|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice, imate li prednost u redovima za ček...
5.4.2009 21:36:22   
eugenija
Kod lekara, u banci, u opštini, na bilo kom šalteru dok se nešto čeka.. Da li vas "puštaju" preko reda?

Ustaju li vam u gradskom prevozu?


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
5.4.2009 21:44:11   
sneza24
Ne vozim se gradskim prevozom.Nigde me jos uvek nisu pustili preko reda.user posted image


(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
5.4.2009 21:46:36   
eugenija
Ni mene... Čak ja ustajem i dalje starijim ženama i čikamauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
5.4.2009 22:28:20   
anitamo
ma ni na pješačkom mi nisu stajali,sad kad idem sa kolicima neko stane.na birou sam se neki dan posvadjala sa jednom starom kravom.nije nas htjela pustiti.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
5.4.2009 22:29:03   
eugenija
IZVORNA PORUKA: anitamo

ma ni na pješačkom mi nisu stajali


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu anitamo)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
5.4.2009 22:30:28   
Anoniman
Nigde ne pustaju, svi se prave da ti ne vide stomakuser posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
5.4.2009 22:30:55   
Buba76
Kada sam bila 7-8 mesec kod ginekologa ispred ordinacije mi je jedna zabila lakat u stomak jer je htela preko reda. Nikada mi niko ni u kakvom redu nije ustupio mesto

(odgovor članu anitamo)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
5.4.2009 22:31:14   
Sneža
Ja uvek propustim trudnicu,pa to je valjda osnovna kultura!A ono što sam primetila a za svaku pokudu je da više muškarci puštaju žene preko reda nego žene,i to ne mogu da shvatim nikakouser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu anitamo)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
5.4.2009 22:32:25   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Buba76

zabila lakat u stomak


O Gospode Bože!!!

Kako bi joj ja zabila zatvoren kišobran u gu*** i onda ga otvorila! Mh!!!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
5.4.2009 22:33:10   
Anoniman
Mene su uvek puštali, a ja sam se svađala da sam samo trudna, a ne bolesna i da neću da idem preko reda. Nikada nisam išla preko reda. 

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
5.4.2009 22:35:10   
Buba76
Eugi,hvala na ideji. Od sada nosim kisobran kod ginekologa.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
5.4.2009 22:55:15   
Verus
user posted image bravo eugi, i ja bih joj jeb*** mater samo tako!!
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Buba76

zabila lakat u stomak


O Gospode Bože!!!

Kako bi joj ja zabila zatvoren kišobran u gu*** i onda ga otvorila! Mh!!!


(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
5.4.2009 22:58:38   
eugenija
Pa, mislim stvaaaarnoooo... Kakva turbo gadura... Gde joj je obraz? Pa to više nije ni nekultura, to je bezobrazluk sa ekstraktom neukusa i zavisti, pomešano sa sebičlukom i ruralnim esencijama seljacizma u najgorem obliku!

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
6.4.2009 9:52:51   
NadaR
Slabo su me gdje pustali ... jednom ja ulazim u ambulantu i jedna stolica na kojoj sjedi jedan jako star deda... On ustaje i jedva cujnim glasom me poziva da sjednem. Bas mi bilo doslo da placem.user posted image
Ovdje blizu imam jako prometnu ulicu koja nema pjesacki .Eh tu sam znala stajati po pola sata, niko da me pusti a pretrcavati ne mogu.user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
6.4.2009 15:41:41   
Anoniman
a meni su juce dvije koze ukrale taxi ispred nosa...
da ne pricam na poslu... radim u gimnaziji, i ta djeca su toliko bezobrazna... neka glupacica me je laktom udarila u stomak samo da bi sto prije izasla iz skole kada je zvonilo.... i ona mrtva 'ladnauser posted image nastavila dalje... srecom prestala sam da radim prije 15 dana, inace bi me zgazili na hodnik ko mrava.

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
7.4.2009 12:55:21   
maša
Ja se busom nisam vozila, a redove sam izbegavala u širokom luku baš da ne bih dolazila u situaciju kao njih dvoje te puste, a onda neka matora kokoška prokomentariše kako je i ona bila trudna(pre nekih 1000 god user posted image user posted image user posted image user posted image ), ali se nije prenemagala...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
7.4.2009 13:07:19   
Ana RR
Retko kad se vozimo autobusom, pogotovo mm, ali jednom prilikom smo išli negde i mm ustane da bi sela trudnica, međutim ispred nje se provuče neka veštica i ladno sedne user posted image user posted image user posted image
mm kaže da nije njoj ustao nego trudnoj ženi a ova gadura kaže šta me briga, što ne sedi kući kad je trudna! Ceo autobus počeo da se svađa sa njom a nju boli dupe! Onda je mm pobesneo, zgrabio je za ramena i bukvalno bacio sa sedišta! Nikad ga nisam videla tako besnog, mogao ju je zgromiti! A ova trudnica ne veruje šta se dešava. Neki ljudi su stvarno prava stoka!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
7.4.2009 13:11:25   
eugenija
Mene juče u gradu u banci iznenadio neki čovek... Počeo da se obraća ostalim ljudima u redu : "Pa kakvi smo mi to ljudi, žalimo se na nisku stopu nataliteta, a kad je žena trudna, ne pazimo je ni malo.. Ajde ti dušo, samo napred prođi.." I meni bilo neprijaaatno, kao da sam ukrala nečiji bicikluser posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
8.4.2009 9:22:51   
NadaR

IZVORNA PORUKA: eugenija

Mene juče u gradu u banci iznenadio neki čovek... Počeo da se obraća ostalim ljudima u redu : "Pa kakvi smo mi to ljudi, žalimo se na nisku stopu nataliteta, a kad je žena trudna, ne pazimo je ni malo.. Ajde ti dušo, samo napred prođi.." I meni bilo neprijaaatno, kao da sam ukrala nečiji bicikluser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
23.6.2009 11:14:34   
dunja RR
meni se redovno desava da mi ustaju u autobusu( a nisam trudna-vec apslolvirano), misleci da sam trudnica....

malo mi je nadut stomak, ali bas maloo, otkako imam ovu glupu endometriozu, i neverovatno koliko ljudima to deluje kao trudnicki...

bas pre neki dan vracamo se mm i ja sa Ade i zena mi u 37-ci ustaje, prvo je gledala, odmeravala stomak i ko veli, ma hajde da ustanem: meni bilo smesno -jes' da sam bila vseze operisana, ali sam joj rekla da sedne..., da nisam trudna, a mm se oci napunile suzamauser posted image ...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
23.6.2009 11:15:59   
Rivana
Ustajali su mi dok sam bila trudna i u redovima nisam nikad cekala user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
23.6.2009 13:29:05   
Anoniman
Joj Dunjice i meni si izbila suze na oci user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja

meni se redovno desava da mi ustaju u autobusu( a nisam trudna-vec apslolvirano), misleci da sam trudnica....

malo mi je nadut stomak, ali bas maloo, otkako imam ovu glupu endometriozu, i neverovatno koliko ljudima to deluje kao trudnicki...

bas pre neki dan vracamo se mm i ja sa Ade i zena mi u 37-ci ustaje, prvo je gledala, odmeravala stomak i ko veli, ma hajde da ustanem: meni bilo smesno -jes' da sam bila vseze operisana, ali sam joj rekla da sedne..., da nisam trudna, a mm se oci napunile suzamauser posted image ...

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
23.6.2009 15:50:59   
sanji
Za mene još misle da sam debeljuca user posted image , iako se već vidi stomačić user posted image tko da me niko ne konstatuje. Pre par dana mi je jedna devojka u gradskom prevozu ponudila da sednem pošto me je proučavala par stanicauser posted image user posted image user posted image !


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
23.6.2009 19:14:54   
*iva*
Niko ne pusta preko reda, svi se prave ludi, vide i brzom brzinom okrenu glavu. Zapanjujuce smo nekulturni. Poneki muskarac popusti ali zene nikada do sada. A tek babe!!! Zle, zle babe...user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
23.6.2009 19:55:35   
Lilly*
Autobusom sam se jako retko vozila, i tada mi jesu ustajali, a ni u redovima bas nisam cekala. Jednom mi se desilo da sam cekala u redu u posti koji se savio 3x kao zmija, i svi su se pravili blesavi, dok me nije na kraju ugledala zena koja radi za salterom i pozvala preko reda, a bila sam jedno 8. mesec, znaci nisu mogli da ne primete user posted image

(odgovor članu *iva*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here