|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Suknje
11.5.2009 11:16:36   
Sneža
Da li ih rado nosite,kakve,kojih materijala,koje duzine,boje?Da li samo leti,ili u svakom godisnjem dobu?Da li se osecate vise seksi u njima nego u pantalonama?

_____________________________

superbrzasnežaheroj
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Suknje
11.5.2009 11:18:50   
Ana RR
Ja nosim samo dugačke suknje i haljine, letnje, lepršave. Kratko ne nosim jer mi se ne dopadaju moje noge, imam tanke listove user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Suknje
11.5.2009 11:23:23   
Sneža
Joj i ja imam tanke listove,uopste imam jako tanke i mrsave noge,njih najmanje volim na svom telu,ja bre volim kad kod zene vidim zdrav jak batak,a ne kao kod mene krilce umesto batakauser posted image I volim suknje,lanene duge obozavam,i pamucne sa likrom,leti se usudim da nosim kratke.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Suknje
11.5.2009 11:24:02   
mamanp
Ja suknje uopste ne nosim. Nosila sam ih kad sam se tek udala nekih 2-3 meseca i nikad, nikad vise. Jednostavno, ne volim ih...cini mi se kao da sam gola kad sam u suknji.user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Suknje
11.5.2009 11:24:02   
Ana RR
E iste takve su i moje noge user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Suknje
11.5.2009 11:28:18   
Sneža
Ja dok sam bila devojka(mislim neudata) uopste ih nisam nosila,jednostavno nisam sebe mogla zamisliti u njima,za mene je pojam seksepila do tad bio levis farke i bele majica nalik podkosulji,ali kako sam starija i sve bolje izgledamuser posted image svlacim se malo po malouser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Suknje
11.5.2009 11:30:03   
Ana RR
hihi to je tako, dok smo mlade onda nam sve nešto smeta user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Suknje
11.5.2009 11:33:14   
Rivana
Ja volim suknjice ali ih samo leti nosim. Ne mogu sebe zimi zamisliti u suknji po hladnoci brrrrr, ja se smrznem i u pantalonicama user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Suknje
11.5.2009 11:48:53   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Sneža

....ali kako sam starija i sve bolje izgledamuser posted image svlacim se malo po malouser posted image


user posted image  Ti Snezo kao vino,sto starija to bolja,tako se i ja osecam,(samo da vratim kilazu pre trudnoce i bicu jako zadovoljna sobom).user posted image
Suknje obozavamuser posted image ,ne nosim duge,nosim jako kratke ili do kolena,volim i haljinice kratke uske,leprsave do kolena,ma stvarno ih volim i nosim u svako doba godine.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Suknje
11.5.2009 12:14:19   
afrodita
Ako je nosim, nosim je leti, bele je
boje do kolena je i ima duboki slic nazad.
Zimi mi ne pada na pamet da ladim svojuuser posted image
user posted image
Uglavnom sam i leti u pantalonama ili berMUDAMAuser posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Suknje
11.5.2009 12:23:46   
Anoniman
Zimus sam nosila texas suknju nekoliko puta, ali mnogo mi je zima, i žuljaju me hulahopke. user posted image

Baš sam pre koji dan gledala svoju belu suknju... i odmah sam izdepilirala noge. user posted image  

U principu nisam ljubitelj suknji, ali s vremena na vreme dobijem napad da nosim suknju.

Dok sam bila devojka, pojam sexipila mi se svodio na isto što i Sneži... user posted image  Mada sam umela da posrnem sa onim suknjicama što jedva prekrivaju zadnjicu, ali to uglavnom leti. user posted image  Imam jednu još uvek, na ulici je više ne nosim, ali je mm voli, pa je povremeno obučem njemu za ljubav. user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 11.5.2009 12:24:23 >

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Suknje
11.5.2009 12:27:06   
Anoniman
Ja volim suknje, kratke, do kolena, retko kad oblacim duge jer mi skracuju nogeuser posted image
Mnogo sam zenstvenija u suknjicama, i bolje se osecam u njima nego u pantalonama

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Suknje
11.5.2009 13:12:47   
bebać
nosim,džins one kratke što jedva pokriju guzu a takve i šortseve,nekad na gole noge a nekad na bijelle 3/4 helanke....a zimi nosim balon sukne do kolena ispod crne debele štrample bez ikakvih šara....balon me udeblja malo(pošto i ja imam baš tanke nogice,sva sam potankauser posted image )a ljeti to fino izgleda kad nogice preplanu....pa se i ne vide da su pomršaveuser posted image user posted image ma ustvari boli me uho...bitno je da se meni svidja!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Suknje
11.5.2009 15:46:35   
Anoniman
Ajde menjamo se....otju ja te tanke nogice user posted image user posted image user posted image

Moje su malo jache...jer sam dugo igrala folklor pa su mi listovi nabijeni, a butine imam kako god okrenesh user posted image user posted image user posted image

Ali to me ne sprechava da nosim suknjice....i kratke i dugachke....i haljinice svih duzina boja....jedino ne volim usko....znachi sve leprshavo, uzano u struku..ali shire prema dole...tzv zvonce...i da osetjam se veryyyyyyyyyyyyy sexyyyyyyyyy u suknjicama i haljinama user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Suknje
11.5.2009 15:50:34   
Ana RR
A ja hoću te tvoje nogeeeeeee user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Suknje
11.5.2009 15:56:31   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Ana80

A ja hoću te tvoje nogeeeeeee user posted image

Potpisujemuser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Suknje
11.5.2009 15:58:03   
Ana RR
Ma nisam ni sumnjala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Suknje
11.5.2009 16:42:53   
bebać

dodje mi da vam uslikam svoje tanke listove,evo pokušat ćuuser posted image user posted image user posted image


evo nekako sam se naštimala da vam uhvatim svoje 'listiće'user posted image user posted image user posted image sama sam se slikala pa i nije nešto

user posted image


< Poruku je uredio bebać -- 11.5.2009 16:57:40 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Suknje
11.5.2009 16:56:34   
Anoniman
hahah....onda tju i ja moje "nabijene" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Suknje
11.5.2009 17:01:39   
NadaR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
za bebac

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Suknje
11.5.2009 17:09:05   
bebać
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image JA MISLIM DA NEMAJU TANJI LISTIĆI...ali dobro je jer sam sva tanjušna pa izgledam sitno a ne mršavo...hoću reći da sam srazmjernauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Suknje
12.5.2009 18:20:21   
Verus
ja sam pre nosila....kad sam utrenirana imam bas one jake "rasne noge"user posted image , al imam po koji kapilarcic i sranjic pa sam sva iskompleksirana zbog togauser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Suknje
12.5.2009 18:23:49   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Verus

ja sam pre nosila....kad sam utrenirana imam bas one jake "rasne noge"user posted image , al imam po koji kapilarcic i sranjic pa sam sva iskompleksirana zbog togauser posted image

Ja sam isto "pazarila" od skoro koji popucali kapilar,i kažem mm-u evo sam se malo istetovirala cisto da nam razbijem monotoniju u brakuuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Suknje
12.5.2009 19:58:45   
Verus
user posted image  snezo!  imami venicu iza desnog kolena pre mi nije tolko smetalo al sad sve vise user posted image  mm kaze to ni ne primecuje, sva sreca pa je on takav vec kad sam ja opterecena!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Suknje
12.5.2009 21:34:46   
Lu
Jao ja imam listove još tanje od bebaćuser posted image
Volim suknjice jer doprinose ženstvenosti,volim svih dužina osim skroz dugih to mi je nekako bezzze.
Ja sam bila jako iskopleksirana kao cura zbog svojih nogica ali nekako se to promijenila kako sam bila u braku(stekla žena samopouzdanjeuser posted image )pa sad znam obući i ultrakratku minicuuser posted image
user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







BRAGE modna kolekcija - ženstvenost koja i...
U Brage modnoj kući, uz veliki broj modela i dezena spremni su da odgovore na svaki izazov, svaku potrebu ili želju kupc...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here