|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tobogan
6.5.2009 9:17:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

...možda kašljuca zato što je po cijeli dan vani i vjetar puše i kiša pada ali on neće u kuću!
Dobio je tobogan pa ne silazi s njega,ja sam mislila prvi dan da će dobiti upalu mišića od stepenica,4 sata on je plazio po toboganu ali trčeći ide po stepenicamauser posted image


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  Moj se boji tobogana i dalje. Moram ili da se spuštam sa njim ili da ga držim za ruku.
Garant Roko divno spava posle toga. user posted image


IZVORNA PORUKA: lu

Spava super,kako provodi vrijeme vaniuser posted image
Mali je tobogan 1,5metara mislim da se ni Luka ne bi bojao,uslikaću gauser posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tobogan
6.5.2009 9:18:52   
Anoniman
Visine 1,5m?

Luka se uhvatio u merkatoru jednog "Kupi miiiiiiii", ja umrla od smeha, jer je baš mali, kontam da kada bi seo na vrh i pružio noge niz toboga, da bi mu do zemlje ostalo još 20-ak cm. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tobogan
6.5.2009 9:21:55   
mamanp
Moja Ilma se ne boji tobogana. Bili smo skoro u parkicu, tobogan za vecu decu, ona juri uz one stepenice ko da ima 7-8 godina, ma nema straha ni trunke.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tobogan
6.5.2009 9:22:26   
Lu
Na ovom piše da je za djecu od 1-3 godine,mada ovo sa 1 user posted image godinom može ako držite dijete.
Baš je napravljen za malu djecu,od plastike je sav,lagan je za sklopiti ili prenositi,cijena 87 eura.
Idem da uslikamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tobogan
6.5.2009 9:23:28   
Anoniman
Hajde pa da vidim!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tobogan
6.5.2009 9:30:19   
Lu
user posted image

Dođe i ovaj koš sa strane i loptauser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tobogan
6.5.2009 9:32:03   
Anoniman
Ovo plavo je 1,5m visoko?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tobogan
6.5.2009 9:37:24   
Lu
Da,a ova staza je ...lupiću, dupla visina otprilike mog Roka.
On obožava ovaj tobogan ali neće sam dase spušta uvijek nam je dvorište puno djece,rekla sam mamama otvoriću popodnevni vrtić i naplaćivati imuser posted image
Šalim se,meni je drago da on želi da se igra sa djecom i sve dijeli a ne da bude usamljenuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tobogan
6.5.2009 9:52:38   
Anoniman
Luki kače patikice (đonovi), mislim da je to centralni problem. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tobogan
6.5.2009 11:41:01   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Luki kače patikice (đonovi), mislim da je to centralni problem. user posted image

Zato vrlo brzo svladaju da se penju uz stazu umjesto uz stepenice i spuštaju se naopačkeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tobogan
6.5.2009 12:09:06   
Anoniman
Naopačke? Potrbuške? Sa glavom napred? user posted image  Jao kako to meni strašno izgleda, baš sam gledala neke klince.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tobogan
6.5.2009 13:39:00   
Lu
user posted image user posted image user posted image
Nije još to svladao ali jest tako da je okrenut leđima,sjedne na guzu i id natraške,meni je to još strašnije jer može lupiti zatiljkom od tobogan.
Naravno ja mu ne dam da to radi ali uhvati on prilikuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tobogan
6.5.2009 13:43:14   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

Ja bih sklopila tobogan!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tobogan
6.5.2009 14:18:24   
Anoniman
kako je divan ovaj tobogan a tek tvoja avlija Luuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moja cerka obozava tobogane, ljuljacke i one sprave za pentranje .... i imamo super parkic blizu nase zgrade

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tobogan
7.5.2009 9:09:09   
bebać
Slažem se sa Lenkom,LU imaš predivno dvorišteuser posted image user posted image user posted image sve pophvale,još ako sam dobro skontala,ti to sve održavaš!Ma svaka tebi čast,baš sve stigneš i imaš energije...a naravno i tobogan je divan,mi imamo u parkiću iza zgrade čitav amli vrt,pa tako i tobogan...donacija za djecu od vlade RS,meni 3min od zgradeuser posted image user posted image user posted image Sergej uživa,ne boji se!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tobogan
7.5.2009 9:13:47   
Lu
Ih bebać što me nahvaliuser posted image
Održavam ja sve ali ja to volim pa mi nije teško iskrenouser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tobogan
7.5.2009 9:26:04   
bebać
Znam,i ja što volim hvatam se toga sa elanom...juče bili kod svekra on dole ima predivno dvorište i voćnjak,zelenilo...a mene neki elan uhvatio da posadim ruže oko kuće...baš sam počela razmišljat u tom smjeru,a inače ja nisam bila taj tip!Izvinjavam se na off topicu!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tobogan
4.8.2011 14:36:50   
Anoniman
Pored ljulje naša omiljena igračka user posted image

Mi nemamo nikakav strah niti problem da se popnemo ni na ovaj od 1m ni na onaj u parku od oko 180cm user posted image Juče se tako pentrao k'o majmunče pa fijuuuu! uz kez od uva do uva, a ja ga sva u panici čekam na dnu tobogana user posted image I dok se on spustio jedno 50 puta, meni se život skratio za jedno 5 dana user posted image Ali te radosti, sve ciči od radosti... drugi roditelji gledaju i pitaju kako se ne boji-ne znam ljudi moji! Ja premrla user posted image Jako je lepo spavao sinoć, možda ga i danas odvedem malo do tobogana user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tobogan
29.7.2013 13:37:12   
rory
Tobogan nam je, definitivno, omiljena igracka!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tobogan
24.2.2015 17:00:59   
mila83
Tobogan je,cini mi se decija prva fascinacija kad odu na igraliste! I sto veci to bolji,bar kod mojih klinaca je slucaj! user posted image

(odgovor članu rory)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tobogan
24.2.2015 18:26:43   
veselicaa
Moja S se prosle jeseni jos uvek plasila tobogana,ove godine jos nismo bili na igraliste ali se nadam da joj je prosao strah.A.obozava i samo bi se na njemu igrala.Inace imamo u dvoristu ali onaj mali.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tobogan
10.3.2015 13:10:31   
Mala Elena
I moja sestricina ima isto taj mali, ali ona i njen bata su leti non stop na njemu...user posted image nemaju nikakav strah. Jos dok je Neca bio manji, T ga je i gazila, skakala po njemu samo da ga se docepa. Vodicu ih uskoro u park gde imaju veliku naduvanu kucicu sa toboganom user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tobogan
10.3.2015 13:13:04   
veselicaa
Ma Stasa se plasi od onog velikog u parku,taj u dvoristu joj odavno nije zanimljiv user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tobogan
10.3.2015 13:16:10   
mila83
Moji se ne plase tog velikog,ali meni nije svejedno,pogotovo kad se bata penje,uvek stojim iza njeg.ledja !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tobogan
10.3.2015 13:20:55   
Bibilib
Marko se do skoro plasio velikog tobogana ali je sada prebrodio taj strah.....user posted image user posted image user posted image Hvala Bogu...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...



Click Here