|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Znaci trudnoće II deo
1.2.2011 20:26:42   
Ana RR
Da li ste znale ili posumnjale da ste trudne i pre pravljenja testa za utvrđivanje trudnoće?

Kakvi su bili vaši znaci trudnoće?

Da li ću znati da sam trudna? Kako? Kada? Kakvi su znaci? Imaju li ih sve žene?

.......

101 pitanje i odgovor u ovoj temi..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.2.2011 17:12:59   
sansa
ja se vec nekoliko dana osecam kao balon...stomak mi je stalno nadut i imam problema sa gasovima....trebda da dobijem 11 ali nadam se da necu ...da nisu i to neki znaci trudnoce i koliko ustvarno rano mogu oni da se pojave, da li je moguce da samo par dana posle zaceca osetimo znake trudnoce ?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.2.2011 17:32:33   
Inica
Joj, i ja bih volela da znam da li je moguce :D Mada u prvoj trudnoci i pre izostanka M imala sam napad gladi. . Bukvalno se tresla,itd. . A nisam ni predpostavila da sam user posted image

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.2.2011 17:35:16   
sansa
ja sad imam napade gladi jedem dok mi ne pripadne muka i sinoc sam se zasmejala i nisam mogla da stamen dok se nisam rasplakala a muz me je samo zacudjeno gledao....ali mozda je to samo onako ..videcemo

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.2.2011 17:46:03   
Inica
Pa moze i to biti simpom, tj kod svakog je razlicito. Meni se to samo jednom desilo, posle budjenja, bas izrazen napad gladi, kao da pre toga 100god nisam hranu videLa :-D

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.2.2011 9:55:15   
*helena*
IZVORNA PORUKA: sansa

ja se vec nekoliko dana osecam kao balon...stomak mi je stalno nadut i imam problema sa gasovima....trebda da dobijem 11 ali nadam se da necu ...da nisu i to neki znaci trudnoce i koliko ustvarno rano mogu oni da se pojave, da li je moguce da samo par dana posle zaceca osetimo znake trudnoce ?


Ti,ja i Inica,ne bi trebalo da dobijemo,tu negde,otprilike u isto vremeuser posted image
Nego... Znaci trudnoce mogu da se pojave i pre nego sto bi trebala biti ocekivana menstruacija,ali ih vecina zena uopste ne prepozna jer je mala razlika izmedju simptoma pms-a i trudnoce ;) Milsim d ace meni licno,najsigurniji znak biti stolicauser posted image  Jer,npr. pred menstruaciju,dan,dva,obicno zene imaju proliv,a ako je trudnoca u pitanju,onda je zatvor... Sto se tice ostalih simptoma moj pms i trudnicki simptomi su isti ;) Opet,s druge strane sve zavisi od toga sta jedes,a i sve je to indvidualno,tako da nam ostaje samo da cekamo i nadamo se user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.2.2011 10:41:21   
sansa
znaci jos nedelju dana ubitacnog cekanja.......nadam se da ce se ovog meseca isplatiti i da ce umesstouser posted image sticiuser posted image

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.2.2011 11:00:29   
Inica
Navijam za zatvor user posted image

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.2.2011 11:32:58   
sonyasha
ZAtvor, zatvor!!!! user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Inica
Navijam za zatvor user posted image


_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.2.2011 1:39:21   
milia
Upravo sumnjam user posted image iako je do zaceca moglo doci juce.... Sve me nesto probada u donjem delu stomaka. Verujem da umisljam.
Kad sam prvi put zatrudnela nisam ni mislila da je uspelo maltene iz prve, imala sam simptome kao da cu dobiti pa nikako da dobijem...
Sada zaista imam tremu i odmah bih da znam da li je uspelo user posted image . Ko ce da ceka 23ci!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.2.2011 10:16:11   
*helena*
Joj,kad ce taj 12ti,da znam jesam li ,ili ne!!!! Za sad mi se ne desava nista bas,nista....

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.2.2011 11:15:36   
sansa
i ja isto...vec danima ima sve simptome kao da cu dob iti ali nista ...ja cekam do petka i onda radim test pa kud puklo da pukne ..nema vise :-)

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.2.2011 11:16:44   
sansa
i ja vec danima imam sve simptome kao da cu dobiti i svakog jutra se plasim otici do wc -a ali za sad nista..ja cekam do petka i radim test ne mogu  vise ...a i vama drzim palceve:-))

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.2.2011 14:26:04   
*helena*
Ja nemam ni simptome kao da cu da dobijem,nista se ne desavauser posted image  Obicno mi nedelju dana preuser posted image  krenu simptomi,a sad nista... Mozda je i to neki simptom user posted image user posted image  

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.2.2011 17:15:20   
sansa
moguce helena kod svakog je drugacije ...ja sam se predomislila sutra kupujem test i prekosutra radim , ko ce da ceka do petka ..nema sanse

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.2.2011 18:30:49   
*helena*
Da javis obavezno sta je bilo!!!Navijam!!user posted image  Mada,ako sam dobro razumela,tebi jos ne kasni..?Ili sam pomesala..Ako ne kasni,nemoj da se razocaras ako ti prvi put bude negativan.. Posle radi opet nakon bar dva dana kasnjenja,sigurnije jeuser posted image Ali,ja svejdeno navijam i cekam sa nestrpljenjem tvojeuser posted image !!!user posted image user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.2.2011 23:41:35   
sansa
nisi pogresila ne kasni a kolko mi se sada cini stici ce ona kolko vec ujutru i to tri dana ranije tako da od moje user posted image izgleda nema nista

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.2.2011 23:44:03   
pj76
sanso ne predaj se jos! evo meni danas bio negativan testic a meni zainat celo popodne i vece muka!

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Znaci trudnoće II deo
8.2.2011 7:36:39   
Inica
Helena, ne mora da znaci ako ne osecas nikakve znake trudnoce da ces da dobijes. Nema pravila. Mene od pre 2 dana stomak bolucka, tj vise su neka jaca peckanja, kao grcevi na trenutke. A juce sam osecala bol u stomaku i krstima valjda (trticna kost :D ) kad duze stojim, ili kad se sagnem, itd.. E sad, ako su to simptomi pms-a, onda su bas izrazeni. A grudi ne bole na dodir. .

(odgovor članu pj76)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Znaci trudnoće II deo
8.2.2011 7:48:17   
Inica
Ahaha. . Helena, tek sam sad skontala tvoj drugi post. . A ja odg.na prvi. . :D Joj, ovo cekanje smaRaAa. . Ali, jos veca nervoza ce da me uhvati pred test. .

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Znaci trudnoće II deo
8.2.2011 9:41:21   
*helena*
Joj drage moje cekalice,kakvu muku mucimo... Tesko je shvatiti sta su znaci trudnoce,a sta glupi pms! Nesto sam citala,pa se mislim ima logike... Ako je ovulacija 14-15 dana pre ocekivane user posted image ,usadjenje jajne celije u matericu se dogadja uglavnom nakon 10 do 12 dana od ovulacije(a neki kazu vec nakon 7),i samim tim tek tada mozemo pimetiti prve simptome ako je do trudnoce doslo! A pms simptomi se javljaju od vec 10 dana najranije od ocekivane user posted image  ... E sad,ja bi trebalo da  NE dobijem 12og,a jutros sam se probudila sa jako bolnim grudima(sto je inace za moj pms normalno),ali imala sam sinoc belo providan rastegljiv sekret kao za vreme O..user posted image  To me sad buni,ne znam sta je...Mozda inplantacija?A mozda sekret preduser posted image user posted image ???

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Znaci trudnoće II deo
8.2.2011 11:09:52   
sansa
helena i meni se desava isto , meni je sinoc kao krenula mens ali od jutros nema nista . ali bas nista a ledja i stomak dole nisko ne oktidaju ...jedino me ne bole kad kezim ...sutra radim test to je to ...ne mogu vise  pa nek bude sta bude 

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Znaci trudnoće II deo
8.2.2011 12:14:11   
*helena*
Joj sansice,mislim da je to inplantacija po svim pricama!!! Meni se prosli mesec desilo da je curnulo malo braon(ali tad nismo radili na bebi) i posle par sati krenula jeuser posted image ..A vidis,tebi jos uvek nista,izgleda da jeuser posted image !!! Ja ne bi mogla na tvom mestu da cekam test...user posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Znaci trudnoće II deo
8.2.2011 12:58:37   
Inica
Helena, sto se tice tog sekreta, i ja sam ga cesto uocavala pre menstruacije.. Ali isto tako moze biti znak trudnoce- pojacan sekret.. Tako daaa. . Dzaba nam simptomi dok nam lepo ne izostane M i ne uradimo testic :D

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Znaci trudnoće II deo
8.2.2011 13:01:29   
*helena*
Da,dzaba sve dok test ne pokazeuser posted image ..samo bijemo glavu bzv..
Kaze mi Verolino da takav sekret moze biti znak rane trudnoce,ali ito tako i znak da stizeuser posted image  jer se grlic siri... Tako da cutimo,sedimo i cekamouser posted image  Kissic

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here