|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba i klima uređaj
5.8.2017 16:37:39   
emicaa
Mi nemamo klimu,sa imamo ne bih je nikad gasila.Bebu bih zatvorila u drugu sobu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Beba i klima uređaj
5.8.2017 17:56:06   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Mi nemamo klimu,sa imamo ne bih je nikad gasila.Bebu bih zatvorila u drugu sobu user posted image

Budalooouser posted image i ja cu macu zakljucati u spavacuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Beba i klima uređaj
5.8.2017 17:59:42   
krin 40
Emicee luda ženo❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Beba i klima uređaj
6.8.2017 9:47:14   
mama Jo
Ivana SK pa da, gotovo sam ubedjena da je od klime. Kod nas je neverovatno toplo, spavaca soba nam je odradjena kao potkrovlje, na sestom spratu smo i tu kad se navuce toplote bukvalnonse jedva rasladi. Stan nam je dosta veliki i jednom klimom uspemo solidno da obladimo, ali sad ovih dana smo zatvarali vrata, pa hodnik, kupatilo i jednu sobu nismo uopste rashladjivali jer tsmo manje boravimo...
Juce smo dosli kod bake i deke na selo, ovde je koliko-toliko podnosljivije... ne vracamo se u grad dok malo ne spusti tdmp...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Beba i klima uređaj
6.8.2017 17:52:41   
IvanaSK RR
Mama Jo, jel se nije vise prehladila beba?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Beba i klima uređaj
6.8.2017 18:39:36   
krin 40
Žene ima li neko "pingvina"?Onu mobilnu-prenosivu klimu?Razmišljamo o tome za sprat ali ne znam kakva je u praksi?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Beba i klima uređaj
7.8.2017 23:05:46   
Anck Su Nmaun
Ako mislis na onu prenosivu klimu ne bih ti savetovala..to je jako jako slabo
Mi je imali kao podstanari ..bzvz. Cim smo preselili prodali je.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 7.8.2017 23:06:33 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Beba i klima uređaj
8.8.2017 8:11:00   
krin 40
Anck na tu😐

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Beba i klima uređaj
29.8.2017 13:56:15   
Tatjana.87
Mi smo pre neki dan bili kod mog brata, da se pohvali kako je kupio klimu
cak nije namestio ni veliku razluku u temperaturi.napolju je bilo 35
a on je na 30 namestio i nismo proveli deset minuta u prosotiji bebac je poceo da kija user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Beba i klima uređaj
22.10.2017 12:17:57   
MamaNecaVo
Mi sno letos ukljucivali kada je bilo prevruce.
Minimalna razlika u temperaturi.
Ujedno,bez klime ne znam kako bi putovali sa bebom.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Beba i klima uređaj
4.12.2017 1:03:32   
Srecko47E
Izbegavam da mustra bude uz klimu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Beba i klima uređaj
6.3.2018 10:16:44   
Dora89
Nismo koristili, samo ventilator. U svakom slučaju, sklanjati bebu što dalje od tih uređaja.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Beba i klima uređaj
25.8.2019 19:03:21   
dunja RR
Ja nisam nijednom upalila klimu dok je beba u stanu, zapravo nisam je uopšte ni palila ovog leta (sem jednom kada sam bila sama, i brzo ugasila nije mi prijalo).
A bebu takođe ne uvodim nigde gde ima klima, tipa apoteke, radnje.

Jedini put kada je bila pod klimom bio je bus kada smo išli za V.Banju, 3 sata, ali sam joj par kapica presvukla, i bila je pokrivena ( u busu bio 21c).
Ali sačuvah je i tada, hvala Bogu, do sada se drži, bez prehlada.

Kada smo se vraćali iz Banje, u taksiju do kuće, cc-a 5 minuta vožnje, je tako duvala klima meni u glavu, iako sam zamolila taksistu da ugasi, i odmah sam prokijala to veče, ali nije se nastavilo ujutru, za divno čudo.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Beba i klima uređaj
26.8.2019 9:35:26   
Duškić
Ja sam se toliko plasila klime doknsu bili mali , strasno.
Sa mm vecito rat, kod nas u kolima je da se smrznes, nedokazan je strasno, pa imala sam utisak odmah im nos procuri.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Beba i klima uređaj
26.8.2019 10:48:47   
nata11
I ja sam strasno oset_ljiva na klimu pa sam se sa razlogom plasila za I. Palili smo mozda 2 nedelje za celo leto i odmah joj procurio nosic. I dalje ga cistimo svaki dan. Hvala bogu pa nista nema u grlu i plućima.


Mada mi smo u kuci pa nekako uspevamo da rashladimo. Ne bih da komentarisem stanove u soliteru, verovatno da je nemoguce prirodno rashladiti. 

_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Beba i klima uređaj
26.8.2019 14:02:57   
bubulence
Kod nas klima radi od prvog dana, normalno. Samo naravno da ne duva direktno u bebu. Tako sam i sa prvih dvoje radila. A i patronazna nam je tako rekla... Obzirom da sam uglavnom sama sa decom i da moram obavljati i kupovine, ulazimo normalno u markete, apoteke... Gde da nadjem sada nesto bez klime...

Klima nam je ukljucena bukvalno od 8 ujutro i iskljucujemo je uvece u 23h. Prosto ne mozemo da disemo bez nje jer je stan sav u prozorima i sunce nam ceo dan sija, pre podne u decijoj sobi, od podneva pa do zalaska u dnevnu i trpezariju. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Beba i klima uređaj
27.8.2019 6:22:40   
Duškić
Bubulence, ti znas najbolje za svoju decu. A kad kazss da je stan sav u prozorima , naravno da je vruce.
A i po marketima i apotekama moraju biti ukljucene klime zbog proizvoda.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Beba i klima uređaj
27.8.2019 8:26:37   
MimaKos
Bubulence, isto, ja je gasim samo kad su sveze istusirani. Ali opet, bez klime u autu se ne moze, a to ih vise bije nego ove u prostorijama..


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 118
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here