|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zatrudnjivanje
25.7.2017 21:22:00   
Kika.
Pozdrav drustvo,nova sam i jako mi je drago sto sam ovde sa vama. Naime treba mi par saveta od vas. Vec duze vreme radimo na bebi ali nista se ne desava.Sve je uredu,ovulacija ima folikul puca. Ovako ovaj mesec sam isla na pracenje folikula. 11 dan ciklusa je bio 11mm,13 dan 13mm 16 dan 16,6 to je bilo juce danas sam primila Pregnyl injekciju.Ali ja mislim da je meni juce tacnije sinoc pukao folikul. Ceo dan me je boleo stomak tacnije sa leve strane na kom je i bio folikul,sinoc se pojavio i sluzav sekret. Mi smo sinoc imali odnose veceras isto.i sutra cemo ☺Sad mene interesuje da li postoji mogucnos da ostanem trudna ili smo ipak trebali imati odnos i dan pre pucanja. Izvinite na ovako velikom tekstu,ali bas mi treba savet
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Zatrudnjivanje
25.7.2017 21:30:07   
Maslacak15
Kika ja mislim da su to malo mali folikuli za ovulaciju. Idealno bi trebalo da budu oko 20mm bar. Mislim sve je moguce ( pa i da ostanes trudna) ali ja bih ti preporucila da proveris vrednosti hormona. TJ da vidis koliki je estradiol pred ovulaciju, kao i koliki je progesteron sredinom lutealne faze.

(odgovor članu Kika.)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zatrudnjivanje
25.7.2017 22:26:29   
Kika.
To je i meni cudno da je tako rano pukao. A pretpostavljam da jeste. Ja danas bila kod doktora i on mi kaze nema veze ako je pukao sada ce vam ova injekcija pomoci ona ce odraditi svoje.. nista mi nije jasno ☺ hvala ti puno

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zatrudnjivanje
25.7.2017 23:07:15   
Kika.
A endometrijum je bio juce 11

(odgovor članu Kika.)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Zatrudnjivanje
25.7.2017 23:23:18   
Ana RR
Kika, postoji tema Folikuli pa te molim da se prebaciš u nju klik

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.7.2017 23:24:50 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kika.)
Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here