|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
1.9.2017 18:39:21   
degu
Sve se da resiti, samo treba volje sa obe strane user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Suncokret1)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Bračni problemi II deo
1.9.2017 18:47:39   
krin 40
I poverenja(nadovezujem se na Degu)user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Bračni problemi II deo
17.9.2017 14:22:12   
Dragce86
Boze, ima raznih porodicnih odnosa...i sad kad citam ovo setim se reci moje majke - Boze, daj mi pameti ako moras sve mi drugo oduzmi! I zaista je tako! Ako cenis sebe, ceni i drugog i ne dozvoli da te iko ponozi i spusti. Ako jednom to uradis, opet ce te poniziti.. Ja sam svasta cula i videla, ali nadam se da ce nas Bog dobri sacuvati i mm i mene i ovaj odnos koji imamo, trebamo ga cuvati od svega i svacega...Kad se setim koliko su njegovi zeleli da nam ga uniste, a pitanje je i kad ce se opet aktivirati, ali nasa je ljubav pobedila i nasa sloga, te mogu samo sa crknu drugi od zavisti! Nek nam Bog sacuva i nas mir i nase zdravlje i nasu porodicu...ne znam sta bih drugo rekla..

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Bračni problemi II deo
17.9.2017 15:24:52   
krin 40
Dragče sad pročitah u delu tvog posta ovo da su hteli da vas razdvoje?! Ljudi jel to još postoji?Šta ima dvoje ljudi u zrelim godinama od toga da razdvaja"decu"?
Evo moj najstariji sin će se oženiti za neku godinu.Pitanje je dana kada će početi da živi sa svojom devojkom.Šta mene briga da se mešam?Ako je dobra njemu
i meni je.Samo sam kategorična da niko od moje dece kada se bude ženio i udavao neće živeti sa nama u zajednici.Ako treba pomoć oko kirije,ja ću im plaćati
ali da mi "remete mir pod stare dane" ne može.Ni oni moj ni ja njihov

< Poruku je uredio krin 40 -- 17.9.2017 15:27:52 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Bračni problemi II deo
7.10.2017 9:40:43   
Anoniman
Nažalost ali evo i mene u ovoj temi i to u vrijeme kada se osjecam posebno ranjivo i rastreseno i puna sam ludih i manje ludih hormona. Znam da nije racionalno i poželjno donosti velike i konačne odluke u takvom stanju uma i duše ali....

Nisam ovo nigdje izgovorila pa cu ovde jer ako ne kažem pa makar i ovako u zrak puknut cu:
moj brak se raspada, odumire polako, svakim danom!

Ja sam previse umorna da bi se za njega borila, jer godinama se borim za nešto i na kraju sam snage...
a muž..i..on se pretvorio u negativnu osobu i to odbija da prizna i sebi i meni. Znate one negativne osobe poslje koji se osjecate iscrpljeno, poplavljneo negativnim mislima, one u za koje ce vam u svim strucinim ili lifestyle clancima reci: takve osobe se ne mogu promjeniti, vi im ne možete pomoci i najbolje je da se udaljite od njih i iskljucite ih iz svog života radi vlastitog mentalnog i emocionalnog zdravlja.
To je odlican savjet ako je ta osoba vas kolega ili poznanik, ali sta uraditi kada je ta osba ona osoba za koju ste mislili da je ljubav vašeg života? Kad je ta osoba otac vaše djece? Kako se udaljiti i prekinuti a da ne pomisliš da si trebala više da se trudiš, da ga ostavljaš na cijedilu u najgorim trenutcima, da djeci ne oduzimaš oca? To su samo neka od pitanja koja mi se vrte po glavi danima. I ovo nisu pitanaj za vas, ovo su pitnanja za mene, jer samo ja mogu sebi odgovoriti na njih, samo još uvijek nisam našla odgovore ili nisam se usudila da ih vidim, prepoznam i izgovorim.
Iskren razgovor je cesto lijek za probleme u braku, ali ovdje ni iskren razgovor ne pomaže, znam jer sam pokušala i pokušavam vec mjesecima. Svaki ozbiljan i iskren razgovor on diživljava kao napad i kritiku i nemoguce ga je ubjediti da to jednostavno nije tačno i da želim da razgovaramo kako bi rješili probleme a ne kako bi ga kritikovala i trljala mu na nos da je on najgori na svjetu. Nekad mi se cini da on priželjkuje da ja presjecem ovu agoniju i da kažem da je kraj i da bi na taj način dobio još jednu potvrdu da je on neshvacena žrtva ovog odnosa.
Ja stvarno imam potrebu da se osjecam slobodnom od te njegove negativne energije koja me guši svaki dan, osjecam potrebu da slobodno uživam u malim stvarima i u kiši i u suncu i u velikim stvarima u osmjehu svog djeteta i u činjenici da još jedna beba dolazi uskoro. Imam potrebu da budem sretna, ali nemam hrabrosti da prekinem.....

Ovo nisu pitanja, ovo samo ja ogoljevam svoju dušu u nadi da ce mi biti lakše makar malo jer nikome ne mogu ovo da kažem naglas. Jednom kad ovo izgovorim naglas sestri, mami ili prijateljici nema više povratka jer znam gledat ce me kroz prizmu mojih izgovorenih rijeci i pomisliti: ok napokon je vidjela i priznala da imaju problem a ne poduzima ništa u vezi toga.
Možda grješim ali ja vidim dva moguca rješenja: 1. da on dođe sebi i ponovo bude ona osoba u koju sam se zaljubila i koja je bila zaljubljena u mene, s kojom sam se smijala satima ili pod 2. da ga udaljim od sebe kako bi ponovo mogla da se smijem i radujem
Budimo realni kolike su šanse da se neko ko ne vidi nikakav problem promjeni ? Ravne su nuli reci ce vam svako normalan i razuman. Rješnje pod dva mi se čini tako konačnim jer ako jednom izgovorim da je gotovo onda je gotovo i uvjek cu osjecati bol kada vidim tate i mame zajedno kako setaju i igraju se sa svojom djecom i osjecat cu krivnju sto moja djeca to nece imati u životu jer sam ja izabrala pogrešnog čovjeka da im bude otac.

Izvinjavam se na dugom postu i jadu koji sam istresla ovdje jer nisam imala gdje drugo.




(odgovor članu krin 40)
  Direktna veza do poruke: 530
   RE: Bračni problemi II deo
7.10.2017 9:57:05   
Mala Elena
Anoniman, bar si se olaksala malo. Sve te razumem,podeljena si na dve strane, i sto vise pitanja postavljas sebi, vecu krivicu osecas...tesko je. Odluci kako mislis da je najbolje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Bračni problemi II deo
7.10.2017 11:14:40   
IvanaSK RR
I ja bih da ti pruzim podrsku. Svesna si sama svega, ali najteže je "preseci".
Ne verujem da ce se on promeniti, ali eto, pokusaj jos neko vreme. Da mozes sebi jednog dana reci da si sve pokusala.
A za decu je bolje da imaju dva razdvojena nasmejana roditelja, nego oba koji su nesrecni.
Sve najbolje ti zelim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Bračni problemi II deo
7.10.2017 16:12:46   
vocicana
Osecam da ste se vas dvoje odaljili, ti si ili non stop kuci, sa svojim obavezama , on dodje ocekuje malo mira, a ti sa druge strane, imas potrebu da razgovaras, da s ekonstruktivnoi svadjas sa nekim, a to je kod njega navuklo negativu. Uzmi detei idisvojima na par dana, malo ga ostavi da bude sam sa sobom, kada se vratissve ce se iskristalisati. Previse se mucis jer samorazmisljas, a ako sam dobro skontala, trudna si i stize bebica.
Polako, hormoni su, proci ce sve a ti nadji nacina da se malo iz te situacije sklonis, da ga ostavis da se malo i on odmori. Sve se previse nakupilo.
Zelim ti sve najlepse.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Bračni problemi II deo
7.10.2017 17:03:45   
degu
Slazem se sa Voci, ubija vas svakodnevnica, a potrebno je i mnogo iskrenih razgovora da on shvati o cemu pricas. Iz tvog posta se oseca da ga jos uvek volis. Ono sto sam ja naucila iz eaznih faza nase veze i braka je da se i on ponasa u zavisnosti od mog ponasanja. Npr ako ga docekam s posla smrknuta, smorena, besna, momentalno i njemu padne mrak na oci. Cim sam ja veselija i on je. Naucila sam ako imam potrebu za zagrljajem da jednostavno ja njega zagrlim a ne da cekam na njega. Sad ti i hormoni ne daju skroz realno da razmisljas. Pokusaj da promenis svoj odnos prema njemu, pa ces videti povratnu reakciju. Druga stvar bi bila da si pisala da ti se gadi, da ne mozes ocima da ga vidis i slicno, pa da preseces, odes. Ali ti ga volis i nedostaje ti ono sto je bio, ono sto ste bili vas dvoje. Svima nam se sa decom dosta odnos promeni ali moramo se truditi i negovati nasu ljubav, jer ljubav se ne podrazumeva, mora se konstantno negovati. Obicno mi u nasim glavama napravimo dramu, a kod njih naidjemo na jednostavne odgovore.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Bračni problemi II deo
7.10.2017 17:35:59   
vocicana
Degu mojauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Bračni problemi II deo
7.10.2017 17:37:45   
emicaa
Anonimna djevojke ti sve rekose.Slazem se sa Voci,idi na par dana pa kad se vratis vidi kako i sta dalje.Bolje i razdvojeni roditelji ali srecni nego da se zajedno a da se ne mogu pogledati.A i da se razvedes ne znaci da oduzimas djeci drugog roditelja,on moze biti u sve ukljucen kao i ti.Znas kako kazu,bolje dobar razvod nego los brak.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Bračni problemi II deo
7.10.2017 18:23:56   
bubulence
Degu bravo, svaka ti je zlatna!
Anonimna, samo nemoj zuriti, sigurno malo utice svakodnevnica, malo hormoni a mozda i malo los period. Za razvod uvek ima vremena

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Bračni problemi II deo
8.10.2017 21:23:35   
medamisko
Svud ima problema. Stvarno je ova clanica *Degu* lepo napisala sve.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Bračni problemi II deo
20.10.2017 15:43:32   
MamaNecaVo
Problema svuda ima.Cak i u najsavrsenijim vezama.Meni je nekako memoguce da je uvek sve super,sjajno i bajno i da se neke stvari precute.
Degu je bas lepo sve napisala.Slazem se sa svakim slovom.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2018 18:19:53   
mama Jo
Degu je u pravu skroz... mislim da svako ko je u bracnoj krizi treba da procita ponovo njen post.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2018 23:20:00   
MimaKos
Degu, ziva istina, razmena energija, ako sam ja pozitivna i on je, i deca isto!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2018 23:21:42   
mama Jo
Tako je

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2018 23:23:39   
MimaKos
Sta zracis to privlacis, uvek bilo

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Bračni problemi II deo
15.9.2018 22:12:01   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: vonavoj

The end...Otisao je,spakovao se i otisao😭😭😭Ne moze da trpi vise, namerno mu nisam pomogla juce,da ne bi otisao na put..pa je bio besan,svasta mi rekao..presekla sam i rekla ne zelim to,idi...😢Raspadam se,deca placu,tata zasto ides.. na kraju sam ih odvela kod mojih.



IZVORNA PORUKA: gagana83

Joj Von, prepade me. Nisam pratila temu, pa kad sam procitala the end, spakovao se i otisao, mozes misliti sta sam pomislila. Prelistah temu pa ukapirah. Von, a sta si ti rekla kad je gospodin izjavio da mora da ide da osoli dupe? 



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Rekla sam kada cu ja imati vreme za sebe?! Smislicemo nesto,to je bio njegov odgovor.. 


IZVORNA PORUKA: gagana83

Ne znam sta bih rekla. Bezosecajno skroz. Ja bih se ovom mom krvi napila!Da se razumemo, nemam nista protiv da ide negde bez mene, stavise, cesto to i radi, ali tvoja situacija je mnogo drugacija. Beba, starija krenula u skolu, ti pod konstantnim stresom, a on ni pet ni sest nego u Solun! Definitivno morate sesti i porazgovarati. Ja licno mislim da nista neces uraditi ako uzvratis istom merom, osim sto ce mozda tebi biti lakse. Ali ne verujem da ces tako problem resiti, naprotiv. 



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ne.nije otisao u Solun...otisao je od nas..


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Von, tebi se zivot ne menja. Ti ces lako pregurati. Ti ionako svakodnevnicu izguras sama. A on.  Ko zna. Mozda ce se vratiti jer ce njemu biti teze psihicki. Ti samo dobro razmisli da li ces ga primiti nazad ili ne. Sta god odlucis tvoja je odluka. Nervoza...prva godina bebinog zivota. Stres. Sedi i razmislo da li si objektivna. Mi ovde znamo da "kukas na njega". Ali to ne znaci da je samo lose. Napisa ti i da on sredi celu kucu i da oriba kupatilo i svasta. Samo ti znas sta je izmedju vas dvoje. Samo ti znas da li su nebitno razlozi da li je to tako uvek ali sad je veca tenzija pa ti sad smeta a ranije nije ili ti je oduvek smetalp pa je sad sve prelill casu. Izguraj dan. Uspavaj malca veceras. Sedi i popij rakijicu i razmisli (ne napijaj se 😘)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Prosto postoji netrpeljivost..eto to je problem. Nije da nije pomagao,i kupao ih,i sredjivao..



IZVORNA PORUKA: gagana83

Von, je l to pocelo nakon rodjenja treceg deteta? 



IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Joj...Bas teske stvari ovde. Von To Sam ja htela da pitam:kako Ste vi odlucili na trece? Aktivno planirano i sa njegove strane ilije zivot hteo Tako?...da se razumemo svako dete je veliki blagoslov i Samo Po Sebi nije Problem Ali cesto dolazak Jos jednog clana Bude okidac da isplivaju vec postojeci Problemi. Nekad je vec posle prvog, nekad drugog a moze i kasnije. Drzi se i budi jaka, Ako ti je lakse pisi. Nadam se da je prolazno i afekt Ali Mi se cini da imate i dubljih problema. Mozda ich je i moguce prevazici....Mislim na vas Jako🤣


IZVORNA PORUKA: Rosita

Mislim da ce se on, von, sigurno vratiti.
Ja mislim isto što i ljiša. 
Polako, imate velikih problema, ali nije sve loše.
Mislim na tebe.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Bračni problemi II deo
15.9.2018 22:14:08   
Sanjica26 RR



IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Joj...Bas teske stvari ovde. Von To Sam ja htela da pitam:kako Ste vi odlucili na trece? Aktivno planirano i sa njegove strane ilije zivot hteo Tako?...da se razumemo svako dete je veliki blagoslov i Samo Po Sebi nije Problem Ali cesto dolazak Jos jednog clana Bude okidac da isplivaju vec postojeci Problemi. Nekad je vec posle prvog, nekad drugog a moze i kasnije. Drzi se i budi jaka, Ako ti je lakse pisi. Nadam se da je prolazno i afekt Ali Mi se cini da imate i dubljih problema. Mozda ich je i moguce prevazici....Mislim na vas Jako🤣



IZVORNA PORUKA: Rosita

Mislim da ce se on, von, sigurno vratiti.
Ja mislim isto što i ljiša.
Polako, imate velikih problema, ali nije sve loše.
Mislim na tebe.



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Hvala devojke!Treca trudnoca je neplanirana,pisala sam vec,koliko sam se dvoumila,ali sam presekla i rodila zlato!Probleme smo imali i ranije,njemu je posao na prvom mestu i zeli da ima slobodu...eto dq ode tako negde,da vozi bajs,da trci..nema veze sto se npr.ja raspadam..Nije najgori,imamo mi lepih trenutakaa,u odnosu na 90% brakova oko nas mi smo sjajni..kako ko moze da trpi i pod tepih..ja sam lajava,priznajem.. ali i samostalna,brza, sposobna..pa trazim mrvu zauzvrat.. zasto moram da kazem da se krene na kupanje,da se usisa..zasto?


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Von, mislim da si se i pre treceg deteta zalila na njega. user posted image Dobro razmisli sta ti je ciniti. Ako želi da se vrati mora da opet zadobije tvoje poverenje. Grlim te jako. user posted image Sta rade devojcice? Jel htela tvoja mama da se druzi sa njima?



IZVORNA PORUKA: pari

Von, tek sam sad sve iscitala...uz tebe sam...Sama sa sobom razmisli sta ti zelis...kako se osecas...Naravno treba i vas dvoje da pricate...Ja sam prosla kroz razvod...nije lako...ali opet bolje dobar razvod nego los brak


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Von grlim te puno. Ja sam ti rekla sta mislim. E da i takodje mislim da nemas ni naviku nekad da se slihtas ili pustis da voda nosi tok dogadjaja. Nisi diplomata nekad. Nekad i ne treba da budes a nekad bi valjalo. Svi muski zele da budu momci i nakon vencanja. Zato se ja za mog nisam udala 😂😂😂 tako da on moze momacki i da se ponasa. Salim se ja malo. Razumem te skroz. Ljubim te



IZVORNA PORUKA: jess021

Nema opcije uredi post, pa pisem novi.
Ljiso, ne zele svi muskarci da budu momci kad se ozene, takvi, brate mili, nek'''' se ni ne zene. Daleko od toga da ne moze nigde da ode, ali te varijante treba mi prostora, vremena, izlazaka. ...jezim se od takvih.


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Znas kako Jess. Nr izlazi moj nigde ne gleda ni fudbal ne pije pivo s ortacima. Ako je kuci. Nas dvoje smo zajedno gledamo filmove spremamo decu za spavanje i td.kao i svi prrtpostavljam. Ali primetih kad je na godisnjem ako je kuci. Mora da izadje. Uzme D i odu u "fakanu"😂😂😂 zato sam i rekla da mi ne bi bilo pravo da mm ode sam do Soluna. Ok sa decom ali sam ne. Iako je sam svako malo ali to su druge stvari to je posao. U ponedeljam opet do Budimpeste i,svake godine po mesec dana u Fr i td. Slazem se sa tobom bebe ne resavaju nista.



IZVORNA PORUKA: isidora88

Joj von bas mi je zao :-( nadam se da cete resiti probleme. Mada se meni ne svidja sto on ima toliku potrebu za slobodom, meni to nije normalno, ionako je stalno po kafana i odsutan zbog posla, bas zato i treba da trci kuci. Iskreno ne vidim njegovu ulogu ako dolazi kuci kasno uvece, a slobodne dane trosi na prijatelje. Mozda da ste nasli bebisiterku pa da odete negde sami na pice, set__nju. I mi smo stalno nervozni, zatrpani obavezama pa se bas cesto svadjamo oko gluposti ali valjda cemo izgurati.Pari i ti se se skoro razvela? :-( nisam to uopste ispratila, znam da si se porodila nedavno. Mama jo uzivajte na moru. Jess brz oporavak, i mi smo svi prehladjeni



IZVORNA PORUKA: Maraj

Joj von...pa ne znam sta da ti kazem osim da i ja mom moram da kazem da treba da se usisa...
A sto se tm tice...von koliko vidim iz tvojih postova on je takav i ranije bio, sto ti kazes, treba mu "prostora" . Nije se on sada promenio. I pre 3.deteta je bio takav i ti si ga trpela. Zene na rr ti kazu, da one to ne bi trpele, ali jbg ti si von trpela. Funkcionisali ste tako zato sto si ti tako jaka i sposobna zena. Razmisli. On je navikao na tebe kao samostalnu, sposobnu zenu i zato se tako ponasa. Nije do tebe, nije do njega al.koliko sam shvatalils vi ste tako funkcionisali.



IZVORNA PORUKA: Maslacak15

I meni se to ne svidja, potreba za slobodom i lici mi da mu je posao vrsta izgovora. Dobro Mu dodje da se evakuise. Ali nebih da dolivam ulje na vatru a i mozda Sam nesto pogresno intetpetirala ipak je tesko Samo preko foruma ne znam Ni tebe Ni njega ...zelela bih svakako da se Resi i razresi Ali ti to von najbolje znas. Ti si jaka Zena Tako Mi deluje i kako god da Bude izguraces, verujem!!!🤗🤗🤗



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Bračni problemi II deo
15.9.2018 23:50:50   
gagana83
Von draga, neko vreme sam retko bila na RR, mozda sam neku bitnu stvar propustila pa se unapred izvinjavam.Moras i ti malo da spustis loptu, da izbrojis do 10 pre nego progovoris. Pa sta ako nije usisao ili ako moras da mu kazes da to uradi? Mm NIKAD, ali slovima nikad nije usisao bez da sam mu ja rekla da to uradi. A znas li koliko puta je rekao da ce nesto uraditi pa ne uradi, vec se ja latim posla. Poludim i ja, izderem se milion puta. Svesna sam da je lenj za kucne poslove ali isto tako sam svesna i svih njegovih vrlina. Ako sam dobro shvatila, on je tebe pitao da li da ide u Solun? Znam da ti je tesko samoj, gotovo bez ikakve pomoci, ali sigurna sam da i njemu nije lako da izbalansira. Verujem da mu je posao stresan  bas kao sto i tebi nije lako kuci sa svojim obavezama.  Tebi je RR na neki nacin izduvni ventil, njemu je mozda izlazak. Znam da je poredjenje neprikladno, ali pre bih rekla da je to u pitanju  a ne njegova zelja za slobodom i momackim zivotom. Uostalom, videla sam u Budimliji kako se ponasa prema tebi i deci. Neko je spomenuo, i ja se slazem, najstrasnije od svega mi je sto je napravio scenu pred decom. Ako je vec resio da ode, moglo je to na mnogo suptilniji nacin da se uradi. Ti najbolje znas kakav vam je brak, a ja licno mislim da od muve pravite slona! I verujem da ce hteti da se vrati, a ti vidi sta ces i kako ces. Ljubim i grlim i tebe i decu jakooo! 





_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Bračni problemi II deo
16.9.2018 16:42:12   
nata11
Nisam pratila pa necu komentarisati. Von kako god bilo na kraju "proci ce" Drzi se :*

_____________________________





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Bračni problemi II deo
17.9.2018 22:03:37   
vonavoj
Nikako da stignem da napisem sta se na kraju desilo.Bila sam ubedjena da me nece zvati,bar ne tako brzo. Sinoc me je pozvao,da li moze da dodje da razgovaramo kada deca legnu. Rekla sam mu da dobro razmisli,da ne brza. Shvatio je sta ima,da ne zeli da nas izgubi,da zeli porodicu da sacuva. Koliko su se deca istraumirala.. T ga je juce svako malo zvala,brinula gde he .a sve krisom od mene,a nisam joj branila da ga zove. Rekli smo jedan drugom sve sto nam smeta,nedostaje.. nedostatak komunikacije najvise dovede do ovoga.Videcemo,nadam se boljoj komunikaciji i razumevanju.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Bračni problemi II deo
17.9.2018 22:40:23   
Rosita
Dobro je to von! Prvo otvoren razgovor! Naravno da neće da vas izgubi, u to nisam sumnjala. Želim vam puno sreće!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Bračni problemi II deo
18.9.2018 8:27:28   
vocicana
Naravno da mu je stalo, porodica je svetinja, koliko god on bio odsutan, sve moze da se sredi, bas mi je drago, a ti Von, bas kako sam ti napisala u temi Istresanja, misli malo na sebe, ej zeno, koga nema bez njega se moze I mora. I meni je trebalo vremena da shvatim neke stvari, mada se I dalje povremeno nerviram, uglavnom doduse u pms-u, ali sve se prevazidje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here