|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 8:22:21   
Shishica
Prvo vase opijanje ili ono koje dooobro pamtite..

Moje prvo je bilo rano, oko 13-te godine. Tek mi se zavrtelo malo od bambusa. Povezujem sa prvim momkom.. ne volim secanje na to, tako je nezrelo.. user posted image

Ono koje pamtim..kada sam tek pocela da se zabavljam sa mm bila sam na nekoj proslavi na koju je on kasnije stigao .. popila sam dve ili tri votke busene kokakolom.. nemoguce da mi je taaaako bilo lose. I dan danas sam ubedjena da mi je neko nesto sipao u to.
Mislila sam da ce me ostaviti posle te veceri, samo mi je bilo u glavi sta ce misliti o meni majku mu... sedeli smo u parku pored i bas je bio divan.

Jao i vece kada me je zaprosio bila sam umorna od duuuge setnje kraj mora, pripita od alkoholnog zenskog pica i veridbe..
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 8:26:27   
Sanja90
ja se ni jednom nisam napilauser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 8:31:08   
tea87bgd
Ja ne zelim da se secam ni jednog mog pijanstva user posted image

_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 9:03:35   
Olga75
pa ja kad se napijem ja se onda ne secam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 9:06:16   
Janncica

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa ja kad se napijem ja se onda ne secam user posted image


user posted image user posted image ili imam samo "fleseve" user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 9:07:51   
lesica
Hmmm, bolje da se ne prisećam...to bi ionako bile samo neke rupe u sećanju user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 9:11:46   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Janncica


IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa ja kad se napijem ja se onda ne secam user posted image


user posted image user posted image ili imam samo "fleseve" user posted image user posted image

daaaa
onda se pravim da se nije desilo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 9:50:16   
nela79
Prethodno vece bila sam kod kume koja se udala pa pravila festu.
Ja se ujutro budim u krevetu, a nemam pojma kako sam stigla kuci. E sad, da problem bude veci, gdje mi je auto???? Polako izadjem na stepenice, auto u dvoristu, u jednom komadu. :)
E sad zovem drugaricu koja je bila sa mnom. Pitam kako ja dodjoh kuci, popunimi crne rupe. Ko mi je dovezao auto. Nicega se ne sjecas? pita ona mene. Ne.
Jedan nas drug je vratio auto, ali da stvar bude gora u povratlu smo namjerno prosli pored kuce momka koji mi se tad svidjao. Kaze stajali smo 10 min i dogovarali se ko ce ici da ga zove.
Majko mila, pa ubio bi nas da smo stvarno pozvoniliuser posted image
Sreca pa se ustvari tog nicega ja ne sjecam.user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 10:03:17   
Olga75
mozda bi ovo trebalo da bude nezapamceno pijanstvo user posted image
sudeci po meni ali vidim ima nas jos user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 10:07:05   
NadaR
Uff , joj user posted image

Milosevo krstenje i djeverova svadba . Tu se stvarno ne sjecam puno toga . Pogotovo djeverova svadba , svekrva i ja smo se tako napile da pozelimo dobrodoslicu novoj snajki user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 10:09:03   
Olga75
obradovala se nova snajka , sigurna sam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 10:10:04   
Figaro88
user posted image I kod mene ista stvaruser posted image
Ja sam se napila samo dva puta u zivotu.Jednom za jednu novu godinu,tada sam raskinula sa deckom zato sto sam umislila da jos volim bivseg,igrala na stolu i toga se odprilike samo secam,znam da sam sutradan imala ogromnu modricu na noziuser posted image
Za moje punolestvo,to je bilo strasno,znam da mi je neko drustvo posle dolazilo,neki slatki decaci sa nekim drugom iz Beograda,ja pokusavam da pricam,a jedva sastavim recenicu.Ujutru sam se probudila u jakni,odelu i cipelama,soba mi je bila puna ljudi koji su prenocili,a drugar nije mogao da nadje patike i morao je u mojim da ide kuciuser posted image
Zato ja vise ne pijem,ne prija miuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 10:11:00   
NadaR
Ofkors ,zato nam narednu godinu dana nije dolazila user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 10:11:01   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Uff , joj user posted image

Milosevo krstenje i djeverova svadba . Tu se stvarno ne sjecam puno toga . Pogotovo djeverova svadba , svekrva i ja smo se tako napile da pozelimo dobrodoslicu novoj snajki user posted image


user posted image dobra si..

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 10:11:53   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa ja kad se napijem ja se onda ne secam user posted image


To sam htela i ja reci

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 10:16:43   
Anck Su Nmaun
pa..ima ih vise user posted image

Jedno na veridbi moje naj drugarice, kad sam se izblamirala pred njenim roditeljima koliko sam bila pijana da sam se ispovracala user posted image

Jednom kad me mm izveo u Vinski dvor je to user posted image ( Suboticanke znaju verovatno gde je ) a ja se napila od vina, da sam brljavila s recima ...toliko smo se smejali user posted image

Pa kad smo se zajedno napili na jednoj studentskoj zurci, da smo se zajedno gegali do stana..neznajuci ko je gori user posted image

Uglavnom su mi sva bila secanja da se slatko nasmejem sad kad ih prepricavamo user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 13.3.2013 10:20:36 >

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 11:04:28   
boba 11
Prvo pijanstvo za drugaricin 18-ti bila sam mlada ,luda popila pivo na cevcicu i otkinula se.Pricale su mi da sam odvaljivala stalno ,umirale mi od smeha a ja naravno nemam pojma.Drugi put je bio i zadnji kad sam popila tri case spricera i povratila.Posle toga mi vise nije bilo zanimljivo

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 11:10:45   
jovana13
Jaooooo... Pa prvi put kad mi se sestra najstarija verila, ja jadna htela da probam i ja alkohol gucnula 2-3 gutljaja iiiii... ne znam nista vise pricali mi user posted image user posted image user posted image Kazu imitirala sam karleusu user posted image ah, zaboravih, imala sam 11-12god user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 11:11:58   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Sanja90

ja se ni jednom nisam napilauser posted image

imas Sanja vremena , mlada si user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 11:16:23   
lanajelena
Uh bilo ih je mnooooogoooo,ali poslednje je bilo kod devera na svadbi,mislim bosa sam gazila po staklu i nisam nista primecivala,jos me sveki pita jel se vidi da je malo cugnula a ja onakva kazem ja te sigurno ne vidim user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 11:19:13   
lanajelena
Uh setih se i moje prve veceri u izlasku sa mm,kad sam otela pevacu mikrofon i pevala neku pesmu i onda pola restorana vice sad od Cece Beograd,ja nemam pojma kako ide pravilno ta pesma i onda kad je bilo moj Beograde ja sam pevala moj Novi Sade(usred Nisa),kad me je posle toga mm uzeo sad mu je banja

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 11:20:39   
Pretty78
nikad user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
13.3.2013 12:44:07   
Shishica
Jao sad kako citam vasa setim se jos mojih user posted image kakva ludila..
Nisam odaaavno, odavno.. vise od tri godine, ma sigurno cetiri..

Ko zna kad cu moci da se opustim, verovatno nikad.. izes ga, mama koja je pijana to mi bas ne ide..

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
5.5.2017 15:48:26   
Ana RR
18. rođendan moje drugarice. Živimo u istoj zgradi, ja na 4. a ona na 3. spratu. Drug me odveo kući, mama otvara vrata a ja joj se ispovraćam ispred nogu. Živote. Godinama mi je dupe pomerala zbog toga..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vase zapamceno pijanstvo
5.5.2017 16:11:22   
suzi kju
Isto 18.rođendan kod drugarice, posvađala sam se s deckom (sada mužem) napijem se i odem kod njega i prekid filma, on me odveo kuci, kada,kako ,nemam pojma.
Jedino pijanstvo koje pamtim, sve ostalo je bilo malo alkohola radi boljeg raspoloženja.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here