrenut dobrim stvarima, pronaci najbolje u sebi, dati ljudima kada i je potrebno.
Grlim te i te mandarino moja draga!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mandarina2010)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Srcane mane i trudnoca
4.5.2019 11:26:29   
Mandarina2010
❤❤❤❤


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Srcane mane i trudnoca
4.5.2019 13:46:23   
Filadendronka
🌺🌞🌈🎼🧸🎀

(odgovor članu Mandarina2010)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here