|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čekamo II crtice 03/17 chat
28.2.2017 21:11:32   
Ana RR
Dragi forumaši,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

Ako ta pravila budu kršena, "chat" teme ćemo zatvarati.



Čekamo vesti od februarskih trudilica:


user posted image




user posted image




user posted image





Selimo se u april:





user posted image


user posted image


user posted image



Za buduće mamike navijamo:

user posted image Spisak RR trudnica
user posted image Spisak RR mama

Prijavite se na spisak, pa da čekamo i navijamo zajedno!!!

Molimo trudilice da prijave svoje datume (ne)očekivane menstruacije tako što će moderatorima ] poslati PP! Ukoliko to ne učine, može se desiti da ne budu na spisku. Hvala!!

user posted image [/b



Direktna veza do poruke: 1
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
28.2.2017 21:14:37   
vocicana
Crticeeeeeuser posted image idemo da se veselimooo!!!! Mart je prolece, hormoni poludeli, pamet negde ostavite voljenje i pravljenje beba!!!
Navijam jako za sve vas!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
28.2.2017 21:16:44   
Ana RR
Devojke, šaljite datume, prazan nam je spisak user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
28.2.2017 21:37:27   
IvanaSK RR
Crtice, zelim vam da se u ovom mesecu preselite u trudnicke teme!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
28.2.2017 21:47:15   
emicaa
Brzo brzo popunite prazna mjesta kod trudnica user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
1.3.2017 10:06:16   
sanjaos75
dobro jutro drage moje cekalice...user posted image . ovulacija mi je bila 22.02 ,bili smo vredniuser posted image . Za sada se temperatura odrzava visoko,pa videcemo sta ce biti..nesto sam ubedjena da cu kooooonacno ugledati user posted image i da 12.03. nece stici user posted image ,posto mi je do sad bila kao svajcaracuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
1.3.2017 13:26:18   
Majena_022
Drage moje, evo i ja sam rešila konačno da vam se pridružim, iako vas duže vreme čitam. U iščekivanju user posted image . Ovulacija bila 27.02.uz pomoc Femare, pa sada čekamo 14.03. i nadamo se user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
1.3.2017 13:28:54   
IvanaSK RR
Majena 022,dobro dosla! Sto pre da ugledas dve crtice!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Majena_022)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
1.3.2017 14:14:10   
Lili_lili
I ja sam bila vrijedna za vrijeme ovulacije... pa sad ceeeekam. Imam neke čudne bolove na sredini stomaka oko pupka... malo zažiga jajnik... ovul.mi je bila prošlu srijedu-četvrtak... imala saam simptome kao da ću svaki minut dobiti i danas sam otrčala u wc jer sam mislila ono gotovo je dobila sam kad ono sekret mliječno bijeli i to baš dosta... kao i kad kod ovulacije samo iscuri... da li je to neki simptom za nešto ili... ja neću da dobijeeeem... 💙

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
1.3.2017 17:51:49   
Bejbili*
paa cao drage moje. evo i ja da se javim ff mi registrovao ovulaciju pre tri dana bas onda kad sam je i ocekivala. muckali smo vece prije pa se nadam najboljem. nadam se da ce i meni ovaj mjesec srecu donijeti jer sam u martu pre 5godina zatrudnila sa svojom princezom user posted image

(odgovor članu Lili_lili)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
1.3.2017 22:02:26   
buba.marica
wooohooo zaživela temica :) evo i ja da se zapljunem !!!

bejbili bice i ovog marta user posted image ma videcete ima da pocistimo ovaj mesec temicu cekalica i da ase sve djuture preselimo u user posted image
Majena_022 dobrodoslaaaa :)
Vocicana tek sad videh post u prethodnoj temici i nadam se i ja da cu da padnem u nesvest od srece kad sve krene kako treba :) Nekako me prolece uvek natera da budem ultra optimisticna i srecna i bas sam se nekako prepustila, sta bude bic ei kako bude tako mora ... sta znam tako je najbolje dosta sam tugovaala i propatila sad je red da sve bude ok i nikako drugacije !


(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
1.3.2017 22:28:59   
vocicana
Dobro dosla Majena 022, pisi sa nama, razmenjuj iskustva, sve sto znamo reci cemo i pomoci, sta ne znamo naci cemo odgovor. Srecnoooo!!!
Buba marice moja, volim kada ovako pljusti pozitiva u tvom postu, tako i treba, razmisljaj pozitivno, sve ce biti u redu. Bas se radujem sto si sa nama. Vi ste jos uvek u Slo?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
2.3.2017 7:30:12   
krin 40
Jutro čekalice😃Samo da virnem šta ima novo i da Vam poželim mnogooo sreće sa mućkanjem u martu.Šetajte,upijajte prirodni D vitamin iz sunca napolju.Vreme
je da bar još dve-tri predjete u temu za trudnice.Ispraznila se.Čekamo Vas😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 2.3.2017 7:31:50 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
3.3.2017 23:21:11   
buba.marica
jesmo Vocicana jos uvek user posted image Pa red je da pljusit pozitiva dosta je bilo mraka user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
4.3.2017 9:19:43   
sanjaos75
Dobro jutro cekalice....kako ste danas? user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
4.3.2017 10:04:05   
vocicana
Cekalice, da li ste se dovoljno inspirisale sa ranim prolecem...? Mmmmm, kko ce biti puno pozitivnih testica, jedva cekam.
Ljubim vas!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
6.3.2017 9:05:48   
sanjaos75
Dobro jutro cekalice moje drage...user posted image . Danas mi je 12 dpo, ne znam kako se suzdrzavam da ne uradim test user posted image .

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
6.3.2017 9:25:59   
Lili_lili
Jutrooooo... meni je danas 11 dan od ovulacije... nzm da li da radim test ili da još čekam... 2-3 dana sam poslije ovul.imala bolove kao Pms sad ništa... juče sam imala u dva navrata toliki grc u stomaku (nzm kako da objasnim drugacije) i raspada mi se donji dio leđa i kad sjedim i ležim... i imam onako po malo mliječnog sekreta... pa ti Bože budi sad pametan šta mi je 😀😀😀

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
6.3.2017 10:30:42   
sanjaos75
Lili draga,i kod mene je tako,ubise me ledja,mada me stomak ne boli kao u PMS-u,vise je to neka neprijatnost,ne mogu to da opisem,obicmo sam pred user posted image jako nervozna i sve mi smeta,a trenutno se za svaku sitnicu zaplacem. Sacekacu 14 dpo pa cu raditi test.

(odgovor članu Lili_lili)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
6.3.2017 10:34:12   
Lili_lili
Uh... da čekamo zajedno do 12. 😃 ima da izbudalim do 14og... 😓😀😀

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
6.3.2017 11:30:18   
vocicana
Ih zamislite dva para user posted image kako cu od srece skakati, hajde hajde, muckalice muckajte. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Lili_lili)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
6.3.2017 14:30:44   
Mala Elena
Sanjao75, a zasto se suzdrzavas, odradi test! Kakve su ti temperature, izbaci nam slicicu ili graf u bazalnoj da vidimo!?user posted image
Puno srece vam zelim, cekalice user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
6.3.2017 14:43:48   
emicaa
Elena ja mislila ti cekas crtice pa udjoh da vidim sta pises user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
6.3.2017 16:28:08   
sanjaos75
ME izbacila sam graf na bazalnoj,pogledaj,bas me interesuje jos necije misljenje....imam neki osecaj da se konacno sve poklopilo i da cu ovaj mesec konacno ugledati user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Čekamo II crtice 03/17 chat
7.3.2017 9:33:34   
Mala Elena
Evo sad vidim poruku, idem u temu...

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here