|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
1.5.2017 9:40:57   
IvanaSK RR
Drage nase trudnice, nastavljamo razgovor ovde user posted image

Napravili smo male izmene i odlučili da spojimo trudničke teme i da otvorimo jednu u kojoj će se okupljati sve naše trudnice.

Uživajte i družite se!

Vašu trudnoću možete pratiti na Ringeraji na sledeće načine:

-U kalendaru trudnoće klik
-Putem mail-a klik
Pročitajte i zanimljive članke o trudnoći:

-Rast ploda po nedeljama klik
-Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći klik
-Tumaćenje ultrazvučnih nalaza u trudnoci klik

Za trudnice pred porođajem imamo:

-Spisak porodilišta u Srbiji klik
Nakon porođaja vidimo se u temi spisak RR mama
Ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate Opste uslove koriscenja foruma


Ako ta pravila budu kršena,chat teme ćemo zatvarati .
U skladu sa tim procitajte opsti uslovi koriscenja portala

Pročitajte i Ringerajin vodič za korišćenje foruma klik


Spisak trudnica koje su u trecem tromesecju :
17.05.2017. ZonaStasa
22.05.2017. zumbulcic
01.06.2017. krin 40
03.06.2017. MicinaMama
15.07. 2017. WhiteSnow
Javite se moderatorima ili administratoru putem privatne poruke kada ima nekih promena oko termina, da redovno ažuriramo spisak .



< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 4.5.2017 14:28:34 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
1.5.2017 10:06:37   
krin 40
Dobro jutro.Evo nas u maju😃Da se čekiram ovde prva.Ovo je moj mesec kada ću se(valjda) i ja raskrstiti.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
1.5.2017 11:54:45   
emicaa
Krin blizi se blizi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
1.5.2017 13:32:41   
MicinaMama
Dobar dan drage moje trudnice!

Ja sam neki dan imala okrsaj sa vratima od lifra,cerkica usla pre mene i vec pritisnula broj i vrata se pocela zatvarati brzo i udare me u stomak.Senzor nije odmah reagovao pa se nisu zaustavila vec tek nakon udarca.Covek koji je bio do mene je vrisnuo od straha.

Naravno dobila sam kontrakcije u pocetku kao menstrualne bolove pa sam popila spasfon i nakon sat vremena sam dobila jake bolove pa sam popila paracetamol i legla.Bili su mi svi kod kuce,popila sam jos jednu truru spasfona pa su se utisale kontrakcije.

Sada pijem redovno,povremeno se jave onako kao zatezanje ali nista previse niti redovno.Lezim.

Jos bonus vec 4 dana imam onaj trudnicki osip sve me svrbi,a od cesanja i boli.Mazem se sa kortikoidnom kremom i pomaze mi,polako se povlaci.Pojavilo mi se na zadnjici i rukama.

Nista jos nisam spremila,mm je jos na terenu.Vise ni sama ne znam sta cu i kako cu.Ja ne mogu da hodam posto cim modam duze od minut zaboli me dno stomaka,a stomak se spustioooo...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
1.5.2017 17:02:50   
krin 40
O Micina m kakve se tebi gluposti dešavaju😃Važno je da si ok.Zumbulić je ok.Javiće se kada je prime.Sprema se za carski.Ja sam danas u devetom mesecu😃Svi ste se negde razbežali.Ja baš i nisam za neki izlet.Išli smo do
SC Olimp i to je to.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
1.5.2017 18:06:18   
Bunnyca
Dobar dan stomacici, evo i mene.Ni ja nisam bas za neke izlete i setnje danas, malo smo bili u prirodi, otisli na rucak i od mene dosta.
Ja danas usla u 33 nedelja, cekam Micinu, pa cu odmah za njomuser posted image

Krin , blizi ti se, bliziuser posted image


(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
1.5.2017 21:39:22   
MicinaMama
Ja cu sutra po UZ uci u 34-u,po mome tek u cetvrtak.

Bunnyce polako ali sigurno.user posted image

Kaze meni veceras moja zaova :"ja sve nesto kontam da si ti negde u sestom mesecu" hahahah...reko draga moja ja sam blizu porodauser posted image Vidim ja da me ona cudno gleda dok sam kukala kako se plasim da necu nista da stignem da pripremimuser posted image .


(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
2.5.2017 4:55:29   
zumbulcic
Dobro jutro debele. Evo zumbula budan u 16, ne mogu da spavam. Pisala sam krin da mi je brat dosao a i vrsila sam zadnje pripreme za bolnicu pa nikako nisam stigla. Evo sad kad mm i brat spavaju mogu rahat da vam se javim.
Na predhodnoj temi pitale ste me zasto CR? Pa vjerujte da ni ja ne znam user posted image kaf mi je cijelo vrijeme nisko beba, dubi na glavi vec 3 mjeseca, ja pred otvaranje ne vidim razlog za CR. Al sta je tu je...vidjet cemo kad odem u 9 pa kad me pregleda. Ako budem otvorena oķo 5 prstiju dat ce mi indukciju i na prirodan.
Prica dr je da ne zeli da pati bebu i da me porada par sati, i kao zbog mogucih komplikacija, haloo komplikacije se mogu desiti i ovako.
Da imam jedno dijete mozda bi i insitirala na prirodnom porodu, ma bi vjerovatno. Ovako iza mene je 8 godina borbe, 2 iui, 1 vto i 2 feta ne znam, ne zelim da se mijesam i posao im. Nadam se da znaju sta rade. Kakp god mogu se desiti komplikacije e ne zelim da nosim na dusi da nesto bude a ja insistirala. Prepustit cu se pa kaako bude.
Ne znam da li cu se moci uci na rr da vam obavjestim o novostima, ali imat ce te informacije od krin. Kad upalim mob internet mogu samo wiber koristit. Odoh sad pokusat bar jos sat vremena odspavat.
Hvala vam na podrsci i sretno nam svimauser posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
2.5.2017 7:53:39   
IvanaSK RR
Zumbulcicu, srecno! Cekamo informacije. 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
2.5.2017 9:07:25   
MicinaMama
Jutro!

Zumbulcic srecno draga!Zelim ti lagan porod!user posted image user posted image

Ja upravo doruckovala,pa cu mozda prileci.Nisam pospana u ovo zadnje vreme,a kako da mi se spava kad me budi non stop da idem u wc i plus ovaj osip me svrbi samo se drapam kao sugava.Povlaci se po malo od kreme ali svrbi i dalje.

Jos uvek nisam uradila urin a imam rdv 10-og kod babice.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
2.5.2017 9:54:02   
emicaa
Zumbulcicu srecno,javljaj se user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
2.5.2017 11:06:26   
krin 40
Jutroo.Gospode Bože spavam ko drogirana😃Zaspala u pola jedanaest sada ustala.Zumbule srećno i ovde❤Ja u četvrtak otvaram porodiljsko i uzimam uput za
bolnicu i analize.Hajde Zumbule.Odmah za tobom idem jauser posted image U četvrtak mi je i CTG opet i da vidi jel se mali okrenuo.Ja vidim gde su mu noge a gde glava,tako da znam da nije(nazalost).Posle sledeće sedmice opet i ako ni tada se ne okrene zakazuje carski.Kako god samo da
sve bude ok i da se ovo ZAVRŠI!❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
2.5.2017 12:01:26   
Zemunka85
Zumbuleeeeeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image , javljaaaj!

Au zene, pa zar vec 9. mesec user posted image , bas ste face.
Ja sam u 21oj, ali sam opet u fazi da trudnocu ne osecam, sem kada me lupi bebac, sto nije basbas cesto jer je jos malen, 5-6 puta tokom dana. Tako da ovo ostalo taaako lepo guram pupupu. Uopste mi nije problem da budem trudna, sem sto sam nestrpljiva da upoznam sina svog user posted image

Mi juce bili u Nisu na rucku kod mojih, bas je bilo lepo, do 22h smo vec bili kod kuce i u krevetu.
Danas mm ode da radi, nas dve cemo na kej, upravo krecemo. Bas je lepo vreme. Ja nisam vozac, pa nam je sve cimanje, ali sta da se radi...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
2.5.2017 15:30:12   
krin 40
Zumbulić se vratila kući.Otvorila se 1cm.Ide ponovo sutra u 10h.Ja se nadam da to danas kod nje krene prirodno i da izbegne taj bezpotreban carski.😃Zemunka meni ta tvoja trudnoća baš leti brzo.Mi išli u Zvezdarsku šumu.Patosirala sam i od umora a i vazduh me ošunuo.Sad ću da im dam nešto da jedu i krevert

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
2.5.2017 16:04:55   
MicinaMama
Pa super,neka je kod kuce.Bolje joj je da ceka bolove kod svoje kuce neo da je njakaju tamo u bolnici.Prvo dete pa to ide malo sporije.

Ja i za ovo hocu da sacekam lepo kod kuce pocetak poroda.samo da se ne porodim u kuci posto je trece hehehhe user posted image Sreca blizu mi je bolnica i zvacu vatrogasce da dodju po mene.oni dodju za max 5 min i da se porodis kod njih u kolima imaju svog doktora i opremu.

Malo smesno zvuci sto kazem vatrogasce ali oni upravo za to sluze.Niko ne zove hitnu,posto njoj treba 20-30min da dodju.Kao da idu peske.Vatrogasci se stvore!A sve macani,ne zna se koji je lepsi od kojega user posted image



Vi ste sve pozurile da se porodite,samo ja ne zelim da se porodim!Strah me i od poroda a nebih htela da mi bebica bude ni sitna.Hocu da je malo podgojim hehhe

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
2.5.2017 21:47:59   
Skockica
Zdravo i u maju drage trudnice. Zelim vam divnu i laku trudnocu kao sto je Zemunkina a terminkama brze i lake porode.
Grlisaaa

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
3.5.2017 7:10:54   
Zemunka85
Zene user posted image

Aahahah Micina, pa stvarno smesno zvuci. Vatrogasci user posted image

Skockice, e da mi je iko ikada pricao da ce moja trudnoca biti za pozeleti. Ali bas jeste!

Ja sam se ziva pokocila. Ja inace spavam u L krevetu, pa dodje i ker, a mm i L u bracnom. Ali sinoc zaspah sa L u bracnom i nisam se premestila. Tako da smo se potrpali L, mm, pas, ja i stomak user posted image , nzm kako smo stali, ali evo ispravljam se polako user posted image

Dobro jutro svima, nesto najavljuju kisu narednih 100god, ja se nadam da su pogresili.
Mene doca danas treba da zove, da vidim da li je uspeo da mi zakaze 4d u Zemunskoj, ako ne idem privatno u petak, a tada mi je i godisnjica braka.
Danas cu do faksa, da zakazem termin za odbranu diplomskog i to je tooo user posted image

user posted image


(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
3.5.2017 7:31:20   
krin 40
Jutro.Ustadoh i ja jedno jutro u pristojno vreme.Zemunka da kucnemo u drvo da tako i ostane.Ja sutra na CTG.Zumbulić ide danas u deset_ opet u bolnicu😃Ako
stvarno bude od sutra kiša učiniće mi uslugu.Kad je kiša moram da mirujem kući a ne da se verem po šumi😃Moram da se smirim jer se nije
okrenuouser posted image .A ja od pre planirala raznee aktivnosti da ubrzam sve ovo i sad ništa ne smem.Micina ja se radujem jednoj bebani od 3 kg.Izradjala sam "tenkiće".Dosta je.Sinoć smo sklopili krevetac.Stvari spakovane u ormarić.HAJDE BEBO OKRENI SE❤


< Poruku je uredio krin 40 -- 3.5.2017 7:38:50 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
3.5.2017 9:28:34   
Zemunka85
Jaoj Krin bre, pa stvarno neverovatno. Bukvalno zeza u poslednji cas, a i tebi je Bogu hvala sve bilo vise nego savrseno i savrseno si sve podnela, obzirom na sve. I eto .. sad tako da zeza .. ima uvek tako da vas zeza user posted image
Inace sam negde citala cini mi se da je za to okretanje u poslednjem trenutku setnja dobra. E sad nzm user posted image

Reci mi gde mogu naci temu u kojoj si pisala o papirima koje je potrebno skupiti za onaj roditeljski dodatak, ako se tako zove? Ono sto mogu sada?

Zumbulcic, javljaj sta se desava, ovo se definitivno raspustila tema, a ja jos ima da giljam i giljam ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
3.5.2017 9:31:55   
krin 40
Kucaj u pretragu RODITELJSKI DODATAK.Ima ceo spisak.Deo u sudu i socijalnom se odnosi i na novorodjenče.Tamo ideš kada ti i beba dobije prebivalište

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
3.5.2017 12:18:04   
Bunnyca
Dobar dan, za cudo i ja sam danas ranije ustala, isla da vadim krv.

Krin, meni je bebac u 27 nedelji bio karlicno i polozaj stomaka i udarci su se nastavili na istim mestima i ia sam bila ubedjena da ce i sad kad sam bila u 32 nedelji opet da bude karlicno. Vidim ja doktor cuti, pa reko da pitam, kaze on, da da glavom na dole, nije vise karlicno. Tako da iskreno ja to okretanje nisam primetila.E sad mozda je imao vise mesta, nemam pojma

Zemunka sto se roditeljskog dodatka tice, ne mozes nista da uradis dok se beba ne rodi, dok iz bolnice sluzbeno ne posalju u neku od PS radi prijave prebivalista i dobijanja JMBG za dete.E onda kreces i bude to sve brzo gotovo

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
3.5.2017 12:47:42   
MicinaMama
Dan zene!

Zemunka tako je ovde ,dok dodje hitna mozes se dva puta poroditi.

Krin reci Dusanu(ako ostaje da se tako zove) da se okrene vec jednom! user posted image


Mene je pocelo da bolucka uvek ponesto ovih dana.Ziga me grlic,boli me stidna kost pa i stomak povremeno....pfff...Vise bih volela da mi nista ne smeta user posted image Nema od toga nista.

Toliko sam poludela sto mm jos ne dolazi sa terena,pa covece nista nisam pripremila za porodjaj!

Jedino zekice sto su spremne i tri bodica.Dosla mi je posiljka od bake iz Nemacke.Poslala mi je komplet kolekciju penaten i jos duplo.Za mene nemam nista a ne mogu sama do trznog centra

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
3.5.2017 15:32:37   
krin 40
Micina m jeste Dušan od početka❤Polako imaš vremena tebi je termin pravi tamo kad i Bunnyci..polovinom juna?Bunnyce on je sada oko 3kg,nema
mesta.Napipavam ga od glave do pete😃Ja išla da skratim moje divne nokte i da skinem gel.Ne daju u bolnici.Duša me boli😥Sad ne umem ni da kucam po fonu

< Poruku je uredio krin 40 -- 3.5.2017 15:35:58 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
3.5.2017 15:50:22   
Zakicaa
Krin,citam tvoje poruke i divim ti se...dosla si do kraja...kraljice!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
3.5.2017 15:52:10   
Zakicaa
Ja sam danas usla u 6-tu nedelju i od juce mi se pojavljuje braonkast sekret.Sutra idem na utra-zvuk..videcemo sta ce reci.Bas sam nervozna...

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here