|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
2.1.2015 5:01:15   
dijana1*
Dragi forumaši,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPSTE USLOVE KORISCENJA FORUMA

Ako ta pravila budu kršena, "chat" teme ćemo zatvarati.





Čekamo vesti od decembarskih trudilica:






user posted image


user posted image 22.01 Didy
user posted image 22.01. makija
user posted image 29.01 buba.marica
user posted image 30.01 Lisa Simpson





Selimo se u februar:


user posted image majared
user posted image marinchica
user posted image pipi_coco
user posted image Kiškum


user posted image

user posted image Tanjica81

user posted image Frcokla
user posted image amelia
user posted image Megi85
user posted image Nikasa
user posted image Valerie
user posted image tatjan@
user posted image Jekica 88
user posted image Maraj
user posted image

Za buduće mamike navijamo:

Spisak RR trudnica
Spisak RR mama

Prijavite se na spisak, pa da čekamo i navijamo zajedno!!!

Molimo trudilice da prijave svoje datume (ne)očekivane menstruacije tako što će moderatorima Ana RR ili Modessty RR poslati PP! Ukoliko to ne učine, može se desiti da ne budu na spisku. Hvala!!
user posted image


< Poruku je uredio Modessty RR -- 30.1.2015 12:14:04 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
2.1.2015 10:13:46   
Valerie
srecna nova i ovdeee!!!!
da nam bude puno malih user posted image user posted image user posted image
ja ne cekam 21. januara user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
2.1.2015 17:45:07   
marinchica
Heh, a ja se pitam gde ste sve nestale? Kiskum, gde nestade?
Drage moje- SRECNA NOVA GODINA! Zelim nam svima da postanemo majke u ovoj godini, i da sve konacno ugledamo svojeuser posted image

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
2.1.2015 18:52:51   
Makija
Srecna Nova Godina svim cekalicama, a i ostalim clanovima foruma user posted image . Na ovoj temi svi imamo istu zelju, tako da zelim da nam se ispuni u tekucoj godini.
Moja user posted image je opet poranila, sad je dosla 23.dan, to je stvarno kratak ciklus i vec se brinem user posted image , uzasno se plasim da odem kod lekara posle praznika, ko zna sta ce mi reci. Po trenutnom stanju sledeca ne bi trebalo da dodje 22.01.

_____________________________

"Izmislili su milion nacina da vreme prodje, a ni jedan jedini da se zaustavi. Sto se mene tice, vise i ne moraju da rade na tome. Ovo bas nisu neka vremena za zaustavljanje"

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
2.1.2015 22:32:14   
branki*
crtice drage,zelim da vam ova 2015. donese puno pozitivnih beta i puno bebicauser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Makija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
3.1.2015 14:33:25   
Maraj
Da se i ja upisem u ovoj novoj temi, pa do user posted image . Da ih sve ugledamo u ovoj 2015.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
3.1.2015 16:14:00   
dzes
drage moje,prvo srecna svima Nova godinna i mnogo vise uspeha trudilicama u ovoj godini.
Ja sam danas trebala da ne dobijem,Jutros sam radila test i druga crtica se jedva vidi kada stavim ispred svetla.videli smo je i mm i ja,doduse jedva ali ponovicu test u ponedeljak pa cemo biti sigurni sta je u pitanju.Inace samo me boli stomak,vise kao da zateze i krsta.Malo mi je i muka a grudi me nista ne bole.A pre dva dana sam imala svetlo braon sekret jedna linijica na dnevnom ulosku,nista znacajno.Posle toga nista.Pozdrav svima i javljam u ponedeljak sta je sa testom.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
3.1.2015 16:23:02   
Tanjica81
Dzes draga user posted image kako god da je svetla tamo je...to je to.
Ali ti ponovi... user posted image

Ostale samo da vas user posted image

(odgovor članu dzes)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
3.1.2015 18:30:37   
Lisa Simpson
Dzes, držimo fige da budu jos lepseuser posted image

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
3.1.2015 18:55:33   
dzes
Nadam se i ja,pre dva meseca sam imala biohemijsku,pa sam sada u strahu,ali sama sebe ubedjujem da je sve u redu i da ce biti sve bez komplikacija.Hvala vam devojke.

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
3.1.2015 20:06:19   
Maraj
Dzesuser posted image to je to draga. Crtica je tu pa je tu bolje uzvadi i betu da budes sigurnija.
Bas nam je divno krenula ova Nova god na crticamauser posted image

(odgovor članu dzes)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
3.1.2015 20:49:53   
dzes
Hocu u ponedeljak jer svejedno moram i zbog stitne da radim to,tako da cu onda biti sto posto sigurna da sam user posted image . Za sada me samo boli stomak u predelu jajnika desnog i to kao da me zateze pa kao da gori pa mi se malo spusta u preponu.Naduvana sam,a grudi nista.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
3.1.2015 21:46:23   
Kiškum
Džes, navijam!
Srećna vam nova godina sa zakašnjenjem, mile moje. Muž me odveo na selo za praznike, idila sa snegom i loženjem vatre, bez interneta user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu dzes)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
3.1.2015 23:23:18   
Dača
Pozdrav svima user posted image stara sam cekalica, dobila vec dvoje djece. Na 1.januar nezasticen odnos, kako izracunah, tacno na dan ovulacije user posted image Naravno, ukoliko je imama svaki mjesec, jer imam 35 godina?!? Uh nesto nisam sigurna, sta da radim user posted image nisam bas spremna za trece, beba mi puni 18 mjeseci sutra user posted image

_____________________________

Čuvaj moje srce...

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
3.1.2015 23:24:40   
marinchica
Znas sta Kiskum, pusti ti to selo, lozenje vatre i to, nego sta bi s ona dva tvoja folikula, sve vreme cekam update od tebe? user posted image

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
5.1.2015 0:09:17   
Didy
Crtice, srećna vam Nova godina! Da donese puno beba u ovoj temi. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
5.1.2015 7:24:08   
serpica

IZVORNA PORUKA: Dača

Pozdrav svima user posted image stara sam cekalica, dobila vec dvoje djece. Na 1.januar nezasticen odnos, kako izracunah, tacno na dan ovulacije user posted image Naravno, ukoliko je imama svaki mjesec, jer imam 35 godina?!? Uh nesto nisam sigurna, sta da radim user posted image nisam bas spremna za trece, beba mi puni 18 mjeseci sutra user posted image




Gde si Daco??? user posted image nema te sto godina. Tvoj bebac je malooo stariji od mog,a ja se odlucih za jos jedno evo me u 17.nedelji. Nije to nista strasno,samo napreduser posted image
Crtice drage,vucem jakooo da nam se uskoro pridruzite u temi user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Dača)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
5.1.2015 9:00:58   
megi85
Jutro crtice moze jednauser posted image
Dzes navijam jako nema sta to je to i javi danas nalaze beteuser posted image
Ja sam sesta nedelja i super se osjecam za sad pa vidjecemo,na pregled idem 19.1. i ne mogu docekati da cujem da li je sve u redu i da cujem svoje malo srculence.
Sve vasuser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
5.1.2015 9:36:57   
pipi_coco
Sretna Nova Godina crtice drage, želim vam puno zdravlja, srece i user posted image

Ja sam se bila malo iskljucila na par dana, cisto malo da se pokušam rasteretiti, a bili mi i gosti, pa išli i mi na selo i tako.

Ja ne treba da dobijem 09.01., znaci još 5 dana neizvjesnosti, simptoma skoro da nema, samo me povremeno žiga lijevi jajnik, a i to rijetko baš, ali eto ipak se nadam, jer smo dobro pokrili kalendarske dane O, mada je ja ovaj mjesec nisam baš osjetila (nije bilo bjelanca) tako da se malo bojim da je nije ni bilo, al eto nadam se najboljem user posted image

Sve vas puno user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
5.1.2015 15:51:46   
Dača
Draga, serpice, cetvrto na putu? Svaka ti cast... Divno je sve to, ali Dunja je bas nezgodna bebica, atopijski dermatitis i alergija na jaja i mlijeko, s njom je neprekidna borba. Nismo planirali sad, svakako jesmo planirali kasnije trece dijete. Jos smo sami u gradu, bez ikakve pomoci, snalazimo se kako znamo i umijemo, ali uspijevamo lijepo user posted image Cisti su, nahranjeni i sretni user posted image a sa njima i mi isto tako.
Pozdravljam sve cure i zelim srecu da u ovoj godini dobijete svoje zeljene bebe user posted image ukljucicu se i biti sa vama sve do testa, pa da vidimo sta ce se desiti...

_____________________________

Čuvaj moje srce...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
5.1.2015 16:45:11   
Lisa Simpson
Megi, držim fige jako.

(odgovor članu Dača)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
5.1.2015 22:24:17   
madre
dzes, to su bas lepe vesti, jesi li radila betu?user posted image
kiskum, vala bas, sta bi sa tvojim folikulima?user posted image
daco, ja iskreno da ti kazem, navijam za crtice, za bebe, za decuuuu, tako da i u tvom slucaju prizeljkujem istouser posted image
nema sose, ive...


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
5.1.2015 23:14:30   
marinchica
Pitanje- da li imate cikluse kad vas bas jako bole grudi i kad vas bole manje? Prosli nista, ovaj-ne smem da se pipnem, boli me kad skidam brus, moze li to biti reeecimo neki znak trudnoce?
Sto je babi milo, to joj se i snilo....user posted image
Ali ozbiljno, nehumano bole. Dan ciklusa-26....

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
6.1.2015 8:40:42   
pipi_coco
Dobro jutro

Marinchica ja mislim da je to sve individualno, mene su prije boljele grudi kada treba da dobijem, a sada ne bole. A kada sam bila trudna tada su mi samo bile teške uf i smetao mi je grudnjak.
Ti ces brzo saznati na cemu si user posted image Koliko ti traju ciklusi?

I meni je 26 dc, ako ne dođe user posted image u petak radim test.


_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
6.1.2015 11:07:43   
Didy
Dobro jutrro, crtice.
Mene grudi nikad nisu bolelle za vreme ciklusa, ni u trudnoći, pa ne mogu da dam pravi odgovor.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here