|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ApRRilska kafanica
31.3.2017 23:09:09   
branki*
Dragi forumasi,nastavljajmo druzenje i u aprilu user posted image
user posted image


Posto chat teme sluze iskljucivo za caskanje,molimo vas da konkretna pitanja postavljate u za to predvidjenim temama.Ako ta pravila budu krsena,chat teme cemo zatvarati.
U skladu sa tim,predlazem da procitate ringerajin vodic za koriscenje forumaProcitajte jos i opste uslove koriscenja foruma.

< Poruku je uredio branki RR -- 1.4.2017 8:16:31 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 5:21:20   
suzi kju
Jutro drage moje. Ustala da se spremam za posao. Radim vikend pa na godišnji 26 radnih dana +4 za praznike i 10 sam pretvorila u slobodne kad zatreba da imam.
Bas sam se iznenadila kad mi je šef rekao da imam 36 dana odmora.
U ponedeljak putujemo kod mojih i muzevljevih na dve nedelje,pre Uskrsa e vraćamo.

Nadam se da su sva deca zdrava a i vi sa njima. Može mrve slinave već danima ali sada nece ići dve tri nedelje pa nek se lepo oporave.
Mislim na vas ali ne stižem da udjem. Na poslu ima posla preko glave. Onda u vrtic pa u parkic pa sredjivanje spremanje ručka igranje spavanje i tako svaki dan.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 7:03:45   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Suzi, super za godisnji.
Nedostajes ovde, samo da znas 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 7:13:54   
Anck Su Nmaun
Dobro jutrooo Aprilililiiiii user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 8:01:02   
branki*
jutro u apriluuu!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 8:03:58   
IvanaSK RR
Branki, videh da si sinoc komentarisala moju ruku... Jeste ista ruka (desna) ali sad me ne boli samo zglob i vene, nego cela ruka, od ramena. To je kicma u pitanju, sigurno. Toliko me boli da razmišljam da idem da mi daju inekcije. Problem mi je da bilo sta pomerim, podignem, a da ne pricam kad treba da se obucem ili uzmem macuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 8:05:47   
Sanjica26 RR
April u Beograduuser posted image
Ivana, opet zeza ruka? user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 8:16:07   
branki*
uh,bree,pa to bas boli..da li moze tako da boli od kicme.covece--a,nece da prodje od diklofena ili brufena?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 8:21:36   
mali_mis
Jutro user posted image
Ivana, onaj crveni konjski balzam sto pece resava stvar, uljepas se sa njim onako fino, umotas ruku u nesto sto greje, odvratice ti misli da pece ludacki i cekas da prodje.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 8:31:26   
IvanaSK RR
Nisam pila tablete protiv bolova, mazala sam neki gel sto je muz dobio kad ga je bolelo rame, al mi ne pomaze :( Muz ce mi danas pomoci koliko bude mogao, a sutra opet ide.
Nego, da ne crnim ovako lepo jutro, samo nek sija sunce, sve je lakse.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 9:26:13   
Ana RR
Ivančice, isti problem imam. Od ramena pa kroz celu ruku ide bol. Jako neprijatno. Bolelo me par dana, noću me budio bol, evo sad je ok. Pila sam naproxen.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 9:31:56   
IvanaSK RR
Anci, pomagao Naproksen? Imam Brufen, popicu pa ako ni malo ne pomogne pokusacu onda sa Naproksenom.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 9:42:32   
emicaa
jutro,vec aprililililil user posted image
Castim,imamo zubic user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 9:47:06   
IvanaSK RR
Emice, kuvaj kafu i daj Red Bull! Dugo očekivani zuba user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 14:39:44   
emicaa
moze i sladoled uz kafu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 14:54:27   
Rosita

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Mislim na vas ali ne stižem da udjem. Na poslu ima posla preko glave. Onda u vrtic pa u parkic pa sredjivanje spremanje ručka igranje spavanje i tako svaki dan.



Sve razumem, isto. Jos ti dvoje male dece, ali sad se odmori :)

Dobar dan. D i ja bili na Adi, on zaspa, ja rucah i sad da vidim nesto za posao :/

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 15:04:01   
vocicana
Dobar dan drage moje.
Nisam stala od jutros, ali zatosada ostajem online da vidim sta se radi.
Mali nije lepo spavao, idemo posle u setnju, navike su cudo. Ledja me ubijaju. Od ponedeljka sam zvanicno na godisnjem do 18.5, Suzi moja ti me razumes user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 15:31:51   
emicaa
Ja gledam stanove,za dva smo se prijavili da odemo pogledati.Jesu poprilicno skuplji nego ovaj ali su 4.5 sobni.
Posle cemo sa svekijevcima na veceru,taman ne moram kuvati nista.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 15:40:39   
Sanjica26 RR
Emice, odlicno za veceru.
Ja sam sela konacno. Ispeglala stvari. Sad malo da odmorim. A. Sofi ne spava. Danas bas nije u elementu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 17:03:46   
Rosita
Joj emice, ja zivim u podstanarskih 40 kvadrata, meni 4.5 sobni stan deluje kao dvorac user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 19:56:46   
veselicaa
Emice nadam se da ce ti se neki bas bas svideti.
Mi konacno zavrsili krecenje,umorila sam se samo tako ali je sve cisto i mirisno,obozavam to.
S mi kaslje,nije danas isla u skolu,nadoknadjivala njihova skola neke dane kada nisu isli,evo gleda crtace sa sestro,N spava.
Ja sredjujem neke mejlove,pocinjem da radim bas dosta krajem aprila.
Pije li se nesto ovde ili da sluzimuser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 20:24:59   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Anci, pomagao Naproksen? Imam Brufen, popicu pa ako ni malo ne pomogne pokusacu onda sa Naproksenom.



Jeste Ivančice, pomogao mi je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 20:40:51   
emicaa
Rosita nas je sad oko 70 kvadrata ali je kuhinja toliko mala da se jedva snalazim u njoj.A ovu ce zgradu rusiti tako da kako god moramo traziti drugi.
Stigli smo kuci,kuk me poceo boliti jedva hodam.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 20:53:13   
Sanjica26 RR
Ja cekam da se ispece zeljanica. Mnogo sam gladna. Vala danas sam se naradila i opet nisam sve odradila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: ApRRilska kafanica
1.4.2017 21:14:47   
IvanaSK RR
Dobro veče. Uspavljujem macu i ja cu polako da se spremam za krevet, moram da odmaram ruku.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here