|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 37 [38]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 21:52:18   
Sosa Mena
To ce Maslacak da ti objasni ali mislim da nema veze. Ipak se pojavilo krvarenje pa sad kakvo god. Ili najbolje sacekaj sledeci ciklus pa tad odradi.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 21:56:34   
Ivanka 75
Ne znam ni ja da lo je bilo krvarenja ili ne, kao razvodnjeno, cudno skroz, ne mogu da kazem da je bilo krvi uopste.
Ipak sam bila bolesna skoro ceo novembar...
Mozda odem sutra da uradim samo hormone stitne zlezde posto oni ne zavise od dana ciklusa pa kad dobijem normalno obda da radim hormone.... jbti zensko....

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 22:01:29   
Sosa Mena
A mozda ti je tobila implatacija jer je O bila kasnije pa se poklopilo sa ciklusom. Meni je tako u januarskoj trudnoci bilo za vreme iplatacije.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 22:06:15   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

A mozda ti je tobila implatacija jer je O bila kasnije pa se poklopilo sa ciklusom. Meni je tako u januarskoj trudnoci bilo za vreme iplatacije.


Nemam pojma, sa Ivom sam imala implantacijsko i bilo skoro kao ciklus pa prestalo posle 3 dana, jedino ako sam imala O 30dc, jer mi je ceo ovaj mesec bio zbrda zdola, pila brufene, defrinole, terapija za alergiju, do pre 3 dana antibiotike, ma uzas ceo ovaj mesec a sa njim i ciklus, zato i ne mislim da bi mi i hormoni bili validni i da ih radim.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 22:08:10   
Sosa Mena
Ako hoces uradi sutra betu i bices bar mirna po pitanju trudnoce. Ako nisi trudnaodradi hormone sledeci ciklus da bi bila sigurna u njihove vrednosti.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 22:10:34   
Ivanka 75
user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 22:11:46   
madre

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Ako hoces uradi sutra betu i bices bar mirna po pitanju trudnoce. Ako nisi trudnaodradi hormone sledeci ciklus da bi bila sigurna u njihove vrednosti.

ivanka, i ja bih ti ovo savetovalauser posted image bilo bi lepo da se iznenadis iz sve snageuser posted image
tu, sam i ja drugari, bila sa mojima u vikendici, maloo uzivali... bogi spava, ja se izvrnula i uzivamuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 22:12:02   
Sosa Mena
Ajde mani se. Samo opusteno. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 22:14:19   
Sosa Mena
Madre trudnjaco user posted image user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 22:16:36   
Ivanka 75
Opustena sam ali crvic mi ne da mira user posted image
A kad god tewba da dobijem ja ima onaj oseca;kao da mi stomak gori, toga sada nema, nema nijwdne bubuljice (obicno mi izadje jedna u uglu nosa), ne boli me glava... Ma ko ga sisa, ionako idem na UZ 10 decembra, valjda ce nesto biti dotad.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 22:18:32   
Sosa Mena
Oko simptoma ne mogu da ti pomognem jer u sve pet trudnoce nikad nije bilo isto. Nekad sam imala bubuljice nekad ne itd. Na to se vise ne oslanjam user posted image A vala ni na user posted image Zadnji put me je zavrnula. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 22:23:37   
Didy
Samo da vas pozdravim, mi ponovo krećemo u akciju, nadam se uspešnije ovog meseca. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 22:40:47   
Anoniman
Ivanka navjam za user posted image betuuser posted image user posted image Ja sam resila da ponvim test ako vestica do 10-tog ne dodje. Jer je nemauser posted image

Inace je l imate vi osecaj jakog pulsiranja u desnom uglu stomaka, bas nisko, veceras lezim sa Unom na podu i tacno osecam neko jako pulsiranje...

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 938
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
30.11.2014 23:10:49   
Kiškum
Dajte preporučite mi neku baš dobru komediju, da se sita ismejem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Cekamo dve crtice 11/14 [chat]
1.12.2014 0:32:35   
IVA 11
Hello crtice... Mi smo bili vrijedni kad je trebalo. Grudi me bole, čim prođe ovulacija... Navijam za sve. Cmokkk :*

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 940
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 36 37 [38]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 37 [38]
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here