|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 7:47:24   
Trcosava
Dragi forumaši,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

Ako ta pravila budu kršena, "chat" teme ćemo zatvarati.




Čekamo vesti od junskih trudilica:



user posted image 01.06. Sandra_n
user posted image 07.06. gogili75
user posted image 01.06. 10.06. amelia





user posted image




user posted image



Selimo se u avgust:





user posted image


user posted image


user posted image



Za buduće mamike navijamo:

user posted image Spisak RR trudnica
user posted image Spisak RR mama

Prijavite se na spisak, pa da čekamo i navijamo zajedno!!!

Molimo trudilice da prijave svoje datume (ne)očekivane menstruacije tako što će moderatorima Ana RR ili viking RR poslati PP! Ukoliko to ne učine, može se desiti da ne budu na spisku. Hvala!!

user posted image
[/b


< Poruku je uredio Ana RR -- 1.7.2014 8:56:36 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 7:55:14   
Štetica
Trcosava trudnica vam je otvorila temu, ja sam prva svratila da vas povucem odavde,tako da ocekujem preseljenje u trudnicke teme u velikom broju.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 9:46:49   
7marii
Zene ajd na user posted image ,juuuu danas 26 d.c nema je jos uvek user posted image ,a nema nikakvih naznaka ni da ce danas doci user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 10:08:12   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Štetica

Trcosava trudnica vam je otvorila temu, ja sam prva svratila da vas povucem odavde,tako da ocekujem preseljenje u trudnicke teme u velikom broju.

Po komandi vas dva trudna kapetana, da s zapljunemuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 10:33:47   
Jole84
I ja da vas zapljunem pa da bude velika seoba crtica user posted image user posted image
Ameli nisam te zaboravila user posted image vučem vas sve,ali moram prvo ove moje stare crtke da izvučem kranom pa će da krene kao podmazano user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 10:35:01   
Verolina
Jolenceuser posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 10:37:59   
bubulence

IZVORNA PORUKA: 7marii

Zene ajd na user posted image ,juuuu danas 26 d.c nema je jos uvek user posted image ,a nema nikakvih naznaka ni da ce danas doci user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 10:42:48   
Jole84
Višnjičice moja user posted image user posted image ajd na ladan sok od višnje,pravila sveki mnogooo je lep user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 10:50:17   
Verolina
Jaoj, misko, bolesna sam ti kao pseto.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 10:52:59   
Jole84
Šta ti je user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 10:57:08   
Verolina
Ma zaradila sam neku gripcinu usred leta....user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 11:00:22   
Jole84
Uh bre baš bezveze,gde zakači to user posted image Cepaj limunade i bacaj se na preznojavanje,brzo da mi ozdraviš user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 11:02:50   
Verolina
Hocu hocuuser posted image
Sta radi Mila? Je l' krka?user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 11:35:08   
Jole84
Evo baš je puštala alarm,halapljivica mala,kad ogladni sudaramo se po kući user posted image


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 11:36:54   
Verolina
Ako ako, samo nek radi krkenziuser posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 16:37:29   
Sanjchezze
Crtice evo i mene da vas povucem pa da se sto pre selite u trudnicke teme da se druzimo user posted image Za koga navijamo ovih dana, ko ne treba da dobije?

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 18:45:24   
17 joka
Verkic, brzo ozdravi,ojacaj imunitet i stize jesen i tvoja beba

Kumo za vas dve poseban user posted image user posted image

Amelija user posted image jako

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sanjchezze)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 20:35:35   
amelia
Meni danas skocila temperatura juce je izgleda bila O i steta sto mi muz dolazi mozda sutra bas kad je prosla ovulacija a trebao je pre nedelju dana ali idemo dalje user posted image user posted image jokce jolence user posted image jedan grlisa za vas. Verka da nam ozdravis sto pre [sm=smiley1.gif..

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 20:51:31   
Verolina
Pregrmecuuser posted image
Cekam da mi dodje ciklus, pa da ocnem sa brisevima polako.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 20:53:20   
7marii

IZVORNA PORUKA: Sanjchezze

Crtice evo i mene da vas povucem pa da se sto pre selite u trudnicke teme da se druzimo user posted image Za koga navijamo ovih dana, ko ne treba da dobije?

Jaaa,trebala sam 29-30.6 user posted image ali cekam jos malo posto mi je O bila 13d.c a danas je 26d.c. Dala sam joj rok jos neki dan user posted image Ali krece kao da me bolucka stomak,tako da mozda i dodje user posted image u toku noci user posted image

(odgovor članu Sanjchezze)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 21:34:44   
17 joka
Verkic, jos malo pa krecu pripreme joj ja sam uzbuđena zbog vas neopisivo kako je tek tebiuser posted image

gde ces raditi postupak?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 21:44:49   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Verolina

Ma zaradila sam neku gripcinu usred leta....user posted image


Di ti vide leto života ti????user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
1.7.2014 21:54:15   
Verolina
Ha ha ha...Ja cim udjem u kratak rukav pocelo letouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
2.7.2014 9:19:51   
7marii
Jutro zene user posted image ovaj mesec od mene nista,sinoc stigla user posted image . Doduse samo je neki sekret braonkast ali sad ce i ona verovatno,a i stomak me boli. Tako da to,je to. Bar sam dogurala do 27d.c,napredujem user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
2.7.2014 18:35:47   
17 joka
marii user posted image bice sledeci mesec


_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here