|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 9:27:02   
Modessty
Dragi forumaši,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

Ako ta pravila budu kršena, "chat" teme ćemo zatvarati.




Čekamo vesti od avgustovskih trudilica:



user posted image 14.08. Linaaaa





user posted image

01.09. Unina mama


13.09. Amelia

29.09. Megi85





user posted image




Selimo se u oktobar:


04.10. 7marii

09.10. belst

13.10. jabudic

18.10. tatjan@




user posted image


user posted image

Šerpica

user posted image



Za buduće mamike navijamo:

user posted image Spisak RR trudnica
user posted image Spisak RR mama

Prijavite se na spisak, pa da čekamo i navijamo zajedno!!!

Molimo trudilice da prijave svoje datume (ne)očekivane menstruacije tako što će moderatorima Ana RR ili Modessty RR poslati PP! Ukoliko to ne učine, može se desiti da ne budu na spisku. Hvala!!

user posted image
[/b



< Poruku je uredio Modessty RR -- 30.9.2014 13:05:38 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 9:33:51   
17 joka
srecno i puno user posted image da bude

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 10:15:36   
nata11
Srecno user posted image
Evo i mene nova tura nova avantura user posted image
Cekam user posted image (a kada ce vise pojima nemam jer je poludela) pa idem na UZ.

_____________________________





(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 10:17:31   
branki*
crtke,drage!da vam pozelim da vam ova jesen i septembar bude plodonosan i da sto pre vidite svoje crtice,a sto krace u ovoj temiuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 11:05:15   
amelia
Juhuu crtice da sto pre odemo odavde user posted image da oslobodimo mesta za nove crtice koje ce doci..inace meni prosla ovulacija a odnos smo imali 3-4 dana pred ovulaciju jer je mm otisao u svajcarsku moguce je zar ne zatrudniti heheuser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 11:12:16   
serpica

IZVORNA PORUKA: amelia

Juhuu crtice da sto pre odemo odavde user posted image da oslobodimo mesta za nove crtice koje ce doci..inace meni prosla ovulacija a odnos smo imali 3-4 dana pred ovulaciju jer je mm otisao u svajcarsku moguce je zar ne zatrudniti heheuser posted image




Naravno da je moguce sva tri puta sam zatrudnela tako,ja imam rane ovulacije ali ne bas toliko rane,prvi put sam ostala trudna 9dc,drugi put 7dc a treci put takodje 9dc,e sad tad sam imala odnose kad mi je bila O ne znam ali su ocigledno spremici mm preziveli dugo do O.Svejedno drzim fige i nadaj se jer sansa postoji.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 13:32:24   
Anoniman
I ja da se javim, bili smo u Vrnjackoj Banji, pa nisam imala netuser posted image

Inace meni danas trebala da dodje user posted image ali je nemauser posted image

Sta mi bi sa Marom?

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 13:36:43   
serpica
Um da ne dodje bar godinu dana user posted image javljaj kako stoje stvari...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 13:38:44   
Anoniman
hocu
user posted image . ali sada cekam da dobro zakasni pa da radim testuser posted image

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 13:38:53   
17 joka
UM,ajd sutra jedan testic pa da budu user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 14:14:00   
serpica

IZVORNA PORUKA: Unina mama

hocu
user posted image . ali sada cekam da dobro zakasni pa da radim testuser posted image




Kolko je to dobro?user posted image da znam kad da budem prisutna,ili da sacekas mene pa da zajedno radimo?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 14:15:39   
Anoniman
Ti bese 5? E ja ako zakasni radim 8.9 na mm rodjendan.user posted image

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 14:19:19   
serpica
Eeee moze user posted image ako izdrzim ja do tada mm je 11.sept.rodj. daj boze da svi slavimouser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 14:21:57   
Anoniman
Hhahhaha mozeuser posted image Nego ja se nesto ne nadam, belezila sam sve dane u onoj aplikaciji na telefonu, i jedini koji bi mogao da pogodi je onaj odnos 11 dan ciklusa, 2 dana pre 0 , ali videcemouser posted image

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 14:24:11   
serpica
UM i ja se ne nadam mnogo,ali tako se nisam nadala ni za Tomu pa eto ga tamo vrslja u ogradici user posted image
Videcemo uskoro

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 14:25:45   
branki*
unina,opet ti kasniuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 15:07:45   
pipi_coco
Sretno u septembru i da bude sto vise user posted image user posted image

UM i Serpica su prve na redu da se sele u trudnicke teme user posted image user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 15:29:57   
amelia

IZVORNA PORUKA: serpica
Naravno da je moguce sva tri puta sam zatrudnela tako,ja imam rane ovulacije ali ne bas toliko rane,prvi put sam ostala trudna 9dc,drugi put 7dc a treci put takodje 9dc,e sad tad sam imala odnose kad mi je bila O ne znam ali su ocigledno spremici mm preziveli dugo do O.Svejedno drzim fige i nadaj se jer sansa postoji.user posted image

Jeeeeej nadam se da ce se takvo cudo i meni desiti user posted image user posted image user posted image imam dasacekam jos 11- 12 dana da vidim na cemu samuser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 16:04:39   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: branki RR

unina,opet ti kasniuser posted image



hahahhah , da,ali ovaj put smo bili vredniuser posted image mada videcemouser posted image

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 23:05:38   
mara1981
Dosla je vestica, dan ranije...ocaj, suze...sad kao nikad do sada...a sad sam mislila da ce biti 100 %....
UM, drzim fige!!!
Ja za neki dan kod dr da vidim sta ce mi reci...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 23:11:18   
amelia
Maro nemoj biti tuzna bice jednog dana imaces svoju user posted image glavu gore i u nove pobedeuser posted image koliko dugo pokusavate?

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 23:12:57   
bubulence
UM navijam jako, jako , jako user posted image .
maro draga, nemoj da ocajavas... nekim zenama jednostavno treba vise vremena... bice, samo budi strpljiva...

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 23:48:28   
mara1981
Pokusavamo nepunih godinu dana, sa nekih 2-3 meseca pauze u medjuvremenu...Ja imam vec jednog decaka od 3,5 god kog smo napravili iz prvog i jedinog puta!!!!! Odmah! A sad nece pa nece......A on me skoro svaki drugi dan pita: "mama, a kad ces ti meni da rodis bebu?" Ima vec imaginarnog brata i sestru kojima je i imena smislio...A oko mene sve trudnice, svi okrenuli i drugi ili treci krug, ali bukvalno svi i svi me pitaju kada cemo mi, sta cekamo itd. A meni knedla u grlu...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
1.9.2014 23:58:10   
bubulence
i nama je cerka uspela iz prvog i jedinog puta a sada nam je trebalo 3-4 meseca. ali evo, stomak raste. tako ce i tebi, samo se opusti.
to uopste nije mnogo vremena koliko pokusavate, posebno sto ste pravili pauzu... ali idi do dr, bices mirnija

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
2.9.2014 1:52:29   
amelia
Jao maro pa sto se brines kad ste uboli jednom mora i drugi put user posted image nije dugo jednostavno se nije potrefilo sve ali uspecete uskoro.. mi pokusavamo evo 13 meseci jos uvek nista nemamo ni jednu user posted image ali ja sam opustena ne zamaram se previse ako u skorije vreme ne zatrudnim racunamo da odemo na pregledeuser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Pitali smo doktor-ginekologa: 30-to dnevni...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Click Here