|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 17:55:08   
Verus

Sinoc sedimo kod prijatelja, jedemo i pijemo....i tako, u caskanju, "kao" u zezanju, dragi mm u sali kaze "od tebe bi se do sada vec svako drugi razveo"user posted image .  Hm, odrasli smo zajedno i bas smo otvoreni, ali ovo mi bas nije nesto leglo.  Vise volim da mi kaze sta ga nervira kod mene, nego da misli neke stvari a da cuti.  Pa smo danas, malo nesto preko telefona pricali, i on mi kaze da sam u poslednje vreme BAS nepodnosljiva, gruba, bezobrazna prema njemu.  Naravno, kaze da je svestan da nije savrsen i da on radi stvari koje meni smetaju, al da nije grozan prema meni. 

E sad...mene nervira kod njega (i to sam bezbroj puta rekla): 
-sto nisa ne sklanja za sobom (jogurt ostao juce od ujutru do posle podne van frizidera)
-ne stavlja tanjir kada jede BAR u sudoperu
I sl. gluosti (znam da su gluposti i da ne treba da non stop serem o tome, ali me to jako nervira).  U stvari, meni smeta sto ja necu nikome da budem sluskinja.  Malo sam buntovnik po tom pitanju.  AKO sama nesto dodam, uradim, napravim, onda se tako ne osecam.  CIM on trazi da mu nesto dodam nesto u meni pukne,i ja necu pa necu....On je prakticno odrastao uz kucnu pomocnicu i nije morao nista sam da radi, i ja sam mu rekla da mu ja nisam kucna pomocnica....Jooooj a bas retko kada i kuvam....al mi je nesto dosta tog sklanjanja i zezanja.  hoce on da pomogne kada mu kazem, ali MORAM da mu kazem a meni to ide na zivce....OK vise ispalo tema "on mi ide na zivce".  Ali ajde.....Sta vaseg muza nervira KOD VAS?

Primam savete kako da handle ovu situacijuuser posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 18:24:28   
Ana RR
Mislim da ga izluđuju moja tvrdoglavost i nestrpljivost, što ni ja ne volim kod sebe, ali eto..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 19:03:28   
Anoniman
Mislim da ga nervira kad sam nervozna...i kad puno pitam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 19:13:40   
Verus
uf, niko me bre ne savetuje sta da radim i kako da se menjamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 19:15:19   
Ana RR
Draga, verujem da si nervozna zbog svega oko zatrudnjivanja.. znam jer sam i ja.. ali malo razgovarajte, neka ti on kaže šta mu smeta, ti kaži šta tebi smeta i potrudite se da oboje ispravite ono što ne valja. Ne treba samo ti da se menjaš user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 19:20:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus


i on mi kaze da sam u poslednje vreme BAS nepodnosljiva, gruba, bezobrazna prema njemu.


Mislim da su ovo kljuchne rechi....verovatno postoji neshto (predpostavljam stres oko zatrudnjivanja) shto te izbacuje iz tvog stalnog koloseka....Kad se to bude reshilo verovatno tjesh i ti biti ona stara....koja mu je bila ok svo ovo vreme...

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 19:20:53   
Verus
To sam i ja njemu rekla Ance, ali misli da on nema sta da menja, nego da sam ja ta koja stalno kako on kaze 'sere'.  E, volela bih ja da mogu da oladim al ne znam kako....uglavnom, kazem mu ja danas, eto ako opet krenem u skolu i posao i kuca, ne mogu sve sama, a daj Boze da dodje i beba, pa trebace mi pomoc, a ovde nemam nikog.  On ne konta da je to sve tesko poraditi, a ja krava pa ga nisam ucila od starta da sve radi sam...uf sva sam vam danas rastrzana, ne znam sta mi je.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 19:21:20   
Verus
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 19:24:13   
Anoniman
Probaj bar malo da se opustish...i ne uzimaj sve k srcu....mozda je i njemu zuta minuta....samo je drugachije ispoljava user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 19:25:16   
Shishica
Pa ti ces najbolje znati sta i kako da menjas da bi ti bilo bolje, da bi se ti osecala bolje, a zajedno sa tobom i tvoj muz.. Jedino je problem sto njega mozes menjati samo u malim granicama i to indirektno, menjajuci sebe..samim tim i on ce biti bolji jer ce biti zadovoljniji tobom..
Nisam valjda zamrsila sad puno..

Ja sam kod mene svasta menjala i pokusavam jos uvek..u vezi onoga sto me kritikuje, a da znam da je upravu.. Jednostavno da bi bila bolja osoba i da me ne grize savest..
A on je maaalo tvrdoglaviji kad treba da menja neke navike svoje kao sto su prozdiranje slatkog svaki dan i jedenje kasno uvece i tako... Onda umem da budem izuzetno dosadne kritikujuci ga..
Umem da budem dosadna kad navalim na nesto.. Pa kad hocu da ga ljubim na sred ulice a on se otima, onda krene on mene da capa tamo gde netreba..da bi se odlepila od njega..
Posesivna sam i sto on kaze, bila bi 25 sati dnevno s njim da moze...

I tako....

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 19:32:36   
Verus
Shishice, nisi zapetljala razumem sta govoris....ali ja sam tako impulsivna i otvorena, da mi je tesko to tako naokolo....lepo je meni rekla moja svekrva da zena sve moze da dobije samo mora da ume sa njima....a sto mi moramo "da umemo sa njima"?  Ja vise volim da kazem to i to i to mi smeta, i onda ja ocekujem sad ce to odjednom da se promeni, ali ne vredi..... i bude dana kada cutim, i cutim i onda eksplodiram.  Al on je stvarno dobar, cesto ja i vicem na njega i budem gruba i drska a on skuplja, i onda mu valjda ispliva tako ko sto je sinoc...Boze, mozda je u pravu kada kaze da bi se svaki drugi vec razveo od mene??? Aaaaaaa ja sam izgleda djavolica vesticauser posted image user posted image

ajde vi mene naucite kako da ja to "lepo naokolo"??  za eto npr: to da sklanja za sobom?  Al covek je stvarno uredan (UVEK istusira kadu za sobom, navuce zavesu za tusiranje i sl), ali to kad ostavi papirice svuda i ne baci u smece sta treba, ja da puknem?? Mozda ja stvarno nisam normalna???

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 19:34:23   
Verus
Prase, ajde baci mi jednu mozdikalicu u vezi ovoga?

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 19:51:10   
Shishica
Pa nemoj kad ga kritikujes da mu govoris "Ti si......!!!", "Nerviras me kad si....!!!".. Nemoj da kreces napadom otvorenim, vici ti slobodno, ali govori o svojim emocijama kad on radi to nesto kada te nervira..znaci kao da se radi o tebi..samo on treba da shvati da je uzrok i da se treba menjati, ali da ga ti ne mrzis zato i ne napadas nego mu opisujes kako se osecas... Mislim...Razumes...

Budi tuzna a ne zivcana..i onda ce delovati...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 20:44:29   
bebać
IZVORNA PORUKA: Verus

To sam i ja njemu rekla Ance, ali misli da on nema sta da menja, nego da sam ja ta koja stalno kako on kaze 'sere'.  E, volela bih ja da mogu da oladim al ne znam kako....uglavnom, kazem mu ja danas, eto ako opet krenem u skolu i posao i kuca, ne mogu sve sama, a daj Boze da dodje i beba, pa trebace mi pomoc, a ovde nemam nikog.  On ne konta da je to sve tesko poraditi, a ja krava pa ga nisam ucila od starta da sve radi sam...uf sva sam vam danas rastrzana, ne znam sta mi je.



ovo se desilo meni...u gradu smo u kom nemamo nikakve pomoći ni ja oko bebe ni domaćinstva,a ni on sa finansijske strane.Tako da bukvalno ja sam sve prihvatila na svoja leća,a on zaradjuje...a ponekad me ta podjela i te kako nervira..

što reče Verus,oće on ponekd nešto uradit,čak me i iznenadi kako to super odradi...ali mene mrzi kad moram bukvalno prstom pokazivat i ponavljat...tako da sam se već posle 2,5 god. pomirila sa tim svim...

e sad šta će biti kad počnem radit,znam da ću morati nešto menjat,sad dal ću uspjeti ne znamuser posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 20:46:51   
Verus
kapiram, probacu sve taktike....valjda nesto uspeuser posted image
IZVORNA PORUKA: Shishica

Pa nemoj kad ga kritikujes da mu govoris "Ti si......!!!", "Nerviras me kad si....!!!".. Nemoj da kreces napadom otvorenim, vici ti slobodno, ali govori o svojim emocijama kad on radi to nesto kada te nervira..znaci kao da se radi o tebi..samo on treba da shvati da je uzrok i da se treba menjati, ali da ga ti ne mrzis zato i ne napadas nego mu opisujes kako se osecas... Mislim...Razumes...

Budi tuzna a ne zivcana..i onda ce delovati...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 20:49:06   
Verus
pa ne znam bebac....ja sve mislim da je to kasno, a vuk ne menja cud....oni ne shvataju kako je raditi puno radno vreme, pa doci kuci i umesto da odspavas, i odmoris ti moras i ovo i ono, i da sklonis sta je ostavio od dorucka, da usisam psece dlake, da namestim krevet, pa odem u nabavku hrane, a on otisao na basket, i dodje kuci i pitam jel sam setala psa, a je ne znam sta cu pre!!!  I onda mi on kao daje nekakav stav kao da ja nista ne radim!  MA treba oni svi da zive sami a ne od mamice pa kod zenice! uf uf uf

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 20:49:10   
bebać
Verus moram da te malo razočaram,ne razočaram,da te urealimuser posted image user posted image user posted image ako si toliko impulsivna,direktna i otvorena(ja jesam) biće ti malo teže....ali pali posle nekog vremena..samo treba strpljenje...obično kad prokuvaš...stani...diši...broj do 10...onda ćeš s eveć malo ohladit...i to će zvučat ljepše i blaže

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 20:54:05   
Tara
i ja sam gruba i umem bas da povredim ljude koje najvise voim,
u trenutku besauser posted image
Moja mama kaze da budem srecna sto sam nasla takvog dobricu,
jer umem da budem bas teskauser posted image
Ali sam veoma osetljiva,pa mi je to neki odbrambeni mehanizam.
Mislim da mog muza najvise nervira moja tvrdoglavost i to sto brzo planem

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 20:58:20   
Verus
mislim da si u pravu....ja to odmah po kratkom postupku a niko ne voli da mu se obracaju kao da je  pseto.....ja jako dobro brinem o njemu, i o svemu vodim racuna, ali ima dana kada osecam da je previse na mojim plecima i onda valjda, eto tako....i jos mi hormoni udare, pa u tri lepe.....nekada on nista ne kaze ali osetim mu po glasu i stavu da je ljut na mene, moram nauciti da se smirujem malo...

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 20:59:09   
Lilly*
Mm meni nikada do sada nije rekao sta njemu smeta kod mene, on je takava tip, a i sama znam sta mu smeta, to sto ja stalno zvocam user posted image mislim, ne bas stalno nego kada popiz.. nerviraju me tako neke sitnice, kao sto je i Verus rekla, sto mm sve ostavlja meni da uradim. ne ocekijem ja od njega da usisava ili opere sudove, ali moze baciti svoj prljav ves u korpu ili namestiti krevet za sobom kada otspava poslepodne.. ali sama sam kriva sto sam ga razmazila, kada ima puno posla, kazem mu da ide da radi ja cu posklanjati, i onda se to tako provlaci i kada nema puno posla. I sad, sklanjam za detetom, sklanjam za njim, i bas kao sluzavka, i onda siznem i zvocam. Neki dan mm sipa vodu iz one flase od 5l, i prospe po podu, i ja odmah u dreku user posted image kako ce se to razgaziti po kuci i stalno prljavo i kako cu ostaviti neka bude prljavo user posted image (bas sam bila nervozna) i on kaze "ostavi i odmah mir u kuci", eto.. Malo sam i skrenula sa teme, ali se nadovezujem na ono sto je Verus napisala.. sasvim si normalna draga, to mi zene tako znamo ponekad user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 21:00:47   
bebać
Tara potpisala bih te...e da,ključna riječ

'jako sam osjetljiva,ustvari,i to mi dodje kao odbrambeni mehanizam'

identično sve,neko veče sam se naljutila..m mi je nešto govorio,tako da je ispalo da sam ja kriva..i na kraju ja u bijesu govorim 'pa da ja sam kriva i što je tebi mali ......'user posted image user posted image user posted image user posted image

eto,a čovek zaista nema mali,što jest jest...čak naprotiv,ako bi sad poredila sa bišima nekim...što jest jestuser posted image user posted image user posted image ali to je bio moj bijes/odbrambeni mehanizam...posle sam morala objašnjavat da nisam tako mislila kako sam rekla


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 21:02:56   
bebać
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad se smijem sama sebi

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 21:03:01   
Tara
Treba da postoji vise tolerancije, i sa nase i sa njihove strane .
I da izbojimo do 10 sto kaze bebac,
ja sad imam taktiku, kad me iznervira odem
i prosetam psa , ohladim glavu, i posle kao nova user posted image
i zaboravim sto me je iznervirao , i ne trudim se da razbijam glavu
sta je mislio kad je rekao to ili ono..

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 21:05:24   
Verus
potpisujem sve ovo mila moja, uvek sam mu govorila, NIKAD nisam trazila da usisavas i cistis, ali skloni bar za sobom, samo ono sto si ti izvadio, otvorio itd.  Kad jedemo zajedno ja uvek sve posklanjam, operem.  BAS smo ih razmazili lilly sada mi to ide na zivce, i da budem iskrena, brinem se sta ce biti kada dodje dete danas-sutrauser posted image
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Mm meni nikada do sada nije rekao sta njemu smeta kod mene, on je takava tip, a i sama znam sta mu smeta, to sto ja stalno zvocam user posted image mislim, ne bas stalno nego kada popiz.. nerviraju me tako neke sitnice, kao sto je i Verus rekla, sto mm sve ostavlja meni da uradim. ne ocekijem ja od njega da usisava ili opere sudove, ali moze baciti svoj prljav ves u korpu ili namestiti krevet za sobom kada otspava poslepodne.. ali sama sam kriva sto sam ga razmazila, kada ima puno posla, kazem mu da ide da radi ja cu posklanjati, i onda se to tako provlaci i kada nema puno posla. I sad, sklanjam za detetom, sklanjam za njim, i bas kao sluzavka, i onda siznem i zvocam. Neki dan mm sipa vodu iz one flase od 5l, i prospe po podu, i ja odmah u dreku user posted image kako ce se to razgaziti po kuci i stalno prljavo i kako cu ostaviti neka bude prljavo user posted image (bas sam bila nervozna) i on kaze "ostavi i odmah mir u kuci", eto.. Malo sam i skrenula sa teme, ali se nadovezujem na ono sto je Verus napisala.. sasvim si normalna draga, to mi zene tako znamo ponekad user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
19.6.2009 21:05:35   
Tara
Bebac ,isto tako i jauser posted image
Ubodem tamo gde najvise boliuser posted image

Jooooj, nekad me sramota sta sve kazemuser posted image
ali toliko me nekad iznervira ,ufffff

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here