|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Anksioznost i trudnoca
7.5.2018 1:04:26   
Venerica
Pozdrav svima. 😊
Decko i ja smo se dogovorili da za koji mesec pocnemo da radimo na bebi.
Ja se 10 god borim sa anks. I povremenim napadima panike. Razlog zasto cekamo par meseci je sto ovaj mesec prestajem sa lekovima, sad sam na min dozi (seroxat i rivotril). Anks drzim pod kontrolom ali me zanima da li ima neko na forumu ko je imao isto iskustvo kao ja? Najmanje sto zelim je da u trudnoci panicim i prenosim stres na bebu.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Anksioznost i trudnoca
7.5.2018 1:14:26   
Misha i Ljisha
Moja dobra drugarica je pila lekove i ostala trudna. Magli prekinula SA lekovima. U trudnoci bila divno raspolozena nijedan jedini dan valjda nije bila anksiozna. Eno njen decak zdrav prav ima 4 godine. Inace nalpn trudnocw je bila super dosta dugo. Tek odnedavno uzmem koji lek


Trudnoca je drugi stanje. Divno stanje. Sa srecom.

Ps:mislim da vec postoji tema

(odgovor članu Venerica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Anksioznost i trudnoca
7.5.2018 1:19:54   
Venerica
Hvala na odgovoru. 😉 To i ja mislim, tj nadam se da cu se tokom trudnoce potpuno posvetiti tom malom bicu u meni i da se necu baviti negativnim mislima.
Nisam razumela na kraju, da li ti sad ponekad popijes lek ili drugarica?
Ako postoji tema neka admin prebaci. :)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Anksioznost i trudnoca
7.5.2018 3:18:07   
Misha i Ljisha
Uzme* drugarica. Izvini greske u kucanju i sanjive oci

(odgovor članu Venerica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Anksioznost i trudnoca
7.5.2018 8:00:56   
mama Jo
Zelim ti svu srecu. Sigurno ima zena na istim iskustvom, eto Ljisha vec napisa... opusti se i uzivaj od prvog dana u svakom danu 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Anksioznost i trudnoca
7.5.2018 8:29:49   
Rosita
Samo polako. Više se opuštaj, diši. Ako imaš mogućnosti otiđi na kurs autogenog treninga, to ti toplo preporučujem. Upiši se na jogu. Ako bude morao neki lek, i to će smeti pod nadzorom dr.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Anksioznost i trudnoca
7.5.2018 18:41:32   
Sanjica26 RR
Ovu temu zakljucavamo, jer vec imamo istu. Koristite pretrazivac. KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here