|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vozite li auto u trudnoći?
4.1.2009 12:34:39   
Anoniman
Ja sam ga vozila... sve vreme. Samo sporije nego inače.

Vozila sam do poslednjeg momenta, samo što se na porođaj nisam sama odvezla. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
4.1.2009 12:37:18   
guppy RR
I ja sam ga vozila do pred sam kraj... dok stomak nije bio toliki, da nisam više mogla da okrećem volan od njega user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
4.1.2009 14:23:25   
Jeca*
Ja pre nisam izlazila iz automobila. Ali smo u trećem mesecu trudnoće imali tešku saobraćajku, ja sam bila suvozač. Tad smo se uplašili i da ne izgubimo bebu. Hvala Bogu je bilo sve ok. Ja sam nosila kragnu mesec dana i tada i otišla na bolovanje sa koga se nisam ni vraćala više na posao (iako sam ja pre trudnoće planirala da radim sve vreme, ali eto). Nakon toga sam imala frku da vozim trudna i maltene do nedavno nisam ni vozila. Sad opet vozim user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
4.1.2009 15:05:50   
Anoniman
Ja sam imala 13god, mama je bila trudna, ja nisam još ni znala, pošto su čekali rezultate amniocinteze pre nego što mi kažu da je trudna, išle smo od zubara, i ja sam nešto pričala o zubima, protezi, pokazivala snimak zuba... mama je vozila. Autobus je stao na stanicu, ali u srednjoj traci... samo je stao. A mama je uterala u njega. Zamislite koja je to trauma mogla biti za nju... user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
4.1.2009 15:19:45   
guppy RR
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
4.1.2009 19:44:01   
AleksandraDj
Joj Tasho uzas...
Ja sam vozila pre trudnoce i vise od muza, a on mukica radi 40 km od naseg stana, ali mi je bio takav posao vise sam provodila u kolima nego u kancelariji ali kako sam ostala trudna muz mi je zabranio da vozim, ima  frku od toga. Njegova mama je prvo dete izgubila u 6 mesecu trudnoce bas u saobracajci, a sa njim kada je bila trudna (3 mesec ) opet su imali tesku saobracajku ali sva sreca sve je bilo ok. I onda je moj dragi bio u fazonu da necackamo mecku..
Tako da kada se porodim moracu opet na obuku..user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
4.1.2009 20:12:28   
gina
Ja sam prestala da vozim od 18. nedelje. Tad sam pocela da uzimam Partusisten i jako sam se tresla i srce je lupalo kao blesavo. Nisam mogla da se skoncentrisem uopste. Isprepadala sam se kad mi je neki tip uleteo u makazice a ja imala usporenu reakciju. Srecom sve je bilo ok, samo sam se lepo uplasila. Od onda mi muz ne dozvoljava da vozim. Imam svog licnog sofera user posted image .

(odgovor članu AleksandraDj)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
4.1.2009 20:25:21   
guppy RR
Pa i to je super, cure. Ja sam "morala" da vozim sebe na preglede jer je muž bio na poslu. A u odmaklim nedeljama sam molila tatu da me vozi, pa smo se uvek putem pitali da li je to D-dan kad će guppy ostati u porodilištu user posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
4.1.2009 23:32:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: AleksandraDj

Tako da kada se porodim moracu opet na obuku..user posted image



user posted image

(odgovor članu AleksandraDj)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
5.1.2009 8:16:44   
Lu
To mi je bio jedini izbor,da se vozim sama.
Osim na preglede i kupovinu išla sam i po sovarištima građevinskog materijala jer smo bili u izgradnji.
Zamislite ja dođem sa trbuhom na stovarište među one muške u radnim odijelima i tražim tonu cementa,a oni gledaju sažaljivo,pa zar ova jadnica nema nikogauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
5.1.2009 9:29:53   
Anoniman
user posted image

Tako sam ja u 9om mesecu išla po mamin zaboravljeni mobilni telefon na benzinsku pumpu na periferiji grada. Još me je čika i odmerio ( a ja samo što ne explodiram kolika sam) i rekao je "Kako vi dobro izgledate čak i sa tim stomakom". Ne znam kako ga nije bilo sramota!? user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
19.2.2009 21:23:01   
šarolta
Meni je dr rekao: strogo mirovanj, nema šetnje! Tada sam bila u 12.-oj nedelji. E onda sam se ja snašla, sednem ja u autić i odem gde god hoćuuser posted image ! Na kontrolu kod dr treba da idem u susedno mesto, pa kad mužić radi, ja lepo sednem u auto i vozim. Ih, šta bih ja bez autauser posted image ?!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
19.2.2009 21:34:00   
jelana9
Vozila sam,do pre neki dan.Sada mi ne daju,kazu da nisam sposobna!Dok ja mislim drugacije.A i moram da odmaram.

(odgovor članu šarolta)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
19.2.2009 21:55:37   
sonja999s
ja sam vozila do skoro kraja trudnoce, mada mozda nisam trebala jer sam bila nenormalno histericna za volanomuser posted image

(odgovor članu jelana9)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
13.5.2014 21:36:34   
New Mom
U prvoj vozila do oko 5.meseca. Onda sam skopcala da sam nekako rasejana za to i prestala.
U drugoj vrlo brzo prestala, beba je bila nisko i smetao mi taj polozaj pri voznji.
Sad u trecoj vozila do ulaska u 9.mesec i to npr. 2x nedeljno po skoro 200km dnevno. Poslednji mesec ne mogu od stomaka.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
13.5.2014 21:41:32   
anci kv
vozila do kraja trudnoće. Prelazila i po 200km,uživala sam. Ali što sam tad psovala,ne da mi je prijalo...user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
13.5.2014 21:44:48   
Torbica
Svaki put do poslednjeg dana, zezale me komsije da cu se poroditi u autu user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
13.5.2014 21:57:00   
mamin mish
Vozila do 7-mog meseca. Zadnji put sam jedva vozila od stomaka. Sva sreca bila noc pa sam vozila polako inace bi me svi u pm

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
13.5.2014 21:58:31   
wivern
Ja vozim, ali postajem sve rasejanija..videcemo sta ce biti do kraja user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
13.5.2014 23:07:32   
Klarita
Vozila do dan pred porodjaj user posted image U prvoj trudnoci, ne secam se...mozda kad sam se svrckala, u svakom slucaju, slaaaaaaaabo. U drugoj sam radila, pa do posla i nazad, plus majanje user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
13.5.2014 23:13:34   
Mariya
Ja vozim, samo se trudim da budem pazljivija i manje agresivna. Jednom nedeljno Lu i ja obilazimo drugarice, kumice u okolnim gradovima, idem na preglede autom, u soping, vozim za Su, NS, Segedin, Becej, ma svejedno, samo da nisam kuci. Sestrina drugarica mi je pricala da je njoj njen dr. strogo zabranio da vozi, jer sta da joj pozli,ili da se onesvesti za volanomuser posted image mada je imala zdravu i urednu trudncu. A u prvoj trudnoci sam sama bila na pregledu dan pred porodjaj i htela sam i na porodjaj da se odvezem sama a muz mi rece"Dobro, a ko ce da vrati auto?"user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
14.5.2014 8:26:05   
Anck Su Nmaun
Kako je moguuuce da nisam pisala u ovoj temi user posted image user posted image

Vozila ceeelu trudnocu, i ne samo to... Vozila sam i posle termina!
Sa drugim detetom sam znala da je spakujem i zapalimo kod mojih (70 km udaljeni - malo jace od pola sata voznje) a sve posle termina ... mm ujak mi stalno govorio "Zenoo porodices se negde usput" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
28.1.2015 16:49:34   
eca89
Jos uvijek vozim, nemam strah, a i ne smeta mi stomak!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
28.1.2015 16:55:34   
choopa choops
Da.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vozite li auto u trudnoći?
28.1.2015 17:14:36   
jabudic
Pičim ka' znaj user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here