|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   U čemu spava vaša beba?
9.6.2015 9:46:32   
moja ciklama
Molim moderatore da ukoliko ima tema, prebace post. Ja je nisam našla.

Dakle, jun 2015user posted image
U čemu vam beba spava, pokrivate li je?

Moja od rođenja spava u vrečama.
Ima ih raznih debljina.
Ja sam navikla na MILBI.

Sada imamo prelaznu, ne frotirsku i ne punjenu. Prelaznu.
Pitam se da li da joj oblačim bodi ispod ili ne?

Direktna veza do poruke: 1
   RE: U čemu spava vaša beba?
9.6.2015 10:08:09   
Anarunika
Moja spava u bodiću i ćebence preko. Držimo otvorene prozore noću,sa spuštenim roletnama,da imamo više vazduha. Moja dvojca bandita nisu nikad hteli u vrećicu pa sa njom i ne pokušavam. A tek je sada počela da se vrti pa će sad i da nastane haos sa otkrivanjima ,zapetljavanjima itd. Možda i ja probam sa vrećicom. Imam neku frotirsku.Ako to budem koristila oblačiću joj bodi i preko toga vrećicu i to je to.Ako ne onda bodi i lagani,pamučni prekrivač.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: U čemu spava vaša beba?
9.6.2015 10:13:13   
reve84
Mi spavamo u bodicu i sorcicu. Pokrivamo se laganim prekrivacem koji mahom sleti neverovatnom brzinom sa nje.
Vrecu nikad nije htela...Baraba

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: U čemu spava vaša beba?
9.6.2015 11:14:37   
degu
T spava samo u bodiću, pokrijem je pelenicom ili isto tako tankim prekrivačem koji završi negde ispod nje. Tamo negde oko 5h kao malo osveži pa je pokrivam a do tad je pakao.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: U čemu spava vaša beba?
9.6.2015 12:25:26   
Ana RR
Hm sigurna sam da mamo sličnu temu ali ne mogu da nađem...

Elem, kod nas je još uvek sveže noću, valjda je u kući drugačije, Mare spava u donjem delu tanke pidžamice i majici kratkih rukava. Kad je baš toplo ima letnju pidžamicu.

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.6.2015 12:26:05 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: U čemu spava vaša beba?
9.6.2015 12:35:45   
adulence
moja Ivka spava u gacicama i majici kratkih rukava,ali ona se jako znoji i njoj je uvek vruce...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: U čemu spava vaša beba?
9.6.2015 13:10:36   
Mariya
H spava u bodiju kratkih rukava i tankoj vreći za spavanje (ja sam je sašila od najtanjeg pamuka za posteljine koji sam mogla naći), kad bude još toplije spavaće u bodiju na bretele. Ona se strašno puno okreće, vrpolji i vrti, otkrije se za sekundu i što je najgore povuče ćebe sebi na glavuuser posted image
Lu spava u letnjoj pidžami ili potkošulji i gaćicama.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: U čemu spava vaša beba?
10.6.2015 14:01:37   
emicaa
Teodora u bodiju i kratkom šorcu bez pokrivanja i bude joj prevruće,ako opet bude vruće onda će samo u bodiju.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: U čemu spava vaša beba?
24.6.2015 11:28:31   
tekilica
U pizamici, mada smo sada, u trenutnom nedostatku onih sa kratkim rukavima, izabrale majicicu i sorts, laganiji.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: U čemu spava vaša beba?
24.6.2015 12:34:05   
nikiteki
u pidzamici mada kad je vruce u bodicu

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: U čemu spava vaša beba?
19.7.2015 18:17:02   
Mala Elena
Ovih dana samo u peleni ...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: U čemu spava vaša beba?
15.11.2015 23:36:54   
Mariya
Sad već spava u bodiju dugih rukava i debljoj, frotirskoj vreći. I dalje sa ćebetom na glaviuser posted image
A L u majici kratkih rukava i sorcu.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: U čemu spava vaša beba?
15.11.2015 23:45:02   
Leptiric123
Leti u majici na bratelice i gacicama,a sad u onom kombinezonu ne znam kako se zove kad je celu zakopcam i stopala i sve,jer spava otkrivena skroz.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: U čemu spava vaša beba?
7.12.2015 18:40:42   
bojana92
Zimi im obucem potkusulju i pidzamu,a leti samo majcu.Zimi ih pokrivam sa tnjihovim prekrivacem,i sa toplijim cebetom,a leti samo tanki prekrivac.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: U čemu spava vaša beba?
7.12.2015 18:55:42   
Sanjalicaaa
Starije dete u pidzami, a beba u zeki samo. Mada cu ga stavljati u dzak kad jos malo zahladni.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: U čemu spava vaša beba?
8.12.2015 15:47:47   
Anarunika
Stariji klinci spavaju u pidžami Malci,Angry birds i tako to...a beba uglavnom u bodiju ili ponekad u tanjoj zeki

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: U čemu spava vaša beba?
17.2.2016 13:08:58   
jess021
Mame, jel vam bebe spavaju u dzaku?
Nocas razmisljam da li je praktican. L otkad je naucila da se okrece na stomak, nocu se sva upetlja u cebe pa se iznervira.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: U čemu spava vaša beba?
17.2.2016 13:15:03   
emicaa
Jess moja T je spavala do sedmog mjeseca možda u vreći za spavanje,sve dok je bilo hladno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: U čemu spava vaša beba?
17.2.2016 13:19:58   
jess021
Emice kod nas nije hladno, ne brinem da li ce se otkriti, ali ne moze bas spavati smao u zekici.
Zanima me da li se u dzaku moze okrenuti, da li ce je sputavati, posto vrlo nemirno spava.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: U čemu spava vaša beba?
17.2.2016 13:28:24   
Ana RR
Jess, moj Marko je jako nemirno spavao kao beba, vrteo se na sve strane, sve dok ga nisam stavila u džak. U njemu kao da se lepo ušuška i to ga umiri. Super stvar.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: U čemu spava vaša beba?
17.2.2016 13:48:26   
mila83
Blago vama mame,cija deca hoce u dzaku da spavaju.Moji nijedno nece,ni M i D kad su bili bebe,a i ni T sada.Nije hladno u kuci naravno,ali moraju biti pokriveni.Moja T sada spava u pamucnoj pidzamici,ispod koje ima bodi kratkih rukava(dodje joj kao potkosulja) i u carapicama. Pokrivam je tankim jorganom ili cebetom,po nekoliko puta u toku noci.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: U čemu spava vaša beba?
17.2.2016 14:56:01   
emicaa
Mila ni Dora nije posle htjela u vreći,kad je već mogla stajati onda sam joj kupila termo pidzamu jer nam je u prošlom stanu uvjek bilo hladno u sobi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: U čemu spava vaša beba?
17.2.2016 18:01:59   
amelia
Emice kakva je to termo pidzama?

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: U čemu spava vaša beba?
17.2.2016 19:18:41   
Sanjalicaaa
Moje dete ne trpi nikako da bude prekriveno, a decija soba nam je najhladnija. Preko fb sam narucila neki cak sa nogavicama i resen problem user posted image a mladji u pidzamici i dzaku bebecem.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: U čemu spava vaša beba?
17.2.2016 19:28:13   
mila83
Sanjalice ,videla sam te dzakove sa nogavicama.Pisi kako je proslo ,jel hoce da spava u tome ?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here