|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Venčanice
17.11.2008 0:00:19   
Anoniman
Ja sam totalni zaljubljenik venčanica! Šteta što se nose samo jednom u životu... user posted image

Moja venčanica se sastojala iz korseta i suknje. Korset je bio boje slonove kosti i imo je po sebi neke braon detalje, mogla bih reći kao neki sitni listovi. Suknja je bila u obliku slova A, isto slonova kost, i ja sam tražila da našiju neke cvetove (4 kom), dijagonalno, od levog kuka do desnog stopala. (Ili obrnuto??? user posted image )

Lično ne volim bele venčanice. Možda zato što sam svetlog tena i svetle kose pa ako još i obučem belo... postanem nekako "providna". Međutim, na tamnoputim ženama crne kose ... fenomenalno! user posted image

Kakva je bila vaša venčanica?

Evo jedan lep sajtić, tu sam ja iznajmila moju venčanicu. (jeste vi vašu iznajmile ili kupile?)

KLIK

I evo par venčanica za koje treba idealna linija, koju ja nisam imala jer sam bila trudna 4,5 meseca. user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Venčanice
17.11.2008 10:02:42   
guppy RR
Moja venčanica je bila u gornjem delu krojena kao ova:
user posted image

A prvo sam htela ovakvu venčanicu, pa je nisam nigde našla t.j. nije mi dobro stajala:
user posted image

Pretpostavljam, da su slike autorski zaštićene, pa evo LINK na sajt, na kojem sa ih našla.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Venčanice
17.11.2008 11:32:48   
kumara
Moje omiljene vencanice su PRONOVIAS.

Oni imaju sve i svasta, mada se meni najvise svidjaju jednostavni modeli - neki lep rad gore i obicna dugacka suknja sa lepim padom. Naravno a sam luda za cipkom na vencanicama. To mi je nekako najelegantnije!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Venčanice
19.11.2008 10:55:53   
Anoniman
Odlična fora! Šta mislite o textu? Meni se sviđa... user posted image

Isprljajte venčanicu KLIK

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Venčanice
19.11.2008 13:53:57   
kumara
Super je fora! Pogotovo sto ti obicno na vencanju nije do slikanja, a posle ti bude zao sto nemas neke prave lepe slike!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Venčanice
19.11.2008 14:02:29   
Anoniman
Ja ima problem sa vizuelizacijom... negde sam to već napisala... zamišljam stvari koje mi se govore, pa sam nakon pročitanog texta zamislila sebe u venčanici kako menjam gumu na autu.... user posted image


Prosledila sam koleginici taj text i ona je rekla "Jao super, moglo bi se temperama slikati po venčanici..." user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Venčanice
19.11.2008 18:37:45   
guppy RR
Ja bi se bacila u jesenje lišće :)))))))))))))
Šteta što nismo otvorile novu temu "Isprljajte venčanicu", pa da smislimo, šta bi bilo najbolje user posted image


< Poruku je uredio guppy -- 19.11.2008 18:38:04 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Venčanice
19.11.2008 23:12:02   
Anoniman
A šta bi da se udaješ u leto kada nema jesenjeg lišća? user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Venčanice
20.11.2008 14:22:52   
guppy RR
Odgovoriću ti u novoj temu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Venčanice
24.11.2008 14:16:01   
guppy RR
Toliko smo se bacile na prljanje venčanica, da smo zaboravile na ove lepe user posted image

Htedoh još dodati, da se meni jako dopadaju baš bele venčanice ili recimo bež sa nekim crvenim detaljima ili sa zlatno-braon. Ja sam za sebe tad izabrala belu, nisam htela da komplikujem. Moja drugarica se recimo udala u SKROZ crvenoj haljini, i bila je predivna.

A kakvu vi volite boju venčanice?

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Venčanice
24.11.2008 14:26:00   
kumara
Da stvarno zanele smo se sa "trash the dress" i skroz zaboravile na prave stvari! user posted image

Ja najvise volim neku bez boju ili boju sampanjca. I obican uzak oblik, nista preveliko, mada kao za baksuz verujem da mi bas taj oblik ne stoji. Nisam jos probala... Videcete kad dodjem do crkvenog vencanja i krstenja, pa cemo zajedno prosuditi. user posted image user posted image user posted image Odlucila sam, nosicu vencanicu, pa nek prica ko sta hoce!!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Venčanice
24.11.2008 14:37:51   
Anoniman
Bravo Lenka! user posted image user posted image user posted image

Ja ne volim skroz bele. Ali bez i šampanj... njam njam user posted image

Moja snaja se udala u 9om mesecu trudnoće (ogromna user posted image ) u bordo venčanici! Lepa je bila!

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Venčanice
3.12.2008 11:28:46   
orhideja
Moja venčanica je bila iz dva dela,korset i suknja sa velikim žiponom.Nazad je imala šlep ali ne baš jako dugačak,a i mogao je da se posle zakači da mi ne bi smetao.Bila je snežno bele boje i iznajmila sam je u salonu MATRIMONIA.Inače ja obožavam venčanice koje prosto škripe kada ih uzmeš u ruke i kada hodaš.Takva je bila i moja.Na sebi je imala prelepe bordo cvetove koji su bili i na korsetu.Naravno,vezene rukavice i dugački veo su bili za mene neizbežni.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Venčanice
3.12.2008 12:15:29   
guppy RR
Jao, bila sam u tom salonu... Kakve kraljevske venčanice imaju... 

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Venčanice
3.12.2008 12:31:01   
Anoniman
Meni se ne dopada njihov salon, nema mesta da se prođe do ogledala u tim prelepim, ogomnim venčanicama, tako da je to za mene bila gotova priča - iznervirala sam se.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Venčanice
3.12.2008 12:45:42   
guppy RR
ja sam tamo ipak bila pre par godina user posted image
Uzela sam venčanicu u ... hmm... da li je Femini?? ... Tamo na Dunavskoj ili šta li beše već... preko puta onog kineskog restorana... ako ga još ima user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Venčanice
3.12.2008 13:06:06   
Jeca*
Ja sam moju venčanicu iznajmila u butiku Mima, u Beogradu. Ja sam bila prvo nošenje.
Zaljubila sam se u nju na prvi pogled. Boja šampanjca, jednostavna a svud po njoj samo biserčići i kristalčići. Imala je bretelicu za prvu pomoć, da je zakačim kad mi postane teška i bolero i veo za crkvu. Ja mislim da je to bila najskuplja venčanica, ali slike su fenomenalne i ja i sad kad je vidim obukla bih je opet user posted image  (ali se ne bih opet udavala user posted image ).  da se nadovezem na to, cipele sam pravila kod Lidije Jovanović, iste boje kao venčanica, satenske, sa malim biserima napred i na štiklici. Evo kako je sve to izgledalo (p.s. ovo sam ja user posted image )

user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio guppy -- 5.1.2009 7:36:53 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Venčanice
3.12.2008 13:10:39   
Anoniman
DIVNO!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Venčanice
3.12.2008 13:55:00   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Venčanice
3.12.2008 15:49:50   
kumara
Jao, predivna je!!!! A i mlada nam je bila jako lepa!!! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Venčanice
4.12.2008 19:58:49   
orhideja
Prelepa si bila. I venčanica je kao iz snova. user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Venčanice
3.1.2009 22:09:50   
Willma
Ovo smo ja i moja vencanica... Zaljubila sam se u nju na prvi pogled.
user posted image

Divna je vencanica Jeco user posted image

< Poruku je uredio guppy -- 3.1.2009 22:13:07 >

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Venčanice
3.1.2009 22:12:26   
Anoniman
Prelepa je draga, ali si razvlila forum! user posted image

guppy... user posted image

Idi malo prouči one teme Zajednica RR - O portalu! user posted image


(odgovor članu Willma)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Venčanice
3.1.2009 22:13:58   
guppy RR
Willma, evo popravila sam ti sličicu na vreme.
Idi vidi temu Kako se ubaci i smanji slika (KLIK)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Venčanice
3.1.2009 22:15:45   
Anoniman
Tri put URA za guppy... URA URA URA! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here