|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   WOW igracke
15.1.2011 16:59:53   
Shishica
Toliko me odusevila ova vatrogasna kola sto smo dobili na poklon od RR i Akse da moram otvoriti temu!

Znam da se nece puno pisati, ali moram da vas pitam..

Dajete li ih bebama..? Moja Ema tako lupa po njima da mislim da ce se razvaliti..moze li se to razvaliti? Meni izgleda kao da ne moze...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: WOW igracke
19.1.2011 23:01:36   
maja19
Za te igracke kazu da se ni u kom slucaju  ne mogu polomiti..ja sam videla kako jedan deckic baca nekoliko puta i to vani i nista im se nije desilo...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: WOW igracke
19.1.2011 23:06:21   
New Mom
Ta što smo dobili mi se jako sviđa (KL se sviđa kutijauser posted image ) pa sam joj dokupila još 2. Ali ne dajem joj još uvek (stoji da je za veće od godinu i po, a tek nam je 8m).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: WOW igracke
20.1.2011 9:17:23   
*Alexx*
Moj stav - sve i da se razvali, pa šta? Pa ne kupuješ igračke da stoje i da se gledaju, već da se igra. user posted image



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: WOW igracke
20.1.2011 9:20:57   
lanajelena
Shishi da mogu da se razbiju moji bi ih vec unistili user posted image ...Duca ih samo baca na sve strane,igracke su stvarno super,jako su kvalitetne i planiram da dokupim jos ovih dana,jer ne brinem kad stavljaju usta da ce se oguliti farba

Samo napred daj joj neka se igra,kad poraste mozda ce biti nesto drugo interesantno pa to nece ni pogledati

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: WOW igracke
25.1.2011 20:41:16   
Shishica
Evo i ovde jedna slicica..

user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: WOW igracke
25.1.2011 22:02:42   
dunja RR

shishi preslatka je user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: WOW igracke
25.1.2011 22:34:49   
Podrum Š.
Igračke su extra... Rea je mala, ali ih prati sve u 16...
A Darko ih bezecovao za sebe, valjda će preživeti dok ona doraste za njih user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: WOW igracke
4.5.2011 10:34:38   
Shishica
E ljudi..kakve su im te za vodu? Jesu dobre? Jel lepo rade?user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: WOW igracke
21.9.2011 22:39:55   
Vika
Ja kupih jednu podmornicu, tačnije amfibiju, i prvog dana je išla i po vodi i na suvom, a već drugog lošije na suvom. Mada mi se i dalje dopadaju njihove igračke pa sam sastavila (svoju) listu željauser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: WOW igracke
29.10.2012 23:55:52   
madre
ja sam odusevljena ovim igrackamauser posted image bogi je za prvi rodjendan dobio vatrogasna kola koja nema sta nisu prezivela i jos uvek su totalno ocuvana.
sad sam mu na decijem sajmu kupila jos dve igracke, slep sluzbu i djubratarski kamionuser posted image ono sto je najdivnije u toj prici jeste da sam jednu igracku kupila po 20% nizoj ceni a drugu dobila gratis, znaci umesto 8.250 dinara, obe sam platila 3800. o ovome sam svima pricala danimauser posted image bogi ih obozavauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: WOW igracke
30.10.2012 7:50:04   
lanajelena
Madre to je bas povoljnouser posted image ,igracke su zakon,jedine koje moj sin nije uspeo da slomi user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: WOW igracke
30.10.2012 9:43:03   
branki*
odlicne igracke,bozidar ima par njihovih i stvarno su neunistive i nema onih glupavih sitnih delova koji lako otpadaja.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: WOW igracke
5.11.2012 12:34:02   
Damamama
Drage moje, moj sin je odusevljen WOW igrackama!!! U magazinu Moja beba, postoji vaucer za kupovinu WOW igracaka u Aksama. Vaucer donosi 20% popusta za kupovinu od 1000-2000 dinara, za kupovinu 2000-3000 dinara dobija se 20% popusta i poklon WOW najbolji drugari, a za kupovinu preko 3000 dinara dobija se 20% popusta i poklon WOW igracka Clippety Clop!
Ponuda je odlicna, a akcija traje od 01.11.2012.-15.02.2013. Aleksa je odusevljen WOW igrackama, a pogotovo sa hitnom pomoci, jer su igracke edukativne i prikazuju realno svako zanimanje. Mozda Aleksa postane doktor :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: WOW igracke
4.12.2012 10:22:14   
Shishica
E ja bas o toj akciji razmisljam.
Otvaram sve igracke na sajtu Aksinom i pravim uzi izbor, pa kombinujem pa sou! Kao dete..
Kupila sam casopis zbog kupona i sad cekam da vidimo sta ima u Madjarskoj pa cu da se bacim na WOW..

Zamisljam kako bi se dete igralo sa kojom igrackom i koja bi imala vise mogucnosti za mastovitost i kombinacije..citav plan imam u glavi user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

< Poruku je uredio Shishica -- 4.12.2012 10:28:06 >

(odgovor članu Damamama)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: WOW igracke
22.12.2012 14:25:33   
naađaa
Nisam znala za tu akciju. Hvala vam. Razmišljam o kupovini tih igračaka ali nemamo aksu u našem gradu, pa ću prvom prilikom da odem do tamo, i mislim da će to biti odličan izbor za novogodišnji paketić. Ćerka moje drugarice ih ima, i od tada se samo sa tim igračkama igra, mada više sa čikicama i teticama koje se dobijaju uz igračke. A vidim da je počela opet i nagradna igra na Ringeraji ali nemam baš smisla za pisanje pesmica

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: WOW igracke
22.12.2012 18:21:39   
Snelle
Nađa, ne znam odakle si, ali sa Aksinog sajta možeš i online da naručuješ!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu naađaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: WOW igracke
23.12.2012 13:56:02   
naađaa
Nisam znala. Hvala ti puno. Već sam otišla i registrovala se. Pa što bi kupovala u nekim drugim prodavnicama kada tamo dobijam i popust i poklone. Videla sam sve. Baš ti hvala. Sad samo da odlučim koju igračku, ali sve su lepe, neću pogrešiti sa bilo kojom da krenem. Mali smo pa će biti zanimljivije par manjih da naručim, a vatrogasce i djubretare malo kasnije.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: WOW igracke
24.12.2012 8:59:16   
Shishica
Mi smo narucili i stigle su pre par dana, ali cuvamo za 1.1.
user posted image
I onaj dzip sa jajetom i dinosaurusima.
Dobili smo igracku onu malu sa cikom i konjem sto vuce malu zapregu ili kako se to zove..

Ne mogu da docekam da joj dam, zapakovano ceka da stavimo ispod jelke.. dolazim u iskusenje da to uradim ranije pa govorim sebi sta dete zna kad je prvi januar user posted image Ali cekacu...

(odgovor članu naađaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: WOW igracke
24.12.2012 10:20:29   
naađaa
Odličan izbor. Uživajte... Pa da, ponekad se ljutimo na decu kad su nestrpljivi, a onda shvatimo da smo mi nekad isti takvi... Pozdrav

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: WOW igracke
24.12.2012 13:14:27   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Shishica
Dobili smo igracku onu malu sa cikom i konjem sto vuce malu zapregu ili kako se to zove..



Mi imamo ovu, Lana je obožava. Meni se najviše sviđa to što ne mogu da se polome ili da puknu, jake su, a opet ne tako tvrde da mogu ozbiljno da povrede dete ako se njima udari. Nadam se da će naša pesmica da pobedi na takmičenju, pa da ćemo dobiti još jednu wow igračku, a ako ne, obavezno joj ja kupujem!

< Poruku je uredio Snelle -- 24.12.2012 13:20:00 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: WOW igracke
11.3.2013 16:44:07   
elenica4ever
Ove igracke su zaista super.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: WOW igracke
11.3.2013 16:45:58   
dunja RR
Slažem se user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu elenica4ever)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: WOW igracke
11.3.2013 16:47:33   
Sanja90
ja sam prosle godine osvojila nagradu WOW igracku,cene tih igracaka su bas skupe,ali su zato veoma kvalitetne

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: WOW igracke
11.3.2013 16:48:33   
degu
IZVORNA PORUKA: elenica4ever

Ove igracke su zaista super.



I ja user posted image Evo moj bratanac se već više od godinu dana s njima igra i dalje su cele a i dalje su mu zanimljive user posted image

Mislim i ja se slažem a i ja sam osvojila nagradu prošle godine user posted image

< Poruku je uredio degu -- 11.3.2013 16:49:19 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu elenica4ever)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here