|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 17:56:20   
vodolija 82
drage moje,evo vam kompletna terapija S.T,posto on svakoj zeni daje istu Terapiju.Sve je na biljnoj bazi,tako da vrijedi probati,ne moze naskoditi...

1.U toku prepodneva popiti jednu solju caja
SALVIA OFFICINALIS-oznacen br.1

u popodnevnim casovima popiti jednu solju caja
-GERANIUM ROBERTIANUM-oznacen br.2

u vecernjim casovima popiti solju caja
-MELISSA OFFICINALIS-oznacen br.3

priprema:Usolju caja sipati jednu kafenu kasikicu caja i preliti sa 2dl prokljucale vode.
Nakon 15-20 minprocediti,sacekati da se ohladi i piti gutljaj po gutljaj,sto duze to bolje.Cajeve piti u toku dana.Cajevi 1 i 2 mogu se zasladiti medom po zelji.

2.MATICNI MLEC:
ujutro i uvece,najmanje pola sata prije jela,uzeti po jednu plasticnu kasicicu Maticnog mleca(nikako metalnom).Mlec polizati kao lizalicu,ne gutati vec polako da sklizne niz grlo.teglice drzati u frizideru.

3.PROPOLIS KAPI:
U toku dana 3 puta po pet kapi propolisa,moze u vodi ili na kocki secera.

4.JABUKOVO SIRCE I MED
Svako vece u casu vode razmutiti " kafene kasikice meda i 2 kasikice jabukovog sirceta(nabaviti 2 kg meda i 1litr jabukovog sirceta.

prepisano sa orginala od doticnog,kazu da je mnogima pomogao,pa vrijedi probati.Cajevi se nabavljaju u bilo kojoj biljnojn apoteci,kao i maticna mlec.
p.s.nisam nasla nista o njemu,pa moderatori ako tema postoji vec,vi ovu zakljucajte.

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 18:42:28   
Shishica
Dobra tema i super sto je postavljena terapija jer otici kod tog doktora je jako skupo..tako sam cula..
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 18:47:39   
bonita
ne znam zasto,ali ja tom coveku verujem.Negde sam procitala da terapija koju on daje za 3mes kosta oko 300e.user posted image

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 18:54:20   
Debeljuca
upropastile se ciki biznis...

zelim vam puno uspeha... i da uskoro setate stomake user posted image ..

ljubim vas i sa srecom...

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 18:57:06   
Anoniman
user posted image za temu!
I ja sam citala da je tesko doci na red kod tog coveka, a i kada dodjes skupo platis user posted image Mislim da je ovo neki uobicajeni recept za zene koje nemaju konkretnih zdravstvenih problema, samo jednostavno nikako da zabebe. Mislim da je drugaciji recept za one koje imaju neki konkretan problem - tada on sastavlja neke cajeve u zavisnosti od datog problema user posted image

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 20:59:29   
vodolija 82
e ovako:ovu terapiju mi je dala moja kuma,koja je isla kod njega,a pre toga je imala dva neuspesna vto-a,posle terapije je zatrudnila(prirodnim putem),sve je bilo kod oboje ok,ali nije bilo bebe.Druga drugarica,8 god.nije mogla zabebiti,imala je zapusene jajovode,posle njegove terapije je ostala trudna.Obe su imale istu terapiju,koju sam navela,a posto sam ja imala 3 bezuspesne mislila sam ici kod njega,medjutim one su mi dale terapiju da ne bacam pare,jer je isto.u svakom slucaju,mozemo je svi koristiti,a zaboravila sam reci da se sve pije 3 mjeseca...

< Poruku je uredio vodolija 82 -- 15.9.2009 21:00:38 >


_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 21:01:38   
2002m
ja i moja jetrova smo isle kod njega pre dve godine.Terapija za tri meseca je kostala 200e....ja sam bila naivna, nemojte i vi.Sve to moze da se nabavi u biljnoj apoteci za male pare.Ona je ostala trudna posle 5 mes.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 21:07:16   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: 2002m

ja sam bila naivna, nemojte i vi.Sve to moze da se nabavi u biljnoj apoteci za male pare.Ona je ostala trudna posle 5 mes.


2002,upravo zato je gore i data terapija,da ne bi bacali pare,a nemozes reci da nije pomagao,jeste,ja ih bas dosta znam kojima je pomogao.

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 21:11:31   
misha
Imam jedno pitanje. Da li ovi čajevi imaju i neki drugi naziv i da li su od odredjenog proizvodjača. Pitam jer se bojim da ih kod nas neću naći, pogotovo ukoliko ih tražim po latinskim nazivima. 

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 21:15:12   
2002m
Da videla sam.Meni nije ali mojoj jetrovi jeste i mojij sestri od ujaka, ona i muz su se godinama lecili.On los spermogram i bakterije, ona totalni haos sa hormonima.Terapiju su pili oboje i posle nepuna dva meseca koliko su pili  saznala da je trudna.Rodila zivu i zdravu devojcicu koja sada ima 6 god.Verujem ja da pomaze, ali 200 e za cajeveuser posted image e to me izludjuje.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 21:33:50   
vodolija 82
pa jbg,udaraju tamo gdje znaju da najvise boli,svako ce za pomotosvo sve dati,samo da ga ima.tako ti je i za vto,isto mislim da je preskupa,pogotovo za nase standarde,ali....Nego hvala njima pa su mi dale tacnu terapiju,one su placale 500 maraka u Sarajevu,a ja se nadam da ce mnogima biti od koristi,samo se treba pridrzavati,tacno upustvauser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 21:35:58   
2002m
Ja sam isto sacuvala uputstvo ali nemam zivaca da opet zapocinjem terapiju.Dosta mi cajevauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 22:04:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vodolija 82


4.JABUKOVO SIRCE I MED
Svako vece u casu vode razmutiti " kafene kasikice meda i 2 kasikice jabukovog sirceta(nabaviti 2 kg meda i 1litr jabukovog sirceta.




Ovo sam ja pila pred prvu trudnoću, pokušavala sam da smršam! user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 22:11:19   
vodolija 82
i jesi li smrsala?user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 22:35:44   
zivka
Zdravo. Mozes li mi reci jesi li ti bila kod S.Tesica?
Svasta nesto me interesuje... ne bi bila ovde da ne zelimuser posted image ..

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 22:37:12   
vodolija 82
ne,nisam ja isla,ali jesu moja kuma i drugarica,kojima je pomogaouser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 22:39:31   
bonita
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: vodolija 82


4.JABUKOVO SIRCE I MED
Svako vece u casu vode razmutiti " kafene kasikice meda i 2 kasikice jabukovog sirceta(nabaviti 2 kg meda i 1litr jabukovog sirceta.




Ovo sam ja pila pred prvu trudnoću, pokušavala sam da smršam! user posted image





i ja istouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 22:41:28   
zivka
hvalauser posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 22:43:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

i jesi li smrsala?user posted image


user posted image Aha, nekih 11 meseci nakon što sam prestala da pijem to.

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 22:45:40   
vodolija 82
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 22:51:43   
lence

IZVORNA PORUKA: 2002m

Verujem ja da pomaze, ali 200 e za cajeveuser posted image e to me izludjuje.


Ne placas za cajeve toliki novac vec za covekovo znanje!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 22:56:42   
zivka
Sve mi je jasno fizicki ;
ali ima li nesto za GLAVU da je OLADI?
da se malo iskljuci?!
"Ne pazimo " vec 3-4 god.
Rezultata truda nema sto pocinje da smeta u vezi jer oboje zelimo decu


(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 22:59:46   
zivka
Isla sam na HSH- rekose savrsen
Hormoni uredu
Posle klomifena - zuto telo ali tanak endometrijum 7mm
Sledeci klomifen- pukao folikul sam -za vikend
Pauza -leto- 2meseca bez ciklusa a nema trudnoce...
Spermogram nije idealan ali kazu "Moze"
...
Polako ludim

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 23:42:36   
vodolija 82
joj Zivka,bas tuzno,ali razumem te.Probaj da kupis sve ovo drzi se upustva i srecnouser posted image nista ne gubis,a mozes dobiti.Ovoj drugarici sto su bili zapuseni jajovodi,imala je slabe ovulacije,rijetko folikule,a ni dr.nisu bili optimisticni,medjutim tokom terapije,nije su mogli vjerovati i sto je najbitnije ostala je u drugom stanju i rodila zdravu bebicu.

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 23:52:37   
Modessty
Znam tri para koja su išla kod dotičnog gospodina i nijednima nije pomoglo. Glavna njegova terapija bila je " Pa jebi.. se"
Do sada nisam čuča nijednu pozitivnu reč i ne poznajem nikoga kome je on zaista pomogo sem što im je uzeo lovu.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here