|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 8:36:35   
NadaR
  Bas nesto razmisljam o ovome!
Mene bi bas usrecilo da mm -u odgode put i da vikend provede sa nama!
Vi???


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 9:27:41   
sneza24
Da se naspavam.user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 9:30:25   
Anoniman
Da polozim ispit koji imam za sat vremena user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 9:30:55   
ssanja
pozzz.............xm mene plata.....user posted image


_____________________________

ko ceka taj gubi wreme dame zato samo napred..

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 9:32:47   
Jeca*
Danas Luka prvi put ostaje u jaslicama na spavanju. Najsrecnija na svetu bih bila da to protekne kako treba, da lepo zaspi, posto nikada nije zaspao bez ljuljkanja, nosenja...strasno se sekiram i molim Bogu da se navikne i na to.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu ssanja)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 9:33:27   
prolece
a šta uradi sa onom silnom mikrobiologijom pre neki dan?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 9:34:36   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Danas Luka prvi put ostaje u jaslicama na spavanju. Najsrecnija na svetu bih bila da to protekne kako treba, da lepo zaspi, posto nikada nije zaspao bez ljuljkanja, nosenja...strasno se sekiram i molim Bogu da se navikne i na to.


Evo i mene bi danas usrećilo da se Jecine želje ispune!

Srećno Luka!user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 9:35:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prolece

a šta uradi sa onom silnom mikrobiologijom pre neki dan?


Cekam rezultate, trebala bih da prodjem...juce sam imala nemacki i verovatno necu poloziti, a danas tehnologiju, ali usmeno, i polazem samo jedan deo, sutra drugi i u ponedeljak treci. Ubice me fakultet, sigurno.

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 9:37:52   
prolece
jesi li imala još koji da prijaviš?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 9:50:55   
Delijagirl
Nedaj se Nedja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mene bi usrecilo to da neko upakuje sve kofere i stvari umesto mene i da konacno prestanem da se nerviram zbog toga sto ostavljamo zivuljke na cuvanje...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 9:58:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prolece

jesi li imala još koji da prijaviš?user posted image user posted image user posted image


Hehe, nisam, samo ta tri, i sva tri polazem vec godinu ipo dana, uzasno su teski i vec su me smorili user posted image

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 10:00:23   
prolece
IZVORNA PORUKA: Nedja

IZVORNA PORUKA: prolece

jesi li imala još koji da prijaviš?user posted image user posted image user posted image


Hehe, nisam, samo ta tri, i sva tri polazem vec godinu ipo dana, uzasno su teski i vec su me smorili user posted image

ja izbroja više... aaaa, ta 3 imaš i pismeno i usmenouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 10:02:54   
Anoniman
Jedan imam samo pismeno user posted image user posted image user posted image user posted image

pec pec za nas

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 10:30:03   
marince1
Da mm dodje ranije s osla i da bude celi dan samnom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 10:30:51   
Anoniman
kad bi ovi naši skontali da nam daju bajramluka al neće majku im njihovu 

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 10:34:09   
Anoniman
Da se na Luki ne pojave novi ujedi jer bi to značilo da je buva (ili već to nešto) uspešno iskorenjeno!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 10:36:14   
oliveradj
Joj da nađem novčanik da ga nisam izgubila jer su mi tu kartice vozačka i lična karta. Jutros krećem po doručak i vidim da ga nema i zovem svekrvu ne vidi ga kući. user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 14:39:42   
Brand new mama
Da se naspavamuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 14:44:52   
mamanp
Cetvrti dan danas kako sredjujem stan pred praznik. E, danas bi me stvarno usrecilo kad bi se  gospodja svekrva setila da bar nesto pomeri s mesta, a ne sve mene da ceka.
Al' od toga nema nista.user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 14:46:11   
cici78
Da mom Matiji prestanu grcici, to prvo...a onda moze na pr. da mm dobije platu ili da se naspavam...

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 15:12:47   
sladjaaaa
Da moj svekar ode zauvek iz naše kuće, života....

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 16:19:52   
Anoniman
MENE BI USRECILO DA SE TO SVE VAMA ISPUNI, I DA EU NE BUDE TUZNA! ETO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 16:26:49   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

DA EU NE BUDE TUZNA! ETO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 17:29:24   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: oliveradj

Joj da nađem novčanik da ga nisam izgubila jer su mi tu kartice vozačka i lična karta. Jutros krećem po doručak i vidim da ga nema i zovem svekrvu ne vidi ga kući. user posted image


i moja mama je juce izgubila novcanik sa svim dokumentima,i mene bi tako usrecilo da se nadje neki posteni gradjanin da joj ga vrati....

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sta bi vas danas usrecilo?!
17.9.2009 20:06:47   
dacica
mene bi usrecilo kad bi moja svekrva otisla da zivi sto dalje od nas-inace smo vrata do vrata..kad bi otisla u australiju bilo bi divno-i da je nikad vise nevidim...jer nam svim silama zagorcava zivot...i bas radi na tome svaki dan...da je to vec bolest i nije normalno,tako da sam na kraju zivaca...jooooj to bi mi bas olaksalo zivot,,,ali nista od toga...to bi me usrecilo....

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here