|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.6.2009 13:00:13   
Anoniman
U zadnjih pola godine (malo više) se treći put srećem sa ovim fenomenom, i užasno sam besna.

Prvi put kada sam kupvala skafander, pa su svi bili roza.
Drugi put kada sam kupovala detetu bicikli, pa su svi bili roza, čak uz rečenice "Ne, otkada smo otvorili radnju imamo samo roza bicikle". user posted image
I evo danas treći put. Pokušavam detetu da kupim Nike sandalice kakve sam kupila prošle godine, ali ove godine imaju samo roza, i ne veruju da će dobijati za dečake. user posted image user posted image user posted image

UOPŠTE MI NIJE ASNO U ČEMU JE PROBLEM! user posted image user posted image user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.6.2009 13:08:06   
Lu
Nemoj da mi pričaš o tomeuser posted image
Ako tražim običnu majicu za dječaka imaju nekih 10-ak komada dok za curice ima 110 kom.
Ja stvarno ne znam kakav je to fenomen,jel oni misle da dečki mogu hodati goli ili da mi njih možemo obući u tih par krpica što oni izlože,samo se curice trebaju oblačiti ili štouser posted image
O obući da ne pričam,dobijem lom živaca dok nađem nešto.
Obično kupujem sezonsku obuću za Roka i za curicu od rodice,nose isti broj,ma uvijek nađem za nju od prve i to ne mogu se odlučiti koje cu cipelice ljepše a Roku ako nađem broj bilo kakvih modela ili čak naručim pa čekam,budem sretnauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.6.2009 13:10:53   
Anoniman
Sada nešto razmišljam, ali tako je i za odrasle, za žene baš ima svašta, i jeftino i skupo, a za muškarce... Ne razumem!!!

UŽASNO SAM BESNA!!!

Luka ima visok ris, i ne može da nosi svaki model cipelica, i uglavnom mu ne odgovaraju one sandalice sa dve trakice napred jer mu prsti stoje na betonu kolike god da kupim, i žuljaju ga, i ovaj model Nike-a je prošle godine bio super, nosio ih je i vodu i u park i u grad. FENOMENALNE SU BILE!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.6.2009 13:13:08   
Lu
Ja sam sad uzela Roku dvoje sandalice,ciciban su ok,ali ove druge gumene, izlete mu prsti van,ma nisu ni za šta možda samo za voduuser posted image
Prošle godine imao adidas i bile super,ove godine nema broja nigdjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.6.2009 13:15:44   
Lu
A sad mu je tata kupio u HM maica i bermudica,to je prvi put da on kupuje jedva sam ga nagovorilauser posted image
Kod nas ovdje sve neko šarenilo,prave cirkus od djece,ja se ježim od onih naljepnica po majicama,nigdje nisam našla jednobojne majice za dječaka,kao da mi oni određuju šta ću ja obući svom djetetuuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.6.2009 13:19:16   
mamanp
Pa valjda trgovci smatraju da mame vise doteravaju i vode racuna o oblacenju devojcica, nego o decacima. Evo sad, citajuci vase postove, malo razmisljam i vidim da ste u pravu. Zaista za devojcice moze svasta da se nadje i u raznim bojama, a decaci... Da, u pravu ste, stala sam juce pored izloga trazeci patikice za obdaniste za devojcicu i usput za bratskog decacica - u izlogu sve roze, roze, roze...nigde ne vidim plavo ili zuto.


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.6.2009 13:20:02   
mamanp
IZVORNA PORUKA: lu


Kod nas ovdje sve neko šarenilo,prave cirkus od djece,ja se ježim od onih naljepnica po majicama,nigdje nisam našla jednobojne majice za dječaka,kao da mi oni određuju šta ću ja obući svom djetetuuser posted image


Moda, Lu, modauser posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.6.2009 14:22:02   
Anoniman
Živeo H&M, samo ga nema u Srbiji! user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.6.2009 14:29:31   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Živeo H&M, samo ga nema u Srbiji! user posted image


A da li ima H&M stvari u drugim prodavnicama, kao recimo kod nas u Tifaniju?


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.6.2009 14:30:46   
Anoniman
Ja nisam videla. 

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.6.2009 14:38:38   
bebać
IZVORNA PORUKA: lu

A sad mu je tata kupio u HM maica i bermudica,to je prvi put da on kupuje jedva sam ga nagovorilauser posted image
Kod nas ovdje sve neko šarenilo,prave cirkus od djece,ja se ježim od onih naljepnica po majicama,nigdje nisam našla jednobojne majice za dječaka,kao da mi oni određuju šta ću ja obući svom djetetuuser posted image



potpisujem,potpisujem

ja Sergeju zadnja dva dana sam išla kupovat šortseve i manice,haos....ama haos...goli je spiderman,power ranger,spužva bob,te neke mede,patkovi i slično šarenilo...ama kod svih isto....i na kraju se vratim u prvu radnju gdje sam već mislila uzeti i kupim tu i šortseve i majice..jest da su skuplji.ali nema veze....jednobojne sa prugicama ili nekim običnim cool natpisom(i jako vodim računa da je oko vrata i rukava lijepo obradjeno) i ne volim onaj pamuk što je skroz običan,što se providi kroz njega...nekako mi djeluje oskudno i jeftinouser posted image

jako je teško naći za dječake,još pogotovo za nas mame koje tačno znamo šta tražimo


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.6.2009 18:59:36   
afrodita
Meni je najteze kupiti rodjendanski
poklon za decaka. E tad poludim od traganja.
A za devojcice usput hiljade cuda slatkih.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.6.2009 19:04:11   
Lilly*
To se meni xy puta dogodilo, od sandalica-cipelica, preko odece do kapica pa i poklone ne mogu da nadjam bas za decake user posted image A gomila divnih stvarcica za devojcice, cak i boju da biras (zvuci smesno, ali za decake nema ni u jednoj jedinoj boji) user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.6.2009 21:12:12   
sneza24
Skoro me je drugarica zvala na rodjendan svog sina koji je punio 2 godine i jedva sam nasla neki sorts i majcu dok za devojcice ima veci izbor.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.6.2009 21:57:24   
mihi
Videla sam u Nike u imo centru u Beogradu, Nike Delta City i outlet Nike kod starog merkatora super cene. Tasha skokni u Bgd kupi Luki sandalice i obiđi RR Bg curke!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.9.2013 10:14:53   
NadaR
I svaki put se iznerviraaam user posted image

Sve sam mislila da ce biti bolje kad M predje u vecu garderobu , kao bice vise izbora. Isto ili jos gore user posted image


Za djevojcice uvijek ima svega vise. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.9.2013 12:09:17   
Anck Su Nmaun
Meni je malo bzvz boja odece za decake. Kad vidim decake obucene sve u neke tmurne boje, tamno plava, maslinasto zeleno pa jos tamno, crno... pa i oni su deca trebaju da su okruzeni veselim bojama.
Devojcice mogu bukvalno sve boje da nose dok decaci par boja i cao user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.9.2013 12:14:48   
milicicak
Mame decaka, potpuno vas razumem user posted image moje dete je jedina devojcica u blizem drustvu i stalno slusam prijateljice kako je bas tesko naci lepu garderobu za decake.... zato T ima gomilu stvari koje joj kupuju mame decaka jer za svoju decu nista ne mogu da nadju user posted image ja decacima cesto kupujem u Panteru oni imaju malo cudne velicine ali mi se cini da imaju bas lep izbor boja za decake...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.9.2013 15:22:32   
lesica
Ja jedino da počnem da vam šaljem iz ovih par radnjicau kojima i L često kupujem. Imaju izbor, ali i činjenica je da je u odnosu na izbor za devojčice daleko lošiji. user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
7.11.2013 14:59:26   
MTS064
Izbor za decak eje jako los, sve je monotono i po malo dosadno...
Zato, za devojcie je sve da se raspametis, ne znas vise gde da gledas od silnog sarenisa i sljokica i sjaja.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
7.11.2013 15:54:00   
vikiveki
I ja imam ovaj problem,svugde tj. u svim prodavnicama za dečake izbor je nikakav,a ja imam dva dečaka i 1 devojčicu....tako da kada idemo u kupovinu za nju uvek mogu nešto naći da kupim ali za njih je teži slučajuser posted image

(odgovor članu MTS064)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
7.11.2013 17:22:37   
Modessty
Mene užasno nervira kad im tražim crvenu majcu ili bluzu i kad me pogledaju kao da sam luda kad im akažem da mi treba crveno za dečaka! Šta kao muškarci ne nose crveno?!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
7.11.2013 17:36:22   
Lu
Meni recimo HM ima dobar izbor za dječake, onako baš fino da se srede a i za kućne i vrtićke varijante.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
7.11.2013 17:40:37   
minnica
Čini mi se da ovaj problem postoji samo sa našim proizvođačima odeće. Može se naći garderobica za dečake u svim bojama, ali stranih marki. Mi kupili sinu bež pantalonice u takko-u, koje su model za devojčicu, ali me baš briga. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
11.6.2017 21:38:31   
IvanaSK RR
Tek od kada imam devojcicu shvatam koliko je veci izbor svega za devojčice.
I vise modela i vise boja za devojčice ima.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada dete nema ni maminu ni tatinu krvnu g...
Postoje tri različite verzije tog ABO gena i to su A, B i O verzije. U jednostavnom svetu te tri verzije bi dale tri krv...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here