|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čekamo II crtice 02/17 [chat]
31.1.2017 23:31:47   
branki*
Dragi forumaši,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

Ako ta pravila budu kršena, "chat" teme ćemo zatvarati.



Čekamo vesti od januarskih trudilica:


user posted image




user posted image




user posted image





Selimo se u mart:





user posted image


user posted image


user posted image



Za buduće mamike navijamo:

user posted image Spisak RR trudnica
user posted image Spisak RR mama

Prijavite se na spisak, pa da čekamo i navijamo zajedno!!!

Molimo trudilice da prijave svoje datume (ne)očekivane menstruacije tako što će moderatorima ] poslati PP! Ukoliko to ne učine, može se desiti da ne budu na spisku. Hvala!!

user posted image [/b




< Poruku je uredio Ana RR -- 1.2.2017 10:01:01 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Cekamo II crtice 02/17 [chat]
31.1.2017 23:50:01   
leptir 40
Drage čekalice,
neka ovaj prestupni mjesec bude pun pozitivnih testića, radosti.

Ja sam zadala plan, mućkanje svaku drugu noć user posted image , joj hoću li moći izdržati user posted image
Pošoto muž i ja radimo u smjenama pa ima noći i kad neko od nas dvoje nije kod kuće valjadA uspijemo ispuniti postavljeni plan user posted image
Evo večeras radima ali sam zato sinoć izmutila user posted image

Uglavnom, sebi sam rekla...ako osjetiš umor i ide mi se na spavnje a znam to često izvesti, NEMA SPAVANJA user posted image , trk mućkat NIKAKO SPAVAT

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Cekamo II crtice 02/17 [chat]
1.2.2017 7:22:00   
IvanaSK RR
Dobro jutro, cekalice. Od ovog meseca pre devet godina se meni racunala trudnoca. Ako kojim slučajem slucajem dobijete mens (a nadam se da necete) onda neka ne dobijete u martu pa da se i vama tako računa trudnoca.
Drzim vam pesnice!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
1.2.2017 8:12:23   
vocicana
Leptiricu user posted image user posted image
Lepe moje crtice, samo neka pljusteuser posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 1.2.2017 10:01:15 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
1.2.2017 12:51:08   
mina91001
Biceee biceee trudimo seee hehe.. Kako ste danas ?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
1.2.2017 12:57:17   
Skakljiva
A meni je moja gin evo rekla da vadim sve neke hormone ali 2. dana slijedećeg ciklusa, jer mi je danas 4. dan. Znači kroz više od 20 dana. A u ponedeljak idem na ultrrazvuk.. Eto sad nek se gin "brine", a ja ću da mućkam ovaj mjesec svakako. Takođe, moj dragi mora spermogram do tada, moram da ga odradi ovih dana jer taman apstinira jer sam ja "u crvenom", neću da gubimo dane kad izađem iz ciklusa user posted image što kažeš Leptirice naša - svaki drugi dan, imali/ne imali snage user posted image Bejbili glavu gore draga, ne misli tako, itekako ćeš ostati trudna, samo se strpi, vidjećeš, pored ovolike pozitive ovdje nema šanse da omane koja user posted image

Ljubim vas sve i samo mućkajte!! A našim divnim mamama i trudnicama što nas prate i podržavaju jedno veeeeeliko hvala user posted image uživajte i podijelite koji svoj trenutak sa nama user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
1.2.2017 17:26:20   
nikiteki
Dobro veče cekalice

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
2.2.2017 7:35:07   
vocicana
EEEEj nikiteki user posted image pa gde si covece? Skoro sam na tebe pomislila, nema te nigde. Kako ste,dobro,zdravo?
Cao caooo crtice!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
2.2.2017 16:27:22   
nikiteki
Vocicana, stalno vas citam ali ne stizem da pisem, pocela sam da radim obaveze.... Kako ste vi?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
2.2.2017 22:24:20   
vocicana
Rastemo mila, evo za 7 dana 10 punih meseci! Lep je dobar, sve muke bebece ima i on,ali borim se, muz i ja na smenu. Poceo je da puzi, pre tri dana, presrecna sam, ukapirao je konacno, vezbali smomeseci po, bas sam zadovoljna. Zdrav stoo je najvaznije. Ovde po forumu koliko stignem. Radi na bebici....Bas nedostajes . Ljubimo te!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
3.2.2017 7:37:54   
nikiteki
Dobro jutro cekalice! Ljubim vas vocicana, bas mi je drago.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
3.2.2017 13:17:01   
mina91001
Pozdrav zene kad bi vasa menga trebala da stigne (ne stigne )moja za 7 dana odprilike ,a nadam se da nece da ce bitii srticaaauser posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
3.2.2017 14:38:43   
Skakljiva
Mina, draga držim fige da ugledaš svoje user posted image kao i svim ostalim čekalicama user posted image

I samo akcija i u mućkanje drage moje crtice user posted image

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
3.2.2017 17:48:40   
Bejbili*
moja menga bi trebala doci za 4-5dana. prosli mj sam 5 tog dobila a posto ne dobijam redovno kontam sa bi trebala do7mog dobiti. a i dobicu sigurno jer sve simptome imam uzas bolne grudi ledja stomak ma sve vec danima..ocekujem je svaki dan.ahhuser posted image

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
4.2.2017 7:36:34   
nikiteki
Dobro jutro cekalice! Ja treba da dobijem 6 februar, dobicu sigurno jer meni bole ledja, grudi.

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
4.2.2017 16:35:43   
sanjaos75
Dobar dan drage moje cekalice! Treba da dobijem 12.02. ali se iskreno nadam da cu konacno posle 8 godina konacno ugledati dve crte user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
4.2.2017 22:11:56   
Shansa
Dobro vece cekaluce drage. Cmokic i od mene! Ja se nadam da cu ugledati svoje 2 crtice za jedno 2 nedelje, tj da nece biti menge...

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
4.2.2017 23:24:53   
Skakljiva
Drage moje žene, moja user posted image trenutno prolazi.. Ali svim cekalicama držim fige da umjesto vještice za par dana budu lijepe i vesele user posted image uživajte u vikendu user posted image user posted image

(odgovor članu Shansa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
5.2.2017 7:59:32   
vocicana
shansa i sanjaos75 dobro nam dosle u najlepsu temu! Pisite druzite se, a od nas ostavrenih user posted image hiljadu zagrljaja i reci podrske imate! Samo pisite!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
5.2.2017 8:03:55   
nikiteki
Dobro jutro cekalice.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
5.2.2017 22:15:05   
mina91001
Pozdrav zene evo i mene ja bi trebala,a nadam se da necu oko 10 prosli mesec mi kasnila 7 dana pa sad videcem.. A sto se tice simptoma imam samo par bubuljica po licu,ledja i grudi me ne bole,a i takodje prosli put kad sam ostala trudna imala sam cudan simptom a to je dijareja,a i sad isto imam,sad ne znam dal je neki virus stomacni ili se nesto desava... Molim Boga da budu nam svima crticeeeee

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
5.2.2017 23:58:15   
Skockica
Dobro vece cekalice!
Zelim vam od srca da uskoro ugledate te jako zeljene crtice, nema vece srece pa da se druzimo na caskanju trudnica dok sam jos tu hehe

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
6.2.2017 7:50:16   
vocicana
Minic, imam i ja jednu koleginicu koja ima takve simptome na pocetku trudnoce, oba puta joj je tako bilo! Hajde navijamooooooouser posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
6.2.2017 8:25:52   
IvanaSK RR
Mina , zelim ti da to budu simptomi trudnoće!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
6.2.2017 8:27:37   
branki*
ajde,mina navijamo da budeuser posted image !


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here